TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice V. 20/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:15 Scooby-Doo [i] 07:45 Kung Fu Panda II. 8/26 [i] 08:10 Tučniaky z Madagaskaru II. 8/39 [i] 08:35 Dobrák Ben 2: Čierne zlato [i] 10:30 Dva a pol chlapa IV. 19/24 [i] 10:50 2 baby na mizine II. 5/24 [i] 11:20 Kráska a zviera I. 7/22 [i] 12:10 Arrow 15-16/23 [i] 14:10 HLAS ČESKO SLOVENSKA - SÚBOJ [i] 16:15 Rodinná dovolenka a iné nešťastia (HD) [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Svadobné trapasy [i] 22:10 Nebezpečné hry 4 [i] 00:10 Rodina na úteku [i] 01:45 Nebezpečné hry 4 [i] 03:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 8/24 [i] 04:05 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Kultúrna pasovačka [i] 05:50 Drišľakoviny [i] 06:45 Správy RTVS "N" [i] 07:15 Góly - body - sekundy [i] 07:25 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 31 [i] 07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Bohatá a slávna Dilys [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklin ide do tábora 26/52 [i] 07:50 RÁNO S TRPASLÍKMI: Škaredé káčatko: Pirátsky poklad [i] 08:15 RÁNO S TRPASLÍKMI: Garfield II.: Spoľahlivejší ako myš [i] 08:30 Trpaslíci [i] 08:45 Fidlibum [i] 09:15 Daj si čas [i] 09:40 Spadla z oblakov: Svadobné šaty 3/13 [i] 10:10 Berlin, Berlin: Silvia 39 [i] 11:05 On air [i] 11:35 Bitka o Britániu [i] 13:50 Milujem Slovensko [i] 15:20 Pred svadbou nie! [i] 17:25 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Banská Bystrica [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:30 Hokej MS 2014 [i] 22:15 Krajina rebelov - Nový svet 6/8 [i] 23:55 Pred svadbou nie! [i] 01:55 Inšpektor Rocca: Najlepšia priateľka [i] 03:25 Krajina rebelov - Nový svet 6/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:30 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:40 Extr@ german [i] 07:05 Ako funguje príroda [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:35 Cesta na MS 2014 [i] 09:05 Magazín Ligy majstrov [i] 09:30 Drogová pasca: Aj vám sa to môže stať 3.časť [i] 10:00 Misijná púť detí [i] 11:30 Hokej MS 2014 [i] 14:00 Hokej MS 2014: Nemecko - Kazachstan [i] 15:30 Hokej MS 2014 [i] 18:00 Hokej MS 2014: Lotyšsko - Fínsko [i] 19:30 Večerníček: Zázračné paličky [i] 19:40 Príbehy včelích medvedíkov [i] 19:45 Trpaslíci: SMAJLIŠOU - rozmarný rozhovor [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Osloboditelia: Stíhaci piloti [i] 20:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Romana Lazíka [i] 21:20 Kto to tam spieva [i] 22:45 MS v kocke [i] 23:15 Hokej MS 2014: USA - Švajčiarsko [i] 00:45 Československý filmový týždenník [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:20 KRIMI 05:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:25 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:20 Materove neuveriteľné príbehy [i] 07:25 Max Steel [i] 07:50 Káčerovo [i] 08:45 Strašidelný dom [i] 10:40 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. - PREMIÉRA 15 [i] 11:45 SÚBOJ NÁRODOV [i] 13:30 X FACTOR [i] 15:05 Kráľovstvo nebeské [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Ja, zloduch! [i] 22:50 Miss Marec [i] 00:45 Stratený [i] 03:00 Miss Marec [i] 04:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Vytunuj mi fáro II. [i] 05:55 Miesto činu Kolín: Bermudy [i] 07:30 EUROMINÚTY [i] 08:45 Simpsonovci XXIII. 15 [i] 09:10 Ninja Factor II. [i] 09:40 Faktor strachu II. 6 [i] 10:55 Vytunuj mi fáro II. 19,20 [i] 11:50 Ice Road Truckers IV. 11 [i] 13:05 Hľadá sa dom pre milionárov - New York - PREMIÉRA 7,8 [i] 15:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 15:45 Dnes ja, zajtra ty! [i] 17:45 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 5,6 [i] 19:40 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 3 [i] 20:30 Bez nej [i] 22:30 Noc s nabrúsenou britvou [i] 00:25 Dnes ja, zajtra ty! [i] 02:20 Čierna diera [i] 03:40 Hľadá sa dom pre milionárov - New York 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hrdinové a padouši: Svět úžasného Spider-mana 1 [i] 07:35 Lovci pokladů II. 13 [i] 08:35 Lovci pokladů II. 14 [i] 09:35 Na lodi III. 4 [i] 11:05 Lost Girl Iii. 8 [i] 12:05 Posel ztracených duší IV. 19 [i] 13:05 Posel ztracených duší IV. 20 [i] 14:05 Profil zločinu IV. 6 [i] 15:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 16:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 17:15 xXx: Nová dimenze 1 [i] 19:15 Nora Roberts: Pocta 1 [i] 21:00 Patricia Cornwell: V ohrožení 1 [i] 22:55 Jak prosté II. 18 [i] 23:55 Myšlenky zločince IX. 5 [i] 00:50 Patricia Cornwell: V ohrožení 1 [i] 02:35 Jak prosté II. 18 [i] 03:20 A X N INSIDER - Bez hranic 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Obličejové masky z filmu Mission Impossible [i] 06:00 Jak se to dělá: Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Oldsmobile pro Australany [i] 07:15 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Gautrain: vysokorychlostní železnice Jihoafrické republiky [i] 09:05 Opravdový podvod 7 [i] 09:30 Opravdový podvod 8 [i] 09:55 Opravdový podvod 9 [i] 10:25 Opravdový podvod 10 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla: Zlá krev [i] 11:15 Bitvy o zavazadla: Figuríny [i] 11:40 Bitvy o zavazadla: Štěstěna [i] 12:10 Bitvy o zavazadla: Výbuch [i] 12:35 Bitvy o zavazadla: Mike Tyson [i] 13:05 Bitvy o zavazadla: Vesmírný nález [i] 13:30 Bitvy o zavazadla: Dvojí tvář [i] 14:00 Bitvy o zavazadla: Pistolnický souboj [i] 14:25 Jak se to dělá: Psací pera Space Pen/korálové akvárium/kovové rakve [i] 14:55 Jak se to dělá 1 [i] 15:20 Penn a Teller lžou: Monstrózní náklaďáky versus suchý zip [i] 16:15 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 17:10 Bořiči mýtů: Mýty o jídle [i] 18:05 Rychlokurz: Tryskové motory [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Políbit několik žab [i] 19:00 Pátá rychlost 5 [i] 20:00 Lovci aut: Spousty peněz a ukrytý poklad [i] 21:00 Války kontejnerů 2 [i] 21:30 Králové aukcí: Báseň Jima Morrisona [i] 22:00 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zaneřáděný dům [i] 22:30 Válka skladů v Kanadě 1 [i] 23:00 Lovci odpadu 2 [i] 00:00 Porter Ridge: Potyčka [i] 00:30 Ropa za humny: Hledání ropy s čarodějem [i] 00:55 Lovci aut: Spousty peněz a ukrytý poklad [i] 01:50 Války kontejnerů 2 [i] 02:20 Králové aukcí: Báseň Jima Morrisona [i] 02:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zaneřáděný dům [i] 03:20 Válka skladů v Kanadě 1 [i] 03:45 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 04:40 Jak to dělají?: Airbus/Požární vozy/Kečup [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Na cestě po Chanchamayu [i] 06:55 Co teď a co potom?: Hodný hoch 5/8 [i] 07:45 Obušku, z pytle ven! [i] 08:55 Všechnopárty [i] 09:40 Rozdělení konta Adventních koncertů 2013 [i] 10:00 Pietní shromáždění k uctění památky obětí komunismu [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Co poudala bába Futéř [i] 13:50 Po stopách hvězd [i] 14:20 Pohádka máje [i] 15:50 Volební spoty kandidátů do [i] 16:15 Přízrak [i] 17:15 My všichni školou povinní: Svátky klidu a míru 10/13 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Nejchytřejší Čech [i] 21:20 Jak básníkům chutná život [i] 23:03 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:05 Rob Roy [i] 01:20 Manéž Bolka Polívky [i] 02:40 Kuchařská pohotovost [i] 03:05 Designtrend [i] 03:25 Malá farma: Hračky pro kůzlata [i] 03:50 13. komnata Marty Slánské [i] 04:20 Tři zlaté vlasy děda Vševěda [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Postřehy odjinud [i] 05:25 Operace Thunderclap [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Z New Yorku do [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Velká vlastenecká válka: Útok na západ [i] 11:20 Století létání: Letectvo a námořní síly v letech 10/26 [i] 12:15 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Rýn 2/2 [i] 13:15 Muži od Dunkerque [i] 13:40 Babylon [i] 14:10 Liška pouště [i] 15:35 S kuchařem kolem světa: Québec [i] 16:30 Kamera na cestách: Maroko [i] 17:25 Zázračná planeta: Afrika: Kongo 3/5 [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Na Jih Jihovýchod 80/80 [i] 19:15 Deset století architektury: Pražské mosty [i] 19:35 Volební spoty kandidátů do [i] 20:00 Sherlock III [i] 21:35 Bitva o Británii [i] 23:45 Luther II 1/4 [i] 00:35 Malá Velká Británie [i] 01:05 Q [i] 01:35 Uchem jehly [i] 02:00 Cesty víry: Lovci duší [i] 02:25 Z očí do očí [i] 03:10 Děti našich rodičů aneb Jak se [i] 04:05 Za dveřmi je A.G. [i] 04:35 Růžemi navštívený [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Senzační Spiderman 17 [i] 06:55 