TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Zámena manželiek [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex VI. 2/15 [i] 12:05 Odložený prípad II. 7/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 14/23 [i] 14:05 Monk VI. 6/16 [i] 15:05 Dva a pol chlapa IV. 21-22/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 9/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:40 Dva a pol chlapa IV. 21-22/24 [i] 23:35 Monk VI. 6/16 [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 9/24 [i] 01:20 Odložený prípad II. 7/23 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 14/23 [i] 02:45 Monk VI. 6/16 [i] 03:30 Komisár Rex VI. 2/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 06:00 Počasie [i] 06:05 Sila lásky VI. 73 [i] 06:55 McLeodove dcéry IV.B 13/26 [i] 07:45 Nash Bridges: Nebezpečná hra 26 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Góly - body - sekundy [i] 09:35 Počasie [i] 09:45 Agatha Christie : Poirot: Záhada loveckého domu [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Správy a komentáre - Voľby do Európskeho parlamentu 2014 [i] 14:30 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 15:20 Hokej MS 2014 [i] 18:30 Duel [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Moja najhoršia nočná mora [i] 21:55 Peklo na kolesách II. 1/10 [i] 22:40 Nash Bridges: Nebezpečná hra 26 [i] 23:25 Moja najhoršia nočná mora [i] 01:05 Peklo na kolesách II. 1/10 [i] 01:45 Dámsky klub [i] 03:20 Sila lásky VI. 73 [i] 04:25 Slovensko v obrazoch [i] 04:45 Svet v obrazoch [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI - Stratený Kuli [i] 09:00 Putovanie storočiami s Pavlom Dvořákom: Trápenie svätej Alžbety [i] 09:55 Zlý záber [i] 10:55 Tvárou v tvár [i] 11:25 Miestopis cechov a manufaktúr: Večný súboj [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 SĽUK - návraty do nenávratna [i] 13:45 Noc v archíve: Sídliskové deti [i] 14:45 Generácia 2000: Nezmením sa! [i] 15:30 Magazín Ligy majstrov [i] 16:00 Autosalón [i] 16:25 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 Správy - Hírek [i] 18:00 Hokej MS 2014: Bielorusko - Švajčiarsko [i] 19:30 Hokej MS 2014 [i] 22:15 On air [i] 22:35 MS v kocke [i] 23:10 Hokej MS 2014: USA - Rusko [i] 00:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:45 Správy RTVS [i] 01:35 Počasie [i] 01:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 07:55 NOVÝ PANELÁK: Návrat mafiána [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Vráť tie peniaze [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Syn je celý po tebe [i] 10:55 Súdna sieň: Nič nie je pravda! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti IV. 24 [i] 13:40 Vtierka Castle I. 8 [i] 14:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 Búrka: Dobrodružstvo lásky 9 [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Búračka [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 PANELÁK: Strach o život [i] 21:30 Agenti S.H.I.E.L.D. 3 [i] 22:30 DEDIČSTVO 29 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 13 [i] 00:40 Stopy krvi [i] 02:35 Vtierka Castle I. 8 [i] 03:15 Agenti S.H.I.E.L.D. 3 [i] 04:00 PANELÁK: Strach o život [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 SVET ZÁZRAKOV [i] 06:00 Takešiho hrad II. 2,3 [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 DOBRÉ RÁNO, SLOVENSKO [i] 10:00 Už dosť, šéfe! VIII. 2 [i] 10:55 C.S.I.: Kriminálka New York III. 16 [i] 12:05 Svetové megaprojekty III. 3/3 [i] 13:15 Profesionáli VI.: Fotky 2 [i] 14:10 Takešiho hrad II. 2,3 [i] 15:10 Vytunuj mi fáro II. [i] 15:35 Kutyil s.r.o. II.: Testament 12 [i] 16:25 Simpsonovci XVII. 7 [i] 16:55 PANELÁK: Návrat mafiána [i] 18:00 Ničitelia mýtov II. 11 [i] 19:05 Simpsonovci XXIII. 