Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:45 Pták Ohnivák [i] 07:20 Myšiak Stuart Little 2 [i] 08:45 Scooby-Doo 2: Nespútané príšery [i] 10:35 HLAS ČESKO SLOVENSKA - SÚBOJ [i] 12:30 Bodyguard proti svojej vôli [i] 14:40 Gnomeo a Júlia [i] 16:20 Asterix a olympijské hry [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Nepovedz ani slovo [i] 00:15 Rodina na úteku [i] 01:45 Nepovedz ani slovo [i] 03:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 7/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Počasie [i] 05:10 Sila lásky VI. 71 [i] 06:00 McLeodove dcéry IV.B 11/26 [i] 06:45 Správy RTVS "N" [i] 07:35 Góly - body - sekundy [i] 07:50 Počasie [i] 07:55 Pehavý Max a strašidlá [i] 09:35 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Materský inštinkt 9/13 [i] 10:20 Galileo [i] 10:55 Duel [i] 11:25 5 proti 5 [i] 12:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 12:50 Rozprávky bratov Grimmovcov: Smelý krajčír [i] 13:50 Zuzanka Hraškovie [i] 15:05 Bitka o Britániu [i] 17:20 Osud človeka [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Slečna Drotová [i] 21:45 Richard Müller & Fragile - HLASY [i] 23:05 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Dieťa na stredu 7/13 [i] 23:45 Inšpektor Rocca: Rukojemník [i] 01:15 Slečna Drotová [i] 02:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 03:30 V zakázanom kráľovstve [i] 04:00 Sila lásky VI. 71 [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 09:00 Simultánka s Aľjochinom [i] 09:55 Architektúra: Budova stanice Satolas pri Lyone [i] 10:25 Po stopách modrého diamantu [i] 11:20 Pred rokmi... [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Pesničky z archívu [i] 13:10 Kjóto: príbeh starovekých záhrad 1/2 [i] 14:00 Ešte sa nevraciam [i] 15:15 Senior klub [i] 15:40 Veteráni 2. svetovej vojny [i] 16:55 Chodník cez Dunaj [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Zázračné paličky [i] 18:50 Príbehy včelích medvedíkov [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ - žartovná súťaž [i] 19:05 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:15 Včielka Maja [i] 19:40 Počúvaj moju hudbu [i] 19:45 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Osloboditelia: Kavaléria [i] 20:45 Frontoví kameramani na Slovensku [i] 21:15 Najlepšie roky nášho života [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Počasie [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 KRIMI 05:25 Líška a ja [i] 07:20 Jastrabia žena [i] 10:00 Otec nevesty 2 [i] 12:15 Poslušne hlásim [i] 14:25 Mafiánova dcéra [i] 16:30 Autá 2 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Návrat mafiána [i] 21:30 SÚBOJ NÁRODOV [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 24/24 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 5 [i] 01:25 Hawaii 5.0 III. 13 [i] 02:20 Dexter VII. 6 [i] 03:15 Poslušne hlásim [i] 04:50 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Kutyil s.r.o. 9 [i] 05:55 Takešiho hrad 38,39 [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 Tajomstvo v Andách [i] 10:20 Už dosť, šéfe! VII. 15/15 [i] 10:25 C.S.I.: Kriminálka New York III. 14 [i] 12:30 Ničitelia mýtov II. 9 [i] 13:45 Profesionáli V.: Panička 13 [i] 14:30 Takešiho hrad 38 [i] 15:00 Kutyil s.r.o. 10 [i] 15:50 PANELÁK: Som tehotná [i] 16:40 Simpsonovci XXIII. 13 [i] 17:10 Jastrabia žena [i] 19:40 Profesionáli VI.: Hotelier Demovič 1/16 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 24/24 [i] 21:25 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 5 [i] 22:25 Hawaii 5.0 III. 13 [i] 23:20 Dexter VII. 6 [i] 00:30 Cape 3 [i] 01:30 MacGyver 5 [i] 02:25 Miesto činu Frankfurt: Vražedná noc [i] 03:50 Matlock [i] 04:40 C.S.I.: Kriminálka New York III. 