Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:40 Scooby-Doo a mimozemšťania [i] 07:00 Honza málem králem [i] 08:45 On je fakt božský! [i] 10:50 Peklo s princeznou [i] 13:05 Bláznivý tábor [i] 14:55 Spy Kids 4 [i] 16:45 Kráska z Manhattanu [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Karate Kid (HD) [i] 23:30 Skutočná guráž [i] 01:40 Neľútostný zabijak [i] 03:20 Skutočná guráž [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:50 Počasie [i] 05:55 Sila lásky VI. 57 [i] 06:45 McLeodove dcéry IV.A 2/4 [i] 07:30 Doktor z hôr - Nové osudy: Odchody a návraty 8/8 [i] 08:15 Veľké putovanie Bolka a Lolka [i] 10:00 Služby Božie na Veľký piatok [i] 11:35 Postav dom, zasaď strom [i] 12:05 Pomsta [i] 13:15 Cesta za šťastím [i] 14:50 Rozprávky bratov Grimmovcov: Hviezdne toliare [i] 15:50 Galoše šťastia [i] 17:25 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 1/4 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Čo ja viem [i] 21:40 Fetiše socializmu: Montérky v minisukni [i] 22:10 Zberateľ rekordov [i] 23:40 Nikto nie je dokonalý [i] 00:40 Karol - človek, ktorý sa stal pápežom 1/4 [i] 02:15 Cesta za šťastím [i] 03:45 Zberateľ rekordov [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Škrupiniačik [i] 09:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA [i] 09:05 Neznáme Benátky: Remeslo a kultúra [i] 09:50 Artikulárne kostoly [i] 10:20 Rómsky magazín [i] 10:50 Kalendár zvykov: Keď sa lámal rok [i] 11:35 Otče, do Tvojich rúk porúčam svojho ducha [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:30 Podoby vzkriesenia [i] 13:00 Zastretý farebný svet 1/2 [i] 14:10 Zastretý farebný svet 2/2 [i] 15:25 Miesto pre modlitbu [i] 15:55 Veľmi starí obaja [i] 17:00 Vzkriesenie [i] 18:00 Televíkend [i] 18:30 Pater mi [i] 18:45 Večerníček: Príbehy s Bublinkou [i] 18:50 Kipper [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLICEDA [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:15 Včielka Maja [i] 19:35 Narodení v divočine [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Sviatočné slovo [i] 20:10 Fedor Fridrich Ruppeldt - Hlas nepotlačeného svedomia [i] 20:45 Família: Família [i] 21:15 Krížová cesta z Kolosea [i] 22:45 Evanjelium podľa Jána 1/2 [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 Hui - Buh: Dobrodružstvo na zámku [i] 08:00 Peter Pan [i] 09:40 Maturitný ples [i] 11:55 Sladký život [i] 14:05 Múmia [i] 16:45 Hľadá sa Nemo [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 KINOPREMIÉRA: Voda pre slony [i] 23:05 Vražedná rýchlosť [i] 01:40 Minulosť sa vracia [i] 03:30 Vzkriesenie Valhaly [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Miesto činu Frankfurt: Nebezpečná svedkyňa [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Simpsonovci prázdninový maratón XVI. 7,8,9,10,11,12 [i] 11:05 Volanie severu [i] 13:00 Rodičovstvo [i] 15:30 Druhá šanca [i] 17:45 Druhá šanca 2 [i] 20:00 Vytunuj mi fáro II. [i] 20:30 Minulosť sa vracia [i] 22:40 X FACTOR [i] 00:05 Liga snov II. 5,6 [i] 00:55 Zákon gangu IV. 11 [i] 01:55 Ghost Dog: Nemilosrdný zabijak [i] 03:45 Akty X VII. 7,8 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 9 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 12 [i] 09:00 Komisař Rex IV. 2 [i] 10:00 Stargate Universe Ii. 5 [i] 11:00 Lovci pokladů I. 3 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 10 [i] 13:00 Havaj 5-0 I. 16 [i] 14:00 