TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 10:45 Zámena manželiek [i] 12:10 Odložený prípad I. 19/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 3/23 [i] 14:10 Monk V. 11/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa III. 23-24/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 22/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - SÚBOJ [i] 22:10 Arrow 11-12/23 [i] 00:05 Dva a pol chlapa III. 23-24/24 [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 22/24 [i] 01:45 Odložený prípad I. 19/23 [i] 02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 3/23 [i] 03:15 Monk V. 11/16 [i] 04:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 22/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Sila lásky VI. 60 [i] 06:35 McLeodove dcéry IV.A 4/4 [i] 07:20 Nash Bridges: Kým nás smrť nerozdelí 15 [i] 08:05 Správy RTVS "N" [i] 08:55 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Počasie [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy II.: V dobrých aj v zlých časoch 1/13 [i] 10:15 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dve výchovy [i] 14:55 Extrémni experti 45/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: Príznaky otravy 2/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov [i] 22:45 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:30 Nash Bridges: Kým nás smrť nerozdelí 15 [i] 00:15 Reportéri [i] 00:40 Dámsky klub [i] 02:10 Sila lásky VI. 60 [i] 03:05 International Gypsy Fest 2010 [i] 03:50 Extrémni experti 45/68 [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA [i] 09:00 Čerstvé, ale v kontajneri [i] 09:55 Rieky sveta: Kolorádo, rieka hornín [i] 10:25 Rusínsky magazín [i] 10:50 Fokus zdravie "N" [i] 11:35 Ambulancia: Neovládateľný mechúr [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Podpoľanci [i] 13:20 Muž v soli 1/2 [i] 15:00 Cesta [i] 15:30 Kvarteto [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Tempo [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Architektúra: Sídlisko Familistére v Guise [i] 18:30 Test magazín [i] 18:45 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:50 Kipper [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLINKA [i] 19:04 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Počúvaj moju hudbu [i] 19:45 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Bude nám horúco? [i] 21:05 Správy a komentáre [i] 21:30 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Umenie: HUDBA [i] 21:55 Kým sa skončí táto noc [i] 23:20 Polícia [i] 23:35 Profesionál [i] 23:50 Autosalón [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Počasie [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 TOP STAR [i] 06:00 KRIMI 06:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:25 TOP STAR [i] 07:55 NOVÝ PANELÁK: Dátum smrti [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Agresívna dôchodkyňa [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Zaspal dobu [i] 10:50 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:45 Kosti IV. 13 [i] 13:45 OCHRANCOVIA: Unesená babička [i] 14:45 Vtierka Castle II. 21 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 OCHRANCOVIA: Tehotná gymnazistka [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Po otcovi dedím ja [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Bez romantiky [i] 21:30 Kosti IX. 16 [i] 22:30 Kravaťáci 3 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 2 [i] 00:30 Kosti IX. 16 [i] 01:30 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 2 [i] 02:20 Vtierka Castle II. 21 [i] 03:00 Kravaťáci 3 [i] 03:40 KRIMI 04:05 NOVÝ PANELÁK: Bez romantiky [i] 04:50 Rodinné záležitosti 9 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Kutyil s.r.o. 15 [i] 06:15 Takešiho hrad 16,17 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Matlock 6 [i] 09:10 Zberači 6 [i] 10:15 Už dosť, šéfe! VII. 4 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka New York III. 3 [i] 12:00 Ničitelia mýtov 15 [i] 13:15 Profesionáli V.: Povodne 3 [i] 14:10 Simpsonovci XXIII. 1/22 [i] 14:40 Takešiho hrad 16,17 [i] 15:40 Kutyil s.r.o. 16 [i] 16:30 Simpsonovci XXIII. 2 [i] 17:00 PANELÁK: Dátum smrti [i] 18:00 Ničitelia mýtov 16/16 [i] 19:05 Vytunuj mi fáro II. [i] 19:30 Profesionáli V.: Povodne 3 [i] 20:30 Templár [i] 23:05 Mafstory: Ultrazvuk, Uruguaj 1,2/16 [i] 01:15 Damages - V ohrození života V. 6 [i] 02:05 Vytunuj mi fáro II. [i] 02:45 C.S.I.: Kriminálka New York III. 3 [i] 03:25 Sladký život PLAYMATE V. [i] 04:10 Akty X VII. 13,14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 11 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 15 [i] 09:00 Komisař Rex IV. 5 [i] 11:00 Lovci pokladů I. 5 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 12 [i] 13:00 Havaj 5-0 I. 19 [i] 14:00 Vražedná čísla I. 1 [i] 15:00 Lovci pokladů I. 6 [i] 16:00 Stargate Universe Ii. 9 [i] 17:00 Komisař Rex IV. 6 [i] 18:05 Havaj 5-0 I. 20 [i] 19:00 Vražedná čísla I. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 16 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 3 [i] 22:00 Hannibal Ii. 3 [i] 23:00 CSI: New York IX. 10 [i] 00:00 Bez hranic I. 10 [i] 00:55 Hannibal Ii. 3 [i] 01:45 CSI: New York IX. 10 [i] 02:30 Bez hranic I. 10 [i] 03:20 Californication V. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Pravda o chřipce [i] 06:00 Jak se to dělá: Podvodní roboti/lasagne/pásové pily/hole na túry na lyžích [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 17 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Buď, anebo [i] 07:15 Nutné k přežití: Jižní Dakota [i] 08:10 Dvojí přežití: Ostrov hrochů [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Za pět minut dvanáct [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 5 [i] 10:50 Jak to dělají? 