Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice V. 15/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:10 Scooby-Doo I. [i] 07:35 Kung Fu Panda II. 3/26 [i] 08:05 Tučniaky z Madagaskaru II. 3/39 [i] 08:30 FORMULA 1: Veľká cena Číny [i] 11:15 Karate Kid (HD) [i] 14:00 Harry Potter a Dary smrti 2 (HD) [i] 16:40 Asterix a Obelix kontra Cézar [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Cesta na tajomný ostrov (HD) [i] 22:15 Neporaziteľný 3: Vykúpenie [i] 00:25 Paranormal Activity 2 [i] 02:10 Cesta na tajomný ostrov (HD) [i] 03:40 Paranormal Activity 2 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Púť do Santiaga de Compostela [i] 06:00 Správy RTVS "N" [i] 06:50 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:15 Pingu 26 [i] 07:20 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Popoludnie s dychovkou [i] 07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklin a zubná víla 21/52 [i] 07:45 RÁNO S TRPASLÍKMI: Škaredé káčatko: Škaredá húsenica [i] 08:10 RÁNO S TRPASLÍKMI: Garfield II.: Detektív Odie [i] 08:20 Trpaslíci [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:05 Život rýb: Nebezpečenstvá mora [i] 09:35 Autosalón [i] 10:00 Veľkonočná svätá omša [i] 11:55 Veľkonočné Urbi et Orbi [i] 12:30 Nebíčko v papuľke: Veľká Noc [i] 13:00 Ohňom a mečom 3/4 [i] 13:55 Ohňom a mečom 4/4 [i] 14:50 Rozprávky bratov Grimmovcov: Kráľ zlodejov [i] 15:55 Mahuliena, zlatá panna [i] 17:25 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 3/4 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Rómeo a Júlia 1/2 [i] 21:55 Rómeo a Júlia 2/2 [i] 23:35 Komisárka: Zlé prebudenie 15/26 [i] 00:25 Komisárka: Rinčanie zbraní 16/26 [i] 01:15 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 3/4 [i] 02:45 Pomsta [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:25 Rád maltézskych rytierov [i] 07:20 Televíkend [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín [i] 09:45 Dve frašky [i] 10:45 Osud Ríma 1/2 [i] 11:40 Kľúče od mesta [i] 12:50 Tajomstvá múzeí extra: Národné archeologické múzeum v Aténach [i] 13:35 Mystická reč ikon [i] 14:00 Putovanie po Svätej Zemi [i] 14:30 Sviatočné slovo [i] 14:35 Pápežov sakristián [i] 15:05 Folklórne slávnosti pod Poľanou: Cifrovanuo [i] 16:35 Anjeli strážni: Anjeli strážni Lucie Šoralovej [i] 17:05 Keď jubilant plače [i] 18:30 Táraninky: Veľká noc [i] 18:45 Večerníček: Slimák Maťo a škriatok Klinček [i] 18:50 Kipper [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIŠOU [i] 19:05 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:15 Včielka Maja [i] 19:35 Počúvaj moju hudbu [i] 19:45 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Len rieka nestarne č.2 [i] 20:30 Bohom zabudnuté deti [i] 22:25 Odpískané [i] 23:10 Fed cup : Kanada - Slovensko [i] 04:10 Správy RTVS "N" [i] 04:55 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 Ultimate Spider-Man [i] 06:15 Káčerovo [i] 07:15 Dobrodružstvo vo vesmíre [i] 09:00 Šéf v utajení II. 11 [i] 10:00 Stratené duše II. 1,2/22 [i] 12:05 Múmia sa vracia [i] 14:50 Návrh [i] 17:30 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 X FACTOR [i] 22:00 Neriadená strela [i] 00:05 Rozsudok smrti [i] 02:20 Rambo IV. [i] 03:55 NOVÉ BÝVANIE [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Miesto činu Frankfurt: Hra na smrť [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 Ninja Factor II. [i] 08:55 Tak sa vozia milionári 10 [i] 09:20 Faktor strachu II. 2 [i] 10:30 Vytunuj mi fáro II. 9,10 [i] 11:40 SVET ZÁZRAKOV [i] 12:25 Tajomstva histórie IV. 2 [i] 13:25 Terénne monštrá II. 9 [i] 14:25 Tak sa vozia milionári 11 [i] 14:55 C.S.I.: Kriminálka New York V. 24,25/25 [i] 16:45 Zrelé víno [i] 18:50 Zberači 12 [i] 19:50 SVET ZÁZRAKOV [i] 20:30 Zelená míľa [i] 00:30 Rambo IV. [i] 02:15 Noc živých lúzrov [i] 03:40 Zrelé víno [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 JAG III. 16 [i] 08:00 JAG III. 17 [i] 09:00 Skuteční lidé I. 2 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 4 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 5 [i] 12:05 Terminátor 3: Vzpoura strojů 1 [i] 14:10 Spiderman 1 [i] 16:30 Nora Roberts: Pod nebem Montany 1 [i] 18:20 Zorro: Tajemná tvář 1 [i] 21:00 Šifra mistra Leonarda 1 [i] 23:50 Hannibal Ii. 2 [i] 00:45 XXX [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba VII. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Důlní vozidla/Ikea/Kontrola leteckého provozu [i] 05:35 Pátá rychlost 3 [i] 06:00 Jak se to dělá: Volanty/palivové vedení/jablečné koláče/radiátory [i] 06:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Motocykl pro Hair Club For Men, 1. část; motorka pro Carolina Carports, 2. část [i] 07:15 Krizové situace pod kontrolou: Panamský průplav, Panama City [i] 08:10 Bořiči mýtů: Motorky a bazuky [i] 09:05 Lovci odpadu 3 [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Oko za oko [i] 10:25 Bitvy o zavazadla 12 [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí: Prodejna metamfetaminu [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí: Krvavé místo činu [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 12:35 Králové aukcí: Kulečníkový stůl Rolling Stones [i] 13:05 Králové aukcí: Rubínový náhrdelník [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 14:25 Zlatá horečka – Aljaška 13 [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Lehnout popelem [i] 16:15 Potápěči za diamanty 1 [i] 17:10 Bořiči mýtů: Zákopové torpédo [i] 18:05 Opravna vraků 2012: Fury Rogera Webba z roku 1964 [i] 19:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 20:00 Auto versus divočina: V zákulisí: Auto versus divočina [i] 21:00 Nazí a vystrašení 2 [i] 22:00 Napospas osudu s Edem Staffordem: Borneo [i] 23:00 Klondike 3 [i] 00:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Nedostatek paliva [i] 00:55 Opravna vraků 2012: Fury Rogera Webba z roku 1964 [i] 01:50 Nazí a vystrašení 2 [i] 02:50 Napospas osudu s Edem Staffordem: Borneo [i] 03:50 Klondike 3 [i] 04:45 Auto versus divočina: V zákulisí: Auto versus divočina [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Marka Brodského [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Postřehy odjinud [i] 06:35 Okouzlení IV 10/52 [i] 07:25 Nebe a dudy [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro pátera Knoxe: Otázka alibi 3/10 [i] 12:00 Z Televarieté [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O třech rytířích, krásné paní a lněné kytli [i] 14:20 Poklad na Sovím hrádku [i] 15:30 Ať žijí duchové! [i] 16:55 Babička: Jarmila Kurandová a Libuše 1/2 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Šíleně smutná princezna [i] 21:30 Veni, vidi, vici Romantická komedie z golfového prostředí. [i] 23:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:15 Komisař Moulin [i] 00:40 Království za koně [i] 01:00 Zahrada je hra [i] 01:30 Bydlení je hra [i] 01:55 Pod pokličkou [i] 02:15 Chalupa je hra [i] 02:40 Padající květináč [i] 03:05 Designtrend [i] 03:20 Zkus mít vkus [i] 03:45 Móda-Extravagance-Manýry [i] 04:10 Vystřiženo z Manéže Bolka Polívky [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:25 Pojďte se mnou létat 6/6 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:40 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 986/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Filmové [i] 09:30 Na cestě po Jeruzalémě [i] 10:00 Velikonoční bohoslužba [i] 11:10 Cesty víry: Řecké Velikonoce [i] 11:35 Poutní místa: Římov [i] 11:55 Urbi et Orbi [i] 12:30 Matka Tereza 2/2 [i] 14:00 Poklady Vatikánu 2/2 [i] 14:50 Život se smrtí 5/7 [i] 15:35 Sváteční slovo místopředsedy Rady Církve bratrské Petra Rause [i] 15:40 Křížové cesty: Naděje [i] 16:10 Nová zpráva z konce světa [i] 17:05 Mýty a fakta historie: Bitvy starověku [i] 17:50 Naše tradice: Boží hod velikonoční [i] 18:15 Vínečko II [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Návrat Houdiniho 44/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Moc divní sousedé 44/47 [i] 19:45 Světci a svědci: Jan Křtitel [i] 20:00 Pot, slzy a naděje: Bez práce nejsou koláče 1/6 [i] 20:45 S kuchařem kolem světa: Libanon [i] 21:45 Hvězda zvaná Pelyněk [i] 23:10 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 00:05 Kapitalismus - naše tajná receptura [i] 01:00 Evropa dnes [i] 01:30 Folklorika [i] 01:55 Když maškary mohou do chrámu [i] 02:55 Nech babičku na pokoji! [i] 03:20 Podle práva [i] 03:45 Osudové okamžiky [i] 04:00 Zapomenutí? [i] 04:25 Babylon [i] 04:50 Osoblažsko [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 06:00 Senzační Spiderman 12 [i] 06:25 Taz - mania III 10 [i] 06:50 Legendy Chima 24 [i] 07:15 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 7 [i] 07:45 Víkend: Zbožné přání [i] 08:30 Velká cena Číny [i] 11:10 Mr. Bean: Pan Bean znovu jede [i] 11:40 Záhada Severního moře [i] 14:30 Bláznivá školka [i] 16:20 Lemra líná [i] 18:15 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Zatáčka 10 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Unesená [i] 22:10 Dannyho parťáci 3 [i] 00:30 Záhada Severního moře [i] 02:50 Novashopping 03:20 Volejte Novu [i] 04:15 Kolotoč [i] 04:40 Áčko: Mámou v 17ti [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Jake a piráti ze Země Nezemě II: Kouzelné píšťaly Petra Pana 2 [i] 06:55 Avengers - Sjednocení: V hlubině 13 [i] 07:25 Dokonalý Spider-Man I: Utíkej, kanče, utíkej 20 [i] 07:55 Souboj generálů: Bitva v Ardenách 6 [i] 09:15 Prima SVĚT [i] 09:45 Výbuch bude v pět [i] 11:35 Receptář prima nápadů [i] 12:50 Nedělní receptář extra 13:15 Show Jana Krause [i] 14:20 Big Ben III: Policista v lázních 10 [i] 16:30 Vraždy v Midsomeru IV: Mrtvola ve studni [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 X FACTOR [i] 21:35 Dům naruby [i] 23:55 Policejní bažanti II: Nepotrestaný 7 [i] 00:45 Souboj generálů: Bitva v Ardenách 6 [i] 01:45 Vraždy v Midsomeru IV: Mrtvola ve studni [i] 03:25 Big Ben III: Policista v lázních 10 