TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - SÚBOJ - 2x Rv a male [i] 10:20 Chlapi neplačú [i] 11:25 Komisár Rex V. 9/15 [i] 12:25 Odložený prípad I. 20/23 [i] 13:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 4/23 [i] 14:10 Monk V. 12/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa IV. 1-2/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 23/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa IV. 1-2/24 [i] 23:30 Monk V. 12/16 [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 23/24 [i] 01:20 Odložený prípad I. 20/23 [i] 02:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 4/23 [i] 02:55 Monk V. 12/16 [i] 03:40 Komisár Rex V. 9/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Sila lásky VI. 61 [i] 06:40 McLeodove dcéry IV.B 1/26 [i] 07:25 Nash Bridges: Horoskop 16 [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 08:55 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Počasie [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Príznaky otravy 2/13 [i] 10:15 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:50 Extrémni experti 46/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Otcovia 3/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Zbytočné zločiny [i] 21:55 Reportéri [i] 22:20 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Občas som niečo oľutoval 5/13 [i] 23:05 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Hanba 6/13 [i] 23:45 Nash Bridges: Horoskop 16 [i] 00:30 Autosalón [i] 00:55 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Občas som niečo oľutoval 5/13 [i] 01:40 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Hanba 6/13 [i] 02:20 Dámsky klub [i] 03:55 Sila lásky VI. 61 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:45 Polícia [i] 07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ [i] 09:00 Bude nám horúco? [i] 10:00 Architektúra: Sídlisko Familistére v Guise [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 11:00 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:50 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Dámska jazda [i] 13:00 Muž v soli 2/2 [i] 14:40 Senior klub [i] 15:10 Rómsky magazín [i] 15:40 Fokus právo "N" [i] 16:25 Správy RTVS z regiónov [i] 16:35 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej - prípravné zápasy [i] 19:35 Encyklopédia slov.obcí: Betliar [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Kosák verzus hákový kríž [i] 20:50 Futbal - Európska liga: Futbal - Európska liga [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Halali [i] 23:20 Správy RTVS "N" [i] 00:10 Počasie [i] 00:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 TOP STAR [i] 06:10 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 TOP STAR [i] 08:00 NOVÝ PANELÁK: Bez romantiky [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Robil som hlúposti [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ: Profesor v akcii [i] 11:00 Sladké hviezdy [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:45 Kosti IV. 14 [i] 13:45 OCHRANCOVIA: Tehotná gymnazistka [i] 14:45 Vtierka Castle II. 22 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 OCHRANCOVIA: Kto tu kradne? [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Bratranci [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Úder pod pás [i] 21:30 Profesionáli: Konská hliadka 13 [i] 22:30 KUKÁTKO [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 4 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 3 [i] 01:25 Hawaii 5.0 III. 11 [i] 02:15 Vtierka Castle II. 22 [i] 03:00 Dexter VII. 4 [i] 03:50 KRIMI 04:15 Profesionáli: Konská hliadka 13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Kutyil s.r.o. 16 [i] 06:15 Takešiho hrad 18,19 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Matlock 7 [i] 09:15 Zberači 7 [i] 10:20 Už dosť, šéfe! VII. 5 [i] 11:15 C.S.I.: Kriminálka New York III. 4 [i] 12:10 Ničitelia mýtov 16/16 [i] 13:30 Profesionáli V.: Miki si požičiava 4 [i] 14:25 Simpsonovci XXIII. 2 [i] 15:00 Takešiho hrad 18 [i] 15:30 Kutyil s.r.o. 17/17 [i] 16:30 Simpsonovci XXIII. 3 [i] 16:55 PANELÁK: Bez romantiky [i] 18:00 Ničitelia mýtov II. 1/26 [i] 19:00 Vytunuj mi fáro II. [i] 19:30 Profesionáli V.: Miki si požičiava 4 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 4 [i] 21:25 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 3 [i] 22:20 Hawaii 5.0 11 [i] 23:20 Dexter VII. 4 [i] 00:25 Damages - V ohrození života V. 7 [i] 01:25 Vytunuj mi fáro II. [i] 01:45 C.S.I.: Kriminálka New York III. 4 [i] 02:30 Sladký život PLAYMATE V. [i] 03:15 Akty X VII. 15,16 [i] 04:40 Carpocalypse II. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší III. 12 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 16 [i] 09:05 Komisař Rex IV. 6 [i] 10:10 Stargate Universe Ii. 9 [i] 11:10 Lovci pokladů I. 6 [i] 12:10 Posel ztracených duší III. 13 [i] 13:10 Havaj 5-0 I. 20 [i] 14:05 Vražedná čísla I. 2 [i] 15:00 Lovci pokladů I. 7 [i] 16:00 Stargate Universe Ii. 10 [i] 17:00 Komisař Rex IV. 7 [i] 18:05 Havaj 5-0 I. 21 [i] 19:05 Vražedná čísla I. 2 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 17 [i] 21:00 Ncis: Los Angeles V. 4 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 7 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 8 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 4 [i] 00:55 Ncis: Los Angeles V. 4 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba VI. 7 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba VI. 8 [i] 03:10 Californication V. 12 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Mýty lovců bouří [i] 06:00 Jak se to dělá: Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 18 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Výsledek nezištného úsilí [i] 07:15 Nutné k přežití: Yukon [i] 08:10 Dvojí přežití: Proti proudu řeky [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Poslední běh [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Otevření očí [i] 10:50 Jak to dělají? 