TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice V. 18/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:20 Scooby-Doo [i] 07:50 Kung Fu Panda II. 6/26 [i] 08:15 Tučniaky z Madagaskaru II. 6/39 [i] 08:40 Dobrák Ben: Nebezpečenstvo v horách [i] 10:35 Dva a pol chlapa IV. 11/24 [i] 10:55 2 baby na mizine II. 4/24 [i] 11:25 Kráska a zviera I. 6/22 [i] 12:20 Arrow 13-14/23 [i] 14:15 HLAS ČESKO SLOVENSKA - SÚBOJ [i] 16:15 50x a stále po prvý raz [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Môj dokonalý ex (HD) [i] 22:40 Krvavé sprisahanie [i] 00:40 Pomsta v mene syna [i] 02:20 Krvavé sprisahanie [i] 03:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 4/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Nash Bridges: 25 hodinové Vianoce 21 [i] 06:00 Lesy Slovenska - Lesnícke náučné chodníky [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:25 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 29 [i] 07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Robot Bentley [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklinova stará mama 24/52 [i] 07:55 RÁNO S TRPASLÍKMI: Škaredé káčatko: Močiarni duchovia [i] 08:20 RÁNO S TRPASLÍKMI: Garfield II.: Dobrák Garfield [i] 08:30 Trpaslíci [i] 08:45 Fidlibumove rozprávky [i] 09:15 Daj si čas [i] 09:45 Spadla z oblakov: Zjavenie 1/13 [i] 10:15 Spadla z oblakov: Lietač 2/13 [i] 10:50 Berlin, Berlin: Čo by bolo, keby... 38 [i] 11:40 On air [i] 12:10 Čo ja viem [i] 13:35 Fetiše socializmu: Tabu pod sukňou [i] 14:05 Milujem Slovensko [i] 15:35 Nebo môže počkať [i] 17:20 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Európa na Slovensku [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Modelka [i] 21:55 Krajina rebelov - Nový svet 5/8 [i] 23:40 Nebo môže počkať [i] 01:25 Inšpektor Rocca: Smrť pre lásku [i] 02:55 Krajina rebelov - Nový svet 5/8 [i] 04:40 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Extr@ german [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Ako funguje príroda [i] 09:45 Ambulancia: Požiar v črevách (Crohnova choroba) [i] 10:15 Cesta [i] 10:40 Halali [i] 10:55 Tempo [i] 11:15 Vyberte si, prosím [i] 11:35 Drogová pasca: Aj vám sa to môže stať 2.časť [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Načo mi je rodina? [i] 13:05 Pytačky [i] 13:50 Cesta na MS 2014 [i] 14:15 Magazín Ligy majstrov [i] 14:55 Kapura [i] 15:35 Farmárska revue [i] 15:55 Test magazín [i] 16:10 Senior klub [i] 16:45 Hokej : Slovakia Cup [i] 19:40 Encyklopédia slov.obcí: Abrahámovce [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Osloboditelia: Tankisti [i] 20:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Martina Kákoša [i] 21:20 Klamné leto ´68 [i] 22:50 Československý filmový týždenník [i] 23:05 Správy RTVS "N" [i] 23:50 Počasie [i] 00:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 TOP STAR [i] 05:50 My Little Pony [i] 06:20 Max Steel [i] 06:45 Káčerovo [i] 07:35 Šaolinský futbal [i] 10:05 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. - PREMIÉRA 14 [i] 11:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:15 SÚBOJ NÁRODOV [i] 14:00 X FACTOR [i] 15:30 Profesionáli: Generál 14 [i] 16:35 Rýchlo a zbesilo [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 X-Men: Prvá trieda [i] 23:20 Americký gangster [i] 02:40 Nebezpečná príťažlivosť [i] 04:05 KRIMI 04:25 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Kutyil s.r.o. 6 [i] 05:35 Miesto činu Frankfurt: Vražda na objednávku [i] 07:00 Eurominúty [i] 08:15 Ninja Factor II. [i] 08:40 Simpsonovci XXIII. 