TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex V. 13/15 [i] 12:10 Odložený prípad II. 2/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 9/23 [i] 14:05 Monk VI. 1/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. 11-12/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 4/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 AKČNÝ PIATOK: Pomsta v mene syna [i] 23:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 4/24 [i] 00:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 9/23 [i] 01:30 Odložený prípad II. 2/23 [i] 02:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 9/23 [i] 03:00 Monk VI. 1/16 [i] 03:40 Komisár Rex V. 13/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:20 Počasie [i] 05:30 Sila lásky VI. 67 [i] 06:20 McLeodove dcéry IV.B 7/26 [i] 07:05 Nash Bridges: 25 hodinové Vianoce 21 [i] 07:55 Správy RTVS "N" [i] 08:40 Góly - body - sekundy [i] 08:55 Počasie [i] 09:05 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kráľ drozdia brada [i] 10:15 Fontána pre Zuzanu III [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Občan za dverami [i] 14:25 Svet v obrazoch [i] 14:50 Pošta pre teba [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Čo ja viem [i] 21:40 Fetiše socializmu: Tabu pod sukňou [i] 22:10 L.A. - Utajené skutočnosti [i] 00:25 Nikto nie je dokonalý [i] 01:25 Dámsky klub [i] 03:00 L.A. - Utajené skutočnosti [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:15 Polícia [i] 07:30 Profesionál [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Prorok Rak [i] 09:10 Trpaslíci: SMAJLICEDA [i] 09:15 Vo vetre kopýt [i] 09:45 Niekto ako ja [i] 10:50 Maďarský magazín [i] 11:20 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Klenotnica: Z Liptova [i] 13:30 Mokrade - Ramsarské lokality na Slovensku [i] 14:15 Ďakujem ti za láskavosť [i] 15:30 Magazín Európskej ligy [i] 16:00 Tvárou v tvár [i] 16:30 Kultúrna pasovačka [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Národnostné správy [i] 18:10 Televíkend [i] 18:35 (Ne)celebrity: Miriam Adamíková [i] 18:45 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:50 Veselý strach: Hodiny a hodinky [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA [i] 19:05 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:15 Včielka Maja [i] 19:40 Počúvaj moju hudbu [i] 19:45 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Ako funguje príroda [i] 20:55 Família: Família [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Kinorama [i] 22:00 Urážka [i] 23:35 BJD 2013: Amadinda (Maďarsko) [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Počasie [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 TOP STAR [i] 06:10 KRIMI 06:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 TOP STAR [i] 08:00 NOVÝ PANELÁK: Chcem dieťa [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Stavbárka [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Gynekológ [i] 10:55 Súdna sieň: Kožená taška [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:30 Kosti IV. 19 [i] 13:30 Vtierka Castle I. 3 [i] 14:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:20 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 Búrka: Dobrodružstvo lásky 4 [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Potrebovali ste ma iba na dieťa [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 SÚBOJ NÁRODOV [i] 22:20 Rýchlo a zbesilo [i] 00:45 Dokonalý únik [i] 02:45 Tajomstvo Sherwoodskeho lesa [i] 04:15 Vtierka Castle I. 3 [i] 04:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Kutyil s.r.o. 5 [i] 06:15 Takešiho hrad 30,31 [i] 07:00 Eurominúty [i] 08:15 Matlock 12 [i] 09:35 Už dosť, šéfe! VII. 11 [i] 10:40 C.S.I.: Kriminálka New York III. 10 [i] 11:45 Ničitelia mýtov II. 6 [i] 13:05 Profesionáli V.: Chránený svedok 9 [i] 14:05 Simpsonovci XXIII. 8 [i] 14:35 Takešiho hrad 30,31 [i] 15:35 Kutyil s.r.o. 6 [i] 16:25 Simpsonovci XXIII. 9 [i] 16:55 PANELÁK: Chcem dieťa [i] 17:55 Ničitelia mýtov II. 6 [i] 19:00 Simpsonovci XXIII. 