Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice V. 21/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:10 Scooby-Doo [i] 07:40 Kung Fu Panda II. 9/26 [i] 08:05 Tučniaky z Madagaskaru II. 9/39 [i] 08:30 Karate Kid 3 [i] 10:50 Asterix a olympijské hry [i] 13:30 FORMULA 1: Veľká cena Španielska [i] 16:25 Zatiaľ spolu, zatiaľ nažive (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Lúpež po taliansky [i] 22:40 Gangstri (HD) [i] 00:55 Lúpež po taliansky [i] 02:45 Gangstri (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Drišľakoviny [i] 05:55 Drišľakoviny [i] 06:40 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:25 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 32 [i] 07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Nešťastie v lome [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklinova návšteva 27/52 [i] 07:50 RÁNO S TRPASLÍKMI: Škaredé káčatko: Dobrodruhovia [i] 08:15 RÁNO S TRPASLÍKMI: Garfield II.: Zimný spánok [i] 08:30 Trpaslíci [i] 08:45 Zázračný ateliér [i] 09:10 Život rýb: Stravovanie [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Čarovné miesta Zeme III.: Západná Kanada [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Bud Bindi: Stále na úteku [i] 14:10 Agatha Christie : Poirot: Záhada loveckého domu [i] 15:05 Zlatá klasika: Boj o Moskvu 2/4 [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Posledná kráľovná 1/2 [i] 21:55 Posledná kráľovná 2/2 [i] 23:30 Komisárka: Banková lúpež 21/26 [i] 00:20 Komisárka: Smrť v záhradnom dome 22/26 [i] 01:10 Posledná kráľovná 1/2 [i] 02:50 Posledná kráľovná 2/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Robotické vysávače [i] 09:50 Família: Tam a späť [i] 10:20 Osloboditelia: Stíhaci piloti [i] 11:05 On air [i] 11:30 Hokej MS 2014 [i] 13:45 Hokej MS 2014 [i] 15:30 Hokej MS 2014 [i] 17:45 Hokej MS 2014 [i] 19:30 Hokej MS 2014 [i] 22:00 Noc na Švédskom vale [i] 22:30 MS v kocke [i] 23:00 Hokej MS 2014: Fínsko - Rusko [i] 00:35 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 TOP STAR [i] 05:30 Delgo [i] 07:25 Ultimate Spider-Man [i] 08:20 Káčerovo [i] 09:15 Šéf v utajení II. 15 [i] 10:15 Varí Vám to [i] 10:55 Stratené duše II. 7,8 [i] 12:55 Ničivé tornádo [i] 15:05 Ja, zloduch! [i] 17:15 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:45 ŠPORT [i] 19:50 KRIMI [i] 20:10 NAJLEPŠIE POČASIE 20:20 X FACTOR [i] 22:35 X FACTOR [i] 23:20 X FACTOR [i] 00:20 41- ročný panic [i] 02:15 Siedmy hriech [i] 04:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:50 SVET ZÁZRAKOV [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ice Road Truckers IV. 11 [i] 05:55 Miesto činu Frankfurt: Oskar [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:45 Ninja Factor II. [i] 09:10 Ako žiť s rodičmi 2 [i] 09:40 Faktor strachu II. 7 [i] 10:40 Vytunuj mi fáro II. 21 [i] 11:20 SVET ZÁZRAKOV [i] 12:05 Svetové megaprojekty III. 3/3 [i] 13:10 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 5,6 [i] 15:00 "Srdečný pozdrav ze zeměkoule" [i] 17:10 Zberači 16,17 [i] 19:05 Uletená rodinka 2 [i] 19:35 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 4 [i] 20:30 Prvých 20 miliónov je najťažších [i] 22:35 Parížske vraždy [i] 01:05 "Srdečný pozdrav ze zeměkoule" [i] 02:55 Parížske vraždy [i] 04:45 Faktor strachu II. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 JAG III. 20 [i] 08:00 JAG III. 21 [i] 09:00 Skuteční lidé I. 5 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 12:10 Spiderman 1 [i] 14:30 Vražedná čísla III. 12 [i] 15:30 Vražedná čísla III. 13 [i] 16:30 Spider-Man 2 1 [i] 19:00 Vzpomínky II. 3 [i] 20:00 Vzpomínky II. 4 [i] 21:00 Spider-Man 3 1 [i] 23:45 Hannibal Ii. 5 [i] 00:45 Post Mortem II. 1 [i] 01:45 Spider-Man 3 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Ochranné přílby/Kaučuk/Technologie vodní dopravy "Wave Piercing" [i] 05:35 Pátá rychlost 9 [i] 06:00 Jak se to dělá: Stany s plátěnými stěnami/dýmky míru/kanony [i] 06:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Zabavení nemovitosti [i] 07:15 Krizové situace pod kontrolou: Přístavy v Los Angeles [i] 08:10 Bořiči mýtů: Katastrofa v kanalizační rouře [i] 09:05 Lovci odpadu 6 [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Štěstěna [i] 10:25 Bitvy o zavazadla: Výbuch [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Dům polygamisty [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí: Sázka [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 12:35 Králové aukcí: Nádherný prsten a rodeo [i] 13:05 Králové aukcí: Železný boxer z občanské války [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Výsledek nezištného úsilí [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Disko a kostky [i] 14:25 Hra o kameny: Velký nález v Himálaji [i] 15:20 Zlato Beringova moře: 4,5 kilogramu zlata [i] 16:15 Potápěči za diamanty 4 [i] 17:10 Bořiči mýtů: Ještě nižší spotřeba/ochrana při nárazu [i] 18:05 Opravna vraků 2012: Lotus z roku 1972 Johna Nivena, 1. část [i] 19:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 [i] 20:00 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa [i] 21:00 Nazí a vystrašení 4 [i] 22:00 Napospas osudu s Edem Staffordem: Austrálie [i] 23:00 Klondike 6 [i] 00:00 Zlato Beringova moře: Oheň a ledovce [i] 00:55 Opravna vraků 2012: Lotus z roku 1972 Johna Nivena, 1. část [i] 01:50 Nazí a vystrašení 4 [i] 02:50 Napospas osudu s Edem Staffordem: Austrálie [i] 03:50 Klondike 6 [i] 04:45 Rození obchodníci: Porsche 911 Targa [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:35 Okouzlení IV 15/52 [i] 07:25 To neznáte Hadimršku [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro pátera Knoxe: Ruce s dlouhými prsty 6/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Čertova nevěsta [i] 14:25 Lucie, postrach ulice [i] 15:45 Volební spoty kandidátů do [i] 16:10 Příběhy slavných [i] 17:05 Přísahám a slibuji 2/4 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Poslední cyklista 2/2 [i] 21:25 168 hodin [i] 21:57 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Občanský průkaz [i] 00:10 Komisař Moulin [i] 01:35 Manéž Bolka Polívky [i] 02:55 Banánové rybičky [i] 03:20 Móda-Extravagance-Manýry [i] 03:45 Zahrada je hra [i] 04:10 Postřehy odjinud [i] 04:15 Kuchařská pohotovost [i] 04:40 Sváteční slovo ředitele Diakonie Brno Jana Soběslavského [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 GEN: František Fajtl pohledem Jána [i] 05:25 Malá Velká Británie [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 