3 [i] 11:15 Jak se to dělá 9 [i] 11:40 Jak se to dělá 10 [i] 12:10 Jak se to dělá 11 [i] 12:35 Megastavitelé: Závod o včasné dokončení [i] 13:30 Texaské války aut: Prokletá kola [i] 14:25 Lovci odpadu 5 [i] 15:20 Hra o kameny: Hledači kamenů [i] 16:15 Zlato Beringova moře: Začínáme [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 8 [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zápach [i] 18:05 Králové aukcí: Sekera na stínání hlav/klasický automat na Coca-Colu [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Triky hledačů pokladů [i] 19:00 Jak se to dělá: Sochy ze dřeva/trenažéry Arc Trainer/inkoustová pera [i] 19:30 Jak se to dělá 4 [i] 20:00 Bitvy o zavazadla: Zlá krev [i] 20:30 Bitvy o zavazadla: Figuríny [i] 21:00 Války kontejnerů 1 [i] 21:30 Králové aukcí: Cena za album Thriller Michaela Jacksona/maďarský motocykl Pannonia [i] 22:00 Válka skladů v Kanadě 8 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 23:00 Žoldáci: Nejdelší únos na světě [i] 00:00 Klondike 6 [i] 00:55 Bitvy o zavazadla: Zlá krev [i] 01:25 Bitvy o zavazadla: Figuríny [i] 01:50 Války kontejnerů 1 [i] 02:20 Králové aukcí: Cena za album Thriller Michaela Jacksona/maďarský motocykl Pannonia [i] 02:50 Válka skladů v Kanadě 8 [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 03:50 Žoldáci: Nejdelší únos na světě [i] 04:45 Jak to dělají? 13 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Legenda Harry Ryan 14/32 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Soví hnízdo [i] 15:25 Televarieté [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 21:27 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Na stopě [i] 22:50 Případy inspektora Lynleyho IV: Pod rouškou smrti 2/4 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 01:05 Kuchařská pohotovost [i] 01:30 Padající květináč [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: Gloria 31/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kde je Fred? [i] 10:50 Chcete je? ZJ [i] 10:55 V chrámu Páně je místo pro všechny [i] 11:50 Letecké katastrofy: Osudná výška [i] 12:40 Poutní místa [i] 12:55 V nebi, pod zemí [i] 13:55 Vínečko II [i] 14:25 Auto Moto Revue [i] 14:55 Trabantem Jižní Amerikou 4/12 [i] 15:20 Planeta dinosaurů: Neznámý svět [i] 16:15 Dotek vody [i] 17:00 Každý po svém [i] 17:30 Kancl IV [i] 17:50 Zázračná planeta: Rodina ledního medvěda a já 3/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Oběť krásy 48/80 [i] 19:20 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Zemřeš se smíchem 49/80 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Jihoafrická republika, duhová země [i] 20:55 Muž v pozadí 2/4 [i] 22:15 Matrjoški 3/10 [i] 23:00 Impérium - Mafie v Atlantic City: Odjezd 3/12 [i] 23:50 Queer: Ruský den žen [i] 00:20 Bratři a sestry V: Nebylo by to fajn? 19/22 [i] 01:00 Nová zpráva z konce světa [i] 01:55 Ta naša kapela [i] 02:20 Náš venkov: S kraslicí ve znaku [i] 02:35 Památky na prodej: Zámek Valeč [i] 02:55 Ta naša kapela [i] 03:20 Z očí do očí [i] 04:00 Přijďte k nám na večeři [i] 04:40 Za dveřmi je A.G. [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2593 [i] 09:55 Hlas [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie II 21 [i] 13:25 Beze stopy IV: Odhalení 1 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Eosphoros 5 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Silnější než magnet 13 [i] 16:30 Krok za krokem IV 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV: Trojitá vražda 5 [i] 18:25 Ulice 2594 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Malá satisfakce 490 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:10 Zúčtování v Malém Tokiu [i] 23:40 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Eosphoros 5 [i] 00:30 Kriminálka Miami IV: Trojitá vražda 5 [i] 01:10 Novashopping 01:45 Světem zvířat II: Lev 2 [i] 02:35 Kolotoč [i] 03:20 Áčko: Měla jsem rakovinu prsu [i] 04:10 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Boží plán 10 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu III: Pád 4 [i] 08:15 M*A*S*H 63 [i] 09:05 To je vražda, napsala II: Domek na pobřeží 10 [i] 10:05 Policie Hamburk VI: Abeceda bontonu 11 [i] 11:05 Julie Lescautová I: Zločin ve vyšších kruzích 5 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger VIII: Svatební zvony 2/2 [i] 14:10 Siska I: Ženich na dožití 5 [i] 15:25 Castle na zabití III: Lovci pokladů 3 [i] 16:20 Komisař Rex III: Proč zemřel Romeo 9 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Dudlíkátor [i] 22:10 Ano, šéfe! [i] 23:25 Šestej smysl: O Popelce 3 [i] 00:25 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Sniper 4 [i] 01:20 Firma: Kapitola dvacátá první 21 [i] 02:10 Siska I: Ženich na dožití 5 [i] 03:10 Walker, Texas Ranger VIII: Svatební zvony 2/2 [i] 03:55 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:10 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 79/160 [i] 06:25 Rebeli na strednej 69/135 [i] 07:15 Medzi láskou a nenávisťou 32/124 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V objatí hodvábu 157/200 [i] 10:40 Doňa Barbara 85/190 [i] 11:50 Fatmagul 29-30/160 [i] 14:05 Nespútaný anjel 173-174/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 155-156/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Bostonské vraždy IV. - NOVÁ SÉRIA 2/16 [i]