10 [i] 19:30 Profesionáli V.: Sklad techniky 10 [i] 20:30 Dokonalý únik [i] 22:35 X FACTOR [i] 00:05 Liga snov II. 9,10 [i] 01:05 Zákon gangu IV. 13 [i] 02:05 Láska na diaľku [i] 03:35 Miesto činu Frankfurt: Soví hrad [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 První rytíř 1 [i] 09:50 Smutky slečny Austenové 1 [i] 11:35 Lovci pokladů I. 12 [i] 12:35 Sherlock Iii. 1 [i] 14:20 Námořní vyšetřovací služba VI. 9 [i] 15:20 Lovci pokladů I. 13 [i] 16:20 Stargate Universe Ii. 16 [i] 17:20 Sherlock Iii. 2 [i] 19:05 Rex - The Early Years 1 [i] 21:00 Mizerové 2 1 [i] 23:50 Spartakus: Bohové arény 4 [i] 00:55 Hannibal Ii. 4 [i] 01:50 Mr. & Mrs. Smith 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Bourání malých mýtů [i] 06:00 Jak se to dělá: Napodobeniny ryb/poplašná zařízení/balené sendviče/svíce [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 24 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Pozor, pozor [i] 07:15 Nutné k přežití: Výběr nejlepších záběrů 1 [i] 08:10 Dvojí přežití: Potíže v ráji [i] 09:05 Zlato Beringova moře: Jedna špatná transakce [i] 09:55 Americké zbraně 15 [i] 10:50 Jak to dělají? 10 [i] 11:15 Jak to dělají? 11 [i] 11:40 Jak se to dělá 40 [i] 12:10 Jak se to dělá 41 [i] 12:35 Megastavitelé: Přenášet hory [i] 13:30 Opravna vraků: SEMA - Revoluční Roaster [i] 14:25 Úpravy aut všech druhů: Královský Rover [i] 15:20 Války kontejnerů 2 [i] 15:50 Králové aukcí: Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek 5 [i] 17:10 Králové aukcí: Báseň Jima Morrisona [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Vúdú na prodej [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 19:00 Jak se to dělá: Kukuřičné placky/klikové hřídele/letadla do buše/kola jízdních kol [i] 19:30 Jak se to dělá 10 [i] 20:00 Nebezpečné ostrovy: Ostrov medvědů grizzly [i] 21:00 Ďábelská jízda 6 [i] 22:00 Nebezpečná dilemata 1 [i] 22:30 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Hledání vzrušení [i] 23:00 Nejtajnější místa v Americe – stavby [i] 00:00 Nejdůležitější bitvy: Operace Pouštní bouře [i] 00:55 Nebezpečné ostrovy: Ostrov medvědů grizzly [i] 01:50 Ďábelská jízda 6 [i] 02:50 Nebezpečná dilemata 1 [i] 03:20 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Hledání vzrušení [i] 03:50 Nejtajnější místa v Americe – stavby [i] 04:45 Jak to dělají? 19 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:10 Všechnopárty [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Velké pokušení 19/32 [i] 09:45 Doma je doma [i] 10:00 Kluci v akci [i] 10:30 Pošta pro tebe [i] 11:25 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Smrt v ráji II 8/8 [i] 15:15 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Medná kráva [i] 17:05 Besipky: Motorkáři [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika: Bratrská láska 16/22 [i] 21:00 13. komnata Moniky Kvasničkové [i] 21:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Kolo plné hvězd [i] 23:10 Profesionálové: Když se ochladí 9/57 [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:30 Malá farma: Medná kráva [i] 00:55 Hobby naší doby [i] 01:25 Sama doma [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kanadská soda [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Leptis Magna [i] 09:55 Vesmír: Magnetická bouře [i] 10:40 Chcete mě? ZJ [i] 11:10 Život na pobřeží: Kostarika [i] 11:55 Vínečko II [i] 12:20 Každý po svém [i] 12:50 Když odplula loď [i] 13:45 Století létání 8/26 [i] 14:40 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 5/10 [i] 15:25 Dva domovy [i] 15:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:40 Věda na vlastní kůži [i] 17:35 Kancl IV [i] 18:00 Pot, slzy a naděje 2/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Jen nejsilnější přežije 64/80 [i] 19:15 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Kolo štěstěny 65/80 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Afrika: Savana 2/5 [i] 20:55 Návštěva staré dámy [i] 22:45 Ex [i] 00:40 Exil 1/2 [i] 02:10 Babylon [i] 02:35 Chcete je? ZJ [i] 02:40 Na oblasti [i] 03:40 Zrušíme tělocvik [i] 04:05 Podle práva [i] 04:30 Bílé uhlí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2598, 