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hrdinové a padouši: Svět úžasného Spider-mana 1 [i] 07:35 Posel ztracených duší IV. 2 [i] 08:35 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 24 [i] 09:35 Štěstí na dosah 1 [i] 11:50 Posel ztracených duší IV. 3 [i] 12:50 Ghost Rider 1 [i] 15:00 Lovci pokladů I. 17 [i] 16:00 Stargate Universe Ii. 20 [i] 16:55 Komisař Rex IV. 15 [i] 18:00 Profil zločinu IV. 5 [i] 19:05 Vražedná čísla I. 10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba V. 1 [i] 21:00 Ncis: Los Angeles V. 6 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 11 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 12 [i] 23:55 Havaj 5-0 I. 6 [i] 00:50 Ncis: Los Angeles V. 6 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 11 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba VI. 12 [i] 03:15 A X N INSIDER - Hannibal 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Výzva prezidenta Obamy [i] 06:00 Jak se to dělá: Gramofonové talíře/parní motory/vybavení hřišť/teflonové hrnce [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: V Texasu je všechno větší [i] 07:15 Nutné k přežití: Vietnam [i] 08:10 Dvojí přežití: Trosečníci [i] 09:05 Zlato Beringova moře: Heuréka! [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Silniční válečníci [i] 10:50 Jak to dělají? 18 [i] 11:15 Jak to dělají? 19 [i] 11:40 Jak se to dělá 48 [i] 12:10 Jak se to dělá 49 [i] 12:35 Megastavitelé: Potopená křídla [i] 13:30 Texaské války aut: Král El Camino [i] 14:25 Fantom Works: Chevelle 1970 a Velle 1926 [i] 15:20 Hra o kameny: Smaragdové město [i] 16:15 Zlato Beringova moře: 4,5 kilogramu zlata [i] 17:10 Králové aukcí: Elvisův Cadillac [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 19:00 Jak se to dělá: Volanty/palivové vedení/jablečné koláče/radiátory [i] 19:30 Jak se to dělá – vysněné vozy: Morgan Aero Coupe [i] 20:00 Bitvy o zavazadla: Mike Tyson [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Vesmírný nález [i] 21:00 Války kontejnerů 3 [i] 21:30 Likvidátor 1 [i] 22:00 Válka skladů v Kanadě 10 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 23:00 Žoldáci: Soukromé vojenské společnosti [i] 00:00 Zlatá horečka: San Francisko v ohni [i] 00:55 Bitvy o zavazadla: Mike Tyson [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Vesmírný nález [i] 01:50 Války kontejnerů 3 [i] 02:20 Likvidátor 1 [i] 02:50 Válka skladů v Kanadě 10 [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 03:50 Žoldáci: Soukromé vojenské společnosti [i] 04:45 Jak to dělají?: Arašídové máslo/bod zlomu [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Bílá kočička [i] 06:50 Tři zlaté vlasy děda Vševěda [i] 08:00 Rodinné trampoty oficiála Tříšky [i] 09:35 O princezně se zlatým lukem [i] 10:40 O štěstí a kráse [i] 11:50 To neznáte Hadimršku [i] 13:20 O perlové panně [i] 14:40 Obušku, z pytle ven! [i] 15:55 Zlatí úhoři [i] 17:20 Královský slib [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Želary [i] 22:25 Highlander [i] 00:19 Losování Šťastných 10 a Šance milion 00:20 Příběhy slavných - Karel Černoch [i] 01:15 Sváteční slovo pedagoga a publicisty Jiřího Zajíce [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 02:00 Muzikály na cestách [i] 02:50 Inventura písniček pod rentgenem [i] 03:35 Rodinné trampoty oficiála Tříšky [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    06:00 Divnopis [i] 06:05 Empire State Building [i] 06:50 Vraky u pobřeží Normandie [i] 07:45 Pražské povstání v květnu 1945 aneb Mezi Londýnem a Moskvou [i] 08:25 Postřehy odjinud [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Hledání ztraceného času: Dvě vzpomínky na jaro 1945 [i] 09:20 Práče [i] 10:45 Škoda lásky [i] 11:25 GEN: Ladislav Sitenský pohledem [i] 11:40 Hledání ponorky U-479 [i] 12:35 Tobruk - písek a kyvadlo války [i] 13:05 Přímo nad hlavou [i] 15:15 Trabantem Jižní Amerikou 6/12 [i] 15:40 Angkor: Pohlcená civilizace [i] 16:35 Jeden oceán: Zrození [i] 17:30 Volební spoty kandidátů do [i] 17:55 Zázračná planeta: Afrika: Savana 2/5 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Drahý Watsone 76/80 [i] 19:15 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Duch ze Záhrobí 77/80 [i] 19:40 Krásy evropského pobřeží: Anglická [i] 19:50 Postřehy odjinud [i] 20:00 Kamera na cestách: Maroko [i] 20:55 Muž v pozadí 4/4 [i] 22:10 Matrjoški 4/10 [i] 22:55 Impérium - Mafie v Atlantic City: Anastázie 4/12 [i] 23:45 Q [i] 00:15 Bratři a sestry V: V dobrém i ve zlém 21/22 [i] 00:55 Nedej se [i] 01:50 Ta naša kapela [i] 02:15 Legenda o živých mrtvých - Cesta smrti 4/4 [i] 03:10 Brněnské konfrontace [i] 03:35 Odchod