TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice V. 16/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:20 Kung Fu Panda II. 4/26 [i] 07:50 Tučniaky z Madagaskaru II. 4/39 [i] 08:10 Surfisti a ninjovia [i] 09:50 2 baby na mizine II. 3/24 [i] 10:10 Dva a pol chlapa IV. 3/24 [i] 10:40 Kráska a zviera I. 5/22 [i] 11:40 Arrow 11-12/23 [i] 13:40 HLAS ČESKO SLOVENSKA - SÚBOJ [i] 15:40 Prvý alebo druhý (HD) [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Moja krásna učiteľka [i] 22:30 Ako pavúk [i] 00:45 Viem, čo ste robili minulé leto [i] 02:25 Ako pavúk [i] 04:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 24/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:05 Počasie [i] 07:15 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 27 [i] 07:20 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Večer strašidiel [i] 07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklin sa zodpovedá 22/52 [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI: Škaredé káčatko: Milionár Toc [i] 08:05 RÁNO S TRPASLÍKMI: Garfield II.: Ukradnutý domov [i] 08:20 Trpaslíci [i] 08:35 Fidlibum [i] 09:00 Daj si čas [i] 09:30 Zlatná krajina [i] 10:50 Berlin, Berlin: Láska je... 37 [i] 11:40 On air [i] 12:10 Čo ja viem [i] 13:35 Fetiše socializmu: ČSSR Soundsystem [i] 14:05 Milujem Slovensko [i] 15:35 Ján XXIII - Láskavý pápež [i] 17:25 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Oponice [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dar [i] 21:50 Krajina rebelov - Nový svet 4/8 [i] 23:45 Ryba menom Wanda [i] 01:30 Krajina rebelov - Nový svet 4/8 [i] 03:25 Správy RTVS "N" [i] 04:10 Počasie [i] 04:20 Ján XXIII - Láskavý pápež [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Extr@ german [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 09:00 Ako funguje príroda [i] 09:50 Ambulancia: Neovládateľný mechúr [i] 10:20 Televízny klub nepočujúcich [i] 10:50 Halali [i] 11:05 Kvarteto [i] 11:35 Drogová pasca : Aj vám sa to môže stať 1.časť [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Spoluzávislosť [i] 13:05 Ahoj, pútnik [i] 13:30 Eurovirtuál - Anton Gajdoš, Elvíra Chadimová [i] 13:50 Cesta na MS 2014 [i] 14:15 Magazín Ligy majstrov [i] 14:55 Kapura [i] 15:35 Farmárska revue [i] 16:00 Test magazín [i] 16:15 Senior klub-magazín [i] 16:50 Hokej - prípravné zápasy [i] 19:35 Encyklopédia slovenských obcí: Osturňa [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovenský film 2012-2013: FILM JE ZÁZRAK [i] 20:30 Slovenský film 2012-2013: POD ZLATOU PALMOU [i] 20:55 Slovenský film 2012-2013: NAD LISTAMI DIVÁKOV [i] 21:20 Slnko v sieti [i] 22:25 Môj pes Killer [i] 23:50 Pred rokmi... [i] 00:20 Československý filmový týždenník [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Počasie [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 TOP STAR [i] 06:15 My Little Pony [i] 06:40 Max Steel [i] 07:10 Káčerovo [i] 08:00 Poplach v skautskom tábore [i] 10:05 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 12 [i] 11:05 NOVÉ BÝVANIE [i] 12:15 SÚBOJ NÁRODOV [i] 14:00 X FACTOR [i] 15:30 Profesionáli: Dusíkova hymna 10 [i] 16:25 Osudové leto 2 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Avatar [i] 23:55 Náhla smrť [i] 02:15 Osudové leto 2 [i] 04:05 Poplach v skautskom tábore [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Miesto činu Frankfurt: Akt na slnku [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 Ninja Factor II. [i] 08:55 Simpsonovci XXIII. 4 [i] 09:20 Faktor strachu II. 3 [i] 10:35 Vytunuj mi fáro II. 11,12 [i] 11:40 Hľadá sa dom pre milionárov - New York - PREMIÉRA 3,4 [i] 13:35 Ice Road Truckers IV. 9 [i] 14:30 Tak sa vozia milionári 12 [i] 15:00 Vzdialená zem [i] 17:00 VDOVA 14 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 1,2/23 [i] 19:55 SVET ZÁZRAKOV [i] 20:30 Siedmy hriech [i] 23:00 Nebezpečný únos [i] 01:00 Miesto činu Frankfurt: Akt na slnku [i] 02:25 Hľadá sa dom pre milionárov - New York 3,4 [i] 03:50 Náhla smrť [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Metal Hurlant Chronicles I. 1 [i] 07:30 Lovci pokladů II. 11 [i] 08:30 Lovci pokladů II. 12 [i] 09:30 Na lodi III. 2 [i] 11:15 Lost Girl Iii. 6 [i] 12:15 Posel ztracených duší IV. 17 [i] 13:15 Posel ztracených duší IV. 18 [i] 