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Postrach Nicolas [i] 08:10 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi II. 11-12/22 [i] 11:45 16 želaní [i] 13:45 Láska cez internet [i] 16:05 Doktorka Zoe II. 4/22 [i] 17:00 Kráska a zviera I. 4/22 [i] 17:50 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Tanec s vášňou: Rozbaľ to! [i] 22:00 Let's Dance 3 [i] 00:10 Tanec s vášňou: Rozbaľ to! [i] 01:45 Šéfkuchár bez čapice [i] 02:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 80/129 [i] 03:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Zvířátka z farmy díl 10. [i] 05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Martin a Venuše [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a Maltazardova pomsta [i] 13:50 Griffin a Phoenixová [i] 15:50 Tristan a Isolda [i] 18:00 Poznáš muže svých snů [i] 19:50 Po(d)vedená charita [i] 21:35 Domino [i] 23:40 Clerks 2: Muži za pultem [i] 01:20 Auto zabiják [i] 03:10 Safe [i] 04:40 Zvířátka z farmy díl 11. [i] 04:55 Zvířátka z farmy díl 12. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cestovní vozy [i] 09:30 Watts [i] 10:00 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 13:00 Cestovní vozy [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:00 Cestovní vozy [i] 18:00 Vytrvalostní závody [i] 19:00 Fotbal [i] 21:00 Snooker [i] 23:00 Snooker [i] 23:30 Motorsport [i] 23:45 Cestovní vozy [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Milionový lékař 1: S jídlem roste chuť 4 [i] 07:00 Milionový lékař 1: Není zlato, co se třpytí 5 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 15: Temný jezdec 1 [i] 10:05 Pro mě není bratr [i] 12:00 Námořní hlídka 1: Vzorný otec 10 [i] 13:00 Námořní hlídka 1: Tajná zásilka 11 [i] 14:00 Námořní hlídka 1: Temná voda 12 [i] 15:00 Námořní hlídka 1: Hodina Há 13 [i] 16:00 Námořní hlídka 2: Žoldáci 1 [i] 17:00 Havaj 5-0 3: Vědma 4 [i] 18:00 Havaj 5-0 3: Tajemství 6 [i] 19:00 Skandál 3: Ikarus 6 [i] 20:00 Skandál 3: Vše směřuje k Mellie 7 [i] 21:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 5: Zásah proti favoritovi 5 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 5: Další den 6 [i] 23:00 Starsky & Hutch [i] 01:05 Skandál 3: Vše směřuje k Mellie 7 [i] 02:05 Skandál 3: Vermont je i pro milence 8 [i] 03:05 Městečko Haven 3: 301 1 [i] 04:05 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Supersystémy: Americké uhlí 9 [i] 06:00 Hydrotech 6 [i] 07:00 Královský vrak se zlatým pokladem0 [i] 08:05 Kouzlo modrých hlubin 6 [i] 09:00 Šokující příroda: Záhada zabitých slonů 4 [i] 10:00 Jezera na střeše světa: Kazachstán 2 [i] 11:00 Ostrov žraloků 6 [i] 12:00 Zapomenutá planeta 2 [i] 13:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 13 [i] 13:30 Vášnivý jedlík - Proti všem! 14 [i] 14:00 Anthony Bourdain: Bez předsudků 13 [i] 15:00 Život ve starověku 6 [i] 16:00 Objevování vesmíru 1 [i] 17:00 Supersystémy: Největší výletní loď 10 [i] 18:00 Víra okem Božím: Příběh Ježíše0 [i] 19:00 Utajený šéf - USA 3 [i] 19:55 Revoluční objektiv0 [i] 21:00 On the Spot - Reportéři v akci: Rváči 1 [i] 22:00 Vzestup nacistické strany 2 [i] 23:00 Protibombová jednotka 5 [i] 23:55 Diamantová cesta: Příjezd 3 [i] 00:50 Předvoj 10 [i] 01:20 Vrať se tam, odkud jsi přišel 2 [i] 02:25 Vzestup nacistické strany 4 [i] 03:25 Protibombová jednotka 6