TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex V. 8/15 [i] 12:10 Odložený prípad I. 18/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 2/23 [i] 14:05 Monk V. 10/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa III. 18-19/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 19/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - SÚBOJ [i] 22:10 Arrow 9-10/23 [i] 00:05 Dva a pol chlapa III. 18-19/24 [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 19/24 [i] 01:45 Odložený prípad I. 18/23 [i] 02:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 2/23 [i] 03:15 Monk V. 10/16 [i] 03:55 Komisár Rex V. 8/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Počasie [i] 06:15 Sila lásky VI. 55 [i] 07:00 McLeodove dcéry III. 26/26 [i] 07:45 Nash Bridges: Veľký útek 12 [i] 08:35 Správy RTVS "N" [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy: Rodinné puto 6/8 [i] 10:20 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Nebíčko v papuľke: Bojnický zámok [i] 14:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Miláčik [i] 14:55 Extrémni experti 42/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy: Temná minulosť 7/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Rob Roy [i] 22:30 Vrchný inšpektor Banks: Doživotné následky [i] 00:00 Nash Bridges: Veľký útek 12 [i] 00:50 Reportéri [i] 01:15 Dámsky klub [i] 02:40 Sila lásky VI. 55 [i] 03:30 Extrémni experti 42/68 [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLINKA [i] 09:00 Triky potravinárskeho priemyslu [i] 09:45 Rieky sveta: Urubamba, rieka predkov [i] 10:15 Dirigent z gulagu [i] 10:45 Fokus zdravie "N" [i] 11:25 Ambulancia: Keď sa „odtrhne rameno“ [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:25 ArtSpektrum [i] 12:30 Zahrajte mi takúto [i] 13:15 Vzbúrené mesto 2/3 [i] 14:10 Remeslá pod Tatrami [i] 14:50 VAT: Ako sa vyrábajú bicykle [i] 15:25 Separé [i] 15:55 Maďarský magazín [i] 16:25 Energetika [i] 16:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Architektúra: Športový štadión Charléty [i] 18:30 Test magazín [i] 18:45 Večerníček: Podaj mi ruku a poď [i] 18:50 Kipper [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLINKA [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Narodení v divočine [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Čierna a biela [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Umenie: VIZUÁLNE UMENIE [i] 21:50 Prípad Barnabáš Kos [i] 23:20 Polícia [i] 23:35 Profesionál [i] 23:50 Autosalón [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Počasie [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVÝ PANELÁK: Osemdesiate roky [i] 05:45 TOP STAR [i] 06:05 KRIMI 06:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:25 TOP STAR [i] 07:55 NOVÝ PANELÁK: Osemdesiate roky [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Dlh [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Ruky preč od môjho syna [i] 10:50 NAJLEPŠIE SLOVENSKÉ TORTY [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti IV. 10 [i] 13:40 OCHRANCOVIA: Svokrovci sú jehovisti [i] 14:40 Vtierka Castle II. 19 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 OCHRANCOVIA: Vo víne je pravda [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Agresívna dôchodkyňa [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Rozchod [i] 21:30 Kosti IX. 15 [i] 22:30 Kravaťáci 2 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 1/22 [i] 00:30 Kosti IX. 15 [i] 01:25 C.S.I.: Kriminálka Miami III. 1/22 [i] 02:15 Vtierka Castle II. 19 [i] 03:00 KRIMI 03:20 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 04:00 NOVÝ PANELÁK: Rozchod [i] 04:50 Rodinné záležitosti 5 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Kutyil s.r.o. 12 [i] 06:15 Takešiho hrad 10,11 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Matlock 3 [i] 