TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 10:45 Zámena manželiek [i] 12:10 Odložený prípad I. 22/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 6/23 [i] 14:05 Monk V. 14/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. 5-6/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 1/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa IV. 5-6/24 [i] 23:30 Monk V. 14/16 [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 1/24 [i] 01:15 Odložený prípad I. 22/23 [i] 02:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 6/23 [i] 02:50 Monk V. 14/16 [i] 03:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VIII. 1/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:15 Sila lásky VI. 63 [i] 07:05 McLeodove dcéry IV.B 3/26 [i] 07:50 Nash Bridges: Nájomní vrahovia 18 [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Góly - body - sekundy [i] 09:45 Agatha Christie : Poirot: Tragédia v sídle Marsdonovcov [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Čo ja viem [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Vyostrenie 4/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nepoužiteľní [i] 21:50 Peklo na kolesách 9/10 [i] 22:35 Prežiť!: Totálna búrka [i] 23:25 Nash Bridges: Nájomní vrahovia 18 [i] 00:15 Peklo na kolesách 9/10 [i] 00:55 Dámsky klub [i] 02:25 Sila lásky VI. 63 [i] 03:15 Prežiť!: Totálna búrka [i] 04:05 Beckov - na hrade a v podhradí [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI [i] 08:55 Slovenská národná knižnica [i] 09:20 Sny podľa Renoira [i] 10:15 Tvárou v tvár [i] 10:45 Fokus rodina "N" [i] 11:30 Miestopis cechov a manufaktúr: Liptovskí baníci [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Radošovské obyčaje [i] 13:10 Odpískané [i] 13:55 Magazín Ligy majstrov [i] 14:20 Magazín FIFA [i] 14:50 Športové ozveny [i] 15:25 Autosalón [i] 15:50 Národnostný magazín: Židovský [i] 16:20 Profesionál [i] 16:45 Fokus práca "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Japonská mozaika VI [i] 18:15 Japonská mozaika VI [i] 18:30 GEN.Sk: Vladimír Strnisko [i] 18:45 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:50 Veselý strach: Ohňostroj [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI [i] 19:05 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:15 Včielka Maja [i] 19:35 Počúvaj moju hudbu [i] 19:45 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Karol Veľký: Vojna proti Sasom 2/3 [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: LITERATÚRA [i] 21:45 VAT: Ako sa vyrába poplastované pletivo [i] 22:15 Nebezpečná metóda [i] 23:50 A predsa sa točí [i] 00:35 On air [i] 00:55 Správy RTVS "N" [i] 01:45 Počasie [i] 01:50 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:50 TOP STAR [i] 06:10 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:25 TOP STAR [i] 08:00 NOVÝ PANELÁK: Úder pod pás [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Oklamala si ma [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Sexi postavička [i] 10:55 SÚDNA SIEŇ: Potrebujem peniaze! [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:45 Kosti IV. 16 [i] 13:40 Vtierka Castle II. 24/24 [i] 14:40 NÁKUPNÉ MANIAČKY [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 Búrka: Dobrodružstvo lásky 1/122 [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Zákusky verzus automaty [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Vážne rozhodnutia [i] 21:30 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE. Agenti S.H.I.E.L.D. 1/22 [i] 22:30 DEDIČSTVO: Bratia 27 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 11 [i] 00:30 Zombie: Pochovaní zaživa [i] 02:30 Vtierka Castle II. 24/24 [i] 03:15 DEDIČSTVO: Bratia 27 [i] 04:00 NOVÝ PANELÁK: Vážne rozhodnutia [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:45 SVET ZÁZRAKOV [i] 06:15 Takešiho hrad 22,23 [i] 07:00 Eurominúty [i] 08:15 Matlock 9 [i] 09:35 Už dosť, šéfe! VII. 7 [i] 10:40 C.S.I.: Kriminálka New York III. 6 [i] 11:40 Terénne monštrá II. 10/10 [i] 13:00 Profesionáli V.: Bobor v cudzineckej légii 5 [i] 14:00 Simpsonovci XVII. 5 [i] 14:30 Takešiho hrad 22,23 [i] 15:30 Kutyil s.r.o. 2 [i] 16:20 Simpsonovci XXIII. 