989/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 63 [i] 09:35 Český žurnál: Já, horník! [i] 10:30 Divnopis [i] 10:35 Nedej se [i] 11:30 Chcete mě? ZJ [i] 11:55 Království divočiny: Ze života orangutanů 1/5 [i] 12:25 Život na pobřeží: Mosambik [i] 13:10 Sváteční slovo ředitele Diakonie Brno Jana Soběslavského [i] 13:15 Křesťanský magazín [i] 13:40 Uchem jehly [i] 14:10 Cesty víry: Můj život v islámu [i] 14:35 Na cestě po Chanchamayu [i] 15:05 Trabantem Jižní Amerikou 6/12 [i] 15:30 Křídla přírody: Jaro a léto [i] 16:25 Jeden oceán: Stopy v písku [i] 17:20 Naše tradice: Jízda králů [i] 17:45 Vínečko II [i] 18:15 Na plovárně s Christopherem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Oblasti ptačí a lidské aneb Natura paradoxa [i] 19:35 Volební spoty kandidátů do [i] 20:00 Pot, slzy a naděje: Teď se ukaž 4/6 [i] 20:50 S kuchařem kolem světa: Kambodža [i] 21:45 Zločin [i] 23:10 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 00:10 Requiem pro Detroit [i] 01:10 Kvarteto [i] 01:35 Folklorika [i] 02:05 Z očí do očí [i] 02:45 Smrt v posledním okamžiku [i] 03:45 Za dveřmi je A.G. [i] 04:15 Království hraček [i] 04:45 Sólo pro jeden dech [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:35 Novashopping 06:20 Oggy a Škodíci [i] 06:40 Senzační Spiderman 18 [i] 07:05 Liga Špačků 4 [i] 07:30 Taz - mania III 17 [i] 07:55 Looney Tunes: Úžasná Show 3 [i] 08:20 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 10 [i] 08:50 PRÁSK! [i] 09:25 Víkend: Zakázané ovoce [i] 10:15 Šéfe, jsem v tom! [i] 12:00 Vyhrávat potichu [i] 13:30 Velká cena Španělska [i] 16:25 Bláznivá střela: Z archivů policejního oddělení [i] 18:00 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Recepce 13 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Výlety a úlety 48 [i] 21:30 Střepiny [i] 22:10 Mission: Impossible 3 [i] 00:30 Šéfe, jsem v tom! [i] 01:55 Novashopping 02:25 Volejte Novu [i] 02:55 DO-RE-MI [i] 04:25 Áčko: Ukradli mi prvenství [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Hook a koťátko 8 [i] 06:55 Avengers - Sjednocení: Velvyslanec 19 [i] 07:25 Dokonalý Spider-Man I: Goblin a jeho syn 26 [i] 07:55 Peklo v Pacifiku: Armagedon 3 [i] 09:10 Prima SVĚT [i] 09:45 Synové a dcery Jakuba skláře: Ochranná značka 1952 11 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Nedělní receptář extra 13:20 Show Jana Krause [i] 14:25 Big Ben IV: Smrt po diskotéce 3 [i] 16:30 Vraždy v Midsomeru V: Smrtelná bylina [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 X FACTOR - PRVNÍ SEMIFINÁLE [i] 22:45 X FACTOR - PRVNÍ ROZHODNUTÍ [i] 23:35 Akta X [i] 02:10 Policejní bažanti II: Člověk míní, život mění 10 [i] 03:05 Peklo v Pacifiku: Armagedon 3 [i] 04:10 Vraždy v Midsomeru V: Smrtelná bylina [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Dievča z morského dna [i] 08:10 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi III. 1-2/22 [i] 11:55 90210: Nová generácia II. 11-12/22 [i] 14:00 Svadobné trapasy [i] 15:40 Doktorka Zoe II. 7/22 [i] 16:40 Kráska a zviera I. 7/22 [i] 17:35 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Skutočný príbeh: Čierna kniha [i] 23:00 Skutočný príbeh: Nespravodlivo odsúdený [i] 01:00 Skutočný príbeh: Čierna kniha [i] 03:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 