TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:50 Jezerní královna [i] 07:25 Myšiak Stuart Little [i] 09:00 Scooby-Doo (HD) [i] 10:40 HLAS ČESKO SLOVENSKA - SÚBOJ [i] 12:35 Rock zo strednej [i] 14:50 Princ a ja: Rok po svadbe [i] 16:40 Asterix a Obelix: Misia Kleopatra [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Nevinnost [i] 00:00 Liek pre naše deti [i] 02:00 Nevinnost [i] 03:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 3/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:05 Sila lásky VI. 66 [i] 06:55 McLeodove dcéry IV.B 6/26 [i] 07:40 Správy RTVS "N" [i] 08:30 Góly - body - sekundy [i] 08:45 Počasie [i] 08:50 Včielka Maja - Najkrajšie dobrodružstvá [i] 10:10 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Iba dom 6/13 [i] 10:55 Galileo [i] 11:25 Duel [i] 11:55 5 proti 5 [i] 12:35 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 13:20 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kráľ drozdia brada [i] 14:20 Fontána pre Zuzanu III [i] 16:05 Všetok čas na svete [i] 17:35 "Šíleně smutná princezná" [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Čas žeriavov [i] 21:50 Frankie a Johnny [i] 23:45 Všetok čas na svete [i] 01:15 Čas žeriavov [i] 02:45 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 03:25 Sila lásky VI. 66 [i] 04:20 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ [i] 09:00 Aj kone sa hrajú [i] 10:10 Architektúra: Hrad v Pierrefonds [i] 10:40 Universum: Fu long - malá veľká panda [i] 11:30 Ej, máje, máje... [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:55 Pred rokmi... [i] 13:20 Majáles v Turci [i] 14:05 Máj, máj, máj zelený [i] 14:40 Tristotridsaťtri strieborných prepelíc [i] 15:35 Senior klub-magazín [i] 16:05 Mokrade - Ramsarské lokality na Slovensku [i] 16:55 Dva tucty červených ruží [i] 18:00 Vo vetre kopýt [i] 18:30 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:35 Veselý strach: Sladká tma [i] 18:40 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ [i] 18:50 Hokej : Slovakia Cup [i] 21:00 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Universum: Fu long - malá veľká panda [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Počasie [i] 00:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:25 TOP STAR [i] 05:50 Rin Tin Tin: Skutočný príbeh [i] 07:50 Tajomstvo Sherwoodskeho lesa [i] 09:55 Otec nevesty [i] 12:15 Dobrý vojak Švejk [i] 14:40 Sexi pištoľníčky [i] 16:45 Toy Story 3 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Chcem dieťa [i] 21:30 Profesionáli: Generál 14 [i] 22:30 Sexi pištoľníčky [i] 00:40 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 5 [i] 01:40 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 4 [i] 02:30 Hawaii 5.0 III. 12 [i] 03:10 Dexter VII. 5 [i] 04:05 Dobrý vojak Švejk [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Kutyil s.r.o. 4 [i] 06:15 Takešiho hrad 28,29 [i] 07:00 Eurominúty [i] 08:15 Zlatá futbalová lopta [i] 10:30 Už dosť, šéfe! VII. 10 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka New York III. 9 [i] 12:40 Ničitelia mýtov II. 5 [i] 13:55 Profesionáli V.: Kámasútra 8 [i] 14:50 Takešiho hrad 28 [i] 15:20 Kutyil s.r.o. 5 [i] 16:05 Simpsonovci XXIII. 8 [i] 16:35 PANELÁK: Utajený syn [i] 17:40 Rin Tin Tin: Skutočný príbeh [i] 19:30 Profesionáli V.: Chránený svedok 9 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 22 [i] 21:25 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 4 [i] 22:25 Hawaii 5.0 III. 12 [i] 23:25 Dexter VII. 5 [i] 00:30 Damages - V ohrození života V. 10/10 [i] 01:40 KRIMI 02:10 MacGyver [i] 03:00 C.S.I.: Kriminálka New York III. 9 [i] 03:50 Sladký život PLAYMATE VI. 3,4 [i] 04:15 Miesto činu Frankfurt: Hra na smrť [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 17 [i] 07:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 21 [i] 08:50 Sisi 1 [i] 10:50 Sisi 2 [i] 12:50 Rex - The Early Years 1 [i] 14:40 Lovci pokladů I. 12 [i] 15:40 Stargate Universe Ii. 15 [i] 16:40 Sherlock Iii. 1 [i] 18:25 První rytíř 1 [i] 21:00 Ncis: Los Angeles V. 