Společná terapie I. 12 [i] 15:00 Lovci pokladů I. 4 [i] 16:00 Stargate Universe Ii. 6 [i] 16:55 Komisař Rex IV. 3 [i] 18:00 Havaj 5-0 I. 17 [i] 19:00 Společná terapie I. 13 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 13 [i] 21:00 Jedinečný 1 [i] 22:40 Spartakus: Bohové arény 2 [i] 23:50 Hannibal Ii. 2 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 13 [i] 01:30 Spartakus: Bohové arény 2 [i] 02:30 Hannibal Ii. 2 [i] 03:15 Společná terapie I. 13 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: 2. hodina s lepicí páskou [i] 06:00 Jak se to dělá: Sladké trubičky/dřevěné pelety/prsteny pro maturanty [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 14 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Gangsterova whisky [i] 07:15 Nutné k přežití: Poušť Baja [i] 08:10 Dvojí přežití: Unášeni mořem [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Muž přes palubu [i] 09:55 Americké zbraně 13 [i] 10:50 Jak to dělají?: Džínovina/skleničky na víno [i] 11:15 Jak se to dělá: Jíl/odpeckované sušené švestky/ostruhy [i] 11:40 Jak se to dělá: Tasery/konzervované polévky/skokanská prkna [i] 12:10 Jak se to dělá: Navažské koberce/ropa/kaleidoskopy [i] 12:35 Megastavitelé: Hloubení tunelu v Bosporu - Turecko [i] 13:30 Opravna vraků: Camaro [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 15:20 Hra o peníze: Na aukci [i] 15:50 Králové aukcí: Masážní pás/obrovská starožitná výkladní skříň [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Slabé články [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 4 [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí: Prodejna metamfetaminu [i] 18:05 Králové aukcí: Hodinky pro špiona/model A [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Peníze na udici [i] 19:00 Jak se to dělá: Tlakové hrnce/bóje/cisternové návěsy [i] 19:30 Jak se to dělá: Psací pera Space Pen/korálové akvárium/kovové rakve [i] 20:00 Argo: Skutečný příběh [i] 21:00 Ďábelská jízda 4 [i] 22:00 Derren Brown: strach a víra 1 [i] 23:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Josephem Garciou a Georgem Rivasem [i] 00:00 Nejdůležitější bitvy: Konflikt na Středním východě [i] 00:55 Argo: Skutečný příběh [i] 01:50 Ďábelská jízda 4 [i] 02:50 Derren Brown: strach a víra 1 [i] 03:50 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Josephem Garciou a Georgem Rivasem [i] 04:45 Jak to dělají? 9 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 O těch Martinových dudách [i] 09:40 Ať žijí rytíři! [i] 11:30 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Pravda a lež [i] 13:50 Utrpení mladého Boháčka [i] 15:20 Poslední leč Alfonse Karáska [i] 16:15 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Velikonoční pivo [i] 17:05 Besipky: Přilba pro cyklistu [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Mimořádné Sportky a Šance 20:00 První republika: Zpovědní tajemství 14/22 [i] 21:00 13. komnata Marka Brodského [i] 21:29 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Všechnopárty [i] 22:15 Kolo plné hvězd [i] 23:10 Profesionálové: V obležení 7/57 [i] 00:05 AZ-kvíz [i] 00:30 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 00:35 Malá farma: Velikonoční pivo [i] 01:00 Móda-Extravagance-Manýry [i] 01:25 Pod pokličkou [i] 01:50 Bydlení je hra [i] 02:10 Veltrusy a Kačina [i] 02:30 Padající květináč [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Jizda kole