TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:15 Cesta na tajomný ostrov (HD) [i] 13:20 Madagaskar 3 (HD) [i] 15:00 Dva a pol chlapa III. 21-22/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 21/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa III. 21-22/24 [i] 23:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 21/24 [i] 00:25 Neporaziteľný 3: Vykúpenie [i] 02:10 Kurz sebaovládania [i] 03:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 21/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:50 Sila lásky VI. 59 [i] 06:35 McLeodove dcéry IV.A 3/4 [i] 07:20 Nash Bridges: Demolačná čata 14 [i] 08:05 Správy RTVS "N" [i] 08:55 Góly - body - sekundy [i] 09:05 Počasie [i] 09:15 Veľká noc s Bonifácom [i] 10:15 Galileo [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:25 Nebíčko v papuľke: Veľká Noc [i] 14:55 Extrémni experti 44/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy II.: V dobrých aj v zlých časoch 1/13 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel II: Krst 7/16 [i] 22:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Divadlo 16/24 [i] 23:15 Nash Bridges: Demolačná čata 14 [i] 00:05 Grand hotel II: Krst 7/16 [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:50 Sila lásky VI. 59 [i] 03:40 Extrémni experti 44/68 [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:30 Profesionál [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKOVCI [i] 09:00 Karol Veľký: Boj o trón 1/3 [i] 09:55 Tajomstvá múzeí extra: Ermitáž v Petrohrade [i] 10:40 Rodiská a doliny [i] 12:00 Autosalón [i] 12:30 Živá panoráma [i] 13:05 ArtSpektrum [i] 13:15 Jarné hry [i] 13:40 Malé zlaté slnko [i] 15:00 Família: Família - Telefón do neba [i] 15:25 Putovanie po Svätej Zemi [i] 15:55 Rusínsky magazín [i] 16:25 Bienále ilustrácií Bratislava 2013 [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Rieky sveta: Kolorádo, rieka hornín [i] 18:30 Obnovme si domov [i] 18:45 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:50 Kipper [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKOVCI [i] 19:04 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Počúvaj moju hudbu [i] 19:45 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Čerstvé, ale v kontajneri [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: HUDBA [i] 21:45 Ambulancia: Neovládateľný mechúr [i] 22:15 Borgiovci I. 9 [i] 23:00 Energetika [i] 23:15 Správy RTVS "N" [i] 00:00 Počasie [i] 00:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:45 TOP STAR [i] 06:10 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 TOP STAR [i] 08:00 NOVÝ PANELÁK: Lákavá ponuka [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Zaťko [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Babička [i] 10:50 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:35 Kosti IV. 12 [i] 13:35 Krajina stratených [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 OCHRANCOVIA: Unesená babička [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Oklamala si ma [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Dátum smrti [i] 21:30 Vtierka Castle VI. 4 [i] 22:30 VDOVA 14 [i] 23:30 Templár [i] 02:10 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 20 [i] 02:55 Vtierka Castle VI. 4 [i] 03:35 KRIMI 04:00 VDOVA 14 [i] 04:50 NOVÝ PANELÁK: Dátum smrti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Carpocalypse II. 2 [i] 06:15 Takešiho hrad 14,15 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Matlock 5 [i] 09:15 Zberači 5 [i] 10:25 Simpsonovci XVI.: - prázdninový maratón 18,19,20 [i] 11:45 Kráľovstvo surikát [i] 13:30 Profesionáli V.: Miki hovorcom 2 [i] 14:25 Simpsonovci XVI. 21/21 [i] 15:00 Takešiho hrad 14 [i] 15:30 Kutyil s.r.o. 15 [i] 16:25 Simpsonovci XXIII. 