5 [i] 21:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 9 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba VI. 10 [i] 23:55 Havaj 5-0 I. 5 [i] 00:50 Ncis: Los Angeles V. 5 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 9 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba VI. 10 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Potíže s ubrusem/mozková kapacita [i] 06:00 Jak se to dělá: Štětky na čištění dýmek/sýr Stilton/elektrické měřící hodiny/dalekohledy [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 23 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Machr Ton [i] 07:15 Nutné k přežití: Oregon [i] 08:10 Dvojí přežití: Zelené peklo [i] 09:05 Zlato Beringova moře: Zlatonosná zemina [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Sněhová pokrývka [i] 10:50 Jak to dělají? 8 [i] 11:15 Jak to dělají? 9 [i] 11:40 Jak se to dělá 38 [i] 12:10 Jak se to dělá 39 [i] 12:35 Megastavitelé: Mega most [i] 13:30 Texaské války aut: Prodej špičkového vozu [i] 14:25 Fantom Works: Corvette 1963 a hotrod 1931 Model A [i] 15:20 Hra o kameny: Pozemní miny [i] 16:15 Zlato Beringova moře: Kdo je tady šéf? [i] 17:10 Králové aukcí: Dinosauří výkaly/starodávná dýmka ve tvaru hlavy [i] 17:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 18:05 Hledači pokladů na aukcích: Hodně peněz za málo muziky [i] 18:35 Bitvy o zavazadla: Skryté poklady [i] 19:00 Jak se to dělá: Vábničky na zvěř/majonéza/ žiletky/ochranný žiletkový strojek [i] 19:30 Jak se to dělá 9 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla: Štěstěna [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Výbuch [i] 21:00 Války kontejnerů 2 [i] 21:30 Králové aukcí: Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války [i] 22:00 Válka skladů v Kanadě 9 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 23:00 Žoldáci: V bouři války [i] 00:00 Zlatá horečka: Heuréka! [i] 00:55 Bitvy o zavazadla: Štěstěna [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Výbuch [i] 01:50 Války kontejnerů 2 [i] 02:20 Králové aukcí: Oblek pro pyrotechnika/dalekohled z 1. světové války [i] 02:50 Válka skladů v Kanadě 9 [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 03:50 Žoldáci: V bouři války [i] 04:45 Jak to dělají? 18 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Rozsudky soudce Ooky [i] 07:00 Lístek do památníku [i] 08:30 O Popelákovi [i] 09:35 Ať se lidi mají rádi... aspoň dnes [i] 10:30 Kouzelná tetička Valentýna [i] 11:30 Koloběžka první [i] 12:40 Tři vejce do skla [i] 14:10 Pyšná princezna [i] 15:40 Smrt krásných srnců [i] 17:15 Nesmrtelná teta [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vůně vanilky [i] 21:30 Dva muži ve městě [i] 23:04 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:05 Řetěz [i] 00:35 Sváteční slovo ředitele Charity Ostrava Martina Pražáka [i] 00:40 Pod pokličkou [i] 01:00 Chalupa je hra [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Postřehy odjinud [i] 02:00 Kouzelnice z Bejrútu: Blanka [i] 02:20 Banánové perličky [i] 02:50 Velká holka [i] 03:45 Tři vejce do skla [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl IV [i] 06:00 Eurofighter Typhoon [i] 06:45 Letecké katastrofy: Tíživá nejistota [i] 07:35 Auto Moto Revue [i] 08:00 Architektura 40/45 [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Tvoje, moje a naše [i] 10:25 Vzestup a pád pyramid [i] 11:20 Leptis Magna [i] 12:15 Svět ticha [i] 13:40 Příběh Katynčina rovu [i] 13:55 Tajemství života KHM [i] 14:50 Postřehy odjinud [i] 15:00 Trabantem Jižní Amerikou 5/12 [i] 15:25 Zázračná planeta: Afrika: Kalahari 1/5 [i] 16:15 Korsika v barvách čtyř ročních období [i] 17:10 Jedna nebo dvě ženy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Tajný přítel 62/80 [i] 19:15 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Seance 63/80 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:45 Laurel a Hardy: Bílá křídla [i] 20:00 Televise bude! [i] 21:00 Parta Analog [i] 22:10 Muž v pozadí 3/4 [i] 23:30 Queer: Chudožnici na útěku [i] 23:55 