TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex V. 11/15 [i] 12:10 Odložený prípad I. 23/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 7/23 [i] 14:05 Monk V. 15/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. 7-8/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 2/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa IV. 7-8/24 [i] 23:35 Monk V. 15/16 [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 2/24 [i] 01:20 Odložený prípad I. 23/23 [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 7/23 [i] 02:55 Monk V. 15/16 [i] 03:40 Komisár Rex V. 11/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Sila lásky VI. 64 [i] 06:35 McLeodove dcéry IV.B 4/26 [i] 07:20 Nash Bridges: Zasľúbená zem 19 [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 08:55 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Počasie [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Vyostrenie 4/13 [i] 10:15 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Postav dom , zasaď strom [i] 14:55 Extrémni experti 47/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Smútok z rozlúčky 5/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel II: Kinematograf 8/16 [i] 22:50 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Prenasledovanie 17/24 [i] 23:30 Nash Bridges: Zasľúbená zem 19 [i] 00:20 Grand hotel II: Kinematograf 8/16 [i] 01:45 Dámsky klub [i] 03:15 Sila lásky VI. 64 [i] 04:05 Extrémni experti 47/68 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT [i] 09:05 Karol Veľký: Vojna proti Sasom 2/3 [i] 09:55 Japonská mozaika VI [i] 10:10 Japonská mozaika VI [i] 10:30 Národnostný magazín: Židovský [i] 10:55 Fokus práca "N" [i] 11:40 Športové ozveny [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 13:00 A pri tom speve [i] 13:40 Zásnuby [i] 15:00 Família: Návrat z kratšej cesty [i] 15:30 Orientácie [i] 15:55 Ukrajinský magazín [i] 16:25 Sklená múza [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Rieky sveta: Níl, posvätná rieka [i] 18:30 Maliarsky plenér [i] 18:45 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:50 Veselý strach: Cvik, cvak [i] 18:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT [i] 19:00 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Počúvaj moju hudbu [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Závislí od jedla [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: DIVADLO [i] 21:50 Večera s Havranom: Sú konšpirácie nebezpečné? [i] 23:20 Borgiovci II. 1/10 [i] 00:15 Kinorama [i] 00:45 Kvarteto [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 02:00 Počasie [i] 02:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:45 TOP STAR [i] 06:05 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:25 TOP STAR [i] 07:55 NOVÝ PANELÁK: Vážne rozhodnutia [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Po otcovi dedím ja [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Prečo sme zlí? [i] 10:50 Súdna sieň: Vraždil kuchynský nôž [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:45 Kosti IV. 17 [i] 13:40 Vtierka Castle I. 1/10 [i] 14:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 Búrka: Dobrodružstvo lásky 2 [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Zmizni z môjho bytu [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Výzdoba v paneláku [i] 21:30 Vtierka Castle VI. 5 [i] 22:30 VDOVA 15 [i] 23:30 District 9 [i] 02:05 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 21 [i] 02:45 Vtierka Castle I. 1/10 [i] 03:25 VDOVA 15 [i] 04:10 NOVÝ PANELÁK: Výzdoba v paneláku [i] 04:55 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:00 Carpocalypse II. 6 [i] 05:40 Kutyil s.r.o. 2 [i] 06:15 Takešiho hrad 24,25 [i] 07:00 Eurominúty [i] 08:15 Matlock 10 [i] 09:35 Už dosť, šéfe! VII. 8 [i] 10:35 C.S.I.: Kriminálka New York III. 7 [i] 11:40 Ničitelia mýtov II. 3 [i] 13:00 Profesionáli V.: Bike Pride 6 [i] 14:00 Simpsonovci XXIII. 