obila [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Vesmír: Sedm divů sluneční soustavy [i] 09:45 Planeta dinosaurů: Elita mezi predátory [i] 10:35 Chcete mě? ZJ [i] 11:05 Život na pobřeží: Nový Zéland [i] 11:50 Jak jsme zelenali [i] 12:15 Kapitalismus - naše tajná receptura [i] 13:10 Století létání 7/26 [i] 14:05 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 4/10 [i] 14:50 City Folk 2013: Dháka [i] 15:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:05 Věda na vlastní kůži [i] 17:00 Velkopáteční bohoslužba [i] 18:00 Tajemství velké noci [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Úhel pohledu 42/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Hodný pejsek 42/47 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Rodina ledního medvěda a já 3/3 [i] 21:00 Helimadoe [i] 22:35 Milenci [i] 00:20 Běž o život [i] 02:00 Babylon [i] 02:25 Chcete je? ZJ [i] 02:30 Cirkus Havel [i] 03:30 Pánbůh za každým rohem [i] 03:55 Bůh, čest, vlast [i] 04:25 Všichni slavní spolužáci [i] 04:55 Postřehy odjinud [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2589 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Anděl zachránce 488 [i] 11:20 Krok za krokem IV 15 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie II 18 [i] 13:25 Beze stopy III 21 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Posmrtné dílo 2 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Potíže doma 10 [i] 16:30 Krok za krokem IV 16 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IV: Krev ve vodě 2 [i] 18:25 Ulice 2590 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Nejkrásnější hádanka [i] 22:20 Pařba ve Vegas [i] 00:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Posmrtné dílo 2 [i] 01:05 Kriminálka Miami IV: Krev ve vodě 2 [i] 01:45 Novashopping 02:20 DO-RE-MI [i] 03:35 Áčko: Starám se o umírající [i] 04:20 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Hlupák August 7 [i] 07:00 Vraždy v Kitzbühelu III: Barvy smrti 1 [i] 08:15 M*A*S*H 60 [i] 09:05 To je vražda, napsala II: Dáma v jezeře 7 [i] 10:05 Policie Hamburk VI: Vítězové a poražení 8 [i] 11:05 Julie Lescautová I: Znásilnění 2 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger VIII: Zúčtování v Casa Diablo 2/2 [i] 14:10 Siska I: Dcery paní Malowé 2 [i] 15:25 Castle na zabití II: Smrtelná hra 24 [i] 16:20 Komisař Rex III: Vrah panenek 6 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Farmář hledá ženu: Zimní setkání [i] 21:20 Vylomeniny [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:15 Pták na drátě [i] 01:35 Tanec na vlnách [i] 03:40 Siska I: Dcery paní Malowé 2 [i] 04:40 Walker, Texas Ranger VIII: Zúčtování v Casa Diablo 2/2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rebeli na strednej 65/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 28/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 153/200 [i] 10:35 Doňa Barbara 81/190 [i] 11:50 Fatmagul 23-24/160 [i] 14:00 Nespútaný anjel 165-166/194 [i] 15:55 Keď budeš moja 147-148/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:40 Doktorka Zoe II. 4/22 [i] 22:30 Kráska a zviera I. 4/2 [i] 23:30 Sveták [i] 01:20 Lovkyňa záhad: Spievaj mi o vražde [i] 02:40 Priatelia [i] 03:25 Na streche [i] 03:50 Zakázaná vášeň 35/140 [i] 04:40 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 79/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Zvířátka z farmy díl 