Liga Špačků 3 [i] 07:25 Taz - mania III 16 [i] 07:45 Král džungle 12 [i] 08:15 Tučňáci z Madagaskaru 11 [i] 08:40 Krok za krokem V 4 [i] 09:05 Magická posedlost [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Ať žije nebožtík [i] 14:10 Místo v životě: Varování 10 [i] 15:25 Italské námluvy [i] 17:35 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Perfect Days [i] 22:30 Země krvavého slunce [i] 00:20 Texaský masakr motorovou pilou 3D [i] 01:55 Novashopping 02:25 Magická posedlost [i] 04:45 DO-RE-MI [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:40 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Údolí velebrouků 7 [i] 07:15 Avengers - Sjednocení: Televize Mojoworld 18 [i] 07:45 Dokonalý Spider-Man I: Odhalení 25 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:30 Top Gear 2010 [i] 10:25 Přede mnou neutečeš [i] 12:25 V podstatě jsme normální [i] 14:25 Big Ben IV: Cirkusový vzduch 2 [i] 16:30 Vraždy v Midsomeru V: Obchod se smrtí [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Pretty Woman [i] 22:50 Souboj národů [i] 00:45 Lidská jatka [i] 02:35 Vraždy v Midsomeru V: Obchod se smrtí [i] 04:15 Big Ben IV: Cirkusový vzduch 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 85/129 [i] 06:20 Abeceda vraždy [i] 08:10 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi II. 21-22/22 [i] 11:50 90210: Nová generácia II. 9-10/22 [i] 13:50 Prepadnutá [i] 15:40 Vráťte mi dieťa! [i] 17:40 Bez dcéry neodídem [i] 20:00 Miluj svojho nepriateľa [i] 22:00 Dievča z morského dna [i] 00:00 Bez dcéry neodídem [i] 01:55 Miluj svojho nepriateľa [i] 03:25 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 85/129 [i] 04:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 86/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Ulovit miliardáře [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Noc úplňku [i] 13:55 Záhada sfingy [i] 15:40 Kde je Fred? [i] 17:40 Jonesovi [i] 19:25 3:10 Vlak do Yumy [i] 21:30 Rukojmí [i] 23:25 Machete [i] 01:10 Noční incident [i] 02:30 Kauza CIA [i] 04:45 O Malence [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Cyklistika [i] 11:00 Tenis [i] 11:15 Fotbal [i] 12:45 Cyklistika [i] 13:30 Cyklistika [i] 14:30 Cyklistika [i] 17:30 Cyklistika [i] 19:00 Plochá dráha [i] 22:00 Cyklistika [i] 23:15 Jezdectví [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Plochá dráha [i] 01:30 Watts [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kauzy podle Kate 2: Kapka naděje 8 [i] 06:00 Agentura Jasno 1: Pilot - Part 2 1 [i] 07:00 Agentura Jasno 1: Soutěž v hláskování 2 [i] 08:00 Agentura Jasno 1: Nechť promluví nyní, nebo ať navždy mlčí 3 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 10: Poslední vůle 2 [i] 11:00 Skandál 3: Žádné světlo na konci tunelu 13 [i] 12:00 Skandál 3: Težké rozhodnutí 14 [i] 13:00 Dobrá manželka 5: Nový partner firmy L.G. 9 [i] 14:00 Dobrá manželka 5: Šokující objev 10 [i] 15:00 Americké válečné lodě [i] 16:50 Bigfoot [i] 18:45 Orlové práva [i] 21:00 Scary Movie: Děsnej biják [i] 22:55 Skandál 3: Žádné světlo na konci tunelu 13 [i] 23:55 Skandál 3: Težké rozhodnutí 14 [i] 00:55 Havaj 5-0 3: Ochránce 11 [i] 01:55 Havaj 5-0 3: Zakázané ovoce 12 [i] 02:55 Kdo myslíš, že jsi? 2: Gwyneth Paltrow 7 [i] 03:55 Vraždy v Midsomeru 10: Podoba nevinosti 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Extrémní rybáři 2 [i] 05:45 Mravenci vědí všechno 2 [i] 06:00 Hydrotech 11 [i] 07:00 Nakolik jste člověkem? 3 [i] 08:00 Planeta lidí: Arktida - život v mrazničce 3 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Potápěči 3 [i] 10:00 Pouště a život 2 [i] 11:00 Země z ptačí perspektivy: Afrika 2 [i] 12:00 Dobrodružství Hugha ve Skandinávii 1 [i] 13:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 23 [i] 13:30 Vášnivý jedlík - Proti všem! 3 [i] 14:00 Anthony Bourdain: Bez předsudků 15 [i] 14:50 První život 1 [i] 16:00 Faraoni, kteří postavili Egypt 1 [i] 17:00 Zvířata, Která Stvořila Dějiny 3 [i] 17:30 10 věcí, které nevíte: John F. Kennedy 3 [i] 18:00 Bradford: Město snů 2 [i] 19:05 Utajený šéf - USA 8 [i] 20:00 Skrytá pravda: Bermudský trojuhelník 3 [i] 21:00 Vesmír 3 [i] 22:00 Vzestup nacistické strany 7 [i] 23:00 Protibombová jednotka 10 [i] 23:55 Vyloučeno 3 [i] 00:50 Louis Theroux: Megavězení v Miami0 [i] 02:00 Vzestup nacistické strany 7