5 [i] 16:50 PANELÁK: Úder pod pás [i] 17:50 Ničitelia mýtov II. 3 [i] 19:00 Vytunuj mi fáro II. [i] 19:25 Profesionáli V.: Bike Pride 6 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 11 [i] 21:25 Najväčší zberači 1/5 [i] 22:40 Prcičky na pláži [i] 00:35 Walking Dead IV 12 [i] 01:25 Vytunuj mi fáro II. [i] 01:45 KRIMI 02:05 C.S.I.: Kriminálka New York III. 6 [i] 02:45 Sladký život PLAYMATE V. [i] 03:35 Akty X VII. 19,20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 14 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 18 [i] 09:00 Komisař Rex IV. 8 [i] 10:00 Stargate Universe Ii. 11 [i] 11:00 Lovci pokladů I. 8 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 15 [i] 13:00 Havaj 5-0 I. 22 [i] 14:00 Vražedná čísla I. 3 [i] 15:00 Lovci pokladů I. 9 [i] 16:00 Stargate Universe Ii. 12 [i] 17:00 Komisař Rex IV. 9 [i] 18:00 Havaj 5-0 I. 23 [i] 19:00 Vražedná čísla I. 4 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 19 [i] 21:00 Síla úderu 1 [i] 22:55 Laskavý dotek I. 9 [i] 23:50 Vzpomínky II. 9 [i] 00:50 Síla úderu 1 [i] 02:30 Laskavý dotek I. 9 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 19 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 6 [i] 06:00 Jak se to dělá: Čokoládové mince/podlahové topení/šlapací auta/latexové meče [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 20 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 07:15 Nutné k přežití: Turecko [i] 08:10 Dvojí přežití: Dva vrcholy [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Nemilosrdné moře [i] 09:55 Američtí dřevorubci: Krev a zelenáči [i] 10:50 Jak to dělají? 5 [i] 11:15 Jak se to dělá 28 [i] 11:40 Jak se to dělá 29 [i] 12:10 Jak se to dělá 30 [i] 12:35 Megastavitelé: Most odolný proti zemětřesení [i] 13:30 Americký chopper: Konec [i] 14:25 Rození obchodníci: VW T2 Panel Van [i] 15:20 Nazí a vystrašení: Pekelný ostrov [i] 16:15 Napospas osudu s Edem Staffordem: Austrálie [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 10 [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí: Dům polygamisty [i] 18:05 Králové aukcí: Poznámky Lindbergha/starožitné hračky [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Stará dobrá hotovost [i] 19:00 Jak se to dělá: Nádobí na vaření/motory do Ferrari/ohřívače vody [i] 19:30 Jak se to dělá 6 [i] 20:00 Říční příšery: Upíři z hlubin [i] 21:00 Zkus přežít 6 [i] 22:00 Dvojí přežití: Na jídelníčku [i] 23:00 Zakázané: Bláznivá láska [i] 00:00 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Chrám zkázy [i] 00:55 Říční příšery: Upíři z hlubin [i] 01:50 Zkus přežít 6 [i] 02:50 Dvojí přežití: Na jídelníčku [i] 03:50 Zakázané: Bláznivá láska [i] 04:45 Jak to dělají? 15 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Tajnosti a lži 16/32 [i] 09:45 Fenomén Šmejdi [i] 10:10 Ilínek [i] 11:05 První republika: Dobré jméno 15/22 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Hercule Poirot [i] 16:00 Uvolněte se, prosím [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Clona: Smrt policajta 1/7 [i] 21:00 Marta a Věra: Jehňátko 4/8 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:10 Kriminálka Paříž: Závislost 16/92 [i] 23:05 MI5 III 7/10 [i] 00:00 Na stopě [i] 00:25 Kalendárium [i] 00:40 Sváteční slovo ředitele Charity Ostrava Martina Pražáka [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Designtrend [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Magie