TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 05:55 Scooby-Doo [i] 06:15 Spy Kids 4 [i] 07:55 Asterix a Obelix kontra Cézar [i] 10:10 Princezna ze mlejna [i] 12:40 Pestúnka [i] 14:20 Sám doma a bohatý [i] 16:25 Ako prísť o muža za 10 dní [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Madagaskar 3 (HD) [i] 22:10 Poliši (HD) [i] 00:30 Harry Potter a Dary smrti 2 (HD) [i] 02:40 Poliši (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Sila lásky VI. 58 [i] 06:30 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kráľ zlodejov [i] 07:30 Správy RTVS "N" [i] 08:20 Góly - body - sekundy [i] 08:35 Bolek a Lolek na divokom západe [i] 09:45 Igor [i] 11:10 Zlatý kolovrátok [i] 12:30 Veľká noc s Bonifácom [i] 13:30 Milujem Slovensko [i] 14:50 Rozprávky bratov Grimmovcov: Modrý lampáš [i] 15:50 Falošný princ [i] 17:25 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 4/4 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Štyri svadby a jeden pohreb [i] 22:10 Peklo na kolesách 8/10 [i] 22:55 Prežiť!: Desivé potápanie [i] 23:45 Milujem Slovensko [i] 01:05 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 4/4 [i] 02:40 Veľká noc s Bonifácom [i] 03:40 Rozprávky bratov Grimmovcov: Modrý lampáš [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    05:40 Osud Ríma 1/2 [i] 06:35 Tajomstvá múzeí extra: Národné archeologické múzeum v Aténach [i] 07:20 Jar Ignáca Bizmayera [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Chodenie po lete [i] 08:50 Táraninky: Veľká noc, jar [i] 09:00 Veľkonočná pascha v Jakubanoch [i] 09:30 Geľo Sebechlebský [i] 10:50 Osud Ríma 2/2 [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:10 Maľované vajíčko [i] 12:55 Tajomstvá múzeí extra: Ermitáž v Petrohrade [i] 13:40 Nech sa niekto opováži alebo ako Ďuro Konôpka o fujaru prišiel [i] 14:40 Rodiská a doliny [i] 15:55 Vraj cholera [i] 16:50 Galaprogram Východná 2008 - Ako zvoní život [i] 18:45 Večerníček: Jurošík [i] 18:50 Kipper [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT [i] 19:05 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:15 Včielka Maja [i] 19:35 Počúvaj moju hudbu [i] 19:45 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Len rieka nestarne.... 3. časť [i] 20:30 Karol Veľký: Boj o trón 1/3 [i] 21:25 Dersu Uzala [i] 23:50 Osud Ríma 2/2 [i] 00:40 Správy RTVS "N" [i] 01:30 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:10 Žraloky na súš(h)i [i] 06:55 Šesť medveďov s Cibulkom [i] 08:55 Kráľovná ročníka [i] 11:20 Múmia sa vracia [i] 14:15 Neriadená strela [i] 16:20 Percy Jackson: Zlodej blesku [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:25 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Lákavá ponuka [i] 21:30 Krajina stratených [i] 23:45 Percy Jackson: Zlodej blesku [i] 02:20 Walking Dead IV. 11 [i] 03:05 NOVÝ PANELÁK: Lákavá ponuka [i] 03:50 Rodinné záležitosti 8 [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Ninja Factor II. [i] 05:30 Miesto činu Frankfurt: Soví hrad 5 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 Simpsonovci XVI.: - prázdninový maratón 13,14,15,16,17 [i] 10:25 PREMIERA: Mambo [i] 12:30 Novodobí robinzoni [i] 14:35 Stará láska nehrdzavie [i] 16:50 Jánošík I. [i] 18:30 Jánošík II [i] 20:30 Kmeň Andromeda 1,2/2 [i] 00:35 Walking Dead IV. 11 [i] 01:25 Miesto činu Frankfurt: Soví hrad 5 [i] 02:50 Sladký život PLAYMATE V. [i] 03:40 KRIMI 04:00 Akty X VII. 