TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice V. 19/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:10 Scooby-Doo [i] 07:40 Kung Fu Panda II. 7/26 [i] 08:05 Tučniaky z Madagaskaru II. 7/39 [i] 08:25 Karate Kid 2 [i] 10:45 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra [i] 12:55 Pomstiteľ bez mena [i] 15:05 Vražedná rivalita [i] 16:55 Lovci drakov [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Ochranca (HD) [i] 22:20 Bitkári 2 (HD) [i] 00:35 Ochranca (HD) [i] 02:15 Bitkári 2 (HD) [i] 04:00 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Kde ešte podkovy prinášajú šťastie [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 30 [i] 07:20 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Návrat do Ríma [i] 07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklin a bábätko 25/52 [i] 07:45 RÁNO S TRPASLÍKMI: Škaredé káčatko: Bláznivá farma [i] 08:10 RÁNO S TRPASLÍKMI: Garfield II.: Nech sa deje, čo sa deje [i] 08:20 Trpaslíci [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:05 Život rýb: Neviditeľné [i] 09:35 Autosalón [i] 10:10 Čarovné miesta Zeme III.: Laos [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:35 Agatha Christie : Poirot: Dvojitý dôkaz [i] 14:25 Agatha Christie : Poirot: Záhada španielskej truhlice [i] 15:15 Boj o Moskvu 1/4 [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:45 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kráľovné swingu 1/2 [i] 22:05 Kráľovné swingu 2/2 [i] 23:50 Komisárka: Býčia krv 19/26 [i] 00:40 Komisárka: Amulet 20/26 [i] 01:30 Kráľovné swingu 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín [i] 09:45 Família: Família [i] 10:15 Osloboditelia: Tankisti [i] 11:00 On air [i] 11:25 Turandot [i] 12:25 Orientácie [i] 12:50 Slovo [i] 13:05 Milan Rastislav Štefánik [i] 13:35 Tri poviedky s Emilom Horváthom [i] 15:10 Folklórny festival Východná: "Ďakujeme..." [i] 16:30 Absencia Jarmily Košťovej [i] 17:00 Herecké legendy: Soňa Valentová [i] 17:05 Chrobák v hlave [i] 18:15 Medveď obdivovaný aj zatracovaný [i] 18:45 Večerníček: Zázračné paličky [i] 18:55 Veselý strach: Bludisko [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIFITKO [i] 19:05 V oku mora [i] 19:10 A predsa sa točí [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dokumentárny klub: Hľadanie Fidela [i] 21:05 Ticho po búrke [i] 22:35 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:35 Odpískané [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Počasie [i] 01:15 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 TOP STAR [i] 05:20 Šaolinský futbal [i] 07:30 Ultimate Spider-Man [i] 08:25 Káčerovo [i] 09:20 Šéf v utajení II. 14 [i] 10:20 Stratené duše II. 5,6 [i] 12:20 Dokonalé manželstvo [i] 14:30 X-Men: Prvá trieda [i] 17:15 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 X FACTOR [i] 22:00 Noci s nepriateľom [i] 00:10 Peklo na Zemi [i] 02:15 Môj brat je prasa [i] 03:45 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:35 SVET ZÁZRAKOV [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Ninja Factor II. [i] 05:35 Miesto činu Frankfurt: Vražedná noc [i] 07:00 Eurominúty [i] 08:15 Ninja Factor II. [i] 08:45 Ako žiť s rodičmi 1/13 [i] 09:10 Faktor strachu II. 5 [i] 10:10 Vytunuj mi fáro II. 17,18 [i] 11:25 SVET ZÁZRAKOV [i] 12:05 Svetové megaprojekty III. 2 [i] 13:05 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 3,4 [i] 15:00 "Zítra vstanu a opařím se čajem" [i] 17:05 Zberači 14,15 [i] 19:00 Uletená rodinka 1/10 [i] 19:30 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 2 [i] 20:30 Vták na drôte [i] 22:50 Americký gangster [i] 01:50 Vták na drôte [i] 03:45 "Zítra vstanu a opařím se čajem" [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Sherlock Iii. 2 [i] 08:45 Skuteční lidé I. 4 [i] 10:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i] 10:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 11:50 Sherlock Iii. 3 [i] 13:35 Vražedná čísla III. 10 [i] 14:35 Ghost Rider 1 [i] 16:45 Hellboy 1 [i] 19:05 Vzpomínky II. 1 [i] 20:05 Vzpomínky II. 2 [i] 21:00 Mr. & Mrs. Smith 1 [i] 23:15 Hannibal Ii. 4 [i] 00:15 Post Mortem I. 8 [i] 01:15 Vzpomínky II. 1 [i] 02:05 Vzpomínky II. 2 [i] 02:50 Hannibal