Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 10:45 Zámena manželiek [i] 12:10 Odložený prípad II. 3/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 10/23 [i] 14:10 Monk VI. 2/16 [i] 15:05 Dva a pol chlapa IV. 13-14/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 5/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa IV. 13-14/24 [i] 23:30 Monk VI. 2/16 [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 5/24 [i] 01:15 Odložený prípad II. 3/23 [i] 02:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 10/23 [i] 02:50 Monk VI. 2/16 [i] 03:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 5/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Góly - body - sekundy [i] 06:05 Počasie [i] 06:10 Sila lásky VI. 68 [i] 07:00 McLeodove dcéry IV.B 8/26 [i] 07:45 Nash Bridges: Pasca 22 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Góly - body - sekundy [i] 09:35 Počasie [i] 09:45 Agatha Christie : Poirot: Záhada španielskej truhlice [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Hurá do záhrady [i] 14:30 Čo ja viem [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Vnútorný svet 7/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Vitajte na palube [i] 21:50 Peklo na kolesách 10/10 [i] 22:35 Nash Bridges: Pasca 22 [i] 23:20 Vitajte na palube [i] 00:55 Peklo na kolesách 10/10 [i] 01:35 Dámsky klub [i] 03:05 Sila lásky VI. 68 [i] 03:55 Slovensko v obrazoch [i] 04:15 Svet v obrazoch [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Polícia [i] 07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI [i] 08:55 Hľadanie Fidela [i] 09:55 Spievajúce husle [i] 10:25 Tvárou v tvár [i] 10:55 Fokus rodina "N" [i] 11:40 Miestopis cechov a manufaktúr: Pernikári a voskári [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:45 Na ľudovú nôtu [i] 13:15 Ako využiť bioenergiu? [i] 13:40 Odpískané [i] 14:20 Magazín Ligy majstrov [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:30 Autosalón [i] 15:55 Národnostný magazín: Český [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Boj o prežitie: Záchrana sabažských nosorožcov [i] 18:25 GEN.Sk: Igor Luther [i] 18:45 Večerníček: Zázračné paličky [i] 18:50 Veselý strach: Hodiny a hodinky [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI [i] 19:05 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:15 Včielka Maja [i] 19:40 Počúvaj moju hudbu [i] 19:45 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Karol Veľký: Európsky imperátor 3/3 [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: ROZHOVORY BEZ KONCA [i] 21:45 VAT: Ako sa vyrábajú gumáky [i] 22:15 Zlodeji [i] 23:55 A predsa sa točí [i] 00:35 On air [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Počasie [i] 01:50 ArtSpektrum [i] 01:55 Umenie: ROZHOVORY BEZ KONCA [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:55 DOBRÉ RÁNO [i] 08:00 NOVÝ PANELÁK: Chcem dieťa [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Zákusky verzus automaty [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Prelet cez kukučie hniezdo [i] 10:55 Súdna sieň: Môže panic znásilniť? [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti IV. 20 [i] 13:40 Vtierka Castle I. 4 [i] 14:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 Búrka: Dobrodružstvo lásky 5 [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Vráť tie peniaze [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Konečne sami [i] 21:30 Agenti S.H.I.E.L.D. 2 [i] 22:30 DEDIČSTVO 28 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 12 [i] 00:35 Traja cudzinci [i] 02:25 Vtierka Castle I. 4 [i] 03:05 Agenti S.H.I.E.L.D. 2 [i] 03:45 DEDIČSTVO 28 [i] 04:30 NOVÝ PANELÁK: Konečne sami [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Faktor strachu II. 5 [i] 06:00 Takešiho hrad 32,33 [i] 06:45 EUROMINÚTY [i] 08:00 DOBRÉ RÁNO [i] 10:00 Už dosť, šéfe! VII. 12 [i] 10:55 C.S.I.: Kriminálka New York III. 11 [i] 12:05 Svetové megaprojekty III. 2 [i] 13:10 Profesionáli V.: Sklad techniky 10 [i] 14:10 Takešiho hrad 32,33 [i] 15:10 Vytunuj mi fáro II. [i] 15:35 Kutyil s.r.o. 7 [i] 16:25 Simpsonovci XVII. 6 [i] 16:55 PANELÁK: Chcem dieťa [i] 17:55 Ničitelia mýtov II. 7 [i] 19:00 Simpsonovci XXIII. 