1/22 [i] 16:55 PANELÁK: Lákavá ponuka [i] 17:55 Ničitelia mýtov 15 [i] 19:00 Vytunuj mi fáro II. [i] 19:30 Profesionáli V.: Miki hovorcom 2 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 20 [i] 21:30 Pohľad zvnútra: 2 svetová vojna 3/3 [i] 22:45 Letecké katastrofy V. 4 [i] 23:50 Zločinci III. 8 [i] 00:20 Damages - V ohrození života V. 5 [i] 01:15 Letecké katastrofy V. 4 [i] 02:05 Sladký život PLAYMATE V. [i] 02:55 KRIMI 03:15 Akty X VII. 11,12 [i] 04:45 Carpocalypse II. 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 10 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 14 [i] 09:00 Komisař Rex IV. 4 [i] 11:00 Lovci pokladů I. 4 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 11 [i] 13:00 Havaj 5-0 I. 18 [i] 14:00 Společná terapie I. 13 [i] 15:00 Lovci pokladů I. 5 [i] 16:00 Stargate Universe Ii. 8 [i] 17:00 Komisař Rex IV. 5 [i] 19:00 Havaj 5-0 I. 19 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 15 [i] 21:00 Jak prosté II. 16 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 15 [i] 23:00 Havaj 5-0 I. 24 [i] 00:00 Strážce pořádku IV. 5 [i] 00:50 Jak prosté II. 16 [i] 01:40 Havaj 5-0 I. 24 [i] 02:25 Strážce pořádku IV. 5 [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Ohnivý paralyzér [i] 06:00 Jak se to dělá: Klenoty z vřesu/instantní film/řepný cukr/elektrické sporťáky [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 16 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Útok čtyřkolky [i] 07:15 Nutné k přežití: Irsko [i] 08:10 Dvojí přežití: Návrat z Afriky [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Dobrý rybolov [i] 09:55 Jak jsme vynalezli svět: Mrakodrapy [i] 10:50 Jak to dělají? 1 [i] 11:15 Jak se to dělá 3 [i] 11:40 Jak se to dělá 4 [i] 12:10 Jak se to dělá 5 [i] 12:35 Megastavitelé: Zaostřeno na tunel [i] 13:30 Pátá rychlost 17 [i] 14:25 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 15:20 Nejpodivnější na světě: Výbuchy [i] 16:15 Zkus přežít: Skutečně krušné chvilky [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 6 [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zaneřáděný dům [i] 18:05 Králové aukcí: Horkovzdušný balón/kel mamuta srstnatého [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Noc mrtvol [i] 19:00 Jak se to dělá: Čtyřkolky/sjezdové lyže/laserové řezačky [i] 19:30 Jak se to dělá 2 [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Nezahálet a pálit [i] 21:00 Muži Yukonu: Období změn [i] 22:00 Porter Ridge: Psanci z Porter Ridge [i] 22:30 Ropa za humny: Dáma s vysokými sázkami [i] 23:00 Amišská mafie: Po odvysílání pořadu [i] 00:00 Idiot na cestách: Mexiko [i] 00:55 Načerno pálený alkohol: Nezahálet a pálit [i] 01:50 Muži Yukonu: Období změn [i] 02:50 Porter Ridge: Psanci z Porter Ridge [i] 03:20 Ropa za humny: Dáma s vysokými sázkami [i] 03:50 Amišská mafie: Po odvysílání pořadu [i] 04:45 Jak to dělají? 11 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 Nejchytřejší Čech [i] 10:30 13. komnata Františka Ringo Čecha [i] 11:00 První republika: Zpovědní tajemství 14/22 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Slovácko sa nesúdí [i] 14:50 Objektiv [i] 15:20 Televarieté [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 21:00 Dobrodružství kriminalistiky: Paprsek 16/26 [i] 21:52 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Nejlepší Bakaláři [i] 22:45 Eva tropí hlouposti [i] 00:15 Hobby naší doby [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Designtrend [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Na stopě [i] 02:15 Jaroměřice nad Rokytnou [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:30 Památky věc národní [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Dotek