Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex V. 12/15 [i] 12:10 Odložený prípad II. 1/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 8/23 [i] 14:05 Monk V. 16/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. 9-10/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 3/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - SÚBOJ [i] 22:10 Arrow 13-14/23 [i] 00:05 Dva a pol chlapa IV. 9-10/24 [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 3/24 [i] 01:45 Odložený prípad II. 1/23 [i] 02:35 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 8/23 [i] 03:20 Monk V. 16/16 [i] 04:05 Komisár Rex V. 12/15 [i] 04:55 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Správy RTVS "N" [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Sila lásky VI. 65 [i] 06:45 McLeodove dcéry IV.B 5/26 [i] 07:30 Nash Bridges: Nebezpečný výlet 20 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Smútok z rozlúčky 5/13 [i] 10:15 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Nebíčko v papuľke: Oponice [i] 14:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dar [i] 14:55 Extrémni experti 48/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Iba dom 6/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov [i] 22:45 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:25 Nash Bridges: Nebezpečný výlet 20 [i] 00:15 Reportéri [i] 00:40 Občan za dverami [i] 01:10 Dámsky klub [i] 02:40 Sila lásky VI. 65 [i] 03:30 Extrémni experti 48/68 [i] 04:25 International Gypsy Fest 2011 [i] 04:50 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA [i] 09:00 Závislí od jedla [i] 09:55 Rieky sveta: Níl, posvätná rieka [i] 10:25 Ukrajinský magazín [i] 10:55 Fokus zdravie "N" [i] 11:40 Ambulancia: Neovládateľný mechúr [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:00 Zahrajte mi takúto [i] 13:40 Večera s Havranom: Sú konšpirácie nebezpečné? [i] 15:15 VAT: Ako sa vyrába poplastované pletivo [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:20 Energetika [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Architektúra: Hrad v Pierrefonds [i] 18:30 Test magazín [i] 18:45 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:50 Veselý strach: Návšteva [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLINKA [i] 19:00 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Počúvaj moju hudbu [i] 19:45 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 10.výročie vstupu Slovenskej republiky do Európskej únie [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: VIZUÁLNE UMENIE [i] 21:50 Pán si neželal nič [i] 23:00 Polícia [i] 23:15 Profesionál [i] 23:30 Autosalón [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Počasie [i] 00:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:50 TOP STAR [i] 06:10 KRIMI 06:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 TOP STAR [i] 08:00 NOVÝ PANELÁK: Výzdoba v paneláku [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Bratranci [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Ten hajzel ide po mne [i] 10:55 Súdna sieň: Nohavičky [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:45 Kosti IV. 18 [i] 13:45 Vtierka Castle I. 2 [i] 14:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 Búrka: Dobrodružstvo lásky 3 [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Boj o miesto [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Utajený syn [i] 21:30 Kosti IX. 17 [i] 22:30 Kravaťáci 4 [i] 23:35 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 3 [i] 00:30 Kosti IX. 17 [i] 01:30 Kravaťáci 4 [i] 02:20 Vtierka Castle I. 2 [i] 03:00 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 3 [i] 03:40 NOVÝ PANELÁK: Utajený syn [i] 04:25 KRIMI 04:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Kutyil s.r.o. 3 [i] 06:15 Takešiho hrad 26,27 [i] 07:00 Eurominúty [i] 08:15 Matlock 11 [i] 09:35 Už dosť, šéfe! VII. 9 [i] 10:35 C.S.I.: Kriminálka New York III. 8 [i] 11:40 Ničitelia mýtov II. 4 [i] 13:00 Profesionáli V.: Divadlo 7 [i] 14:00 Simpsonovci XXIII. 