Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice V. 14/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:05 Kung Fu Panda II. 2/26 [i] 07:30 Tučniaky z Madagaskaru II. 2/39 [i] 07:50 Jumanji [i] 09:55 2 baby na mizine II. 2/24 [i] 10:15 Kráska a zviera I. 4/22 [i] 11:10 Arrow 9-10/23 [i] 13:00 HLAS ČESKO SLOVENSKA - SÚBOJ [i] 15:00 Let's Dance 3 (HD) [i] 17:15 HITOVICA [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Harry Potter a Dary smrti 2 (HD) [i] 23:05 Zrodenie vlkolaka [i] 01:00 Pulp Fiction - historky z podsvetia [i] 03:25 Zrodenie vlkolaka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Rozprávky bratov Grimmovcov: Hviezdne toliare [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 25 [i] 07:25 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Všetko, pre dobro veci [i] 07:35 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklin v tme 20/52 [i] 07:45 RÁNO S TRPASLÍKMI: Škaredé káčatko: Videohra [i] 08:10 RÁNO S TRPASLÍKMI: Garfield II.: Nezbedná fazuľa [i] 08:25 Trpaslíci [i] 08:40 Fidlibumove rozprávky [i] 09:10 Daj si čas [i] 09:35 Modrý tiger [i] 11:05 Čo ja viem [i] 12:30 Fetiše socializmu: Montérky v minisukni [i] 13:00 Ohňom a mečom 1/4 [i] 13:50 Ohňom a mečom 2/4 [i] 14:45 Rozprávky bratov Grimmovcov: Jorinda a Joringel [i] 15:45 Šípová Ruženka [i] 17:25 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 2/4 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Dve výchovy [i] 21:55 Krajina rebelov - Nový svet 3/8 [i] 23:40 Inšpektor Rocca: Súkromné násilie [i] 01:10 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 2/4 [i] 02:50 Ohňom a mečom 1/4 [i] 03:40 Ohňom a mečom 2/4 [i] 04:35 Rozprávky bratov Grimmovcov: Jorinda a Joringel [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Kolíska a kríž II. [i] 07:50 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 09:00 Symbolika trojdnia [i] 09:15 Universum: Mariazell - tajomný horský svet [i] 10:05 Cesta [i] 10:30 Senior klub [i] 11:00 Mokrade - Ramsarské lokality na Slovensku [i] 11:50 Balada o Vojtovej Maríne [i] 12:55 Rád maltézskych rytierov [i] 13:50 Cesta na MS 2014 [i] 14:20 Magazín Ligy majstrov [i] 14:50 Hokej - prípravné zápasy [i] 17:35 Keď báčik z Chochoľova umrie [i] 18:30 Surrexit Christus [i] 18:45 Večerníček: Bolo raz jedno teliatko [i] 18:50 Kipper [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIŠOU [i] 19:05 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Počúvaj moju hudbu [i] 19:45 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Len rieka nestarne č.1 [i] 20:30 Evanjelium podľa Jána 2/2 [i] 21:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Lucie Šoralovej [i] 22:20 Tenis - Fed cup [i] 01:40 Správy RTVS "N" [i] 02:30 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Rodinné záležitosti 7 [i] 05:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:50 My Little Pony [i] 07:20 Max Steel [i] 07:45 Káčerovo [i] 08:45 Múmia [i] 11:25 Kráľovná ročníka [i] 13:55 X FACTOR [i] 15:25 Profesionáli: Žirafa 9 [i] 16:20 Voda pre slony [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Návrh [i] 22:55 Zelená míľa [i] 02:40 Noc živých lúzrov [i] 04:05 Kniha džungle [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Simpsonovci XVI. 7 [i] 05:30 Miesto činu Frankfurt: Ruže pre Naďu [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 Ninja Factor II. [i] 08:55 Simpsonovci XVI. 12 [i] 09:20 Faktor strachu II. 1/21 [i] 10:40 Vytunuj mi fáro II. 7,8 [i] 11:45 Hľadá sa dom pre milionárov - New York - PREMIÉRA 1,2/9 [i] 13:40 Ice Road Truckers IV. 8 [i] 14:35 Tak sa vozia milionári 10 [i] 15:05 Sladký život [i] 17:00 VDOVA 13 [i] 18:00 C.S.I.: Kriminálka New York V. 24,25/25 [i] 19:50 SVET ZÁZRAKOV [i] 20:30 Jánošík I. [i] 22:15 Jánošík II [i] 00:15 Miesto činu Frankfurt: Ruže pre Naďu [i] 01:50 Hľadá sa dom pre milionárov - New York 1,2/9 [i] 03:20 Carpocalypse II. 1/10 [i] 04:05 Spiknutie [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 The Amazing Spider-man 2 Axn Special 1 [i] 07:30 Lovci pokladů II. 9 [i] 08:30 Lovci pokladů II. 10 [i] 09:30 Na lodi III. 1 [i] 11:10 Lost Girl Iii. 5 [i] 12:10 Jedinečný 1 [i] 13:50 Profil zločinu IV. 3 [i] 15:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 4 [i] 16:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 5 [i] 17:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 21 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 22 [i] 18:55 Terminátor 3: Vzpoura strojů 1 [i] 21:00 Mizerové 1 [i] 23:15 Jak prosté II. 15 [i] 00:15 Myšlenky zločince IX. 2 [i] 01:05 Mizerové 1 [i] 03:05 Jak prosté II. 15 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Pád z vodní klouzačky [i] 06:00 Jak se to dělá: Závodní brusle/syntetická pryž/kakaové boby/čokoláda [i] 06:25 Jízda: Hollywoodská rychlost [i] 07:15 Pátá rychlost 7 [i] 07:45 Pátá rychlost 8 [i] 08:10 Megastavitelé: Most který zachrání Hočiminovo město [i] 09:05 Opravdový podvod 5 [i] 09:30 Opravdový podvod 6 [i] 09:55 Opravdový podvod 7 [i] 10:25 Opravdový podvod 8 [i] 10:50 Hra o peníze: A začínáme [i] 11:15 Hra o peníze: Zastavárna Branson Pawn: kupujeme cokoli [i] 11:40 Hra o peníze: Scottův šťastný den [i] 12:10 Hra o peníze: Je to na tobě [i] 12:35 Hra o peníze: Definitivní koupě [i] 13:05 Hra o peníze: Nespoutané Tango [i] 13:30 Hra o peníze: Králova zbraň [i] 14:00 Hra o peníze: Na aukci [i] 14:25 Jak se to dělá: Dřezy/kůže/pedálové steel kytary [i] 14:55 Jak se to dělá: Meče, pontony, skříňové pendlovky [i] 15:20 Penn a Teller lžou: Piraňa vás nezabije [i] 16:15 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 17:10 Bořiči mýtů: Hvězdné války: pomsta mýtů [i] 18:05 Rychlokurz: Pneumatiky a velká síla [i] 18:35 Pátrání po klasických autech 21 [i] 19:00 Pátá rychlost 2 [i] 20:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 12 [i] 20:30 Hra o peníze: Nespoutané Tango [i] 21:00 Bitvy o zavazadla: Pistolnický souboj [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 22:00 Berte to jako varování: Odvážlivci [i] 23:00 Mrazivé zlato: Trhliny [i] 00:00 Zničeno ve vteřině 27 [i] 00:30 Zničeno ve vteřině 28 [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 12 [i] 01:25 Hra o peníze: Nespoutané Tango [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Pistolnický souboj [i] 02:20 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 02:50 Berte to jako varování: Odvážlivci [i] 03:45 