5. [i] 05:15 Zvířátka z farmy díl 6. [i] 05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Blue Valentine [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Jarní úklid s.r.o. [i] 13:45 Kamkoliv půjdeš [i] 15:40 Nikdy to nevzdávej! [i] 17:35 Tamara Drewe [i] 19:30 Plnou parou vzad! [i] 21:10 Obhájce [i] 23:10 Jezero smrti [i] 00:45 Život Davida Galea [i] 02:50 Dokažte mi vinu [i] 04:50 Zvířátka z farmy díl 7. [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Plochá dráha [i] 10:00 Snooker [i] 12:00 Plochá dráha [i] 14:00 Snooker [i] 15:00 Snooker [i] 16:30 Watts [i] 17:00 Plochá dráha [i] 18:45 Jezdectví [i] 19:00 Silové sporty [i] 20:00 Dřevorubecké sporty [i] 21:00 Box [i] 00:00 Rally [i] 00:30 Cestovní vozy [i] 01:00 Plochá dráha [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Kauzy podle Kate 1: Neocenitelný 2 [i] 06:20 Kauzy podle Kate 1: Offside 3 [i] 07:20 Městečko Haven 3: Je toho nad hlavu 4 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 2: Noc ve městě 5 [i] 09:20 Bratři a sestry 5: Ideální manžel 6 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 15: Smrt a primadony 4 [i] 12:20 Milionový lékař 1: S jídlem roste chuť 4 [i] 13:20 Námořní hlídka 1: Hodina Há 13 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Černá a modrá 6 [i] 15:20 Bratři a sestry 5: Rozhodnutí 7 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 15: Psáno ve hvězdách 3 [i] 18:20 Milionový lékař 1: Není zlato, co se třpytí 5 [i] 19:20 Námořní hlídka 2: Žoldáci 1 [i] 20:20 Rookie Blue 1: Zátah 13 [i] 21:20 Nahoru, dolů [i] 23:30 Zničující střet [i] 01:25 Rookie Blue 1: Zátah 13 [i] 02:20 Městečko Haven 3: Je toho nad hlavu 4 [i] 03:15 Dvojí identita 1: Každý je někomu rukojmím? 8 [i] 04:10 Spravedlnost v krvi 2: Černá a modrá 6 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:00 Extrémní rybáři 4 [i] 05:30 Jak skvěle fotografovat 4 [i] 06:00 Proklepnuto: Proklepnuto 5 [i] 06:30 Současná architektura v Budapešti 4 [i] 07:00 Motorshow: Motorshow 2 [i] 07:30 New York Město Jídla: New York město jídla 6 [i] 08:00 Zvířecí rekordman: Ti nejpohyblivější 20 [i] 09:00 Zvířecí rekordman: Kočky zabijáci 6 [i] 10:00 Zvláštní jedlíci 7 [i] 11:10 Anthony Bourdain: Bez předsudků 3 [i] 12:00 Utajený Šéf - Austrálie: Utajený šéf - Austrálie 5 [i] 13:00 Mistři písku 12 [i] 13:30 Pohledy Z Kosmu 6 [i] 14:00 Následky: Zrazeni Sluncem 4 [i] 15:05 Planeta Země po vymření lidstva 5 [i] 16:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 7 [i] 16:30 Vášnivý jedlík - Proti všem! 8 [i] 17:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 9 [i] 17:30 Vášnivý jedlík - Proti všem! 10 [i] 18:00 Marnotratníci: Marnotratné grily 6 [i] 19:00 Extrémní rybáři 5 [i] 19:30 Jak skvěle fotografovat 5 [i] 20:00 Tajemství ukrytá pod ledem0 [i] 21:00 Víra okem Božím: Příběh Ježíše0 [i] 22:00 Ross Kemp: Extrémní svět: Mexiko 3 [i] 22:55 Pravdivé příběhy: Titanic 5 [i] 23:55 Rychlokurs Richarda Hammonda: Závodní mechanik 4 [i] 00:55 Prvních 48 Hodin: Prvních 48 hodin 14 [i] 01:50 Ross Kemp: Extrémní svět: Mexiko 3 [i] 02:45 Pravdivé příběhy: Titanic 5 [i] 03:40 Rychlokurs Richarda Hammonda: Závodní mechanik 4 [i] 04:35 Mistři písku 12 [i]
  • TV program HBO

    logo TV stanice HBOHBO
    06:00 Darebák David: Film [i] 07:35 Náš kamarád Yetti [i] 09:20 Kde je Albert? [i] 10:50 Jako nikdy [i] 12:25 The EE British Academy Film Awards 2014