6 [i] 14:30 Takešiho hrad 26,27 [i] 15:30 Kutyil s.r.o. 4 [i] 16:25 Simpsonovci XXIII. 7 [i] 16:50 PANELÁK: Výzdoba v paneláku [i] 17:55 Ničitelia mýtov II. 5 [i] 19:00 Vytunuj mi fáro II. [i] 19:30 Profesionáli V.: Kámasútra 8 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 5 [i] 21:25 District 9 [i] 23:50 Mafstory X.: Argentínske dedičstvo 3 [i] 00:50 Damages - V ohrození života V. 9 [i] 01:50 Vytunuj mi fáro II. [i] 02:10 KRIMI 02:30 C.S.I.: Kriminálka New York III. 8 [i] 03:15 Sladký život PLAYMATE VI. 1,2/10 [i] 04:10 Miesto činu Frankfurt: Ruže pre Naďu [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 16 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 20 [i] 09:00 Komisař Rex IV. 10 [i] 10:00 Stargate Universe Ii. 13 [i] 11:00 Lovci pokladů I. 10 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 17 [i] 13:00 Havaj 5-0 I. 24 [i] 14:00 Vražedná čísla I. 5 [i] 15:00 Lovci pokladů I. 11 [i] 16:00 Stargate Universe Ii. 14 [i] 17:00 Komisař Rex IV. 11 [i] 18:00 Profil zločinu IV. 1 [i] 19:05 Vražedná čísla I. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 21 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 4 [i] 22:00 Hannibal Ii. 4 [i] 23:00 CSI: New York IX. 11 [i] 23:55 Myšlenky zločince VIII. 16 [i] 00:45 Hannibal Ii. 4 [i] 01:35 CSI: New York IX. 11 [i] 02:20 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 21 [i] 03:05 Profil zločinu IV. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Zpětné inženýrství/vražedné surfovací prkno [i] 06:00 Jak se to dělá: Voskové figuríny/vysouvací rolety/suché pečivo/cínové korbele [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 22 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Chicagu [i] 07:15 Nutné k přežití: Dominikánská republika [i] 08:10 Dvojí přežití: Mars na Zemi [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Podvést smrt [i] 09:55 S autem v divočině: Sopka [i] 10:50 Jak to dělají? 7 [i] 11:15 Jak se to dělá 35 [i] 11:40 Jak se to dělá 36 [i] 12:10 Jak se to dělá 37 [i] 12:35 Megastavitelé: Potopení lodi [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Šílenství kolem modelu A [i] 14:25 Impozantní lodě: Le Boréal [i] 15:20 Muži Yukonu: Období změn [i] 16:15 Porter Ridge: Psanci z Porter Ridge [i] 16:45 Ropa za humny: Dáma s vysokými sázkami [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Severní Karolína [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 21 [i] 18:05 Králové aukcí: Napoleonovo zrcadlo/skautský plakát z první světové války [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Hotovost za činel [i] 19:00 Jak se to dělá: Struhadla na sýr/pálivá omáčka/stříbrné klenoty/ mexické židle [i] 19:30 Jak se to dělá 8 [i] 20:00 Hra o kameny: Hledači kamenů [i] 21:00 Zlato Beringova moře: Kdo je tady šéf? [i] 22:00 Zlatá horečka: Mimo zákon [i] 23:00 Muži Yukonu: Nejkrutější zima [i] 00:00 Potápěči za diamanty 3 [i] 00:55 Hra o kameny: Hledači kamenů [i] 01:50 Zlato Beringova moře: Kdo je tady šéf? [i] 02:50 Zlatá horečka: Mimo zákon [i] 03:50 Muži Yukonu: Nejkrutější zima [i] 04:45 Jak to dělají? 17 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Opletený demižon [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Divocí koně 18/32 [i] 09:50 Polopatě [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 Dobrodružství kriminalistiky: Pinkertonova detektivní agentura 17/26 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Profesionálové: Tak byl dobyt Everest 8/57 [i] 15:10 Kuchařská pohotovost [i] 15:30 Televarieté [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:05 Život se smrtí 7/7 [i] 21:47 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Lásky mezi kapkami deště [i] 23:55 Tělo jako důkaz II: Lazar 3/16 [i] 00:35 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:40 AZ-kvíz [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Kriminálka Paříž: Závislost 16/92 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Život