Ii. 4 [i] 03:35 Hrdinové a padouši: Svět úžasného Spider-mana 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Kombajny/Záchranné čluny/Čokoláda [i] 05:35 Pátá rychlost 7 [i] 06:00 Jak se to dělá: Závodní auta/vepřový závin/vodotrysky/umělé kamenné ornamenty [i] 06:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Lee se vrací [i] 07:15 Krizové situace pod kontrolou: Hasiči a záchranná zdravotní služba ve Washingtonu DC [i] 08:10 Bořiči mýtů: Letadlo z lepicí pásky [i] 09:05 Lovci odpadu 5 [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Zlá krev [i] 10:25 Bitvy o zavazadla: Figuríny [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zápach [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí: Včelín [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 12:35 Králové aukcí: Dinosauří výkaly/starodávná dýmka ve tvaru hlavy [i] 13:05 Králové aukcí: Báseň Jima Morrisona [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Útok čtyřkolky [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Buď, anebo [i] 14:25 Zlatá horečka – Aljaška 15 [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Kdo je tady šéf? [i] 16:15 Potápěči za diamanty 3 [i] 17:10 Bořiči mýtů: Mini mýty [i] 18:05 Opravna vraků 2012: Malibu z roku 1965 [i] 19:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 20:00 Rození obchodníci: Ford Fiesta XR2 [i] 21:00 Nazí a vystrašení 2 [i] 22:00 Napospas osudu s Edem Staffordem: Borneo [i] 23:00 Klondike 5 [i] 00:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Obleva [i] 00:55 Opravna vraků 2012: Malibu z roku 1965 [i] 01:50 Nazí a vystrašení 2 [i] 02:50 Napospas osudu s Edem Staffordem: Borneo [i] 03:50 Klondike 5 [i] 04:45 Rození obchodníci: Ford Fiesta XR2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Moniky Kvasničkové [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Postřehy odjinud [i] 06:35 Okouzlení IV 14/52 [i] 07:25 Šťastnou cestu [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 10:55 Hříchy pro pátera Knoxe: Proč tolik nebožtíků 5/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Nepovedený kouzelník [i] 14:05 O princezně, která nesměla na slunce [i] 14:40 Duhová kulička [i] 16:00 Příběhy slavných - Karel Černoch [i] 16:55 Přísahám a slibuji 1/4 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Poslední cyklista 1/2 [i] 21:30 168 hodin [i] 21:59 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Sametoví vrazi 2/2 [i] 23:20 Komisař Moulin [i] 00:50 Zkus mít vkus [i] 01:10 Království za koně [i] 01:30 Nové Hrady [i] 01:50 Bydlení je hra [i] 02:15 Pod pokličkou [i] 02:35 Chalupa je hra [i] 03:00 Vyzkoušejte si... [i] 03:20 Zahrada je hra [i] 03:45 Evergreeny Gustava Broma [i] 04:20 13. komnata Moniky Kvasničkové [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:25 Malá Velká Británie [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 988/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 62 [i] 09:35 Český žurnál: Zločin pana Chytila [i] 10:25 Nedej se [i] 11:20 Chcete mě? ZJ [i] 11:45 Život se smrtí 7/7 [i] 12:30 Život na pobřeží: Okinawa, ostrov stoletých [i] 13:15 Sváteční slovo pedagoga a publicisty Jiřího Zajíce [i] 13:20 Křesťanský magazín [i] 13:45 Uchem jehly [i] 14:10 Cesty víry: Lovci duší [i] 14:40 Na cestě po Rwandě [i] 15:05 Trabantem Jižní Amerikou 5/12 [i] 15:35 Křídla přírody: Jak se cyklus natáčel [i] 16:30 Jeden oceán: Zrození [i] 17:20 Naše tradice: 1. máj [i] 17:50 Vínečko II [i] 18:15 Na plovárně s Petrem Nováčkem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: S vraždou na mysli 68/80 [i] 19:15 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Pokřivený obraz 69/80 [i] 19:40 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 20:00 Pot, slzy a naděje: A usmívej se u toho 3/6 [i] 20:45 S kuchařem kolem světa: Québec [i] 21:45 Pozor, vizita! [i] 23:10 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 00:05 Když odplula loď [i] 01:00 Evropa dnes [i] 01:25 Folklorika [i] 01:55 To byl Karel Kyncl [i] 02:50 Zlaté ručičky vietnamské [i] 03:15 Podle práva [i] 03:40 František Václav Lobkowicz [i] 04:05 Babylon [i] 04:35 Abiturienti [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Senzační