9 [i] 09:10 Faktor strachu II. 4 [i] 10:10 Vytunuj mi fáro II. 15,16 [i] 11:05 Ice Road Truckers IV. 10 [i] 12:20 Hľadá sa dom pre milionárov - New York - PREMIÉRA 5,6 [i] 14:20 SVET ZÁZRAKOV [i] 16:00 Navajo Joe [i] 17:50 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 3,4 [i] 19:40 Odhalené tajomstvá mágie a kúziel 1/13 [i] 20:30 Chilli, sex a samba [i] 22:30 Nebezpečná príťažlivosť [i] 00:30 Zlatá futbalová lopta [i] 02:15 Navajo Joe [i] 03:45 Hľadá sa dom pre milionárov - New York 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 9 [i] 07:55 Sherlock Iii. 1 [i] 09:40 Na lodi III. 3 [i] 11:35 Lost Girl Iii. 7 [i] 12:35 Sherlock Iii. 2 [i] 14:20 Profil zločinu IV. 5 [i] 15:30 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i] 16:30 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 17:30 Sherlock Iii. 3 [i] 19:15 Nora Robertsová: Polární záře 1 [i] 21:00 Ghost Rider 1 [i] 23:10 Jak prosté II. 17 [i] 00:10 Myšlenky zločince IX. 4 [i] 01:00 Nora Robertsová: Polární záře 1 [i] 02:40 Jak prosté II. 17 [i] 03:25 A X N INSIDER - Bez hranic 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Pod vodou v autě vzhůru nohama [i] 06:00 Jak se to dělá: Tapiokový pudink/sněžné pluhy/kolesové parníky [i] 06:25 Rychle a hlasitě: Šílenství kolem modelu A [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 08:10 Megastavitelé: Hloubení tunelu v Bosporu - Turecko [i] 09:05 Opravdový podvod 3 [i] 09:30 Opravdový podvod 4 [i] 09:55 Opravdový podvod 5 [i] 10:25 Opravdový podvod 6 [i] 10:50 Bitvy o zavazadla: Zlá krev [i] 11:15 Bitvy o zavazadla: Figuríny [i] 11:40 Bitvy o zavazadla: Štěstěna [i] 12:10 Bitvy o zavazadla: Výbuch [i] 12:35 Bitvy o zavazadla: Mike Tyson [i] 13:05 Bitvy o zavazadla: Vesmírný nález [i] 13:30 Bitvy o zavazadla: Dvojí tvář [i] 14:00 Bitvy o zavazadla: Pistolnický souboj [i] 14:25 Jak se to dělá: Tasery/konzervované polévky/skokanská prkna [i] 14:55 Jak se to dělá: Navažské koberce/ropa/kaleidoskopy [i] 15:20 Penn a Teller lžou: Vlasové bělidlo je raketovým palivem [i] 16:15 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 17:10 Bořiči mýtů: Motocyklové vodní lyže [i] 18:05 Rychlokurz: Hra s jeřáby [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Wayne lyžuje [i] 19:00 Pátá rychlost 4 [i] 20:00 Lovci aut: Rekonstrukce Ferrari [i] 21:00 Války kontejnerů 1 [i] 21:30 Králové aukcí: Dinosauří výkaly/starodávná dýmka ve tvaru hlavy [i] 22:00 Zisk ze zabavených nemovitostí: Krvavé místo činu [i] 22:30 Hra o peníze: Na aukci [i] 23:00 Lovci odpadu 1 [i] 00:00 Porter Ridge: Ber nebo neber [i] 00:30 Ropa za humny: Baroni na humnech [i] 00:55 Lovci aut: Rekonstrukce Ferrari [i] 01:50 Války kontejnerů 1 [i] 02:20 Králové aukcí: Dinosauří výkaly/starodávná dýmka ve tvaru hlavy [i] 02:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Krvavé místo činu [i] 03:20 Hra o peníze: Na aukci [i] 03:45 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 1 [i] 04:40 Jak to dělají?: Stavba tunelů/Čaj/Horská kola [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Kde bydlely princezny [i] 06:45 Okouzlení IV 13/52 [i] 07:40 Na cestě po Rwandě [i] 08:05 Slovácko sa nesúdí [i] 08:40 Co teď a co potom?: Dno 4/8 [i] 09:45 Všechnopárty [i] 10:30 Pyšná princezna [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Princezna Ano [i] 14:05 Paní Liška [i] 14:35 Šťastnou cestu [i] 16:10 Vražda před večeří [i] 17:25 My všichni školou povinní: Dárek k Vánocům 9/13 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Nejchytřejší Čech [i] 21:25 Jak básníci přicházejí o iluze [i] 23:08 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:10 Operace Corned Beef [i] 00:55 Galashow s latinou [i] 02:20 Sváteční slovo ředitele Charity Ostrava Martina Pražáka [i] 02:25 Zkus mít vkus [i] 02:50 Pod pokličkou [i] 03:10 Zahrada je hra [i] 03:35 Chalupa je hra [i] 04:00 Království za koně [i] 04:20 Karlovy Vary, sadové město [i] 04:35 Malá farma: Medná kráva [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Žehnání koní v Lanžhotě [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl IV [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Roman a dřevo [i] 09:25 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:20 Velká vlastenecká válka: Od Dněpru k Odře [i] 11:10 Století létání 9/26 [i] 12:05 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Rýn 1/2 [i] 13:05 GEN: František Fajtl pohledem Jána [i] 13:20 Babylon [i] 13:50 Korsika v barvách čtyř ročních období [i] 14:45 Le Mans [i] 16:30 Vzestup a pád pyramid [i] 17:25 Zázračná planeta: Afrika: Savana 2/5 [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Nedávej se lacino 66/80 [i] 19:15 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Vše pro umění 67/80 [i] 19:40 