5 [i] 14:30 Takešiho hrad 24,25 [i] 15:30 Kutyil s.r.o. 3 [i] 16:20 Simpsonovci XXIII. 6 [i] 16:50 PANELÁK: Vážne rozhodnutia [i] 17:55 Ničitelia mýtov II. 4 [i] 19:00 Vytunuj mi fáro II. [i] 19:30 Profesionáli V.: Divadlo 7 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 21 [i] 21:25 Vojna vo farbe: Japonský príbeh 1/2 [i] 22:45 Letecké katastrofy V. 5 [i] 23:50 Zločinci III. 9 [i] 00:20 Damages - V ohrození života V. 8 [i] 01:30 KRIMI 01:50 C.S.I.: Kriminálka New York III. 7 [i] 02:30 Sladký život PLAYMATE V. 20,21/21 [i] 03:30 Akty X VII. 21,22/22 [i] 04:55 Carpocalypse II. 7 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 15 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 19 [i] 09:00 Komisař Rex IV. 9 [i] 10:00 Stargate Universe Ii. 12 [i] 11:00 Lovci pokladů I. 9 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 16 [i] 13:00 Havaj 5-0 I. 23 [i] 14:00 Vražedná čísla I. 4 [i] 15:00 Lovci pokladů I. 10 [i] 16:00 Stargate Universe Ii. 13 [i] 17:00 Komisař Rex IV. 10 [i] 18:00 Havaj 5-0 I. 24 [i] 19:00 Vražedná čísla I. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 20 [i] 21:00 Jak prosté II. 17 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 16 [i] 22:55 The Sandhamn Murders Iii. 1 [i] 23:55 Strážce pořádku IV. 6 [i] 00:45 Jak prosté II. 17 [i] 01:35 The Sandhamn Murders Iii. 1 [i] 02:25 Strážce pořádku IV. 6 [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Ustálená spojení 2 [i] 06:00 Jak se to dělá: Kaviár z chovu/přívodní potrubí/motorkářské bundy/lopaty a rýče [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 21 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i] 07:15 Nutné k přežití: Belize [i] 08:10 Dvojí přežití: Na pánev [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Bolest a odměna [i] 09:55 Jak jsme vynalezli svět: Auta [i] 10:50 Jak to dělají? 6 [i] 11:15 Jak se to dělá 32 [i] 11:40 Jak se to dělá 33 [i] 12:10 Jak se to dělá 34 [i] 12:35 Megastavitelé: Stavitelé ledového hotelu [i] 13:30 Pátá rychlost 18 [i] 14:25 Nutné k přežití: Patagonie - část 1 [i] 15:20 Říční příšery: Tvor, který mrzačí [i] 16:15 Zkus přežít: Mrtvý na pochodu [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Toronto [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí: Sázka [i] 18:05 Králové aukcí: Scvrklá hlava/dopis od MLK [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 6 [i] 19:00 Jak se to dělá: Ozdobná sombrera/zálivky na saláty/kapslové pistole/regenerativní léky [i] 19:30 Jak se to dělá 7 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Výnosný nezákonný alkohol [i] 21:00 Aljašská železnice 1 [i] 22:00 Porter Ridge: Medvědí zábava v Porter Ridge [i] 22:30 Ropa za humny: Hra s vačicí [i] 23:00 Amišská mafie: U moci [i] 00:00 Idiot na cestách: Egypt [i] 00:55 Načerno pálený alkohol: Výnosný nezákonný alkohol [i] 01:50 Aljašská železnice 1 [i] 02:50 Porter Ridge: Medvědí zábava v Porter Ridge [i] 03:20 Ropa za humny: Hra s vačicí [i] 03:50 Amišská mafie: U moci [i] 04:45 Jak to dělají? 