11 [i] 19:30 Profesionáli V.: Komunálne voľby 11 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 12 [i] 21:25 Najväčší zberači 2 [i] 22:40 Noci s nepriateľom [i] 00:40 Walking Dead IV. 13 [i] 01:35 MacGyver 2 [i] 02:30 Miesto činu Frankfurt: Akt na slnku [i] 04:00 Sladký život PLAYMATE VI. [i] 04:50 C.S.I.: Kriminálka New York III. 11 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Hrdinové a padouši: Svět úžasného Spider-mana 1 [i] 07:35 Sherlock Iii. 3 [i] 09:25 Hellboy 1 [i] 11:45 Posel ztracených duší III. 18 [i] 12:45 Mr. & Mrs. Smith 1 [i] 15:00 Lovci pokladů I. 14 [i] 16:00 Stargate Universe Ii. 17 [i] 17:00 Komisař Rex IV. 12 [i] 18:00 Profil zločinu IV. 2 [i] 19:05 Vražedná čísla I. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 22 [i] 21:00 Muži v černém 1 [i] 22:55 Laskavý dotek I. 10 [i] 23:50 Vzpomínky II. 10 [i] 00:45 Muži v černém 1 [i] 02:35 Laskavý dotek I. 10 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 8 [i] 06:00 Jak se to dělá: Manžetové knoflíčky/borůvkové taštičky/přístrojové desky/kameninové zboží [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 25 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Zvířecí instinkt [i] 07:15 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 2 [i] 08:10 Dvojí přežití: Na jídelníčku [i] 09:05 Zlato Beringova moře: Odsávání [i] 09:55 Američtí dřevorubci: Operace zimní kácení [i] 10:50 Jak to dělají? 12 [i] 11:15 Jak to dělají? 13 [i] 11:40 Jak se to dělá 42 [i] 12:10 Jak se to dělá 43 [i] 12:35 Megastavitelé: Zábavná horská dráha [i] 13:30 Americký chopper: Senior versus Junior: Motorka pro Domani Studios [i] 14:25 Rození obchodníci: BMW 840 [i] 15:20 Nazí a vystrašení 2 [i] 16:15 Napospas osudu s Edem Staffordem: Borneo [i] 17:10 Králové aukcí: Nádherný prsten a rodeo [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích 10 [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 19:00 Jak se to dělá: Skládací kajaky/pinaty/popelářské vozy/brzdové destičky [i] 19:30 Jak se to dělá 11 [i] 20:00 Říční příšery: Atomový vrah [i] 21:00 Zkus přežít 7 [i] 22:00 Dvojí přežití: Vyhrocená situace [i] 23:00 Zakázané: Léčení postavené na hlavu [i] 00:00 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Kazatelovy manželky [i] 00:55 Říční příšery: Atomový vrah [i] 01:50 Zkus přežít 7 [i] 02:50 Dvojí přežití: Vyhrocená situace [i] 03:50 Zakázané: Léčení postavené na hlavu [i] 04:45 Jak to dělají? 20 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Podezíravá duše 20/32 [i] 09:45 13. komnata Moniky Kvasničkové [i] 10:10 Příběhy slavných - Karel Černoch [i] 11:05 První republika: Bratrská láska 16/22 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 O zlatém pokladu [i] 15:30 Možná přijde i kouzelník [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování SAZKAmobil šance 20:00 Clona: První oheň 2/7 [i] 21:00 Marta a Věra: Odhalení 5/8 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Kriminálka Paříž: Tak už to v životě chodí 17/92 [i] 23:05 MI5 III 8/10 [i] 00:00 Kalendárium [i] 00:15 Sváteční slovo pedagoga a publicisty Jiřího Zajíce [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:45 Designtrend [i] 01:00 Chalupa je hra [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Království za koně [i] 02:10 Pod pokličkou [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Naše