TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex V. 10/15 [i] 12:10 Odložený prípad I. 21/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 5/23 [i] 14:05 Monk V. 13/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. 3-4/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 24/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Zberateľ bozkov [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 24/24 [i] 01:50 Odložený prípad I. 21/23 [i] 02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 5/23 [i] 03:20 Monk V. 13/16 [i] 04:00 Komisár Rex V. 10/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Sila lásky VI. 62 [i] 06:45 McLeodove dcéry IV.B 2/26 [i] 07:30 Nash Bridges: Leov veľký plán 17 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:05 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Otcovia 3/13 [i] 10:15 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Občan za dverami [i] 14:20 Reportéri [i] 14:50 Pošta pre teba [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Čo ja viem [i] 21:40 Fetiše socializmu: ČSSR Soundsystem [i] 22:10 Ryba menom Wanda [i] 23:55 Nikto nie je dokonalý [i] 01:00 Nash Bridges: Leov veľký plán 17 [i] 01:45 Správy RTVS "N" [i] 02:35 Dámsky klub [i] 04:00 Sila lásky VI. 62 [i] 04:50 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Polícia [i] 07:15 Profesionál [i] 07:30 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:40 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pastierova česť [i] 09:05 Trpaslíci: SMAJLICEDA [i] 09:10 Kosák verzus hákový kríž [i] 09:55 Rómsky magazín [i] 10:25 Fokus právo "N" [i] 11:10 Režisér Juraj Lihosit jubiluje: Stratená generácia? [i] 11:30 Stratená generácia?: Ako žili [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:35 Predstavujeme vám Annu Hulejovú [i] 13:05 Pod lampou [i] 15:20 Ako využiť bioenergiu? [i] 15:45 Magazín Európskej ligy [i] 16:10 Tvárou v tvár [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:40 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Extrémne v horách [i] 18:35 (Ne)celebrity: Ján Hrubovčák [i] 18:45 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:50 Kipper [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA [i] 19:04 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Počúvaj moju hudbu [i] 19:45 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Ako funguje príroda [i] 20:55 Família: Návrat z kratšej cesty [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Kinorama [i] 22:00 Majster [i] 00:20 BJD 2013: Nikolaj Nikitin Quintet feat Gabriel Jonáš & Juraj Griglák [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Počasie [i] 02:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVÝ PANELÁK: Úder pod pás [i] 05:45 TOP STAR [i] 06:10 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 TOP STAR [i] 08:00 NOVÝ PANELÁK: Úder pod pás [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Tráva [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ: Vrahyňa [i] 11:00 Sladké hviezdy [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:45 Kosti IV. 15 [i] 13:45 OCHRANCOVIA: Kto tu kradne? [i] 14:45 Vtierka Castle II. 23 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 OCHRANCOVIA: Na dieťa kašle [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Stavbárka [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 SÚBOJ NÁRODOV [i] 22:15 Siedmy hriech [i] 00:55 Za nepriateľskou líniou 3 - Kolumbia [i] 02:45 Pohyblivý terč [i] 04:10 KRIMI 04:35 Rodinné záležitosti 10 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Kutyil s.r.o. 17/17 [i] 06:15 Takešiho hrad 20,21 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Matlock 8 [i] 09:10 Zberači 8 [i] 10:20 Už dosť, šéfe! VII. 6 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka New York III. 5 [i] 12:05 Ničitelia mýtov II. 1/26 [i] 13:20 Profesionáli V.: Bobor v cudzineckej légii 5 [i] 14:15 Simpsonovci XXIII. 