2599 [i] 10:35 Ordinace v růžové zahradě 2: Jste můj anděl 492 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Dallas: Loučení se Southforkem 4 [i] 13:25 Beze stopy IV: Černá vdova 6 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Pohled shůry 10 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Zvládneme i horší věci! 18 [i] 16:30 Krok za krokem IV 24 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV: Lovec odměn 9 [i] 18:25 Ulice 2600 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Alvin a Chipmunkové 2 [i] 21:55 Habermannův mlýn [i] 23:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Pohled shůry 10 [i] 00:45 Kriminálka Miami IV: Lovec odměn 9 [i] 01:25 Dallas: Loučení se Southforkem 4 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Kolotoč [i] 03:30 Áčko: Mé tělo je zbraň, boj je pro mě droga [i] 04:15 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Důvěřuj, ale prověřuj 15 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu IV: Smrtelný běh 3 [i] 08:15 M*A*S*H 68 [i] 09:05 To je vražda, napsala II: Sud prachu 15 [i] 10:05 Policie Hamburk VI: Tanečnice tanga 16 [i] 11:05 Julie Lescautová I: Malý svědek 10 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IX: Prezident 5 [i] 14:10 Siska I: Svůdné hedvábí 10 [i] 15:25 Castle na zabití III: Málem slavný 7 [i] 16:25 Komisař Rex IV: Smrt spolužáka 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Julie Lescautová X 1 [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:15 Znamení [i] 01:30 Lež má krátké nohy [i] 03:20 Siska I: Svůdné hedvábí 10 [i] 04:20 Walker, Texas Ranger IX: Prezident 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rebeli na strednej 75/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 38/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 163/200 [i] 10:40 Doňa Barbara 91/190 [i] 11:55 Fatmagul 39-40/160 [i] 14:10 Nespútaný anjel 185-186/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 167-168/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:40 Doktorka Zoe II. 6/22 [i] 22:30 Kráska a zviera I. 6/22 [i] 23:30 Spolok čarodejníc [i] 01:20 Nezvestná [i] 02:45 Priatelia [i] 03:30 Bez servítky [i] 04:35 Zakázaná vášeň 45/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Tmavomodrý svět [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Camille [i] 13:45 Kapitán Mike křižuje Ameriku [i] 15:40 Nezlobte, když nemusíte! [i] 18:20 Albatros [i] 20:00 Gambler [i] 21:30 Harry Brown [i] 23:15 Není kam utéct [i] 01:00 Film o filmu: Czech Made Man [i] 01:25 Extáze [i] 03:05 Rudý baron [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Tenis [i] 09:00 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Cyklistika [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Jezdectví [i] 18:45 Jezdectví [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Tenis [i] 23:30 Watts [i] 00:30 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Kauzy podle Kate 2: Transplantace 2 [i] 06:20 Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i] 07:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Rosie O'Donnell 3 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Věc důvěry 13 [i] 09:20 Bratři a sestry 5: Ten, kdo unikl 14 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 16: Vraždění v Kodani 5 [i] 12:20 Milionový lékař 1: Abys byl milován, miluj! 12 [i] 13:20 Námořní hlídka 2: Skleněné srdce 8 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Rodičovství 14 [i] 15:20 Bratři a sestry 5: Přítel Brody 15 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 10: Dny bezvládí 1 [i] 18:20 Agentura Jasno 1: Pilot - Part 1 1 [i] 19:20 Námořní hlídka 2: Temný stín 9 [i] 20:20 Rookie Blue 2: Monstrum 8 [i] 21:20 Dvojčata [i] 23:30 Exterminátor [i] 01:20 Rookie Blue 2: Monstrum 8 [i] 02:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Rosie O'Donnell 3 [i] 03:20 Dvojí identita 1: Nechci umřít 5 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 2: Rodičovství 14 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Pátrací a záchranná pohotovost 4