tradice: 1. máj [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Korsika v barvách čtyř ročních období [i] 09:55 S kuchařem kolem světa: Québec [i] 10:50 Chcete je? ZJ [i] 10:55 Babylon [i] 11:25 Cesty víry: Lovci duší [i] 11:50 Klíč [i] 12:20 Největší bomba na světě [i] 13:10 Československý filmový týdeník 1964 988/2379 [i] 13:25 O poklad Anežky České [i] 14:05 Velikonoční ostrov: Stopy [i] 14:55 Věda na vlastní kůži [i] 15:50 Vesmír: Magnetická bouře [i] 16:35 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 6/10 [i] 17:20 Operace Thunderclap [i] 17:50 Templáři: Poslední zůstává [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Kostlivec ve skříni 70/80 [i] 19:15 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Rychlá kola 71/80 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Rýn 2/2 [i] 21:05 Empire State Building [i] 21:55 Spálené stodoly [i] 23:30 Cesty k úspěchu [i] 23:35 Pan Klein [i] 01:35 Uchem jehly [i] 02:00 Dva domovy [i] 02:30 Legenda o živých mrtvých - Osudné rozhodnutí 1/4 [i] 03:25 Z očí do očí [i] 03:50 Terezín [i] 04:10 Narozen za císaře pána [i] 04:40 Automobilové muzeum v Mulhouse [i] 04:50 Postřehy odjinud [i] 04:55 Tankisté [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2600 [i] 10:00 Doktoři z Počátků: Nezájem 47 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dallas: Následky pravdy 5 [i] 13:25 Beze stopy IV: Nevinní 7 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Šachy 11 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Přijeď rychle! 19 [i] 16:30 Krok za krokem V 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV: Odplata 10 [i] 18:25 Ulice 2601 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Klára 13 [i] 21:25 Mentalista V: Rulík zlomocný 2 [i] 22:20 Lovci zločinců 23 [i] 23:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Talisman 20 [i] 00:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Šachy 11 [i] 00:50 Kriminálka Miami IV: Odplata 10 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Tanečnice tanga 16 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu IV: Krvavý sníh 4 [i] 08:15 M*A*S*H 69 [i] 09:05 To je vražda, napsala II: Vražda v elektrické katedrále 16 [i] 10:05 Policie Hamburk VI: Figarova pomsta 17 [i] 11:05 Julie Lescautová I: Bližší košile než kabát 11 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IX: Lazar 6 [i] 14:10 Siska I: Nad propastí 11 [i] 15:25 Castle na zabití III: Vrah na videu 8 [i] 16:25 Komisař Rex IV: Vražedný plán 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Budu mít dítě 266 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:25 Prci, prci, prcičky 2 [i] 01:35 Nedokonalé zločiny VI: Počítačový pirát 18 [i] 02:35 Siska I: Nad propastí 11 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rebeli na strednej 76/135 [i] 07:10 Medzi láskou a nenávisťou 39/124 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V objatí hodvábu 164/200 [i] 10:45 Doňa Barbara 92/190 [i] 12:00 Rosamunde Pilcherová: Nový začiatok [i] 14:10 Nespútaný anjel 187/194 [i] 15:00 Keď budeš moja 169-170/238 [i] 17:00 Ženy z rodu Gilmorovcov I. 1/21 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Parížske zločiny 2/8 [i] 21:30 Fatmagul 41-42/160 [i] 23:35 Ezel 33-34/142 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:10 Adela show [i] 02:55 Bez servítky [i] 03:35 Smotánka [i] 03:55 Zakázaná vášeň 46/140 [i] 04:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 87/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Zmražená pojistka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Nezlobte, když nemusíte! [i] 14:45 Albatros [i] 16:30 Emmino štěstí [i] 18:20 Ve stínu Beethovena [i] 20:15 Smrtící úder [i] 21:55 Fast track: no limits [i] 23:40 Pokoj 1408