vody [i] 09:45 Poklady Vatikánu 1/2 [i] 10:35 Kamera na cestách: Tunisko, hvězda [i] 11:30 Na cestě po Jeruzalémě [i] 12:00 Klíč [i] 12:25 Velká vlastenecká válka: Boj o [i] 13:20 Letecké katastrofy: Smrtící pověst [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Planeta dinosaurů: Elita mezi predátory [i] 15:45 V nebi, pod zemí [i] 16:45 Cirque du Soleil: Amaluna [i] 17:35 Kancl IV [i] 18:00 Vesmír: Mars - nové poznatky [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Hippokratova přísaha 46/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Stěhování 46/47 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:55 Cesty k úspěchu [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Operace [i] 20:55 Letecké katastrofy: Osudná výška [i] 21:45 Pan Vok odchází [i] 23:05 Sestřička Jackie II: Twitter 2/12 [i] 23:35 Kanadská soda [i] 23:55 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 00:55 Český žurnál: Dělníci bulváru [i] 01:50 Vínečko II [i] 02:20 Mexické dobrodružství Maxmiliána: Habsburského 1/2 [i] 03:20 Korálky [i] 03:50 Ta naša kapela [i] 04:20 Z očí do očí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2590, 2591 [i] 10:40 Kriminálka Anděl III: Nehoda 11 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie II 19 [i] 13:30 Beze stopy III 22 [i] 14:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Potřeba 3 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Co když se to nezahojí? 11 [i] 16:30 Krok za krokem IV 17 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami IV: Kořist 3 [i] 18:25 Ulice 2592 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Bude to čím dál horší 489 [i] 21:35 Víkend: To je bomba [i] 22:25 Lovci zločinců 20 [i] 23:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Hon 17 [i] 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Potřeba 3 [i] 00:50 Kriminálka Miami IV: Kořist 3 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Lovci zločinců 20 [i] 02:50 Světem zvířat: Život koček 3 [i] 04:10 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Nedokonalé zločiny VI: Zase spolu 12 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu III: Skateboard 2 [i] 08:15 M*A*S*H 61 [i] 09:05 To je vražda, napsala II: Sázka na smrt 8 [i] 10:05 Policie Hamburk VI: Strážný anděl 9 [i] 11:05 Julie Lescautová I: Sexuální obtěžování 3 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger VIII: Rozloučení se svobodou 23 [i] 14:10 Siska I: Smrt hráčky kostek 3 [i] 15:25 Castle na zabití III: Smrtelná známost 1 [i] 16:20 Komisař Rex III: Vražda v hypnóze 7 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Adéla ještě nevečeřela [i] 22:30 Ano, šéfe! [i] 23:45 Myšlenky zločince VIII 9 [i] 00:40 Spravedlnost v krvi II: Slepá spravedlnost 13 [i] 01:40 Nedokonalé zločiny VI: Pod vlivem ďábla 13 [i] 02:40 Siska I: Smrt hráčky kostek 3 [i] 03:40 Walker, Texas Ranger VIII: Rozloučení se svobodou 23 [i] 04:25 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 77/160 [i] 06:25 Rebeli na strednej 67/135 [i] 07:15 Medzi láskou a nenávisťou 30/124 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V objatí hodvábu 155/200 [i] 10:40 Doňa Barbara 83/190 [i] 11:55 Fatmagul 25-26/160 [i] 14:10 Nespútaný anjel 169-170/194 [i] 16:05 Keď budeš moja 151-152/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Bostonské vraždy IV. - NOVÁ SÉRIA 1/16 [i] 21:30 Fatmagul 27-28/160 [i] 23:25 Ezel 19-20/142 [i] 01:15 Priatelia [i] 02:00 Adela show [i] 02:35 Bez servítky [i] 03:20 Smotánka [i] 04:05 Zakázaná vášeň 37/140 [i] 04:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 78/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:15 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Tristan a Isolda