16 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery VI: Život Rileyho 17/32 [i] 09:50 Nejchytřejší Čech [i] 11:15 Reportéři ČT [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Slovácko sa nesúdí [i] 14:50 Objektiv [i] 15:20 Televarieté [i] 16:40 Cestománie [i] 17:05 Postřehy odjinud [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 21:00 Dobrodružství kriminalistiky: Pinkertonova detektivní agentura 17/26 [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Nejlepší Bakaláři [i] 22:55 Protiúder III 3/10 [i] 23:45 MI5 III 7/10 [i] 00:35 Hobby naší doby [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:30 Designtrend [i] 01:40 Večer v Rozmarýnu [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Prajzsko [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Duše Evropy 2/3 [i] 09:20 Český žurnál: Gadžo [i] 10:15 Nedej se [i] 11:10 Boží mlýny na prodej [i] 11:50 Velká vlastenecká válka: Operace [i] 12:40 Letecké katastrofy: Osudná výška [i] 13:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:10 Hans Hass - Muž, který objevil podmořský svět [i] 15:05 Planeta dinosaurů: Neznámý svět [i] 15:55 Největší bomba na světě [i] 16:50 Eurofighter Typhoon [i] 17:35 Kancl IV [i] 17:55 Vesmír: Magnetická bouře [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Třinácté poschodí 58/80 [i] 19:15 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Štvanec - 1. část 59/80 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:55 Cesty k úspěchu [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Od Dněpru k Odře [i] 20:55 Letecké katastrofy: Tíživá nejistota [i] 21:45 ...a pátý jezdec je Strach [i] 23:25 Sestřička Jackie II: Bonbónová země 3/12 [i] 23:50 Kanadská soda [i] 00:15 Babylon [i] 00:40 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 01:40 Vínečko II [i] 02:05 Židovská cesta [i] 03:05 Devianti z pod Řípu [i] 03:30 Podle práva [i] 03:55 Profesor Zdeněk Kovář [i] 04:20 Jan Sarkander ze Skoczówa [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2596 [i] 09:55 Kriminálka Anděl III: Tajné pohřby 12 [i] 11:20 Krok za krokem IV 21 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dallas: Ochraň si své investice 2 [i] 13:25 Beze stopy IV: Sedm ztracených let 4 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Nic než stříbro 8 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nemůžu bez tebe být 16 [i] 16:30 Krok za krokem IV 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka New York II [i] 18:25 Ulice 2597 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nechci být bez tebe 491 [i] 21:35 Víkend: Zlatá léta [i] 22:25 Lovci zločinců 22 [i] 23:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Zamilovaný 19 [i] 00:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Nic než stříbro 8 [i] 00:50 Kriminálka New York II [i] 01:30 Novashopping 02:00 Lovci zločinců 22 [i] 02:45 Dallas: Ochraň si své investice 2 [i] 03:40 Kolotoč [i] 04:10 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Cukr a bič 13 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu IV: Nevěsta a smrt 1/2 [i] 08:15 M*A*S*H 66 [i] 09:05 To je vražda, napsala II: Nehoda 13 [i] 10:05 Policie Hamburk VI: Poslední polibek 14 [i] 11:05 Julie Lescautová I: Zločin v lyceu 8 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IX: Bílý buvol 3 [i] 14:10 Siska I: Pět, nejvýš šest sekund 8 [i] 15:25 Castle na zabití III: Anatomie jedné vraždy 5 [i] 16:25 Komisař Rex III: Krvavé růže 12 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Léto s kovbojem [i] 22:05 Ano, šéfe! [i] 23:20 Myšlenky zločince VIII 10 [i] 00:20 Spravedlnost v krvi II: Rodičovství 14 [i] 01:15 Nedokonalé zločiny VI: Blesk z čistého nebe 16 [i] 02:15 Siska I: Pět, nejvýš šest sekund 8 [i] 03:15 Walker, Texas Ranger IX: Bílý buvol 3 [i] 04:00 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:25 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 82/160 [i] 06:30 Rebeli na strednej 72/135 [i] 07:20 Medzi láskou a nenávisťou 35/124 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V objatí hodvábu 160/200 [i] 10:45 Doňa Barbara 88/190 [i] 12:00 Fatmagul 33-34/160 [i] 14:10 Nespútaný anjel 179-180/194 [i] 16:05 Keď budeš moja 161-162/238 [i] 18:00 Priatelia [i]