Spiderman 16 [i] 06:50 Liga Špačků 2 [i] 07:20 Taz - mania III 15 [i] 07:40 Looney Tunes: Úžasná Show 2 [i] 08:10 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 9 [i] 08:35 PRÁSK! [i] 09:10 Víkend: Zlatá léta [i] 10:00 Sedm let v Tibetu [i] 12:30 Mr. Bean: Zpátky do školy, pane Beane [i] 13:00 Vlak do stanice Nebe [i] 14:25 Zapomenutý ostrov [i] 16:15 Twister [i] 18:15 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Špalek 12 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Nezájem 47 [i] 21:30 Střepiny [i] 22:05 Mission: Impossible 2 [i] 00:25 Twister [i] 02:05 Novashopping 02:35 Mr. Bean: Zpátky do školy, pane Beane [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:20 Áčko: Starám se o děti, které jste vy opustili [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Píseň mořských víl 6 [i] 06:55 Avengers - Sjednocení: Jako barbaři 17 [i] 07:25 Dokonalý Spider-Man I: Beetle útočí 24 [i] 07:55 Peklo v Pacifiku: Očistec 2 [i] 09:10 Prima SVĚT [i] 09:40 Synové a dcery Jakuba skláře: Krahulíkova vila 1949 10 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:20 Show Jana Krause [i] 14:25 Big Ben IV: Vražda s potleskem 1 [i] 16:30 Vraždy v Midsomeru V: Vražedný závod [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 X FACTOR [i] 21:50 Na odstřel [i] 00:30 Policejní bažanti II: Bomba 9 [i] 01:25 Peklo v Pacifiku: Očistec 2 [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru V: Vražedný závod [i] 04:05 Big Ben IV: Vražda s potleskem 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 84/129 [i] 06:15 Emilie Richardsová: Navždy Nový Zéland [i] 08:10 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi II. 19-20/22 [i] 11:55 90210: Nová generácia II. 7-8/22 [i] 13:55 50x a stále po prvý raz [i] 15:45 Doktorka Zoe II. 6/22 [i] 16:40 Kráska a zviera I. 6/22 [i] 17:35 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Jedz, modli sa a miluj [i] 22:45 Vráťte mi dieťa! [i] 00:35 Kto mi zabil dcéru? [i] 01:30 Vráťte mi dieťa! [i] 02:55 Šéfkuchár bez čapice [i] 03:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 84/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Alenka v zemi za zrcadlem [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Modrý slon [i] 13:30 Zákon přitažlivosti [i] 15:15 Daltoni [i] 16:50 Vášeň a cit [i] 18:55 Šupák [i] 20:30 Soul Kitchen [i] 22:15 Ráže .45 [i] 23:55 Czech Made Man [i] 01:25 Film o filmu: Czech Made Man [i] 01:50 Kdo s koho [i] 03:25 Hazard [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:30 Jezdectví [i] 10:45 Tenis [i] 11:00 Snooker [i] 12:15 Formule [i] 13:15 Cestovní vozy [i] 14:15 Cestovní vozy [i] 15:15 Snooker [i] 18:30 Tenis [i] 20:00 Tenis [i] 20:30 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Stolní tenis [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Po stopách legend 1: Svatý Grál 6 [i] 07:00 Milionový lékař 1: Abys byl milován, miluj! 12 [i] 08:00 Agentura Jasno 1: Pilot - Part 1 1 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 16: Klub letců 4 [i] 11:05 Bostonské tornádo [i] 13:00 Námořní hlídka 2: Birds 6 [i] 14:00 Námořní hlídka 2: Skrytý plán 7 [i] 15:00 Námořní hlídka 2: Skleněné srdce 8 [i] 16:00 Námořní hlídka 2: Temný stín 9 [i] 17:00 Havaj 5-0 3: Výlet 9 [i] 18:00 Havaj 5-0 3: Na vlnách 10 [i] 19:00 Skandál 3: Jeď, Sally, jeď 11 [i] 20:00 Skandál 3: Na První dámy se nesahá 12 [i] 21:00 PREMIÉRA MÍSTNÍ PREMIÉRA: Dobrá manželka 5: Nový partner firmy L.G. 9 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 5: Šokující objev 10 [i] 23:00 Blues Brothers 2000 [i] 01:20 Skandál 3: Jeď, Sally, jeď 11 [i] 02:20 Skandál 3: Na První dámy se nesahá 12 [i] 03:20 Městečko Haven 3: Díky za vzpomínky 13 [i] 04:20 Vraždy v Midsomeru 10: Dny bezvládí 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:15 Extrémní rybáři 1 [i] 05:45 Mravenci vědí všechno 1 [i] 06:00 Hydrotech 10 [i] 07:00 Nakolik jste člověkem? 2 [i] 08:00 Planeta lidí: Pouště - život v peci 2 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Dietáři 2 [i] 10:00 Pouště a život 1 [i] 11:00 Země z ptačí perspektivy: Severní Amerika 1 [i] 12:00 Zapomenutá planeta 6 [i] 13:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 21