Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice V. 17/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:05 Scooby-Doo [i] 07:35 Kung Fu Panda II. 5/26 [i] 08:00 Tučniaky z Madagaskaru II. 5/39 [i] 08:25 Karate Kid [i] 10:55 Dva a pol chlapa IV. 4/24 [i] 11:15 Moja krásna učiteľka [i] 13:25 Kouč Carter [i] 16:20 Doktor od jezera hrochů [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Unesená [i] 22:30 Ctihodný občan [i] 00:45 Unesená [i] 02:20 Ctihodný občan [i] 04:00 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 28 [i] 07:20 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Stratení v hmle [i] 07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklinov vianočný dar 23/52 [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI: Škaredé káčatko: Hrôza v hmle [i] 08:05 RÁNO S TRPASLÍKMI: Garfield II.: Láska a lazane [i] 08:20 Trpaslíci [i] 08:35 Zázračný ateliér [i] 09:00 Život rýb: Boj o priestor [i] 09:30 Autosalón [i] 10:00 Kanonizácia Jána Pavla II. a Jána XXIII. [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:10 Občan za dverami [i] 13:45 Agatha Christie : Poirot: Tragédia v sídle Marsdonovcov [i] 14:35 Zlatá klasika: Zorro [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:20 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Môj dom je plný zrkadiel 1/2 [i] 22:05 Môj dom je plný zrkadiel 2/2 [i] 23:55 Komisárka: Rodinná oslava 17/26 [i] 00:45 Komisárka: Za mrežami 18/26 [i] 01:35 Môj dom je plný zrkadiel 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: Fotí lepšie mobil alebo kompaktný fotoaparát? [i] 09:45 Spomíname na režiséra Pavla Haspru: Mastný hrniec [i] 11:05 On air [i] 11:25 O ľuďoch a čarodejníkoch [i] 12:45 Orientácie [i] 13:15 Sviatočné slovo [i] 13:20 Púť do Santiaga de Compostela [i] 13:55 Cyklistika - klasiky [i] 17:10 Lesy Slovenska - Lesnícka dolina Čierny Váh [i] 17:25 Anjeli strážni: Anjeli strážni Antona Srholca [i] 18:00 Ján Pavol II priateľ Slovákov [i] 18:45 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:50 Kipper [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIFITKO [i] 19:04 V oku mora [i] 19:10 A predsa sa točí [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Divadlo nás baví [i] 20:15 Pozvánka do divadla: Chrobák v hlave, SND, Bratislava [i] 21:40 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 22:40 Odpískané [i] 23:20 Správy RTVS "N" [i] 00:10 Počasie [i] 00:15 Sviatočné slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:20 Peter Pan [i] 08:05 Ultimate Spider-Man [i] 08:55 Káčerovo [i] 09:50 Šéf v utajení II. 12,13 [i] 11:50 Stratené duše II. 3,4 [i] 13:50 Avatar [i] 17:15 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 X FACTOR [i] 22:00 Prcičky na pláži [i] 00:05 Brloh v Beverly Hills [i] 02:05 Na hrane temnoty [i] 03:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Miesto činu Frankfurt: Piatkový vrah [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 Ninja Factor II. [i] 08:55 Tak sa vozia milionári 12 [i] 09:20 Faktor strachu II. 4 [i] 10:35 Vytunuj mi fáro II. 13,14 [i] 11:40 SVET ZÁZRAKOV [i] 12:20 Svetové megaprojekty III. 1/3 [i] 13:20 Terénne monštrá II. 10/10 [i] 14:20 Tak sa vozia milionári 13/13 [i] 14:50 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 1,2/23 [i] 16:45 Mladé víno [i] 18:50 Zberači 13 [i] 19:50 SVET ZÁZRAKOV [i] 20:30 Orli práva [i] 23:00 Bozk pred smrťou [i] 01:00 Orli práva [i] 02:50 Miesto činu Frankfurt: Piatkový vrah [i] 04:10 Mladé víno [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 JAG III. 18 [i] 08:10 JAG III. 19 [i] 09:10 Skuteční lidé I. 3 [i] 10:25 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 11:25 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i] 12:25 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 23 [i] 13:20 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 24 [i] 14:20 VRAŽEDNÁ ČÍSLA III. 8 [i] 15:20 VRAŽEDNÁ ČÍSLA III. 9 [i] 16:20 Policajti na baterky 1 [i] 18:00 CSI: New York IX. 8 [i] 19:00 Bez hranic I. 9 [i] 20:00 Bez hranic I. 10 [i] 21:00 Zástupce velitele 1 [i] 22:45 Hannibal Ii. 3 [i] 23:40 Post Mortem I. 7 [i] 00:35 Zástupce velitele 1 [i] 02:10 Hannibal Ii. 3 [i] 02:55 Post Mortem I. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Zlato/Pojízdné schody/Golfové kluby [i] 05:35 Pátá rychlost 5 [i] 06:00 Jak se to dělá: Průmyslová ocelová lana/živé stěny/velký formát [i] 06:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Přijaté pozvání [i] 07:15 Krizové situace pod kontrolou: Cirque du Soleil [i] 08:10 Bořiči mýtů: Létající gilotina [i] 09:05 Lovci odpadu 4 [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Lháři, lháři [i] 10:25 Bitvy o zavazadla: Šok a překvapení [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zaneřáděný dům [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí: Okradeni [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 12:35 Králové aukcí: Meč z Iwodžimy [i] 13:05 Králové aukcí: Měřič lásky [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 14:25 Zlatá horečka – Aljaška 14 [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Začínáme [i] 16:15 Potápěči za diamanty 2 [i] 17:10 Bořiči mýtů: Noc hrůzy [i] 18:05 Opravna vraků 2012: Olds Dyn. 88 Davida Curriera z roku 1964 [i] 19:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 20:00 Pekelné silnice [i] 21:00 Nazí a vystrašení: Pekelný ostrov [i] 22:00 Napospas osudu s Edem Staffordem: Austrálie [i] 23:00 Klondike 4 [i] 00:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Vodopády zlata [i] 00:55 Opravna vraků 2012: Olds Dyn. 88 Davida Curriera z roku 1964 [i] 01:50 Nazí a vystrašení: Pekelný ostrov [i] 02:50 Napospas osudu s Edem Staffordem: Austrálie [i] 03:50 Klondike 4 [i] 04:45 Pekelné silnice [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Fenomén Šmejdi [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Postřehy odjinud [i] 06:30 Okouzlení IV 12/52 [i] 07:25 Nezbedný bakalář [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro pátera Knoxe: Justiční omyl 4/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Čarovné prstýnky [i] 14:10 Jaké vlasy má Zlatovláska je záhada na jednu pohádku . Hrají: K. Brožová, M. [i] 14:40 Robinsonka [i] 16:00 Člověk proti zkáze [i] 17:30 Ilínek [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Rodina je základ státu [i] 21:50 168 hodin [i] 22:19 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:20 Sametoví vrazi 1/2 [i] 23:40 Komisař Moulin [i] 01:05 Manéž Bolka Polívky [i] 02:20 Magický Špilberk [i] 03:10 Móda-Extravagance-Manýry [i] 03:35 Banánové rybičky [i] 04:10 Sváteční slovo ředitele Charity Ostrava Martina Pražáka [i] 04:15 Fenomén Šmejdi [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Malá Velká Británie [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 987/2379 [i] 09:15 Život na pobřeží: Kostarika [i] 10:00 Svatořečení Jana XXIII. a Jana Pavla II. [i] 12:05 Cesty víry: Jan a mušle [i] 12:30 Sváteční slovo ředitele Charity Ostrava Martina Pražáka [i] 12:40 Život se smrtí 6/7 [i] 13:20 Chcete mě? ZJ [i] 13:50 Nedej se [i] 14:45 Český žurnál: Gadžo [i] 15:40 Bonbónky světa [i] 15:55 Tajuplný ostrov Makatea aneb [i] 16:25 Na cestě po Julských Alpách [i] 16:55 Trabantem Jižní Amerikou 4/12 [i] 17:20 Naše tradice: Pálení čarodějnic [i] 17:50 Vínečko II [i] 18:15 Na plovárně s Danem Brownem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Překvapivé odhalení 54/80 [i] 19:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Trezor pana Kandinského 55/80 [i] 19:45 V peřejích Sun Kosi [i] 20:00 Pot, slzy a naděje 2/6 [i] 20:55 Lovec jelenů [i] 23:55 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 00:50 V chrámu Páně je místo pro všechny [i] 01:45 Moje divukrásná Dacia [i] 02:40 Evropa dnes [i] 03:05 Folklorika [i] 03:30 Památky na prodej: Tvrz Libějovice [i] 03:50 Ta naša kapela [i] 04:15 Smrt v hradní studni [i] 04:20 Z očí do očí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:00 Mr. Bean: Pozor na dítě, pane Beane [i] 05:25 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Senzační Spiderman 14 [i] 06:55 Taz - mania III 12 [i] 07:20 Legendy Chima 26 [i] 07:45 Looney Tunes: Úžasná Show 1 [i] 08:10 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 8 [i] 08:40 PRÁSK! [i] 09:15 Víkend: To je bomba [i] 10:05 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 11:50 Mr. Bean: Dobrou noc, pane Beane [i] 12:20 O Sněhurce [i] 13:45 Monstra vs. Vetřelci [i] 15:30 Robin Hood, král zbojníků [i] 18:15 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Podmínka 11 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Hledání