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:15 Posel ztracených duší III. 9 [i] 08:15 XXX [i] 10:35 Zorro: Tajemná tvář 1 [i] 13:10 Šifra mistra Leonarda 1 [i] 16:00 Stargate Universe Ii. 7 [i] 17:00 Komisař Rex IV. 4 [i] 19:00 Havaj 5-0 I. 18 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 14 [i] 21:00 S.W.A.T - Jednotka rychlého nasazení 1 [i] 23:15 Laskavý dotek I. 8 [i] 00:10 Vzpomínky II. 8 [i] 01:00 S.W.A.T - Jednotka rychlého nasazení 1 [i] 03:00 Laskavý dotek I. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 4 [i] 06:00 Jak se to dělá: Biče/trouby na pizzu/vonné františky/modelové tryskáče [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 15 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Doma na střelnici [i] 07:15 Nutné k přežití: Jižní státy [i] 08:10 Dvojí přežití: Pokousání [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Nadějné vyhlídky [i] 09:55 Američtí dřevorubci: Peklo na cestě [i] 10:50 Jak to dělají?: Navigační systém GPS/hliník [i] 11:15 Jak se to dělá: Psací pera Space Pen/korálové akvárium/kovové rakve [i] 11:40 Jak se to dělá 1 [i] 12:10 Jak se to dělá 2 [i] 12:35 Megastavitelé: Gautrain: vysokorychlostní železnice Jihoafrické republiky [i] 13:30 Americký chopper: Poslední motorka [i] 14:25 Rození obchodníci: Ford Sierra Cosworth [i] 15:20 Nazí a vystrašení 2 [i] 16:15 Napospas osudu s Edem Staffordem: Borneo [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 5 [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí: Krvavé místo činu [i] 18:05 Králové aukcí: Zub dinosaura/nábytek ve viktoriánském stylu [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Doba velkých amerických zisků [i] 19:00 Jak se to dělá: Hliníkové lodě/fujary/luxusní hodinky [i] 19:30 Jak se to dělá 1 [i] 20:00 Říční příšery: Zabijácké torpédo [i] 21:00 Zkus přežít: Mrtvý na pochodu [i] 22:00 Dvojí přežití: Potíže v ráji [i] 23:00 Zakázané: Potěšení a bolest [i] 00:00 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Sveden cikánkou [i] 00:55 Říční příšery: Zabijácké torpédo [i] 01:50 Zkus přežít: Mrtvý na pochodu [i] 02:50 Dvojí přežití: Potíže v ráji [i] 03:50 Zakázané: Potěšení a bolest [i] 04:45 Jak to dělají? 10 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 06:00 Žofín, ostrov vzpomínek a snů [i] 06:50 Labakan [i] 08:00 Eva tropí hlouposti [i] 09:30 Pohádka o mokrosuchém štěstí [i] 10:55 Babí léto [i] 12:35 Sen o krásné panně [i] 13:50 Dalskabáty, hříšná ves aneb Zapomenutý čert [i] 15:50 Holky z porcelánu [i] 17:30 Babička: Jarmila Kurandová a Libuše 2/2 [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Tři oříšky pro Popelku [i] 21:25 Noc na Karlštejně [i] 22:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:55 Marilyn Monroe: Poslední sezení [i] 00:30 Kalendárium [i] 00:45 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 00:50 Banánové rybičky [i] 01:20 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:45 Manéž Bolka