16 [i] 19:35 Profesionáli VI.: Luník IX. 3 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 13 [i] 21:30 Najväčší zberači 3 [i] 22:45 41-ročný panic [i] 00:40 Walking Dead IV. 14 [i] 01:35 MacGyver 6 [i] 02:30 Miesto činu Brémy: Tiene [i] 04:00 Matlock [i] 04:45 C.S.I.: Kriminálka New York III. 16 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší IV. 4 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba V. 2 [i] 08:50 Komisař Rex IV. 16 [i] 09:50 Ztracený svět I. 1 [i] 10:50 Lovci pokladů I. 18 [i] 11:50 Posel ztracených duší IV. 5 [i] 12:50 Profil zločinu IV. 6 [i] 14:00 Vražedná čísla I. 11 [i] 14:55 Lovci pokladů I. 19 [i] 15:55 Ztracený svět I. 2 [i] 16:55 Komisař Rex IV. 17 [i] 17:55 Profil zločinu IV. 7 [i] 19:05 Vražedná čísla I. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba V. 3 [i] 21:00 MUŽI V ČERNÉM II 1 [i] 22:40 Myšlenky zločince IX. 5 [i] 23:35 Vzpomínky II. 11 [i] 00:30 MUŽI V ČERNÉM II 1 [i] 02:10 Vzpomínky II. 11 [i] 02:55 Californication VI. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 10 [i] 06:00 Jak se to dělá: Lovecké návnady/konzervovaná rajčata/lasa [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Naftová rypadla [i] 07:15 Nutné k přežití: Aljaška [i] 08:10 Dvojí přežití: Sestup z mlžné hory [i] 09:05 Zlato Beringova moře: Hořký konec [i] 09:55 Američtí dřevorubci: Člověk versus bláto [i] 10:50 Jak to dělají?: Bagry/chuť Orientu/do prázdna [i] 11:15 Jak to dělají?: Arašídové máslo/bod zlomu [i] 11:40 Jak se to dělá 52 [i] 12:10 Jak se to dělá 53 [i] 12:35 Megastavitelé: Ledový hotel [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Window World [i] 14:25 Rození obchodníci: Triumph Stag [i] 15:20 Nazí a vystrašení 4 [i] 16:15 Nejdrsnější světové expedice s Jamesem Cracknellem: Ztracené město Z [i] 17:10 Králové aukcí: Strašidelná skříň [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 19:00 Jak se to dělá: Klenoty z vřesu/instantní film/řepný cukr/elektrické sporťáky [i] 19:30 Jak se to dělá – vysněné vozy: Ferrari FF [i] 20:00 Říční příšery: Kolumbijský zabiják [i] 21:00 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Hledání vzrušení [i] 21:30 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Práce [i] 22:00 Dvojí přežití: Špatná situace [i] 23:00 Zakázané: Podivné zbožňování [i] 00:00 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Vražedný večírek [i] 00:55 Říční příšery: Kolumbijský zabiják [i] 01:50 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Hledání vzrušení [i] 02:20 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Práce [i] 02:50 Dvojí přežití: Špatná situace [i] 03:50 Zakázané: Podivné zbožňování [i] 04:45 Jak to dělají?: Černé pivo/hedvábí/konzervování [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: V hodině dvanácté 24/32 [i] 09:45 13. komnata Marty Slánské [i] 10:10 Příběhy slavných [i] 11:05 První republika: Čarodějka 17/22 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 13:55 Vše o vaření [i] 14:15 Pohádka máje [i] 15:45 Kuchařská pohotovost [i] 16:15 Volební spoty kandidátů do [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Clona: Únos 3/7 [i] 21:00 Marta a Věra: Vstřebávání 6/8 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Kriminálka Paříž: Stín pochybnosti 18/92 [i] 23:05 MI5 III 9/10 [i] 23:55 Kalendárium [i] 00:10 Sváteční slovo ředitele Diakonie Brno Jana Soběslavského [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Konopiště [i] 01:00 Království za koně [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Bydlení je hra [i] 02:15 Designtrend [i] 02:30 Dobré ráno