v ulicích [i] 02:10 Pod pokličkou [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Za dveřmi je A.G. [i] 05:30 Naše tradice: Pálení čarodějnic [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Duše Evropy 1/3 [i] 09:20 Kamera na cestách: Jihoafrická republika, duhová země [i] 10:15 Hans Hass - Muž, který objevil podmořský svět [i] 11:10 Babylon [i] 11:40 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:10 V nebi, pod zemí [i] 13:10 Československý filmový týdeník 1964 987/2379 [i] 13:25 O poklad Anežky České [i] 14:05 Věda na vlastní kůži [i] 14:55 Vesmír: Mars - nové poznatky [i] 15:40 Tankisté [i] 16:40 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 5/10 [i] 17:25 Kancl IV [i] 17:50 Velikonoční ostrov: Stopy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Byla jednou jedna malá holčička 56/80 [i] 19:15 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Sestry až za hrob 57/80 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Rýn 1/2 [i] 21:05 Eurofighter Typhoon [i] 21:55 Dobré světlo [i] 23:25 Cesty k úspěchu [i] 23:35 Malý New York [i] 01:05 Voda, která bolí [i] 02:05 Hořký život poslanecký [i] 02:30 Podle práva [i] 03:00 Dokoupil Jiří Georg [i] 03:25 Babylon [i] 03:50 Biozemědělci [i] 04:10 Vlasta Grycová - hlas z Kopanic [i] 04:35 Folklorní výlety [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2595 [i] 09:55 Doktoři z Počátků: Hledání ztraceného vztahu 46 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Dallas: Výměna stráže 1 [i] 13:25 Beze stopy IV: Nový život 3 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Drahocenné děti 7 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Chceš udělit lekci? 15 [i] 16:30 Krok za krokem IV 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV: Pachatel na útěku 7 [i] 18:25 Ulice 2596 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Tajné pohřby 12 [i] 21:25 Mentalista V: Rudý korálek 1 [i] 22:20 Lovci zločinců 21 [i] 23:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Šikana 18 [i] 00:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Drahocenné děti 7 [i] 00:45 Kriminálka Miami IV: Pachatel na útěku 7 [i] 01:25 Novashopping 02:00 Lovci zločinců 21 [i] 02:40 Dallas: Výměna stráže 1 [i] 03:40 Kolotoč [i] 04:10 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Svědkyně 12 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu III: Zemřít zdravý 6 [i] 08:20 M*A*S*H 65 [i] 09:10 To je vražda, napsala II: Vražda na zakázku 12 [i] 10:15 Policie Hamburk VI: Cukr a bič 13 [i] 11:15 Julie Lescautová I: Vrah mezi námi 7 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger IX: Smrtelně vážná situace 2 [i] 14:10 Siska I: Zatmění 7 [i] 15:25 Castle na zabití III: Subkultura 4 [i] 16:25 Komisař Rex III: Vražda na jídelníčku 11 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Dej mi pokoj 264 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:25 Deuce Bigalow: Evropský gigolo [i] 01:15 Nedokonalé zločiny VI: Mrtvý advokát 15 [i] 02:15 Siska I: Zatmění 7 [i] 03:15 Walker, Texas Ranger IX: Smrtelně vážná situace 2 [i] 04:00 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rebeli na strednej 71/135 [i] 07:10 Medzi láskou a nenávisťou 34/124 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 159/200 [i] 10:40 Doňa Barbara 87/190 [i] 11:55 Rosamunde Pilcherová: Verím v lásku [i] 14:00 Nespútaný anjel 177-178/194 [i] 15:50 Keď budeš moja 159-160/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Parížske zločiny - NOVÝ SERIÁL 1/8 [i] 21:30 Fatmagul 33-34/160 [i] 23:30 Ezel 25-26/142 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:10 Adela show [i] 02:45 Bez servítky [i] 03:30 Smotánka [i] 04:05 Zakázaná vášeň 41/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Loď lásky