TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 10:45 Zámena manželiek [i] 12:10 Odložený prípad I. 16/23 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 24/24 [i] 14:05 Monk V. 8/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa III. 14-15/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 17/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa III. 14-15/24 [i] 23:35 Monk V. 8/16 [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 17/24 [i] 01:20 Odložený prípad I. 16/23 [i] 02:10 NCIS: Los Angeles III. 24/24 [i] 03:00 Monk V. 8/16 [i] 03:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 17/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Správy RTVS "N" [i] 05:55 Góly - body - sekundy [i] 06:10 Počasie [i] 06:20 Sila lásky VI. 53 [i] 07:10 McLeodove dcéry III. 24/26 [i] 07:50 Nash Bridges: Aloha Nash 10 [i] 08:40 Správy RTVS "N" [i] 09:25 Góly - body - sekundy [i] 09:45 Agatha Christie : Poirot: Osie hniezdo [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Hurá do záhrady [i] 14:25 Čo ja viem [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy: Útek 5/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kráľova reč [i] 22:10 Peklo na kolesách 7/10 [i] 22:50 Prežiť!: Výstup z pekla [i] 23:40 Nash Bridges: Aloha Nash 10 [i] 00:30 Peklo na kolesách 7/10 [i] 01:10 Dámsky klub [i] 02:45 Sila lásky VI. 53 [i] 03:35 Prežiť!: Výstup z pekla [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Trpaslíci: SMAJLÍKOVCI [i] 08:55 Z môjho denníka [i] 09:55 Tvárou v tvár [i] 10:25 Fokus rodina "N" [i] 11:10 Miestopis cechov a manufaktúr: Strieborníci zo Sandriku [i] 11:30 Muchovci [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Odpískané [i] 13:25 Magazín Ligy majstrov [i] 13:55 Športové ozveny [i] 14:35 Autosalón [i] 15:00 Národnostný magazín: Poľský [i] 15:25 Profesionál [i] 15:45 Fokus práca "N" [i] 16:30 Správy RTVS z regiónov [i] 16:40 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:35 Encyklopédia slov.obcí: Kráľova Lehota [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Od prisťahovalca po milionára: Levi Strauss - Džínsový miliardár [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: ROZHOVORY BEZ KONCA [i] 21:45 VAT: Ako sa vyrábajú bicykle [i] 22:15 Hlad [i] 23:45 On air [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Počasie [i] 01:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 TOP STAR [i] 06:10 KRIMI 06:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 TOP STAR [i] 08:00 NOVÝ PANELÁK: Máme sponzora [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Bohyňa [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ: Na nože kvôli bytu [i] 10:55 Najlepšie torty 13 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti IV. 8 [i] 13:40 OCHRANCOVIA: Aj tak sa nestaráš [i] 14:45 Vtierka Castle II. 17 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 OCHRANCOVIA: Nočné parkovanie [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Tráva [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT [i] 20:00 KRIMI [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Hlboké sklamanie [i] 21:30 OCHRANCOVIA ŠPECIÁL: Tehotná gymnazistka [i] 22:30 DEDIČSTVO: Čas zmien 26 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV.: Dámska jazda 10 [i] 00:30 Oceľová pasca [i] 02:25 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 1/23 [i] 03:05 KRIMI 04:10 NOVÝ PANELÁK: Hlboké sklamanie [i] 04:55 DEDIČSTVO: Čas zmien 26 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:10 Terénne monštrá II. 8 [i] 06:00 Ninja Factor II. [i] 06:15 Takešiho hrad 6,7 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Matlock 1/23 [i] 09:10 Zberači 1/56 [i] 10:20 Už dosť, šéfe! VI. 12 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 24/24 [i] 12:00 Terénne monštrá II. 8 [i] 13:15 Profesionáli IV.: Kasíno 12 [i] 14:10 Simpsonovci