TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex V. 7/15 [i] 12:10 Odložený prípad I. 17/23 [i] 13:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 1/23 [i] 14:05 Monk V. 9/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa III. 16-17/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 18/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa III. 16-17/24 [i] 23:35 Monk V. 9/16 [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 18/24 [i] 01:25 Odložený prípad I. 17/23 [i] 02:15 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad I. 1/23 [i] 03:00 Monk V. 9/16 [i] 03:40 Komisár Rex V. 7/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Sila lásky VI. 54 [i] 06:35 McLeodove dcéry III. 25/26 [i] 07:20 Nash Bridges: Sledovanie 11 [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 08:55 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Počasie [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy: Útek 5/8 [i] 10:20 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Postav dom , zasaď strom [i] 14:55 Extrémni experti 41/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy: Rodinné puto 6/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel II: Výročie 6/16 [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Let 15/24 [i] 23:30 Nash Bridges: Sledovanie 11 [i] 00:15 Grand hotel II: Výročie 6/16 [i] 01:35 Občan za dverami [i] 02:05 Dámsky klub [i] 03:35 Sila lásky VI. 54 [i] 04:25 Extrémni experti 41/68 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Trpaslíci: SMAJLIHIT [i] 09:00 Od prisťahovalca po milionára: Levi Strauss - Džínsový miliardár [i] 09:55 Japonská mozaika VI [i] 10:15 Japonská mozaika VI [i] 10:30 Národnostný magazín: Poľský [i] 11:00 Fokus práca "N" [i] 11:45 Športové ozveny [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Folklórne slávnosti v Heľpe [i] 13:25 Vzbúrené mesto 1/3 [i] 14:30 Família: Família - Stretnutie [i] 15:00 Premohol smrť [i] 15:30 Orientácie [i] 16:00 Dirigent z gulagu [i] 16:25 Veda v Európe II: Baktérie [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Rieky sveta: Urubamba, rieka predkov [i] 18:30 Obnovme si domov [i] 18:45 Večerníček: Kvapka [i] 18:50 Kipper [i] 19:00 Trpaslíci: SMAJLIHIT [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Narodení v divočine [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Triky potravinárskeho priemyslu [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: DIVADLO [i] 21:45 Ambulancia: Keď sa „odtrhne rameno“ [i] 22:15 Borgiovci I. 8 [i] 23:05 Kinoráma [i] 23:35 Hrana [i] 01:10 Správy RTVS "N" [i] 01:55 Počasie [i] 02:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 TOP STAR [i] 06:10 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 TOP STAR [i] 08:00 NOVÝ PANELÁK: Hlboké sklamanie [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Vreckové [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Sex za odmenu [i] 10:55 Najlepšie torty 14 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti IV. 9 [i] 13:40 OCHRANCOVIA: Nočné parkovanie [i] 14:45 Vtierka Castle II. 18 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 OCHRANCOVIA: Svokrovci sú jehovisti [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Zaťko [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Osemdesiate roky [i] 21:30 Vtierka Castle VI.: Smrť televíznej hviezdy 3 [i] 22:30 VDOVA 13 [i] 23:30 Let Fénixa [i] 02:05 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 19 [i] 02:45 Vtierka Castle VI.: Smrť televíznej hviezdy 3 [i] 03:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 04:10 VDOVA 13 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Kutyil s.r.o. 11 [i] 06:15 Takešiho hrad 8,9 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Matlock 2 [i] 09:15 Zberači 2 [i] 10:25 Už dosť, šéfe! VI. 13 [i] 11:20 C.S.I.: Kriminálka New York III. 1/24 [i] 12:15 Ničitelia mýtov 11 [i] 13:35 Profesionáli IV.: Alkoholik 13 [i] 14:25 Simpsonovci XVII. 19 [i] 15:00 Takešiho hrad 8 [i] 15:30 Kutyil s.r.o. 12 [i] 16:30 Simpsonovci XVII. 20 [i] 17:00 PANELÁK: Hlboké sklamanie [i] 18:00 Ničitelia mýtov 12 [i] 19:05 Vytunuj mi fáro II. [i] 19:30 Profesionáli IV.: Ali a Profesionáli 14 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 19 [i] 21:30 Pohľad zvnútra: 2 svetová vojna II. 2 [i] 22:45 Letecké katastrofy V. 3 [i] 23:50 Zločinci III. 7 [i] 00:20 Zločin II. 13/13 [i] 01:10 Vytunuj mi fáro II. [i] 01:35 KRIMI 01:55 C.S.I.: Kriminálka New York III. 1/24 [i] 02:35 Sladký život PLAYMATE V. 7,8 [i] 03:20 Akty X VII. 1,2/22 [i] 04:45 Carpocalypse 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 6 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 9 [i] 09:00 Komisař Rex III. 12 [i] 10:05 Stargate Universe Ii. 2 [i] 11:05 House Viii. 22 [i] 12:05 Posel ztracených duší III. 7 [i] 13:05 Havaj 5-0 I. 13 [i] 14:05 Společná terapie I. 9 [i] 15:00 Lovci pokladů I. 1 [i] 16:00 Stargate Universe Ii. 3 [i] 17:00 Komisař Rex III. 13 [i] 18:00 Havaj 5-0 I. 14 [i] 19:00 Společná terapie I. 10 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 10 [i] 21:00 Jak prosté II. 15 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 14 [i] 23:00 Havaj 5-0 I. 23 [i] 00:00 Strážce pořádku IV. 4 [i] 00:50 Jak prosté II. 15 [i] 01:45 Havaj 5-0 I. 23 [i] 02:30 Strážce pořádku IV. 4 [i] 03:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Lahve - nebezpečné zbraně [i] 06:00 Jak se to dělá: Vábničky na zvěř/majonéza/ žiletky/ochranný žiletkový strojek [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 11 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 07:15 Nutné k přežití: Zambie [i] 08:10 Dvojí přežití: Pryč z oblaků [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Dáma pro štěstí [i] 09:55 Zlato z džungle: Pomoc z nesnází [i] 10:50 Jak to dělají?: Koberec/lego [i] 11:15 Jak se to dělá: Vidle/karamely/formy na bábovky [i] 11:40 Jak se to dělá: Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články [i] 12:10 Jak se to dělá: Stany s plátěnými stěnami/dýmky míru/kanony [i] 12:35 Megastavitelé: Vodní elektrárna na kanadské řece Toba [i] 13:30 Pátá rychlost 16 [i] 14:25 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 15:20 Nejpodivnější na světě: Vynálezy [i] 16:15 Zkus přežít: Zelené peklo [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 1 [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 10 [i] 18:05 Králové aukcí: Rubínový náhrdelník [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Zvláštní aukce pro ranní ptáčata [i] 19:00 Jak se to dělá: Koule na bowling/holičské symboly/policejní radary [i] 19:30 Jak se to dělá: Jíl/odpeckované sušené švestky/ostruhy [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Cesta jako na dělové kouli [i] 21:00 Muži Yukonu: Následky [i] 22:00 Porter Ridge: Limuzína pro burany [i] 22:30 Ropa za humny: Věda ve městě [i] 23:00 Amišská mafie: Obětní beránek [i] 00:00 Idiot na cestách: Indie [i] 00:55 Načerno pálený alkohol: Cesta jako na dělové kouli [i] 01:50 Muži Yukonu: Následky [i] 02:50 Porter Ridge: Limuzína pro burany [i] 03:20 Ropa za humny: Věda ve městě [i] 03:50 Amišská mafie: Obětní beránek [i] 04:45 Jak to dělají? 6 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 Nejchytřejší Čech [i] 10:25 Reportéři ČT [i] 11:05 Příběhy slavných [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Slovácko sa nesúdí [i] 14:55 Televarieté [i] 16:35 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 21:00 Dobrodružství kriminalistiky: Identifikační kresba 15/26 [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Nejlepší Bakaláři [i] 23:15 Protiúder III 2/10 [i] 00:05 MI5 III 6/10 [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:20 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Vystřiženo z Manéže Bolka Polívky [i] 02:25 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Hrčava - rok 2000 [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Po stopách J. Y. Cousteau ve [i] 09:50 Zkáza bitevní lodi Yamato [i] 10:40 Národní klenoty [i] 11:10 Nedej se [i] 12:05 Křesťanský magazín [i] 12:30 Velká vlastenecká válka: Kurský oblouk [i] 13:25 Proč letadla padají: Lidský faktor [i] 14:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 14:55 Planeta dinosaurů: Noví obři [i] 15:45 Německo - dvě tváře sjednocené země [i] 16:45 Ducati Multistrada 1200 [i] 17:35 Kancl IV [i] 18:00 Vesmír: Sedm divů sluneční soustavy [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Rošáda 39/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Stopařka 39/47 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:55 Cesty k úspěchu [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Boj o [i] 21:00 Letecké katastrofy: Smrtící pověst [i] 21:50 Svatby pana Voka [i] 23:30 Sestřička Jackie II: Útěšné jídlo 1/12 [i] 23:55 Kanadská soda [i] 00:20 Babylon [i] 00:45 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 01:45 Vínečko II [i] 02:10 Chcete je? ZJ [i] 02:15 Útěk z náručí smrti [i] 03:15 Svatá válka [i] 03:40 Podle práva [i] 04:05 Osudové okamžiky [i] 04:20 Antonín Horák - poslední Slovan [i] 04:45 Nejmenší ekoškola v republice [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2586 [i] 10:00 Kriminálka Anděl III: Zámek 10 [i] 11:20 Krok za krokem IV 12 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie II 15 [i] 13:25 Beze stopy III 18 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Prsten a brož 20 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Doktore! Kde jsi? 7 [i] 16:30 Krok za krokem IV 13 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami III: Pomsta 21 [i] 18:25 Ulice 2587 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Stokrát měř, jednou řež 487 [i] 21:35 Víkend: Zbožné přání [i] 22:25 Lovci zločinců 18 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Let 15 [i] 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Prsten a brož 20 [i] 00:55 Kriminálka Miami III: Pomsta 21 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Lovci zločinců 18 [i] 02:50 20 chytrých rad 4 [i] 03:40 Kolotoč [i] 04:10 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Policie Hamburk VI: Hledání pokladu 4 [i] 07:20 Vraždy v Kitzbühelu II: Svatojánský oheň 4 [i] 08:35 M*A*S*H 57 [i] 09:20 To je vražda, napsala II: Fakulta plná skandálů 4 [i] 10:25 Policie Hamburk VI: Nový život 5 [i] 11:25 Rosamunde Pilcher: Odstíny lásky: Skandál [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VIII: Vojáci nenávisti 19 [i] 14:20 Specialisté na vraždy VI: Cellistka 7 [i] 15:25 Castle na zabití II: Špinavý polda 21 [i] 16:20 Komisař Rex III: Smrt v muzeu 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Černí baroni [i] 22:25 Ano, šéfe! [i] 23:40 Myšlenky zločince VIII 8 [i] 00:35 Spravedlnost v krvi II: Věc důvěry 12 [i] 01:35 Nedokonalé zločiny VI: Zločin zahalené ženy 10 [i] 02:35 Specialisté na vraždy VI: Cellistka 7 [i] 03:25 Walker, Texas Ranger VIII: Vojáci nenávisti 19 [i] 04:05 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i]