pod hrází [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Duše Evropy 3/3 [i] 09:20 Země opět beze jména [i] 10:05 Století létání 8/26 [i] 11:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Rýn 1/2 [i] 12:00 Největší bomba na světě [i] 12:55 Náš venkov: Člověk, kůň a les [i] 13:20 Ta naša kapela [i] 13:50 Chcete je? ZJ [i] 13:55 Folklorika [i] 14:25 Naše tradice: Pálení čarodějnic [i] 14:50 Evropa dnes [i] 15:20 Když odplula loď [i] 16:15 Velikonoční ostrov: Stopy [i] 17:05 Klíč [i] 17:35 Kancl IV [i] 18:00 Život na pobřeží: Kostarika [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Štvanec - 2. část 60/80 [i] 19:15 Příběhy Alfreda Hitchcocka: V mlze 61/80 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Český žurnál: Zločin pana Chytila [i] 21:00 Na cestě po Rwandě [i] 21:30 Trabantem Jižní Amerikou 5/12 [i] 21:55 Luther 6/6 [i] 22:50 Děvčátko [i] 00:15 Pot, slzy a naděje 2/6 [i] 01:00 Chcete mě? ZJ [i] 01:25 Tajuplný ostrov Makatea aneb [i] 01:55 Tady je Šloufovo...! [i] 02:50 Podle práva [i] 03:20 Josef Bláha archeolog a jazzman [i] 03:40 Přesídlená vesnice [i] 04:00 Babylon [i] 04:25 Ploština - krvavá paseka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2597 [i] 09:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Nechci být bez tebe 491 [i] 11:20 Krok za krokem IV 22 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dallas: Čí bude Southfork? 3 [i] 13:25 Beze stopy IV: Bez uznání 5 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Nemohoucí trpaslík 9 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Přímo na solar 17 [i] 16:30 Krok za krokem IV 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV: Hellraisers 8 [i] 18:25 Ulice 2598 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hlas [i] 22:05 Případ Pelikán [i] 00:45 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Nemohoucí trpaslík 9 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Kriminálka Miami IV: Hellraisers 8 [i] 02:50 Dallas: Čí bude Southfork? 3 [i] 03:45 Kolotoč [i] 04:10 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Poslední polibek 14 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu IV: Nevěsta a smrt 2/2 [i] 08:15 M*A*S*H 67 [i] 09:05 To je vražda, napsala II: Příliš rychlé občerstvení 14 [i] 10:05 Policie Hamburk VI: Důvěřuj, ale prověřuj 15 [i] 11:05 Julie Lescautová I: Rozchod 9 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IX: Anděl pomsty 4 [i] 14:10 Siska I: Smrt na kauci 9 [i] 15:25 Castle na zabití III: Trojitý vrah 6 [i] 16:25 Komisař Rex IV: Pohřbena zaživa 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Konec hry 265 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Pípšoubazar [i] 23:35 Hawaii 5-0 III: Tajemství 7 [i] 00:35 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Hle, oheň 5 [i] 01:30 Nedokonalé zločiny VI: V den soudního procesu 17 [i] 02:35 Siska I: Smrt na kauci 9 [i] 03:35 Walker, Texas Ranger IX: Anděl pomsty 4 [i] 04:20 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Rebeli na strednej 73/135 [i] 07:10 Medzi láskou a nenávisťou 36/124 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 161/200 [i] 10:40 Doňa Barbara 89/190 [i] 11:50 Fatmagul 35-36/160 [i] 14:05 Nespútaný anjel 181-182/194 [i] 15:55 Keď budeš moja 163-164/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Odložený prípad VII. 1/22 [i] 21:30 Fatmagul 37-38/160 [i] 23:25 Ezel 29-30/142 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:50 Adela show [i] 02:25 Bez servítky [i] 03:05 Smotánka [i] 03:55 Zakázaná vášeň 43/140 [i] 04:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 84/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Poslední čas na lásku [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Jeden navíc [i] 13:55 Sicko [i] 16:10 Shut Up & Sing [i] 17:50 Rytíři nebes [i] 20:10 Wordplay [i] 21:55 Extáze [i] 23:45 V pasti [i] 01:25 Ostrov samoty [i] 03:15 Trust [i] 04:55 Film o filmu: Czech Made Man