XVII. 4 [i] 14:35 Takešiho hrad 6,7 [i] 15:35 Kutyil s.r.o. 11 [i] 16:35 Simpsonovci XVII. 19 [i] 17:00 PANELÁK: Máme sponzora [i] 18:00 Ničitelia mýtov 11 [i] 19:10 Vytunuj mi fáro II. [i] 19:35 Profesionáli IV.: Alkoholik 13 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV.: Dámska jazda 10 [i] 21:25 C.S.I.: Kriminálka New York VI. 1/23 [i] 22:20 Záhada na Aljaške [i] 00:40 Walking Dead IV. 10 [i] 01:30 Vytunuj mi fáro II. [i] 01:50 C.S.I.: Kriminálka New York II. 24/24 [i] 02:30 Sladký život PLAYMATE V. 5,6 [i] 03:20 Akty X VI. 21,22/22 [i] 04:45 Carpocalypse 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 5 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 8 [i] 09:00 Komisař Rex III. 11 [i] 10:05 Stargate Universe Ii. 1 [i] 11:05 House Viii. 21 [i] 12:05 Posel ztracených duší III. 6 [i] 13:05 Havaj 5-0 I. 12 [i] 14:05 Společná terapie I. 8 [i] 15:00 House Viii. 22 [i] 16:00 Stargate Universe Ii. 2 [i] 17:00 Komisař Rex III. 12 [i] 18:05 Havaj 5-0 I. 13 [i] 19:05 Společná terapie I. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 9 [i] 21:00 Úkryt 1 [i] 23:10 Laskavý dotek I. 7 [i] 00:05 Vzpomínky II. 7 [i] 01:00 Úkryt 1 [i] 02:55 Laskavý dotek I. 7 [i] 03:35 Californication V. 10 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 2 [i] 06:00 Jak se to dělá: Struhadla na sýr/pálivá omáčka/stříbrné klenoty/ mexické židle [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 10 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 07:15 Nutné k přežití: Namibie [i] 08:10 Dvojí přežití: Ošetření rány [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Dlouhá bezesná noc [i] 09:55 Američtí dřevorubci: Jak vyžít [i] 10:50 Jak to dělají?: Benzín/kapesní zavírací nože [i] 11:15 Jak se to dělá: Blistrové obaly/kráječ do lahůdkářství/ústřice/korouhvičky [i] 11:40 Jak se to dělá: Buřinky/solární ohřívače vody/sladké housky/elektrostatické reproduktory [i] 12:10 Jak se to dělá: Gramofonové talíře/parní motory/vybavení hřišť/teflonové hrnce [i] 12:35 Megastavitelé: Stadion na světové úrovni - Jižní Afrika [i] 13:30 Americký chopper: Bezvýchodná situace [i] 14:25 Rození obchodníci: Jensen Interceptor [i] 15:20 Nazí a vystrašení: Panama – megaspeciál [i] 16:15 Napospas osudu s Edem Staffordem: Rumunsko [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Mike Tyson [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 9 [i] 18:05 Králové aukcí: Kulečníkový stůl Rolling Stones [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Tetovací přístroj [i] 19:00 Jak se to dělá: Švýcarské kapesní nože/ropné tankery/závodní kola [i] 19:30 Jak se to dělá: Stolní nádobí/vzduchojemy brzdové soustavy/slazené cereálie [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: Výbuchy [i] 21:00 Zkus přežít: Skutečně krušné chvilky [i] 22:00 Dvojí přežití: Zelené peklo [i] 23:00 Zakázané: Dvojí životy [i] 00:00 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Dálnice do pekla [i] 00:55 Nejpodivnější na světě: Výbuchy [i] 01:50 Zkus přežít: Skutečně krušné chvilky [i] 02:50 Dvojí přežití: Zelené peklo [i] 03:50 Zakázané: Dvojí životy [i] 04:45 Jak to dělají? 5 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Tajemná hrozba 11/32 [i] 09:45 Byl jednou jeden dům: Obvaziště Boccaccio 5/5 [i] 11:00 První republika: Iniciála Vé 13/22 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Hercule Poirot [i] 16:00 Uvolněte se, prosím [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Occamova břitva [i] 21:30 Marta a Věra: Notebook 3/8 [i] 22:00 Reportéři ČT [i] 22:39 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:40 Kriminálka Paříž: Zdání klame 15/92 [i] 23:25 MI5 III 6/10 [i] 00:20 Na stopě [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Kalendárium [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 02:00 Banánové rybičky [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Písničky