Polívky [i] 02:55 Móda-Extravagance-Manýry [i] 03:20 Valdštejnův manýrismus [i] 03:40 Evergreeny Gustava Broma [i] 04:15 Hobby naší doby [i] 04:40 Labakan [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Vydry v Beskydech [i] 05:30 Naše tradice: Boží hod velikonoční [i] 06:00 Československý filmový týdeník 1964 986/2379 [i] 06:10 Občanská válka v USA 3/3 [i] 07:05 Počesku [i] 07:15 Sloni pro Prahu [i] 07:40 Křížové cesty: Naděje [i] 08:05 Velikonoce na Korčule [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 S kuchařem kolem světa: Libanon [i] 09:55 Národní klenoty [i] 10:20 Národní klenoty [i] 10:50 Genesis [i] 12:25 Vesmír: Sedm divů sluneční soustavy [i] 13:10 Na plovárně s Laurencem Juberem [i] 13:35 Chcete mě? ZJ [i] 14:05 Na cestě po Rangúnu [i] 14:30 Trabantem Jižní Amerikou 3/12 [i] 15:00 V chrámu Páně je místo pro všechny [i] 15:55 Následník [i] 17:40 Trojmezí [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Vrah bere všechno 45/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Bez Diany 45/47 [i] 19:40 Deset století architektury: Olomoucké kašny [i] 19:55 Postřehy odjinud [i] 20:00 Tatínek [i] 21:35 Francouzova milenka [i] 23:40 Cesty k úspěchu [i] 23:45 Zatmění [i] 01:45 City Folk 2013: Dháka [i] 02:10 Velikonoce [i] 02:25 Svátky jara [i] 02:55 Biblická pátrání: Velikonoce [i] 03:10 Vatikánský rozhlas [i] 03:40 Vajíčko z lásky darované [i] 04:20 Ta naša kapela [i] 04:45 Brněnské kolo [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:15 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Příběh dinosaura [i] 07:50 Malá mořská víla [i] 09:10 Pohádka svatojánské noci [i] 10:30 Jezerní královna [i] 12:20 Šifra Karla Velikého [i] 14:45 Hudbu složil, slova napsal [i] 16:50 Hrátky s čertem [i] 18:25 Ulice 2591 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Nehoda 11 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XIII: Ve vlastním zájmu 22 [i] 22:20 Lovci zločinců 19 [i] 23:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Představení 16 [i] 23:55 Hudbu složil, slova napsal [i] 01:40 Novashopping 02:10 Lovci zločinců 19 [i] 02:50 Kriminálka Miami VIII: Jarní prázdniny [i] 04:10 Malá mořská víla [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Příběh o Zoufálkovi [i] 08:05 Hannah Montana / Miley Cyrus: Koncert [i] 09:40 Program na ochranu princezen [i] 11:40 Advokátka Věra [i] 13:10 Bota jménem Melichar [i] 14:35 Šest medvědů s Cibulkou [i] 16:35 Dařbuján a Pandrhola [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Za zavřenými dveřmi 262 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:25 Deuce Bigalow: Dobrej striptér [i] 01:20 Nedokonalé zločiny VI: Zase spolu 12 [i] 02:20 Dům naruby [i] 04:00 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:10 Rebeli na strednej 66/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 29/124 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 154/200 [i] 10:35 Doňa Barbara 82/190 [i] 11:55 Rosamunde Pilcherová: Vo víne je láska [i] 14:00 Nespútaný anjel 167-168/194 [i] 15:55 Keď budeš moja 149-150/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 HITOVICA [i] 21:30 Fatmagul 25-26/160 [i] 23:25 Ezel 17-18/142 [i] 01:20 Priatelia [i] 02:05 Adela show [i] 02:40 Bez servítky [i] 03:25 Smotánka [i] 04:10 Zakázaná vášeň 36/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Černý korzár [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a souboj dvou světů [i] 13:55 Moje krásná učitelka [i] 15:45 Kouzelná flétna [i] 18:10 Půlnoc v Paříži [i] 19:55 Barevný závoj [i] 22:05 Poslední plavky [i] 23:45 Box [i] 01:45 Clerks 2: Muži za pultem [i] 03:20 Domino [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Motorsport [i] 08:45 Cestovní vozy [i] 09:45 Cyklistika [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Watts [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Snooker [i] 18:30 Fotbal [i] 19:30 Watts [i] 19:45 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Jezdectví [i] 00:30 Fotbal [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:20 Kauzy podle Kate 1: Kuchař 4 [i] 07:20 Městečko Haven 3: část 1 7 [i] 08:20 Fakta nebo fikce 2: Kalifornské UFO a hrozba na Queen Mary 1 [i] 09:20 Fakta nebo fikce 2: Tavící se UFO a fotografie ektoplazmy 3 [i] 10:20 Fakta nebo fikce 2: Čupakabra a vetřelec ve zprávách 5 [i] 11:20 Fakta nebo fikce 2: Dům duchů a miamská vodní příšera 6 [i] 12:30 Paradox [i] 14:25 Věk dinosaurů [i] 16:20 VELIKONOČNÍ VÍKEND: Mumie [i] 18:45 Mumie se vrací [i] 21:20 PREMIÉRA Skandál 3: YOLO 9 [i] 22:20 PREMIÉRA Skandál 3: Dveře s nápisem Východ 10 [i] 23:20 Havaj 5-0 3: Časy minulé 5 [i] 00:20 Havaj 5-0 3: Tajemství 6 [i] 01:20 Fakta nebo fikce 2: Záhadná houpačka a mimozemšťan 4 [i] 02:20 Městečko Haven 3: část 1 7 [i] 03:20 Dvojí identita 1: V temnotě 9 [i] 04:15 Fakta nebo fikce 2: Čupakabra a vetřelec ve zprávách 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Supersystémy: Největší výletní loď 10 [i] 06:00 Proklepnuto: Proklepnuto 6 [i] 06:30 Současná architektura v Budapešti 5 [i] 07:00 Motorshow: Motorshow 3 [i] 07:30 Krásný jedlý svět 1 [i] 08:00 Víra okem Božím: Příběh Ježíše0 [i] 09:00 Zvířecí rekordman: Souboj pohlaví 7 [i] 10:00 Zvláštní jedlíci 8 [i] 11:10 Anthony Bourdain: Bez předsudků 4 [i] 12:00 Utajený Šéf - Austrálie: Utajený šéf - Austrálie 6 [i] 13:00 Mistři písku 13 [i] 13:30 Pohledy Z Kosmu 1 [i] 14:00 Tajemství ukrytá pod ledem0 [i] 15:05 Planeta Země po vymření lidstva 6 [i] 16:00 Supersystémy: Americké uhlí 9 [i] 17:00 Supersystémy: Největší výletní loď 10 [i] 18:00 Marnotratníci: Obytné vozy 1 [i] 19:00 Extrémní rybáři 6 [i] 19:30 Jak skvěle fotografovat 6 [i] 20:00 Hledání života ve vesmíru 1 [i] 21:00 Návrat do Nepálu0 [i] 22:00 Ross Kemp: Extrémní svět: Haiti 4 [i] 22:55 Nejtěžší podmínky: Ambulance - být doktorem v Guatemale 1 [i] 23:55 Rychlokurs Richarda Hammonda: Harlemským holičem, testovacím pilotem 5 [i] 00:55 Prvních 48 Hodin: Prvních 48 hodin 16 [i] 01:50 Ross Kemp: Extrémní svět: Haiti 4 [i] 02:45 Nejtěžší podmínky: Ambulance - být doktorem v Guatemale 1 [i] 03:40 Rychlokurs Richarda Hammonda: Harlemským holičem, testovacím pilotem 5 [i] 04:35 Mistři písku 13 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Letní kemp [i] 07:45 A také déšť [i] 09:30 Před kamerou XI. 16 [i] 10:00 Až vyjde měsíc [i] 11:35 Šmoulové 2 [i] 13:20 Kde je Albert?