3 [i] 14:45 Takešiho hrad 20,21 [i] 15:40 Kutyil s.r.o. 1/31 [i] 16:30 Simpsonovci XXIII. 4 [i] 17:00 PANELÁK: Úder pod pás [i] 18:00 Ničitelia mýtov II. 2 [i] 19:05 Vytunuj mi fáro II. [i] 19:30 Profesionáli V.: Bobor v cudzineckej légii 5 [i] 20:30 Za nepriateľskou líniou 3. - Kolumbia [i] 22:30 X FACTOR [i] 23:55 Liga snov II. 7,8 [i] 00:50 Zákon gangu IV. 12 [i] 01:35 Dva muly pre sestru Sáru [i] 03:20 Akty X VII. 17,18 [i] 04:50 Carpocalypse II. 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 13 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 17 [i] 09:00 Komisař Rex IV. 7 [i] 10:00 Stargate Universe Ii. 10 [i] 11:00 Lovci pokladů I. 7 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 14 [i] 13:00 Havaj 5-0 I. 21 [i] 14:00 Vražedná čísla I. 3 [i] 15:00 Lovci pokladů I. 8 [i] 16:00 Stargate Universe Ii. 11 [i] 17:00 Komisař Rex IV. 8 [i] 18:00 Havaj 5-0 I. 22 [i] 19:00 Vražedná čísla I. 3 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 18 [i] 21:00 Muž bez stínu 1 [i] 23:10 Spartakus: Bohové arény 3 [i] 00:20 Hannibal Ii. 3 [i] 01:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 18 [i] 02:00 Spartakus: Bohové arény 3 [i] 02:55 Hannibal Ii. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Jen o fous [i] 06:00 Jak se to dělá: Turbokompresory/enchilady/hodinky [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 19 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Disko a kostky [i] 07:15 Nutné k přežití: Rumunsko [i] 08:10 Dvojí přežití: Cesta do nikam [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Tragický začátek [i] 09:55 Americké zbraně 14 [i] 10:50 Jak to dělají? 4 [i] 11:15 Jak se to dělá 12 [i] 11:40 Jak se to dělá 13 [i] 12:10 Jak se to dělá 27 [i] 12:35 Megastavitelé: Tunel do minulosti [i] 13:30 Opravna vraků: A je to! [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 15:20 Války kontejnerů 1 [i] 15:50 Králové aukcí: Cena za album Thriller Michaela Jacksona/maďarský motocykl Pannonia [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Hák [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 9 [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí: Včelín [i] 18:05 Králové aukcí: Kytara Johnnyho Cashe/rychlý kobereček [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Tonův dobrý instinkt [i] 19:00 Jak se to dělá: Olivový olej/vysokozdvižné vozíky/lyžařské boty [i] 19:30 Jak se to dělá 5 [i] 20:00 Cíl: Bin Ládin [i] 21:00 Ďábelská jízda 5 [i] 22:00 Derren Brown: strach a víra 2 [i] 23:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Hankem Skinnerem [i] 00:00 Nejdůležitější bitvy: Vietnamská válka [i] 00:55 Cíl: Bin Ládin [i] 01:50 Ďábelská jízda 5 [i] 02:50 Derren Brown: strach a víra 2 [i] 03:50 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Hankem Skinnerem [i] 04:45 Jak to dělají? 14 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Druhá šance 15/32 [i] 09:45 Ukradená babička [i] 10:00 Hobby naší doby [i] 10:30 Abeceda hvězd [i] 11:25 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Smrt v ráji II 7/8 [i] 15:10 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Opletený demižon [i] 17:05 Besipky: Mladí řidiči [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika: Dobré jméno 15/22 [i] 21:00 Fenomén Šmejdi [i] 21:28 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Kolo plné hvězd [i] 23:10 Profesionálové: Tak byl dobyt Everest 8/57 [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:35 Hobby naší doby [i] 01:00 Malá farma: Opletený demižon [i] 01:25 Sama doma [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Posledních 24 hodin [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Mars - nové poznatky [i] 09:45 Planeta dinosaurů: Neznámý svět [i] 10:35 Moje divukrásná Dacia [i] 