86/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:50 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Vášeň a cit [i] 08:55 Teleshopping 12:05 O Malence [i] 13:25 Milenci [i] 15:25 Jeden a půl rytíře [i] 17:30 Poslední loupež [i] 19:25 Surfařská svoboda [i] 21:00 Špatným směrem [i] 23:00 Coriolanus [i] 01:00 Machete [i] 02:40 Rukojmí [i] 04:30 Dívka na přání [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:00 Formule [i] 09:30 Formule [i] 10:00 Plochá dráha [i] 10:30 Motorky [i] 11:30 Watts [i] 11:45 Závody GT [i] 12:30 Cestovní vozy [i] 13:00 Cestovní vozy [i] 14:00 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Cestovní vozy [i] 18:30 Motorky [i] 19:00 Motorky [i] 19:45 Motorsport [i] 20:00 Jezdectví [i] 21:00 Cyklistika [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:00 Cyklistika [i] 01:00 Motorsport [i] 01:15 Watts [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Agentura Jasno 1: Žena hledá mrtvého manžela, kuřáci ano, zvířata ne 4 [i] 07:00 Agentura Jasno 1: Devět životů 5 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 10 (3): Vraždy v Midsomeru: Skláři [i] 10:00 Bigfoot [i] 12:00 Námořní hlídka 2: Pravidla zasnoubení 10 [i] 13:00 Námořní hlídka 2: Zářná kariéra 11 [i] 14:00 Námořní hlídka 2: Přátele si drž blízko, nepřátele ještě blíž 12 [i] 15:00 Námořní hlídka 2: Vojáci štěstěny 13 [i] 16:00 Námořní hlídka 3: Chyť a pusť 1 [i] 17:00 Havaj 5-0 3: Ochránce 11 [i] 18:00 Havaj 5-0 3: Zakázané ovoce 12 [i] 19:00 Skandál 3: Žádné světlo na konci tunelu 13 [i] 20:00 Skandál 3: Težké rozhodnutí 14 [i] 21:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 5: David a Goliáš 11 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 5: My jsme porotci 12 [i] 23:00 Scary Movie: Děsnej biják [i] 00:55 Skandál 3: Žádné světlo na konci tunelu 13 [i] 01:55 Skandál 3: Težké rozhodnutí 14 [i] 02:55 Kdo myslíš, že jsi? 2: Ashley Judd 8 [i] 03:55 Vraždy v Midsomeru 10: Gilotina 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Extrémní rybáři 3 [i] 05:45 Mravenci vědí všechno 3 [i] 06:00 Hydrotech 12 [i] 07:00 Prolomení našeho genetického kódu0 [i] 08:00 Planeta lidí: Deštný prales - stromy a lidé 4 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Zvířecí mýty 4 [i] 10:00 Pouště a život 3 [i] 11:00 Země z ptačí perspektivy: Evropa 3 [i] 12:00 Dobrodružství Hugha ve Skandinávii 2 [i] 13:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 1 [i] 13:30 Vášnivý jedlík - Proti všem! 2 [i] 14:00 Anthony Bourdain: Bez předsudků 16 [i] 14:50 První život 2 [i] 16:00 Faraoni, kteří postavili Egypt 2 [i] 17:00 Zvířata, Která Stvořila Dějiny 4 [i] 17:30 10 věcí, které nevíte: J. Edgar Hoover 4 [i] 18:00 Universum: Z horka do zimy0 [i] 19:05 Utajený šéf - USA 9 [i] 20:00 Sedm divů budhistického světa0 [i] 21:05 Vesmír 4 [i] 22:00 Vzestup nacistické strany 8 [i] 23:00 Protibombová jednotka 11 [i] 23:55 Vyloučeno 4 [i] 00:50 Louis Theroux: Megavězení v Miami0 [i] 02:00 Vzestup nacistické strany 8 [i] 03:00 Protibombová jednotka 11 [i] 03:55 Ženy, které vyřešily vraždu: skutečné zločiny 5 [i] 04:55 Sportovní vozy 5 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:15 Erotic Nation 2 [i] 06:00 Doba ledová 4: Země v pohybu