Cesty k úspěchu [i] 19:45 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 20:00 Sherlock III [i] 21:30 Filmový klub [i] 23:05 Luther 6/6 [i] 00:00 Malá Velká Británie [i] 00:30 Jedna nebo dvě ženy [i] 02:00 Queer: Chudožnici na útěku [i] 02:30 Cesty víry: Jan a mušle [i] 02:55 Tankisté [i] 03:55 Osudové okamžiky [i] 04:10 Podle práva [i] 04:35 František Řehák [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Senzační Spiderman 15 [i] 07:00 Liga Špačků 1 [i] 07:25 Taz - mania III 14 [i] 07:50 Král džungle 11 [i] 08:20 Tučňáci z Madagaskaru 10 [i] 08:45 Krok za krokem IV 24 [i] 09:15 Zathura: Vesmírné dobrodružství [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Funebrák [i] 14:10 Místo v životě: Guláš pro tři 9 [i] 15:15 Terminál [i] 17:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Román pro ženy [i] 22:20 Elitní zabijáci [i] 00:30 Svůdná touha [i] 02:00 Novashopping 02:35 Volejte Novu [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:05 Kolotoč [i] 04:35 Áčko: Můj blízký zemřel ve službě pro vás [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Hookova maminka ví všechno nejlíp 5 [i] 06:55 Avengers - Sjednocení: Noví ničemové 16 [i] 07:25 Dokonalý Spider-Man I: To není na hraní 23 [i] 08:00 Autosalon [i] 09:10 Top Gear 2010: Bolivijský speciál [i] 10:35 Vyznání lásky [i] 12:35 Pátek není svátek [i] 14:25 Big Ben III: Závěrečný hvizd 13 [i] 16:30 Vraždy v Midsomeru V: Zvoní ti umíráček [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Souboj národů [i] 22:00 Havran [i] 00:25 Moje krev [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru V: Zvoní ti umíráček [i] 04:00 Big Ben III: Závěrečný hvizd 13 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 83/129 [i] 06:35 Lovkyňa záhad: Spievaj mi o vražde [i] 08:25 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V siedmom nebi II. 17-18/22 [i] 12:05 90210: Nová generácia II. 5-6/22 [i] 14:10 Láska prichádza z hôr [i] 15:55 Nezvestná [i] 17:55 Inga Lindströmová: Farma pri Mälarskom jazere [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Nový začiatok [i] 22:00 Emilie Richardsová: Navždy Nový Zéland [i] 00:00 Krásne sny [i] 01:35 Láska prichádza z hôr [i] 03:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 83/129 [i] 04:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Můj vůdce: Skutečně skutečná skutečnost o Adolfu Hitlerovi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ostrov pokladů [i] 13:50 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 15:40 Zmražená pojistka [i] 17:35 Obyčejný spratek [i] 19:35 Hazard [i] 21:35 Czech Made Man [i] 23:05 Kdo s koho [i] 00:45 Není kam utéct [i] 02:20 Harry Brown [i] 03:55 Gambler [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Formule [i] 14:30 Cestovní vozy [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Vytrvalostní závody [i] 20:30 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Stolní tenis [i] 01:30 Watts [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i] 06:00 Po stopách legend 1: Prsten krále Šalamouna / Merlinovy magické poklady 5 [i] 07:00 Milionový lékař 1: Neštěstí nechodí po horách.. 10 [i] 08:00 Milionový lékař 1: Nikdo není dokonalý 11 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 16: Divoká sklizeň 3 [i] 11:00 Skandál 3: Jeď, Sally, jeď 11 [i] 12:00 Skandál 3: Na První dámy se nesahá 12 [i] 13:00 Dobrá manželka 5: Další týden 7 [i] 14:00 Dobrá manželka 5: Další měsíc 8 [i] 15:00 Exterminátor [i] 16:55 Bostonské tornádo [i] 18:50 Dvojčata [i] 21:00 DALŠÍ KOMEDIE: Blues Brothers 2000 [i] 23:20 Skandál 3: Jeď, Sally, jeď 11 [i] 00:20 Skandál 3: Na První dámy se nesahá 12 [i] 01:20 Havaj 5-0 3: Výlet 9 [i] 02:20 Havaj 5-0 3: Na vlnách 10 [i] 03:20 Městečko Haven 3: Třídní sraz 12 [i] 04:20 Vraždy v Midsomeru 16: Vraždění v Kodani 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Pátrací a záchranná pohotovost 5 [i] 06:00 Hydrotech 9 [i] 07:00 Nakolik jste člověkem? 1 [i] 08:00 Planeta lidí: Oceány 1 [i] 09:00 Zvířecí rekordmani: Záchvaty vzteku 1 [i] 10:00 Jezera na střeše světa: Tádžikistán 5 [i] 11:00 Velký bariérový útes 3 [i] 12:00 Zapomenutá planeta 5