09:15 Zberači 3 [i] 10:20 Už dosť, šéfe! VI. 14 [i] 11:15 C.S.I.: Kriminálka New York III. 2 [i] 12:10 Ničitelia mýtov 12 [i] 13:30 Profesionáli IV.: Ali a Profesionáli 14 [i] 14:25 Simpsonovci XVII. 20 [i] 15:00 Takešiho hrad 10 [i] 15:30 Kutyil s.r.o. 13 [i] 16:20 Simpsonovci XVII. 21 [i] 16:50 PANELÁK: Osemdesiate roky [i] 17:55 Ničitelia mýtov 13 [i] 19:00 Vytunuj mi fáro II. [i] 19:30 Profesionáli IV.: Dedičstvo 15 [i] 20:30 Let Fénixa [i] 22:50 Mafstory: Deminuo ovorum, Ali Santa Claus 30,31/31 [i] 01:00 Damages - V ohrození života V. 3 [i] 02:00 Vytunuj mi fáro II. [i] 02:20 KRIMI 02:40 C.S.I.: Kriminálka New York III. 2 [i] 03:20 Sladký život PLAYMATE V. 9, 10 [i] 04:10 Akty X VII. 3,4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 7 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 10 [i] 09:00 Komisař Rex III. 13 [i] 10:05 Stargate Universe Ii. 3 [i] 11:05 Lovci pokladů I. 1 [i] 12:05 Posel ztracených duší III. 8 [i] 13:05 Havaj 5-0 I. 14 [i] 14:05 Společná terapie I. 10 [i] 15:05 Lovci pokladů I. 2 [i] 16:05 Stargate Universe Ii. 4 [i] 17:05 Komisař Rex IV. 1 [i] 18:10 Havaj 5-0 I. 15 [i] 19:05 Společná terapie I. 11 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 11 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 2 [i] 22:00 Hannibal Ii. 2 [i] 23:00 CSI: New York IX. 9 [i] 00:00 Bez hranic I. 9 [i] 00:55 Hannibal Ii. 2 [i] 01:45 CSI: New York IX. 9 [i] 02:30 Bez hranic I. 9 [i] 03:19 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 11 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Pod přísnou kontrolou [i] 06:00 Jak se to dělá: Kukuřičné placky/klikové hřídele/letadla do buše/kola jízdních kol [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 12 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Žádný podvrh [i] 07:15 Nutné k přežití: Kruh ohně - část 1 [i] 08:10 Dvojí přežití: Pohřbeni zaživa [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Musíme to stihnout [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 4 [i] 10:50 Jak to dělají?: Vlaky/kuličková pera [i] 11:15 Jak se to dělá: Lovecké návnady/konzervovaná rajčata/lasa [i] 11:40 Jak se to dělá: Trávníky/sušené hovězí maso/kuželky na bowling [i] 12:10 Jak se to dělá 6 [i] 12:35 Megastavitelé: Most který zachrání Hočiminovo město [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Rekonstrukce vozu Shelby 1 [i] 14:25 Impozantní lodě: Norwegian Epic [i] 15:20 Muži Yukonu: Stoupající řeka [i] 16:15 Porter Ridge: Večírek s drtičem aut [i] 16:45 Ropa za humny: Ucpané čerpadlo [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 2 [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 11 [i] 18:05 Králové aukcí: Meč z Iwodžimy [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Vítězná bitva [i] 19:00 Jak se to dělá: Potrubní spojky/hudební skříně/mlýnky na pepř [i] 19:30 Jak se to dělá: Tasery/konzervované polévky/skokanská prkna [i] 20:00 Hra o kameny: Hledači kamenů [i] 21:00 Zlato Beringova moře: Lehnout popelem [i] 22:00 Zlatá horečka: Heuréka! [i] 23:00 Muži Yukonu: Jen ať sněží [i] 00:00 Potápěči za diamanty 1 [i] 00:55 Hra o kameny: Hledači kamenů [i] 01:50 Zlato Beringova moře: Lehnout popelem [i] 02:50 Zlatá horečka: Heuréka! [i] 03:50 Muži Yukonu: Jen ať sněží [i] 04:45 Jak to dělají? 