ztraceného vztahu 46 [i] 21:30 Střepiny [i] 22:10 Mission: Impossible [i] 00:10 Dokud nás smrt nerozdělí [i] 01:40 Novashopping 02:10 Volejte Novu [i] 02:40 DO-RE-MI [i] 04:00 Áčko: Zachraňuji vaše životy [i] 04:45 Mr. Bean: Dobrou noc, pane Beane [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Piráti z pouště 4 [i] 06:55 Avengers - Sjednocení: Planeta Zkáza 15 [i] 07:25 Dokonalý Spider-Man I: Železná chobotnice 22 [i] 07:55 Peklo v Pacifiku 1 [i] 09:10 Prima SVĚT [i] 09:45 Synové a dcery Jakuba skláře: Voda 1947 9 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Nedělní receptář extra 13:20 Show Jana Krause [i] 14:25 Big Ben III: Vrah milenců 12 [i] 16:30 Vraždy v Midsomeru V: Zkažené ovoce [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 X FACTOR [i] 21:50 Obhájce [i] 00:20 Policejní bažanti II: Nákaza 8 [i] 01:20 Peklo v Pacifiku 1 [i] 02:20 Vraždy v Midsomeru V: Zkažené ovoce [i] 04:00 Big Ben III: Vrah milenců 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 82/129 [i] 06:15 Rosamunde Pilcherová: Verím v lásku [i] 08:10 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi II. 15-16/22 [i] 11:50 90210: Nová generácia II. 3-4/22 [i] 13:55 Živelná pohroma [i] 16:05 Doktorka Zoe II. 5/22 [i] 17:00 Kráska a zviera I. 5/22 [i] 17:50 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Plánované rodičovstvo [i] 22:10 Najkrajší čas [i] 00:20 Plánované rodičovstvo [i] 02:10 Šéfkuchár bez čapice [i] 02:35 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 82/129 [i] 03:45 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Django [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Alenka v zemi za zrcadlem [i] 13:45 Loď lásky [i] 15:40 Mary a Max [i] 17:20 V zajetí rychlosti [i] 19:30 Barneyho ženy [i] 21:45 Američan [i] 23:35 Hlad [i] 01:15 Špatnej polda [i] 03:15 V zajetí rychlosti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 09:15 Jezdectví [i] 10:30 Motorky [i] 11:30 Motorky [i] 12:15 Formule [i] 13:00 Motorky [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:00 Snooker [i] 18:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:00 Motorsport [i] 00:15 Cyklistika [i] 00:45 Motorky [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Fakta nebo fikce 2: Dům duchů a miamská vodní příšera 6 [i] 07:00 Milionový lékař 1: Pro jedno kvítí slunce nesvítí 8 [i] 08:00 Milionový lékař 1: Bylo nebylo, toť otázka 9 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 15: Vyškolen k zabíjení 6 [i] 11:00 Red Faction: Počátek [i] 13:00 Námořní hlídka 2: Šťastná náhoda 2 [i] 14:00 Námořní hlídka 2: Rukojmí 3 [i] 15:00 Námořní hlídka 2: Rození kapitáni 4 [i] 16:00 Námořní hlídka 2: Stíny mrtvých 5 [i] 17:00 Havaj 5-0 3: Oběť 7 [i] 18:00 Havaj 5-0 3: Zlá žena 8 [i] 19:00 Skandál 3: YOLO 9 [i] 20:00 Skandál 3: Dveře s nápisem Východ 10 [i] 21:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 5: Další týden 7 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 5: Další měsíc 8 [i] 23:00 Zamilovaný profesor 2: Klumpovi [i] 01:10 Skandál 3: YOLO 9 [i] 02:10 Skandál 3: Dveře s nápisem Východ 10 [i] 03:10 Městečko Haven 3: část 2 8 [i] 04:10 Vraždy v Midsomeru 16: Modleme se za oběti 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Hrdina v létajícím obleku0 [i] 06:00 Hydrotech 8 [i] 07:00 Tajný svět zlata0 [i] 07:55 Les lososů0 [i] 09:00 Žáby: Tenká zelená linie0 [i] 10:00 Jezera na střeše světa: Kirgistán 4 [i] 11:00 Velký bariérový útes 2 [i] 12:00 Zapomenutá planeta 4 [i] 13:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 17 [i] 13:30 Vášnivý jedlík - Proti všem! 18 [i] 14:00 Anthony Bourdain: Bez předsudků 15 [i] 15:00 Ikony moci 2 [i] 16:00 Objevování vesmíru 3 [i] 17:00 Srdcem a myslí0 [i] 18:00 Vítejte v Indii 2 [i] 19:05 Utajený šéf - USA 5 [i] 20:00 Mizející Antarktida0 [i] 21:00 Nelson Mandela: Boj je můj život0 [i] 22:00 Vzestup nacistické strany 4 [i] 23:00 Protibombová jednotka 7 [i] 23:55 Marihuana: Historie 2 [i] 00:50 Předvoj: Čekání na revoluci 1 [i] 01:20 Tváří v tvář smrti0 [i] 02:25 Vzestup nacistické strany 6 [i] 03:25 Protibombová jednotka 8 [i] 04:15 Anthony Bourdain: Bez předsudků 15 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    05:25 Filmy a filmové hvězdy VI. 17 [i] 06:00 Šmoulové 2 [i] 07:50 Machři 2 [i] 09:30 Máslo