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Naše tradice: Jízda králů [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Maroko [i] 09:55 S kuchařem kolem světa: Kambodža [i] 10:50 Babylon [i] 11:15 Cesty víry: Můj život v islámu [i] 11:45 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:10 Vraky u pobřeží Normandie [i] 13:05 Československý filmový týdeník 1964 989/2379 [i] 13:20 O poklad Anežky České [i] 14:10 Templáři: Poslední zůstává [i] 15:00 Věda na vlastní kůži [i] 15:55 Vesmír: Cestování časem [i] 16:40 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 7/10 [i] 17:30 Volební spoty kandidátů do [i] 17:55 Kdo opravdu objevil Ameriku?: V minulosti byly plavby přes 1/2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Bratři a sestry III [i] 19:35 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Berlín 1/2 [i] 21:05 Ferarri Fiorano 599 [i] 22:00 Heroin [i] 23:20 Tři ženy [i] 01:20 Uchem jehly [i] 01:45 Indiánské ráno [i] 02:15 Jiří Králík [i] 02:40 Diagnóza F 63.0 [i] 03:00 Podle práva [i] 03:25 Kradení kačera ve Skoronicích [i] 03:55 Folklorní výlety [i] 04:20 Babylon [i] 04:45 Návraty [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2605 [i] 10:00 Doktoři z Počátků: Výlety a úlety 48 [i] 11:15 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dallas: Rodinný podnik 9 [i] 13:25 Beze stopy IV: Krev za krev 11 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Smrtící jikry 15 [i] 15:15 Ordinace v růžové zahradě 2: Ženatí nesmějí na kafe? 23 [i] 16:30 Krok za krokem V 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IV: Odepnutý opasek 14 [i] 18:25 Ulice 2606 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Osmé nebe 14 [i] 21:30 Mentalista V: Ani jeden rudý cent 3 [i] 22:25 Lovci zločinců II 2 [i] 23:20 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Dítě 22 [i] 00:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Smrtící jikry 15 [i] 00:55 Kriminálka Miami IV: Odepnutý opasek 14 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Lovci zločinců II 2 [i] 02:55 Dallas: Rodinný podnik 9 [i] 04:00 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Každý svou cestou 20 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu IV: Maximální profit 8 [i] 08:15 M*A*S*H 73 [i] 09:05 To je vražda, napsala II: Kdo je v nebezpečí? 20 [i] 10:10 Policie Hamburk VI: Stará škola 21 [i] 11:10 Julie Lescautová II: Zavražděná snoubenka 2 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IX: Faith 10 [i] 14:10 Siska II: Vražedná hokejka 3 [i] 15:25 Castle na zabití III: Poslední láhev 10 [i] 16:25 Komisař Rex IV: Zhoubná vášeň 7 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Hezky se to poslouchá 268 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:25 Prci, prci, prcičky 3: Svatba [i] 01:30 Hawaii 5-0 1 [i] 02:25 Siska II: Vražedná hokejka 3 [i] 03:25 Walker, Texas Ranger IX: Faith 10 [i] 04:10 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rebeli na strednej 81/135 [i] 07:10 Medzi láskou a nenávisťou 44/124 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 169/200 [i] 10:40 Doňa Barbara 97/190 [i] 12:00 Rosamunde Pilcherová: Cesta za šťastím [i] 14:05 Nespútaný anjel 192/194 [i] 15:00 Keď budeš moja 179-180/238 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 6/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Parížske zločiny 3/8 [i] 21:30 Fatmagul 49-50/160 [i] 23:35 Ezel 41-42/142 [i] 01:20 Priatelia [i] 02:05 Adela show [i] 02:30 Bez servítky [i] 03:10 Smotánka [i] 04:10 Zakázaná vášeň 51/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Noc úplňku [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Na území žen [i] 13:50 Cukr, med a feferonka [i] 15:55 Lovci bankovek [i] 17:35 V neděli deset [i] 19:35 Cashback [i] 21:20 Tenkrát v Číně [i] 23:40 Mrtvý sníh