7 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Nora pro králíka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Náhradní svědek 12/32 [i] 09:50 Polopatě [i] 10:30 168 hodin [i] 11:05 Dobrodružství kriminalistiky: Identifikační kresba 15/26 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Profesionálové: Kde končí džungle 6/57 [i] 15:10 Televarieté [i] 16:35 Cestománie [i] 17:05 Postřehy odjinud [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:05 Život se smrtí 5/7 [i] 21:47 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Konec starých časů [i] 23:25 Tělo jako důkaz II: Miluj bližního svého 1/16 [i] 00:05 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:05 AZ-kvíz [i] 01:35 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 01:40 Designtrend [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: Věčnost 28/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jedno město na Olze [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 09:55 Století létání 7/26 [i] 10:45 Dotek z druhého břehu [i] 11:45 Vesnicopis [i] 12:05 Náš venkov: Poutníci po paměti krajiny [i] 12:35 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 13:00 Chcete je? ZJ [i] 13:10 Folklorika [i] 13:35 Naše tradice: Pašijový týden [i] 14:05 Evropa dnes [i] 14:30 Kapitalismus - naše tajná receptura [i] 15:30 Občanská válka v USA 3/3 [i] 16:20 Klíč [i] 16:45 Zkáza bitevní lodi Yamato [i] 17:35 Kancl IV [i] 18:00 Život na pobřeží: Nový Zéland [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Pečlivě naplánované znásilnění 40/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Parťák 40/47 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Český žurnál: Dělníci bulváru [i] 21:00 Na cestě po Rangúnu [i] 21:30 Trabantem Jižní Amerikou 3/12 [i] 22:00 Luther 4/6 [i] 22:55 Začátek světa [i] 00:25 Banderovci [i] 01:30 Chcete mě? ZJ [i] 02:00 Národní klenoty [i] 02:25 Kdyby mě zabili... [i] 03:20 Stesk po zeleném suknu [i] 03:45 Podle práva [i] 04:15 Drsná i vlídná [i] 04:35 Příběhy bezpráví [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2587 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Stokrát měř, jednou řež 487 [i] 11:20 Krok za krokem IV 13 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie II 16 [i] 13:25 Beze stopy III 19 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Není láska nádherná? 21 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Jste ženatý? 8 [i] 16:30 Krok za krokem IV 14 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami III: Zmrtvýchvstání 22 [i] 18:25 Ulice 2588 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hlas [i] 22:05 Koule [i] 00:35 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Není láska nádherná? 21 [i] 01:25 Kriminálka Miami III: Zmrtvýchvstání 22 [i] 02:10 Novashopping 02:40 Světem zvířat: Psí svět 1 [i] 04:10 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Policie Hamburk VI: Nový život 5 [i] 07:20 Vraždy v Kitzbühelu II: Idol 5 [i] 08:35 M*A*S*H 58 [i] 09:20 To je vražda, napsala II: Zazpívám ti o vraždě 5 [i] 10:25 Policie Hamburk VI: Výpadek 6 [i] 11:25 Rosamunde Pilcher: Odstíny lásky: Smíření [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VIII: Generálův návrat 20 [i] 14:20 Specialisté na vraždy VI: Smrtící polibek 8 [i] 15:25 Castle na zabití II: Na nože 22 [i] 16:20 Komisař Rex III: Vražedná vášeň 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Štěnice 261 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Pípšoubazar [i] 23:35 Hawaii 5-0 III: Oběť 5 [i] 00:30 Myšlenky zločince: Chování podezřelých 1 [i] 01:30 Nedokonalé zločiny VI: První krev 11 [i] 02:30 Specialisté na vraždy VI: Smrtící polibek 8 [i] 03:15 Walker, Texas Ranger VIII: Generálův návrat 20 [i] 04:00 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rebeli na strednej 63/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 26/124 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 151/200 [i] 10:35 Doňa Barbara 79/190 [i] 11:50 Fatmagul 19-20/160 [i] 14:05 Nespútaný anjel 161-162/194 [i] 15:55 Keď budeš moja 143-144/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Odložený prípad VI. 22/23 [i] 21:30 Fatmagul 21-22/160 [i] 23:30 Ezel 13-14/142 [i] 01:15 Priatelia [i] 02:00 Adela show [i] 02:50 Bez servítky [i] 03:35 Smotánka [i] 03:55 Zakázaná vášeň 33/140 [i] 04:45 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 74/160