Boba Frídla [i] 05:30 Naše tradice: Pašijový týden [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Kouzelný ostrov [i] 09:55 Mýtus Alp [i] 10:45 Babylon [i] 11:10 Křížové cesty: Do Tvých rukou [i] 11:40 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:05 Poutní místa: Dobrá Voda [i] 12:25 Rok 1929 - rok Velkého krachu [i] 13:15 Československý filmový týdeník 1964 985/2379 [i] 13:30 O poklad Anežky České [i] 14:10 Občanská válka v USA 2/3 [i] 15:05 Věda na vlastní kůži [i] 15:55 Vesmír: Energie [i] 16:40 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 4/10 [i] 17:30 Kancl IV [i] 17:50 Občanská válka v USA 3/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Nejstarší motiv na světě 38/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Věčná paměť 38/47 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Banderovci [i] 21:15 Ducati Multistrada 1200 [i] 22:05 Dáma na kolejích [i] 23:25 Cesty k úspěchu [i] 23:30 Tajemný předmět touhy [i] 01:10 Uchem jehly [i] 01:40 City Folk 2013: Lublaň [i] 02:05 Pravda Fairaizlova [i] 03:00 Zaplať za slunce [i] 03:30 Podle práva [i] 03:55 Tisíc tváří, tisíc svátků [i] 04:25 Babylon [i] 04:50 Stará Voda [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2585 [i] 10:00 Doktoři z Počátků: Falešní hráči 45 [i] 11:20 Střepiny [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie II 14 [i] 13:25 Beze stopy III 17 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Fíky pro starého pána 19 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Dítě na zkoušku 6 [i] 16:30 Krok za krokem IV 12 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami III: Tři výstřely 20 [i] 18:25 Ulice 2586 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Zámek 10 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XIII: Duchové minulosti 21 [i] 22:20 Lovci zločinců 17 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Špína 14 [i] 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Fíky pro starého pána 19 [i] 00:50 Kriminálka Miami III: Tři výstřely 20 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Lovci zločinců 17 [i] 02:50 20 chytrých rad 3 [i] 03:40 Kolotoč [i] 04:10 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Policie Hamburk VI: Celá pravda 3 [i] 07:20 Vraždy v Kitzbühelu II: Vražedné včely 3 [i] 08:35 M*A*S*H 56 [i] 09:20 To je vražda, napsala II: Vražda odpoledne 3 [i] 10:25 Policie Hamburk VI: Hledání pokladu 4 [i] 11:25 Rosamunde Pilcher: Odstíny lásky: Obětavá duše [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VIII: Černí draci 18 [i] 14:20 Specialisté na vraždy VI: Děti 2/2 [i] 15:25 Castle na zabití II: Vražedná sledovanost 20 [i] 16:20 Komisař Rex III: Město plné strachu 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Strach je taky motivace 260 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:25 Spáči [i] 02:30 Nedokonalé zločiny VI: Ti první a ti poslední 9 [i] 03:25 Specialisté na vraždy VI: Děti 2/2 [i] 04:10 Walker, Texas Ranger VIII: Černí draci 18 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rebeli na strednej 61/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 24/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 149/200 [i] 10:40 Doňa Barbara 77/190 [i] 11:55 Rosamunde Pilcherová: Nečakané dedičstvo [i] 14:00 Nespútaný anjel 157-158/194 [i] 15:55 Keď budeš moja 139-140/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Odložený prípad VI. 21/23 [i] 21:30 Fatmagul 17-18/160 [i] 23:25 Ezel 9-10/142 [i] 01:10 Priatelia [i] 01:50 Adela show [i] 02:25 Bez servítky [i] 03:10 Smotánka [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:10 Zakázaná vášeň 31/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Kitaro a odvěká kletba [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Klientka [i] 14:00 Světák [i] 15:55 Iluzionista [i] 17:50 Kuře s ušima