2 [i] 11:15 Jak se to dělá 6 [i] 11:40 Jak se to dělá 7 [i] 12:10 Jak se to dělá 8 [i] 12:35 Megastavitelé: Extrémní surfování [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Rekonstrukce vozu Shelby 2 [i] 14:25 Impozantní lodě: North Star [i] 15:20 Muži Yukonu: Následky [i] 16:15 Porter Ridge: Limuzína pro burany [i] 16:45 Ropa za humny: Věda ve městě [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 7 [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí: Okradeni [i] 18:05 Králové aukcí: Samurajský meč/lodní kufr [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích 2 [i] 19:00 Jak se to dělá: Sady klíčů/kožená obuv/Ferrari [i] 19:30 Jak se to dělá 3 [i] 20:00 Hra o kameny: Hledači kamenů [i] 21:00 Zlato Beringova moře: Začínáme [i] 22:00 Zlatá horečka: San Francisko v ohni [i] 23:00 Muži Yukonu: Lov úhořů [i] 00:00 Potápěči za diamanty 2 [i] 00:55 Hra o kameny: Hledači kamenů [i] 01:50 Zlato Beringova moře: Začínáme [i] 02:50 Zlatá horečka: San Francisko v ohni [i] 03:50 Muži Yukonu: Lov úhořů [i] 04:45 Jak to dělají? 12 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Velikonoční pivo [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery VI: Potíže s Harrym 13/32 [i] 09:50 13. komnata Marka Brodského [i] 10:20 Polopatě [i] 11:00 Dobrodružství kriminalistiky: Paprsek 16/26 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Profesionálové: V obležení 7/57 [i] 15:10 Kuchařská pohotovost [i] 15:30 Televarieté [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:05 Život se smrtí 6/7 [i] 21:47 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Sestřičky [i] 23:15 Tělo jako důkaz II: Na lovu 2/16 [i] 00:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:30 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 01:35 Království za koně [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky 30/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Za dveřmi je A.G. [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Věda na vlastní kůži [i] 09:55 Poklady Vatikánu 2/2 [i] 10:45 Mýty a fakta historie: Bitvy starověku [i] 11:30 Národní klenoty [i] 12:00 Náš venkov: S kraslicí ve znaku [i] 12:15 Ta naša kapela [i] 12:45 Chcete je? ZJ [i] 12:50 Folklorika [i] 13:20 Naše tradice: Boží hod velikonoční [i] 13:45 Evropa dnes [i] 14:15 Moje divukrásná Dacia [i] 15:10 Genesis [i] 16:45 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:10 Boží mlýny na prodej [i] 17:45 Kancl IV [i] 18:05 Počesku [i] 18:15 Sloni pro Prahu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Přesvědčivý důkaz 47/80 [i] 19:15 Neuvěřitelné příběhy: Miss Galaxie 47/47 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Český žurnál: Gadžo [i] 21:00 Na cestě po Julských Alpách [i] 21:30 Trabantem Jižní Amerikou 4/12 [i] 21:55 Luther 5/6 [i] 22:50 Běžci [i] 00:15 Pot, slzy a naděje: Bez práce nejsou koláče 1/6 [i] 01:00 Chcete mě? ZJ [i] 01:25 Národní klenoty [i] 01:50 Památky na prodej: Zámek Miroslav [i] 02:10 Ta naša kapela [i] 02:35 Panoptikum [i] 02:40 Z očí do očí [i] 03:20 Přijďte k nám na večeři [i] 04:00 Za dveřmi je A.G. [i] 04:30 Mexické dobrodružství Maxmiliána: Habsburského 2/2 [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2592 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Bude to čím dál horší 489 [i] 11:15 Krok za krokem IV 17 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie II 20 [i] 13:25 Beze stopy III 23 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Velká překážka 4 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Generální úklid 12 [i] 16:30 Krok za krokem IV 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV: 48 hodin života 4 [i] 18:25 Ulice 2593 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hlas [i] 22:05 Rukojmí [i] 00:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Velká překážka 4 [i] 01:05 Kriminálka Miami IV: 48 hodin života 4 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Světem zvířat II: Šimpanz 1 [i] 03:25 Áčko: Léčím svými obrazy [i] 04:10 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Strážný anděl 9 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu III: Smrt a la carte 3 [i] 08:15 M*A*S*H 62 [i] 09:05 To je vražda, napsala II: Jessica za mřížemi 9 [i] 10:05 Policie Hamburk VI: Boží plán 10 [i] 11:05 Julie Lescautová I: Špinavé obchody 4 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger VIII: Svatební zvony 1/2 [i] 14:10 Siska I: Desetiprocentní vyděrači 4 [i] 15:25 Castle na zabití III: On mrtvý, ona mrtvá 2 [i] 16:20 Komisař Rex III: Pátrání po mrtvé 8 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Rozárka je tvoje! 263 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Pípšoubazar [i] 23:35 Hawaii 5-0 III: Ten den 6 [i] 00:30 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Nevidět zlo 3 [i] 01:30 Nedokonalé zločiny VI: Minulost se vrací 14 [i] 02:30 Siska I: Desetiprocentní vyděrači 4 [i] 03:30 Walker, Texas Ranger VIII: Svatební zvony 1/2 [i] 04:15 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Rebeli na strednej 68/135 [i] 07:10 Medzi láskou a nenávisťou 31/124 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 156/200 [i] 10:35 Doňa Barbara 84/190 [i] 11:50 Fatmagul 27-28/160 [i] 14:00 Nespútaný anjel 171-172/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 153-154/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Odložený prípad VI. 23/23 [i] 21:30 Fatmagul 29-30/160 [i] 23:30 Ezel 21-22/142 [i] 01:25 Priatelia [i]