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 3 [i] 04:40 Jak to dělají?: Ledoborec/Peníze/Bowlingové dráhy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Okouzlení IV 9/52 [i] 07:20 Na cestě po Rangúnu [i] 07:45 Rozdělení konta Adventních koncertů 2013 [i] 08:05 Slovácko sa nesúdí [i] 08:35 Nebe a dudy [i] 10:10 Všechnopárty [i] 10:55 O králi, hvězdáři, kejklíři a třech muzikantech [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Hobby naší doby [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O svatební krajce [i] 14:25 Boháč a chudák [i] 15:45 Saturnin [i] 17:25 My všichni školou povinní: Třídní učitel 7/13 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Nejchytřejší Čech [i] 21:25 Pomozte dětem... aneb když hvězdy nejen tančí [i] 22:39 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Veselé Velikonoce [i] 00:20 Cooganův trik [i] 01:50 Galashow s latinou ... a s M. Rottrovou, H. [i] 03:05 Zkus mít vkus [i] 03:55 Bydlení je hra [i] 04:20 Designtrend [i] 04:35 Malá farma: Velikonoční pivo [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Německo - dvě tváře sjednocené země [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:40 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: S kraslicí ve znaku [i] 09:15 Ta naša kapela [i] 09:45 Folklorika [i] 10:10 Velká vlastenecká válka: Boj o [i] 11:05 Mýtus Alp [i] 11:55 Dotek vody [i] 12:45 Matka Tereza 1/2 [i] 14:15 Poklady Vatikánu 1/2 [i] 15:05 Kamera na cestách: Tunisko, hvězda [i] 16:00 Zázračná planeta: Rodina ledního medvěda a já 3/3 [i] 16:55 Cirque du Soleil: Amaluna [i] 17:50 Sloni pro Prahu [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Ukradené srdce 43/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Gershwinovo zjevení 43/47 [i] 19:40 Světový unikát v Ruprechtově [i] 19:50 Cesty k úspěchu [i] 20:00 Ve jménu kultu... Bondfest [i] 22:10 Sherlock II [i] 23:40 Pojďte se mnou létat 6/6 [i] 00:10 Luther 4/6 [i] 01:05 Český žurnál: Dělníci bulváru [i] 02:00 Q [i] 02:30 Uchem jehly [i] 02:55 Křížové cesty: Do Tvých rukou [i] 03:20 Kde je ta země mléka a strdí [i] 03:50 Podle práva [i] 04:15 Osudové okamžiky [i] 04:30 Ztracení otcové [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:25 Senzační Spiderman 11 [i] 06:55 Taz - mania III 9 [i] 07:15 Legendy Chima 23 [i] 07:40 Král džungle 9 [i] 08:05 Tučňáci z Madagaskaru 8 [i] 08:35 Krok za krokem IV 16 [i] 09:05 Láska na hlídání [i] 11:00 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Plavecký mariáš [i] 14:00 Místo v životě: Lístky do divadla 7 [i] 15:05 Mr. Bean: Trable pana Beana [i] 15:40 Tuxedo [i] 17:30 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Účastníci zájezdu [i] 22:50 Odstřelovač [i] 01:15 Hory zalité krví [i] 02:40 Novashopping 03:10 DO-RE-MI [i] 04:25 Áčko: Můj život se zhroutil, byl mi nevěrný [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Jake a piráti ze Země Nezemě II 1 [i] 07:30 Avengers - Sjednocení: Avengers: Impossible! 