bez řádů [i] 04:50 Čisté srdce [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:10 Americký ocásek 2 [i] 07:30 Ďáblovy zlaté vlasy [i] 08:35 Hlas [i] 10:25 Kouzelný měšec [i] 12:15 Přednosta stanice [i] 13:50 Jantarová komnata [i] 15:55 Příběh rytíře [i] 18:25 Ulice 2604 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: To je život 494 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:10 Swordfish: Operace Hacker [i] 00:05 Příběh rytíře [i] 02:10 Novashopping 02:40 DO-RE-MI [i] 03:25 Áčko: Dvojčata - už nechceme být podobní [i] 04:45 Panoptikum Ivana Mládka [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Tajemství kouzelné dýně [i] 08:45 My tři a pes z Pětipes [i] 10:20 Kačenka a zase ta strašidla [i] 12:15 Můj auťák Brouk [i] 14:35 Anděl na horách [i] 16:10 Byl jednou jeden král [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Kurýr 2 [i] 22:05 Ano, šéfe! [i] 23:25 Šestej smysl: Ztracené kulky 5 [i] 00:20 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Temné geny 8 [i] 01:15 Okrsek 22 1 [i] 02:10 Kurýr 2 [i] 03:30 Receptář prima nápadů [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Rebeli na strednej 79/135 [i] 07:10 Medzi láskou a nenávisťou 42/124 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 167/200 [i] 10:45 Doňa Barbara 95/190 [i] 12:00 Fatmagul 45-46/160 [i] 14:20 Nespútaný anjel 190/194 [i] 15:15 Keď budeš moja 175-176/238 [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 4/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Bostonské vraždy IV. 6/16 [i] 21:30 Fatmagul 47-48/160 [i] 23:35 Ezel 39-40/142 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:15 Adela show [i] 02:55 Bez servítky [i] 03:35 Smotánka [i] 03:55 Zakázaná vášeň 49/140 [i] 04:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 90/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Daltoni [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Lovci dinosaurů [i] 13:50 Poslední obrněný vlak [i] 16:15 Jízda [i] 18:00 Klíč k minulosti [i] 20:00 Zátah [i] 22:05 Odpor [i] 00:25 Krvavá hostina [i] 01:50 Síla diamantů [i] 03:20 Poslední obrněný vlak [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Sports Leaders [i] 09:00 Cyklistika [i] 10:00 Cyklistika [i] 11:00 Cestovní vozy [i] 11:30 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:00 Cyklistika [i] 18:00 Cyklistika [i] 18:15 Tenis [i] 18:30 Watts [i] 19:30 Box [i] 23:30 Cyklistika [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kauzy podle Kate 2: Zdání klame 6 [i] 06:20 Kauzy podle Kate 2: Zpět ve škole 7 [i] 07:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Gwyneth Paltrow 7 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Reaganová versus Reagan 17 [i] 09:20 Bratři a sestry 5: Nikdy neříkej nikdy 18 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 10: Smrt a prach 5 [i] 12:20 Agentura Jasno 1: Nechť promluví nyní, nebo ať navždy mlčí 3 [i] 13:20 Námořní hlídka 2: Přátele si drž blízko, nepřátele ještě blíž 12 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Na nic se neptat 18 [i] 15:20 Bratři a sestry 5: Nebylo by to fajn? 19 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Podoba nevinosti 6 [i] 18:20 Agentura Jasno 1: Žena hledá mrtvého manžela, kuřáci ano, zvířata ne 4 [i] 19:20 Námořní hlídka 2: Vojáci štěstěny 13 [i] 20:20 Rookie Blue 2: Okamžitě 12 [i] 21:20 Americké válečné lodě [i] 23:15 Bostonské tornádo [i] 01:10 Rookie Blue 2: Okamžitě 12 [i] 02:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Gwyneth Paltrow 7 [i] 03:10 Dvojí identita 1: V temnotě 9 [i] 04:10 Spravedlnost v krvi 2: Na nic se neptat 18 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    06:00 Současná architektura v Budapešti 19 [i] 06:30 Příběh sýra 3 [i] 07:00 Biozóna 4 [i] 07:30 Supermarkety - fabrika na potraviny 4 [i] 08:05 Život s Amiši 4 [i] 09:00 Planeta mláďat 4 [i] 10:00 Vesmír Stephena Hawkinga 3 [i] 10:55 Divoké zločiny 3 [i] 11:10 Anthony Bourdain: Neznámé končiny 2 [i] 12:05 Utajený šéf - Kanada: Home Hardware 1 [i] 13:00 Mistři písku 10 [i] 13:30 Budoucnost Odhalena 8 [i] 14:00 Vesmír Stephena Hawkinga 3 [i] 14:55 Objevování vesmíru 3 [i] 16:00 Ikony moci 3