TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - SÚBOJ [i] 10:20 Chlapi neplačú [i] 11:30 Agentky D.E.B.S. [i] 13:30 Stormbreaker [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 20/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 20/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Chorobná posadnutosť [i] 00:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 20/24 [i] 01:30 Stormbreaker [i] 03:00 Chorobná posadnutosť [i] 04:45 TELEVÍZNE NOVINY [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:40 Počasie [i] 05:45 Sila lásky VI. 56 [i] 06:35 McLeodove dcéry IV.A 1/4 [i] 07:20 Nash Bridges: Bratia Mc Millanovci 13 [i] 08:05 Správy RTVS "N" [i] 08:55 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Počasie [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy: Temná minulosť 7/8 [i] 10:15 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:10 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:50 Extrémni experti 43/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy: Odchody a návraty 8/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Rande v Malajzii [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Sviňa 3/13 [i] 23:00 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Škoda skvelého chlapa 4/13 [i] 23:45 Nash Bridges: Bratia Mc Millanovci 13 [i] 00:30 Autosalón [i] 00:55 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Sviňa 3/13 [i] 01:40 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Škoda skvelého chlapa 4/13 [i] 02:20 Dámsky klub [i] 04:00 Sila lásky VI. 56 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ [i] 09:00 Čierna a biela [i] 09:55 Architektúra: Športový štadión Charléty [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:55 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:40 Pred rokmi... [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 Pestrá paleta melódií [i] 13:25 ArtSpektrum [i] 13:30 Vzbúrené mesto 3/3 [i] 14:30 Epilóg milénia [i] 14:55 Senior klub-magazín [i] 15:30 Televízny klub nepočujúcich [i] 16:00 Rómsky magazín [i] 16:30 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Kardinál J.Tomko o utrpení [i] 18:25 Encyklopédia slov.obcí: Veľké Rovné-Dlhé Pole [i] 18:45 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:50 Kipper [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIKVÍZ [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Narodení v divočine [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Neznáme Benátky: Remeslo a kultúra [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: HUDBA [i] 21:50 Pod lampou [i] 23:50 Stálo za to obetovať sa za človeka ? [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Počasie [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 TOP STAR [i] 06:15 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:25 TOP STAR [i] 07:55 NOVÝ PANELÁK: Rozchod [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Malý Oidipus [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Postihnutý syn [i] 10:50 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti IV. 11 [i] 13:40 OCHRANCOVIA: Vo víne je pravda [i] 14:40 Vtierka Castle II. 20 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 OCHRANCOVIA: Unesená babička [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Robil som hlúposti [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Zelený štvrtok [i] 21:30 SÚBOJ NÁRODOV [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 3 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 2 [i] 01:10 Hawaii III. 5.0 10 [i] 02:10 Dexter VII. 3 [i] 03:00 KRIMI 03:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 04:05 NOVÝ PANELÁK: Zelený štvrtok [i] 04:50 Rodinné záležitosti 6 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Kutyil s.r.o. 13 [i] 06:15 Takešiho hrad 12,13 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Matlock 4 [i] 09:15 Zberači 4 [i] 10:20 Simpsonovci prázdninový maratón XVI. 1,2,3,4,5,6/21 [i] 13:15 Profesionáli IV.: Dedičstvo 15 [i] 14:10 Simpsonovci XVII. 21 [i] 14:35 Takešiho hrad 12,13 [i] 15:35 Kutyil s.r.o. 14 [i] 16:30 Simpsonovci XVII. 22/22 [i] 17:00 PANELÁK: Rozchod [i] 18:00 Ničitelia mýtov 14 [i] 19:05 Vytunuj mi fáro II. [i] 19:30 Profesionáli V.: Mikiho pes 1 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 3 [i] 21:25 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 2 [i] 22:20 Hawaii 5.0 III. 10 [i] 23:15 Dexter VII. 3 [i] 00:20 Damages - V ohrození života V. 4 [i] 01:15 Vytunuj mi fáro II. [i] 01:35 KRIMI 01:50 Sladký život PLAYMATE V. 11,12 [i] 02:40 Akty X VII. 5,6 [i] 04:05 Carpocalypse 6/6 [i] 04:50 Kutyil s.r.o. 14 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší III. 8 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 11 [i] 09:05 Komisař Rex IV. 1 [i] 10:10 Stargate Universe Ii. 4 [i] 11:10 Lovci pokladů I. 2 [i] 12:10 Posel ztracených duší III. 9 [i] 13:10 Havaj 5-0 I. 15 [i] 14:05 Společná terapie I. 11 [i] 15:00 Lovci pokladů I. 3 [i] 16:00 Stargate Universe Ii. 5 [i] 17:00 Komisař Rex IV. 2 [i] 18:00 Havaj 5-0 I. 16 [i] 19:00 Společná terapie I. 12 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 12 [i] 21:00 Ncis: Los Angeles V. 3 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 5 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 6 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 3 [i] 00:50 Ncis: Los Angeles V. 3 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba VI. 5 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba VI. 6 [i] 03:10 Havaj 5-0 I. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Bez práce nejsou koláče [i] 06:00 Jak se to dělá: Skládací kajaky/pinaty/popelářské vozy/brzdové destičky [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 13 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Zbraně bojů minulosti [i] 07:15 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 2 [i] 08:10 Dvojí přežití: Zamrzlé pláně [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Smrtící zima [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Zkouška [i] 10:50 Jak to dělají?: Zrcadla/reklamní potisk vozidel [i] 11:15 Jak se to dělá: Dřezy/kůže/pedálové steel kytary [i] 11:40 Jak se to dělá: Meče, pontony, skříňové pendlovky [i] 12:10 Jak se to dělá: Stolní nádobí/vzduchojemy brzdové soustavy/slazené cereálie [i] 12:35 Megastavitelé: Londýnské olympijské vodní centrum - Velká Británie [i] 13:30 Texaské války aut: Příběh špinavého gringa [i] 14:25 Lovci odpadu 4 [i] 15:20 Zlatá horečka – Aljaška 16 [i] 16:15 Zlato Beringova moře: Lehnout popelem [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 3 [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 12 [i] 18:05 Králové aukcí: Měřič lásky [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Závoďák [i] 19:00 Jak se to dělá: Ozubená kola/nůžky/kožené řemínky na hodinky [i] 19:30 Jak se to dělá: Navažské koberce/ropa/kaleidoskopy [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 26 [i] 21:00 Hra o peníze: Na aukci [i] 21:30 Králové aukcí: Masážní pás/obrovská starožitná výkladní skříň [i] 22:00 Válka skladů v Kanadě 7 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 23:00 Štvanice: Jižní Korea [i] 00:00 Klondike 5 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 26 [i] 01:50 Hra o peníze: Na aukci [i] 02:20 Králové aukcí: Masážní pás/obrovská starožitná výkladní skříň [i] 02:50 Válka skladů v Kanadě 7 [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 03:50 Štvanice: Jižní Korea [i] 04:45 Jak to dělají? 8 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Upír ve věžáku [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Král sokolů [i] 14:10 Nebe a Vincek [i] 15:10 Kdopak by se vlka bál [i] 16:40 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 21:27 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:30 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:25 Na stopě [i] 22:50 Případy inspektora Lynleyho IV: Zlatý řez 1/4 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:50 Kriminálka Paříž: Zdání klame 15/92 [i] 01:35 Designtrend [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:25 Bláznivé lásky: Sbohem, bejby 29/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ztracený víkend [i] 10:35 Architektura 39/45 [i] 11:05 Letecké katastrofy: Smrtící pověst [i] 11:50 Německo - dvě tváře sjednocené země [i] 12:50 Vínečko II [i] 13:15 Najdi si své zvíře [i] 13:50 Auto Moto Revue [i] 14:20 Trabantem Jižní Amerikou 3/12 [i] 14:45 Postřehy odjinud [i] 14:55 Ducati Multistrada 1200 [i] 15:45 Planeta dinosaurů: Elita mezi predátory [i] 16:35 Po stopách J. Y. Cousteau ve [i] 17:30 Kancl IV [i] 17:50 Zázračná planeta: Rodina ledního medvěda a já 2/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Milovníci zvířat 41/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: V televizním světle 41/47 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Tunisko, hvězda [i] 21:00 Muž v pozadí 1/4 [i] 22:20 Matrjoški 2/10 [i] 23:10 Impérium - Mafie v Atlantic City: Věž ze slonoviny 2/12 [i] 00:00 Q [i] 00:25 Bratři a sestry V: Nikdy neříkej nikdy 18/22 [i] 01:10 Nedej se [i] 02:00 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 02:30 Náš venkov: Poutníci po paměti krajiny [i] 02:55 Zpráva z Černé díry [i] 03:55 Léčitelé stále na indexu [i] 04:20 Podle práva [i] 04:45 Touha po nemožném [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2588 [i] 10:00 Hlas [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie II 17 [i] 13:25 Beze stopy III 20 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Nerozvedená 1 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Nic se nestalo 9 [i] 16:30 Krok za krokem IV 15 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami IV: Vrah z hrobu 1 [i] 18:25 Ulice 2589 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Anděl zachránce 488 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:15 Atentát [i] 00:10 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly IV: Nerozvedená 1 [i] 01:00 Kriminálka Miami IV: Vrah z hrobu 1 [i] 01:45 Novashopping 02:15 Světem zvířat: Svět koní 2 [i] 03:35 Áčko: Unesli mi dítě do zahraničí [i] 04:10 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Výpadek 6 [i] 07:00 Vraždy v Kitzbühelu II: Jízda smrti 6 [i] 08:15 M*A*S*H 59 [i] 09:00 To je vražda, napsala II: V zajetí smyslů 6 [i] 10:05 Policie Hamburk VI: Hlupák August 7 [i] 11:05 Julie Lescautová I 1 [i] 13:10 Walker, Texas Ranger VIII: Zúčtování v Casa Diablo 1/2 [i] 14:10 Siska I 1 [i] 15:25 Castle na zabití II: Jedna vražda nestačí 23 [i] 16:20 Komisař Rex III: Annino tajemství 5 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Piráti z Karibiku: Na konci světa [i] 23:50 Šestej smysl: Poslední večeře 2 [i] 00:50 Myšlenky zločince: Chování podezřelých: Osamělé srdce 2 [i] 01:45 Firma: Kapitola dvacátá 20 [i] 02:35 Siska I 1 [i] 03:40 Walker, Texas Ranger VIII: Zúčtování v Casa Diablo 1/2 [i] 04:25 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Rebeli na strednej 64/135 [i] 07:15 Medzi láskou a nenávisťou 27/124 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V objatí hodvábu 152/200 [i] 10:40 Doňa Barbara 80/190 [i] 11:55 Fatmagul 21-22/160 [i] 14:05 Nespútaný anjel 163-164/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 145-146/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Bostonské vraždy III. 15/15 [i] 21:30 Fatmagul 23-24/160 [i] 23:25 Ezel 15-16/142 [i] 01:20 Priatelia [i] 02:05 Adela show [i] 02:55 Bez servítky [i] 03:40 Smotánka [i] 04:05 Zakázaná vášeň 34/140 [i] 04:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 75/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Létající dýky [i] 08:55 Teleshopping 12:05 V zajetí rytmu [i] 13:40 Zkratky ke štěstí