14:15 Profil zločinu IV. 4 [i] 15:20 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 16:20 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i] 17:20 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 23 [i] 18:15 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 24 [i] 19:15 Nora Roberts: V pravé poledne 1 [i] 21:00 Policajti na baterky 1 [i] 22:40 Jak prosté II. 16 [i] 23:40 Myšlenky zločince IX. 3 [i] 00:35 Nora Roberts: V pravé poledne 1 [i] 02:10 Jak prosté II. 16 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 23 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Šípomet [i] 06:00 Jak se to dělá: Vzorované skleněné panely / cestovní kontejnery / fázová animace [i] 06:25 Jízda: Letní škola [i] 07:15 Pátá rychlost 9 [i] 07:45 Pátá rychlost 10 [i] 08:10 Megastavitelé: Londýnské olympijské vodní centrum - Velká Británie [i] 09:05 Opravdový podvod 9 [i] 09:30 Opravdový podvod 10 [i] 09:55 Opravdový podvod 1 [i] 10:25 Opravdový podvod 2 [i] 10:50 Nazí a vystrašení: Hrůza v Tanzanii [i] 11:40 Nazí a vystrašení: Trest v Panamě [i] 12:35 Nazí a vystrašení: Pekelný ostrov [i] 13:30 Nazí a vystrašení: Prokletí džungle [i] 14:25 Jak se to dělá: Stolní nádobí/vzduchojemy brzdové soustavy/slazené cereálie [i] 14:55 Jak se to dělá: Jíl/odpeckované sušené švestky/ostruhy [i] 15:20 Penn a Teller lžou: Sejf lze otevřít kapalným dusíkem [i] 16:15 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 17:10 Bořiči mýtů: Přežití potopení Titaniku [i] 18:05 Rychlokurz: Špičkové vozy [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Prominentní vozy [i] 19:00 Pátá rychlost 3 [i] 20:00 Zisk ze zabavených nemovitostí: Prodejna metamfetaminu [i] 20:30 Hra o peníze: Králova zbraň [i] 21:00 Bitvy o zavazadla 9 [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 22:00 Berte to jako varování: Z nuly hrdinou [i] 23:00 Mrazivé zlato: Zoufalá situace [i] 00:00 Zničeno ve vteřině 29 [i] 00:30 Zničeno ve vteřině 30 [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí: Prodejna metamfetaminu [i] 01:25 Hra o peníze: Králova zbraň [i] 01:50 Bitvy o zavazadla 9 [i] 02:20 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 02:50 Berte to jako varování: Z nuly hrdinou [i] 03:45 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 4 [i] 04:40 Jak to dělají?: Těžba dřeva/Zavazadla/Světelné show [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Okouzlení IV 11/52 [i] 07:20 Na cestě po Julských Alpách [i] 07:50 Slovácko sa nesúdí [i] 08:25 Co teď a co potom?: Dveře 3/8 [i] 09:25 Všechnopárty [i] 10:10 Hercule Poirot [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Lolinka a kníráč [i] 13:55 O princezně Solimánské [i] 14:30 Nezbedný bakalář [i] 16:05 V kleštích [i] 17:25 My všichni školou povinní: Rozsudek 8/13 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Nejchytřejší Čech [i] 21:20 Jak svět přichází o básníky [i] 22:48 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:50 Korsický případ [i] 00:20 Manéž Bolka Polívky [i] 01:35 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 01:45 Móda-Extravagance-Manýry [i] 02:10 Padesátiletý Ondráš [i] 03:00 Magie v ulicích [i] 03:20 Večer v Rozmarýnu [i] 04:10 Banánové rybičky [i] 04:35 Malá farma: Opletený demižon [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Pomíjivost světa [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl IV [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Člověk, kůň a les [i] 09:30 Ta naša kapela [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Velká vlastenecká válka: Operace [i] 11:15 Století létání 8/26 [i] 12:10 Země opět beze jména [i] 12:55 Babylon [i] 13:25 Kankán [i] 15:35 S kuchařem kolem světa: Libanon [i] 16:30 Kamera na cestách: Jihoafrická republika, duhová země [i] 17:25 Zázračná planeta: Afrika: Kalahari 1/5 [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Vražda přes počítač 52/80 [i] 19:15 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Kariéra především 53/80 [i] 19:40 Deset století architektury: Legiobanka [i] 19:55 Cesty k úspěchu [i] 20:00 Sherlock III [i] 21:30 Krycí jméno: Farewell [i] 23:20 Malá Velká Británie [i] 23:50 Luther 5/6 [i] 00:45 Queer: Ruský den žen [i] 01:10 Křížové cesty: Naděje [i] 01:40 Chcete je? ZJ [i] 01:45 