TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex V. 14/15 [i] 12:05 Odložený prípad II. 4/23 [i] 13:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 11/23 [i] 14:05 Monk VI. 3/16 [i] 15:05 Dva a pol chlapa IV. 15-16/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 6/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa IV. 15-16/24 [i] 23:30 Monk VI. 3/16 [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 6/24 [i] 01:15 Odložený prípad II. 4/23 [i] 02:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 11/23 [i] 02:55 Monk VI. 3/16 [i] 03:40 Komisár Rex V. 14/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Sila lásky VI. 69 [i] 06:40 McLeodove dcéry IV.B 9/26 [i] 07:25 Nash Bridges: Sieť 23 [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Počasie [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Vnútorný svet 7/13 [i] 10:15 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Postav dom , zasaď strom [i] 14:55 Extrémni experti 49/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Dôsledky omylov 8/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel II: Maškarný bál 9/16 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Šikana 18/24 [i] 23:30 Nash Bridges: Sieť 23 [i] 00:15 Grand hotel II: Maškarný bál 9/16 [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:15 Sila lásky VI. 69 [i] 04:00 Extrémni experti 49/68 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT [i] 09:05 Karol Veľký: Európsky imperátor 3/3 [i] 10:00 Boj o prežitie: Záchrana sabažských nosorožcov [i] 10:25 Národnostný magazín: Český [i] 10:55 Fokus práca "N" [i] 11:35 Športové ozveny [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 A pri tom speve [i] 13:20 Majka [i] 14:45 Família: Família - Kam nedovidíme [i] 15:15 A ja ťa rozhrešujem... [i] 15:45 Orientácie [i] 16:10 Rusínsky magazín [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Rieky sveta: Orinoko, rieka dobyvateľov [i] 18:25 Japonská mozaika VI [i] 18:45 Večerníček: Zázračné paličky [i] 18:55 Veselý strach: Bludisko [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT [i] 19:05 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:15 Včielka Maja [i] 19:40 Počúvaj moju hudbu [i] 19:45 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Amazonský kód [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: DIVADLO [i] 21:50 Večera s Havranom: Večera s Havranom [i] 23:20 Borgiovci II. 2/10 [i] 00:05 Kinorama [i] 00:35 Správy RTVS "N" [i] 01:20 Počasie [i] 01:25 ArtSpektrum [i] 01:35 Umenie: DIVADLO [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 07:55 NOVÝ PANELÁK: Konečne sami [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Zmizni z môjho bytu [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Moderný otec [i] 10:50 Súdna sieň: Alzheimer nám zničil život [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti IV. 21 [i] 13:40 Vtierka Castle I. 5 [i] 14:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 Búrka: Dobrodružstvo lásky 6 [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Akvarista [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Chcem sa vydávať [i] 21:30 Vtierka Castle VI. 6 [i] 22:30 VDOVA 16 [i] 23:30 Zastavte Cartera! [i] 01:50 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 23 [i] 02:45 Vtierka Castle I. 5 [i] 03:25 Vtierka Castle VI. 6 [i] 04:05 NOVÝ PANELÁK: Chcem sa vydávať [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Kutyil s.r.o. 7 [i] 05:55 Takešiho hrad 34,35 [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 DOBRÉ RÁNO [i] 10:00 Už dosť, šéfe! VII. 13 [i] 10:55 C.S.I.: Kriminálka New York III. 12 [i] 12:05 Ničitelia mýtov II. 7 [i] 13:10 Profesionáli V.: Komunálne voľby 11 [i] 14:10 Takešiho hrad 34,35 [i] 15:10 Vytunuj mi fáro II. [i] 15:35 Kutyil s.r.o. 8 [i] 16:25 Simpsonovci XXIII. 11 [i] 16:55 PANELÁK: Konečne sami [i] 17:55 Ničitelia mýtov II. 8 [i] 19:00 Simpsonovci XXIII. 12 [i] 19:30 Profesionáli V.: Šéfova aféra 12 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 23 [i] 21:30 Vojna vo farbe: Japonský príbeh 2/2 [i] 22:35 Letecké katastrofy V. 6 [i] 23:40 Zločinci III. 10 [i] 00:10 Cape 1/10 [i] 01:10 MacGyver 3 [i] 02:15 Miesto činu Frankfurt: Piatkový vrah [i] 03:35 Sladký život PLAYMATE VI. [i] 04:10 C.S.I.: Kriminálka New York III. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 18 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 22 [i] 08:55 Komisař Rex IV. 12 [i] 09:55 Stargate Universe Ii. 17 [i] 10:55 Lovci pokladů I. 14 [i] 11:55 Posel ztracených duší IV. 1 [i] 12:55 Profil zločinu IV. 2 [i] 14:00 Vražedná čísla I. 7 [i] 14:55 Lovci pokladů I. 15 [i] 15:55 Stargate Universe Ii. 18 [i] 16:50 Komisař Rex IV. 13 [i] 17:55 Profil zločinu IV. 3 [i] 19:05 Vražedná čísla I. 8 [i] 20:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 23 [i] 21:00 Jak prosté II. 18 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 17 [i] 23:00 Vraždy v Sandhamnu III. 2 [i] 00:00 Strážce pořádku IV. 7 [i] 00:55 Jak prosté II. 18 [i] 01:50 Vraždy v Sandhamnu III. 2 [i] 02:35 Strážce pořádku IV. 7 [i] 03:20 Californication V. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Zaměřeno na hmyz [i] 06:00 Jak se to dělá: Blistrové obaly/kráječ do lahůdkářství/ústřice/korouhvičky [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 26 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Bostonští dražitelé [i] 07:15 Nutné k přežití: Alabama [i] 08:10 Dvojí přežití: Vyhrocená situace [i] 09:05 Zlato Beringova moře: Pohřební loď Vikingů [i] 09:55 Jak jsme vynalezli svět: Letadla [i] 10:50 Jak to dělají? 14 [i] 11:15 Jak to dělají? 15 [i] 11:40 Jak se to dělá 44 [i] 12:10 Jak se to dělá 45 [i] 12:35 Megastavitelé: Velký den Madridu [i] 13:30 Pátá rychlost 1 [i] 14:25 Opravna vraků: Londýnský autoservis: Ohňostroj z auta [i] 15:20 Říční příšery: Chladnokrevný horor [i] 16:15 Zkus přežít 6 [i] 17:10 Králové aukcí: Železný boxer z občanské války [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 11 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 19:00 Jak se to dělá: Sladké trubičky/dřevěné pelety/prsteny pro maturanty [i] 19:30 Jak se to dělá 12 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Nelegální paliči versus obří kanec [i] 21:00 Aljašská železnice 2 [i] 22:00 Porter Ridge: Bez pravidel [i] 22:30 Ropa za humny: Ropná Miss Kentucky [i] 23:00 Amišská mafie: Práskač [i] 00:00 Idiot na cestách: Brazílie [i] 00:55 Načerno pálený alkohol: Nelegální paliči versus obří kanec [i] 01:50 Aljašská železnice 2 [i] 02:50 Porter Ridge: Bez pravidel [i] 03:20 Ropa za humny: Ropná Miss Kentucky [i] 03:50 Amišská mafie: Práskač [i] 04:45 Jak to dělají?: Podzemí/výrobci zbraní [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery VI: Dny zúčtování 21/32 [i] 09:50 Nejchytřejší Čech [i] 11:20 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Slovácko sa nesúdí [i] 14:55 Objektiv [i] 15:25 Možná přijde i kouzelník [i] 16:35 Cestománie [i] 17:05 Postřehy odjinud [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 21:00 Dobrodružství kriminalistiky: Poslední odvolání 18/26 [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Nejlepší Bakaláři [i] 22:50 Protiúder III 4/10 [i] 23:40 MI5 III 8/10 [i] 00:30 AZ-kvíz [i] 00:55 Pod pokličkou [i] 01:20 Magický Špilberk [i] 02:15 Magie v ulicích [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Jeden oceán: Zrození [i] 09:50 Křídla přírody: Jak se cyklus natáčel [i] 10:45 Český žurnál: Zločin pana Chytila [i] 11:40 Nedej se [i] 12:30 Velká vlastenecká válka: Od Dněpru k Odře [i] 13:20 Letecké katastrofy: Tíživá nejistota [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Leptis Magna [i] 15:50 Vraky u pobřeží Normandie [i] 16:40 Spojenci dobývají Řím [i] 16:50 US-Army v ČSR 1945 [i] 17:10 Empire State Building [i] 18:00 Vesmír: Cestování časem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Pod vlivem alkoholu 72/80 [i] 19:15 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Ve jménu vědy 73/80 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Útok na západ [i] 20:55 Válka očima dětí [i] 21:55 Vyšší princip [i] 23:40 Sestřička Jackie II: Jablečný bong 4/12 [i] 00:10 Babylon [i] 00:35 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 01:30 Vínečko II [i] 02:00 Legenda o živých mrtvých - Štvanice 2/4 [i] 02:55 Z očí do očí [i] 03:35 Deník Otty Wolfa [i] 04:35 Vražda na Buchlově [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2601 [i] 09:55 Kriminálka Anděl III: Klára 13 [i] 11:25 Krok za krokem V 1 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dallas: Nepřítel mého nepřítele 6 [i] 13:25 Beze stopy IV: Jeden den v životě 8 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Spolek 12 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zahradník má potíže 20 [i] 16:30 Krok za krokem V 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV: Skóre 11 [i] 18:25 Ulice 2602 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zloděj a vrah 493 [i] 21:35 Víkend: Zakázané ovoce [i] 22:25 Lovci zločinců II 1 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Dozvuky 21 [i] 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Spolek 12 [i] 00:55 Kriminálka Miami IV: Skóre 11 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Lovci zločinců II 1 [i] 02:55 Dallas: Nepřítel mého nepřítele 6 [i] 04:00 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Figarova pomsta 17 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu IV: Smrtelný trojúhelník 5 [i] 08:15 M*A*S*H 70 [i] 09:05 To je vražda, napsala II: Vražda na aukci 17 [i] 10:05 Policie Hamburk VI: Nerozluční 18 [i] 11:05 Julie Lescautová I: Vražda v bazénu 12 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IX: Obrat 7 [i] 14:10 Siska I: Svědek 12 [i] 15:20 Komisař Rex IV: Moserova smrt 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Princ Bajaja [i] 22:00 Ano, šéfe! [i] 23:15 Myšlenky zločince VIII 11 [i] 00:15 Spravedlnost v krvi II: Krutá past 15 [i] 01:10 Nedokonalé zločiny VI: Zázraky 19 [i] 02:10 Siska I: Svědek 12 [i] 03:10 Walker, Texas Ranger IX: Obrat 7 [i] 03:55 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rebeli na strednej 77/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 40/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 165/200 [i] 10:35 Doňa Barbara 93/190 [i] 11:50 Fatmagul 41-42/160 [i] 14:10 Nespútaný anjel 188/194 [i] 15:05 Keď budeš moja 171-172/238 [i] 17:10 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 2/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Bostonské vraždy IV. 5/16 [i] 21:30 Fatmagul 43-44/160