11:30 Trojmezí [i] 12:35 Chcete mě? ZJ [i] 13:00 Mýty a fakta historie: Bitvy starověku [i] 13:45 Svatý otec - jak jsme ho znali [i] 14:20 Poklady Vatikánu 1/2 [i] 15:10 Poklady Vatikánu 2/2 [i] 16:00 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:45 Věda na vlastní kůži [i] 17:40 Kancl IV [i] 18:00 Pot, slzy a naděje: Bez práce nejsou koláče 1/6 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Vražedný večírek 50/80 [i] 19:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Dvojí hra 51/80 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Afrika: Kalahari 1/5 [i] 20:55 Venkovský učitel [i] 23:00 Obyčejní hrdinové [i] 00:50 Obávané místo [i] 02:30 Chcete je? ZJ [i] 02:35 Památky na prodej: Zámek [i] 02:50 Ta naša kapela [i] 03:20 Žili upíři, anebo je to jen záhada . Připravili M. Náplava a [i] 03:25 Z očí do očí [i] 04:05 Přijďte k nám na večeři [i] 04:45 Za dveřmi je A.G. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2594 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Malá satisfakce 490 [i] 11:15 Krok za krokem IV 19 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie II 22 [i] 13:25 Beze stopy IV: Nebezpečný svět 2 [i] 14:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Ve tmě 6 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Bez Elvíry neodejdu! 14 [i] 16:30 Krok za krokem IV 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IV: V podezření 6 [i] 18:25 Ulice 2595 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Alvin a Chipmunkové [i] 22:05 Únos vlaku 1 2 3 [i] 00:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Ve tmě 6 [i] 00:50 Kriminálka Miami IV: V podezření 6 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Světem zvířat II: Slon africký 3 [i] 03:15 Kolotoč [i] 03:40 Áčko: Mám nové srdce [i] 04:30 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Abeceda bontonu 11 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu III: Past 5 [i] 08:15 M*A*S*H 64 [i] 09:05 To je vražda, napsala II: Tajemný rituál 11 [i] 10:05 Policie Hamburk VI: Svědkyně 12 [i] 11:05 Julie Lescautová I: Únos 6 [i] 13:05 Walker, Texas Ranger IX: Domov statečných 1 [i] 14:05 Siska I: Déšť ve Wimbledonu 6 [i] 15:20 Komisař Rex III: Anděl se čtyřmi tlapkami 10 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Farmář hledá ženu: Jarní návraty [i] 21:20 Vylomeniny [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:15 Guru [i] 01:15 Doktor Flastr [i] 03:25 Siska I: Déšť ve Wimbledonu 6 [i] 04:25 Walker, Texas Ranger IX: Domov statečných 1 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 80/160 [i] 06:25 Rebeli na strednej 70/135 [i] 07:15 Medzi láskou a nenávisťou 33/124 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V objatí hodvábu 158/200 [i] 10:40 Doňa Barbara 86/190 [i] 11:55 Fatmagul 31-32/160 [i] 14:10 Nespútaný anjel 175-176/194 [i] 16:05 Keď budeš moja 157-158/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:40 Doktorka Zoe II. 5/22 [i] 22:30 Kráska a zviera I. 5/22 [i] 23:30 Nevítaný hosť [i] 01:15 Intrigánka [i] 02:40 Bez servítky [i] 03:25 Na streche [i] 04:10 Zakázaná vášeň 40/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:15 Radostná událost [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Bublina [i] 13:30 Škola svádění [i] 15:25 Děkan Spanley [i] 17:15 Naboso [i] 19:15 Zátah [i] 21:20 Django [i] 23:00 Apokalypto [i] 01:15 Traffic - nadvláda gangů [i] 03:40 Cena mlčení [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Futsal [i] 09:15 Futsal [i] 10:00 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Futsal [i] 14:45 Futsal [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Watts [i] 00:00 Snooker [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Kauzy podle Kate 1: Návrat domů 7 [i] 06:20 Kauzy podle Kate 1: Ultravinyl 8 [i] 07:20 Městečko Haven 3: Poslední sbohem 11