Památky na prodej: Zámek Olešnice [i] 02:00 Ta naša kapela [i] 02:30 Kámen smrti [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:15 Přijďte k nám na večeři [i] 03:55 Za dveřmi je A.G. [i] 04:20 Mami, já chci bratříčka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:30 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:35 Senzační Spiderman 13 [i] 07:00 Taz - mania III 11 [i] 07:25 Legendy Chima 25 [i] 07:50 Král džungle 10 [i] 08:20 Tučňáci z Madagaskaru 9 [i] 08:45 Krok za krokem IV 20 [i] 09:15 Tvrďák Taylor [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:40 U pěti veverek [i] 14:05 Místo v životě: Golfový klub 8 [i] 15:10 Mr. Bean: Pozor na dítě, pane Beane [i] 15:40 Protivný sprostý holky 2 [i] 17:35 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hranaři [i] 22:15 Konečná [i] 00:20 48 hodin v Paříži [i] 02:20 Novashopping 02:50 DO-RE-MI [i] 04:15 Áčko: Ničí mě má žárlivost [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Háky kapitána Hooka 3 [i] 07:15 Avengers - Sjednocení: Kdo je Hulk? 14 [i] 07:45 Dokonalý Spider-Man I: Já jsem Spider-Man 21 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:30 Top Gear 2010 [i] 10:25 Junior [i] 12:35 Ten svetr si nesvlíkej [i] 14:25 Big Ben III: Banda vrahů 11 [i] 16:30 Vraždy v Midsomeru IV: Temný podzim [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Souboj národů [i] 22:00 Vymahači [i] 00:30 30 dní dlouhá noc [i] 02:50 Vraždy v Midsomeru IV: Temný podzim [i] 04:30 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 81/129 [i] 06:30 Lovkyňa záhad: Víkend plný tajomstiev [i] 08:20 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V siedmom nebi II. 13-14/22 [i] 12:00 90210: Nová generácia II. 1-2/22 [i] 14:05 Intrigánka [i] 16:00 Nevítaný hosť [i] 18:00 Inga Lindströmová: Rozhodnutie pri rieke [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Verím v lásku [i] 22:00 Emilie Richardsová: Čas odpúšťania [i] 00:00 Smrtiace zásnuby [i] 01:40 Lovkyňa záhad: Víkend plný tajomstiev [i] 03:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 81/129 [i] 04:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Poslední plavky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kletba Měsíčního údolí [i] 14:00 Super náhradník [i] 15:55 Útěk ze Sibiře [i] 18:10 Poslední čas na lásku [i] 19:50 Děkujeme, že kouříte [i] 21:30 Špatnej polda [i] 23:35 Krokodýl:Návrat do krvavé laguny [i] 01:10 Apokalypto [i] 03:20 Zátah [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:30 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Watts [i] 14:30 Formule [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Futsal [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Futsal [i] 00:00 Snooker [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Kauzy podle Kate 1: Ultravinyl 8 [i] 06:00 Fakta nebo fikce 2: Čupakabra a vetřelec ve zprávách 5 [i] 07:00 Milionový lékař 1: Kdo chce s vlky výti 6 [i] 08:00 Milionový lékař 1: Co je šeptem, to je čertem 7 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 15: Sicilská obrana 5 [i] 11:00 Skandál 3: YOLO 9 [i] 12:00 Skandál 3: Dveře s nápisem Východ 10 [i] 13:00 Dobrá manželka 5: Zásah proti favoritovi 5 [i] 14:00 Dobrá manželka 5: Další den 6 [i] 15:00 Trosečníci [i] 16:55 Red Faction: Počátek [i] 18:50 Shaolin fotbal [i] 21:00 Zamilovaný profesor 2: Klumpovi [i] 23:10 Skandál 3: YOLO 9 [i] 00:10 Skandál 3: Dveře s nápisem Východ 10 [i] 01:10 Havaj 5-0 3: Oběť 7 [i] 02:10 Havaj 5-0 3: Zlá žena 8 [i] 03:10 Městečko Haven 3: část 1 7 [i] 04:10 Vraždy v Midsomeru 16: Tajemství pánského domu 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Extrémní rybáři 10 [i] 05:35 Ledová brigáda 5 [i] 06:00 Hydrotech 7 [i] 07:00 Ztracen V Amazonii: Ztracen v amazonii 1 [i] 08:05 Kouzlo modrých hlubin 7 [i] 09:00 Po stopách jednorožců0 [i] 10:00 Jezera na střeše světa: Mongolsko 3 [i] 11:00 Velký bariérový útes 1 [i] 12:00 Zapomenutá planeta 3 [i] 13:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 15 [i] 13:30 Vášnivý jedlík - Proti všem! 16 [i] 14:00 Anthony Bourdain: Bez předsudků 14 [i] 15:00 Ikony moci 1 [i] 16:00 Objevování vesmíru 2 [i] 17:00 Hrdina v létajícím obleku0 [i] 18:00 Vítejte v Indii 1 [i] 19:05 Utajený šéf - USA 4 [i] 20:00 Věda nebo pověra0