12 [i] 07:55 Dokonalý Spider-Man I: Hulk v domě není pro mě 19 [i] 08:30 Autosalon [i] 09:45 Jestřábí žena [i] 12:25 Tchán [i] 14:20 Big Ben III: Sioux City 9 [i] 16:30 Vraždy v Midsomeru IV: Tajemné kruhy v obilí [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Souboj národů [i] 22:00 Na hraně temnoty [i] 00:25 Clementine [i] 02:30 Vraždy v Midsomeru IV: Tajemné kruhy v obilí [i] 04:10 Big Ben III: Sioux City 9 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:05 On je fakt božský! [i] 08:10 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi II. 9-10/22 [i] 12:00 Vášnivý tanec [i] 14:00 Sedem rokov v Tibete [i] 16:45 Danielle Steelová: Príď, láska, k nám [i] 20:00 Láska cez internet [i] 22:30 Kráska z Manhattanu [i] 00:35 Danielle Steelová: Príď, láska, k nám [i] 02:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 79/129 [i] 04:10 Na streche [i] 04:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 80/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Zvířátka z farmy díl 8. [i] 05:20 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Plnou parou vzad! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Arthur a Minimojové [i] 14:00 Radostná událost [i] 16:00 Krása na scéně [i] 18:00 Černý korzár [i] 20:10 Martin a Venuše [i] 22:00 Safe [i] 23:35 Auto zabiják [i] 01:30 Jezero smrti [i] 03:00 Obhájce [i] 04:55 Zvířátka z farmy díl 9. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Watts [i] 09:00 Snooker [i] 10:30 Snooker [i] 11:00 Snooker [i] 14:00 Formule [i] 15:00 Cestovní vozy [i] 16:00 Snooker [i] 18:00 Fotbal [i] 20:00 Snooker [i] 23:00 Snooker [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:05 Kauzy podle Kate 1: Offside 3 [i] 06:00 Milionový lékař 1: Kdo chce psa bít.. 101 [i] 07:00 Milionový lékař 1: Hůl se vždy najde.. 102 [i] 08:00 Milionový lékař 1: Aby se vlk nažral.. 2 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 12: Báječní a dobří 7 [i] 11:00 Skandál 3: Ikarus 6 [i] 12:00 Skandál 3: Vše směřuje k Mellie 7 [i] 13:00 Dobrá manželka 5: Vzácná komodita 3 [i] 14:00 Dobrá manželka 5: Mimo dění 4 [i] 15:00 Zničující střet [i] 16:55 Pro mě není bratr [i] 18:50 Nahoru, dolů [i] 21:00 Starsky & Hutch [i] 23:05 Skandál 3: Vše směřuje k Mellie 7 [i] 00:05 Skandál 3: Vermont je i pro milence 8 [i] 01:05 Havaj 5-0 3: Časy minulé 5 [i] 02:05 Havaj 5-0 3: Tajemství 6 [i] 03:05 Městečko Haven 2: Hříchy našich otců 13 [i] 04:05 Vraždy v Midsomeru 15: Vražda nevinnosti 2 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Extrémní rybáři 5 [i] 05:30 Jak skvěle fotografovat 5 [i] 06:00 Hydrotech 5 [i] 07:00 Zmizelý král Mayů0 [i] 08:05 Kouzlo modrých hlubin 5 [i] 09:00 Šokující příroda: Lvi versus žirafy 3 [i] 10:00 Jezera na střeše světa: Čína 1 [i] 11:00 Ostrov žraloků 5 [i] 12:00 Zapomenutá planeta 1 [i] 13:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 11 [i] 13:30 Vášnivý jedlík - Proti všem! 12 [i] 14:00 Anthony Bourdain: Bez předsudků 12 [i] 15:00 Život ve starověku 5 [i] 16:00 Příručka vlastníka 7 [i] 16:30 Příručka vlastníka 8 [i] 17:00 Supersystémy: Americké uhlí 9 [i] 17:55 Kde lišky dávají dobrou noc0 [i] 19:00 Utajený šéf - USA 2 [i] 19:55 Jádro Facebooku0 [i] 21:00 On the Spot - Reportéři v akci: Kmeny 5 [i] 22:00 Vzestup nacistické strany 1 [i] 23:00 Protibombová jednotka 4 [i] 23:55 Diamantová cesta: Dělící kámen 2 [i] 00:50 Předvoj 9 [i] 01:20 Vrať se tam, odkud jsi přišel 1 [i] 02:25 Vzestup nacistické strany 3