Bratři a sestry V: Otec neznámý 20/22 [i] 00:40 Nedej se [i] 01:30 Ta naša kapela [i] 02:00 Náš venkov: Člověk, kůň a les [i] 02:25 Příběh duhových bojovníků - [i] 03:25 Experiment s Experty [i] 03:50 Podle práva [i] 04:15 Zašlapané projekty [i] 04:35 Fašank ve Strání [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:15 Novashopping 06:00 Oggy a Škodíci [i] 06:10 Americký ocásek [i] 07:35 Sněhurka [i] 08:45 Hlas [i] 10:30 Pták Ohnivák [i] 12:20 Mr. Bean: Odpal, pane Beane [i] 12:50 Cesta do hlubin študákovy duše [i] 14:25 Kopí osudu [i] 16:35 Co ta holka chce [i] 18:25 Ulice 2599 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jste můj anděl 492 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:10 Kat [i] 00:20 Kopí osudu [i] 02:10 Novashopping 02:40 DO-RE-MI [i] 03:55 Kolotoč [i] 04:20 Áčko: Máme postižené dítě, Downův syndrom [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 O princezně na hrášku [i] 08:50 Dr. Dolittle 4 [i] 10:45 Kačenka a strašidla [i] 12:45 Prázdniny pana Beana [i] 14:40 U pokladny stál [i] 16:30 Dovolená s Andělem [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Kurýr [i] 22:10 Ano, šéfe! [i] 23:25 Šestej smysl: Špatná trefa 4 [i] 00:25 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Oddanost 6 [i] 01:20 Firma: Kapitola dvacátá druhá 22 [i] 02:10 Kurýr [i] 03:40 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Rebeli na strednej 74/135 [i] 07:10 Medzi láskou a nenávisťou 37/124 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 162/200 [i] 10:35 Doňa Barbara 90/190 [i] 11:55 Fatmagul 37-38/160 [i] 14:05 Nespútaný anjel 183-184/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 165-166/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Bostonské vraždy IV. 4/16 [i] 21:30 Fatmagul 39-40/160 [i] 23:35 Ezel 31-32/142 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:10 Adela show [i] 02:50 Bez servítky [i] 03:30 Smotánka [i] 03:50 Zakázaná vášeň 44/140 [i] 04:40 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 85/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Kletba Měsíčního údolí [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Shut Up & Sing [i] 13:45 Rytíři nebes [i] 16:10 Kapitán Mike křižuje Ameriku [i] 18:00 Rudý baron [i] 20:10 Tmavomodrý svět [i] 22:10 Můj vůdce: Skutečně skutečná skutečnost o Adolfu Hitlerovi [i] 23:50 Deník nymfomanky [i] 01:35 Noc patří nám [i] 03:25 Wordplay [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Formule [i] 09:00 Cestovní vozy [i] 09:30 Cyklistika [i] 11:00 Watts [i] 12:00 Jezdectví [i] 12:15 Snooker [i] 14:00 Snooker [i] 17:00 Watts [i] 18:00 Tenis [i] 18:15 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Tenis [i] 00:15 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:05 Kauzy podle Kate 2: Uspokojení 1 [i] 06:20 Kauzy podle Kate 2: Transplantace 2 [i] 07:20 Kdo myslíš, že jsi? 2: Tim McGraw 2 [i] 08:20 Po stopách legend 1: Archa úmluvy/ Mayský mluvící kříž 1 [i] 09:20 Po stopách legend 1: Excalibur/ Ztracený kámen z Cintanami 2 [i] 10:20 Po stopách legend 1: Svaté kopí/ Incký zlatý sluneční disk 3 [i] 11:20 Po stopách legend 1: Prsten krále Šalamouna / Merlinovy magické poklady 5 [i] 12:20 Po stopách legend 1: Svatý Grál 6 [i] 13:20 Bigfoot [i] 15:10 Spy Kids 3-D: Game Over [i] 17:00 Dvojčata [i] 19:10 Shaolin fotbal [i] 21:20 PREMIÉRA FILM ZACHRAŇTE ZEMI: Exterminátor [i] 23:15 Red Faction: Počátek [i] 01:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Vanessa Williams 1 [i] 02:10 Kdo myslíš, že jsi? 2: Tim McGraw 2 [i] 03:10 Dvojí identita 1: Pláč přivede Harryho 4 [i] 04:10 Spravedlnost v krvi 2: Věc důvěry 13 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Pátrací a záchranná pohotovost 3 [i] 06:00 Proklepnuto: Proklepnuto 14 [i] 06:30 Současná architektura v Budapešti 14 [i] 07:00 Mravenci vědí všechno 1 [i] 07:15 Mravenci vědí všechno 2 [i] 07:30 Biozóna 2 [i] 08:00 Brutální fyzika 3 [i] 09:00 Před kamerou : Žraloci 1 [i] 10:00 Zvláštní jedlíci 7 [i] 11:10 Anthony Bourdain: Bez předsudků 12