TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice V. 13/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:30 Kung Fu Panda II. 1/26 [i] 07:55 Tučniaky z Madagaskaru II. 1/39 [i] 08:15 Cesta do stredu Zeme [i] 10:00 Dva a pol chlapa III. 13/24 [i] 10:30 Trójska vojna [i] 12:10 Jumper [i] 14:00 Harry Potter a Dary smrti 1 (HD) [i] 16:55 Pestúnka v akcii [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Expendables: Nezničiteľní 2 (HD) [i] 22:30 Honba na bin Ládina (HD) [i] 00:40 Expendables: Nezničiteľní 2 (HD) [i] 02:20 Honba na bin Ládina (HD) [i] 04:00 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Drišľakoviny [i] 05:45 Jasovská jaskyňa [i] 06:05 Správy RTVS "N" [i] 06:55 Góly - body - sekundy [i] 07:10 Počasie [i] 07:20 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 25 [i] 07:25 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Starostí ako maku [i] 07:35 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklin a červená kolobežka 19/52 [i] 07:45 RÁNO S TRPASLÍKMI: Škaredé káčatko: Jaskynný človek [i] 08:10 RÁNO S TRPASLÍKMI: Garfield II.: Veľké picové preteky [i] 08:25 Trpaslíci [i] 08:40 Zázračný ateliér [i] 09:05 Autosalón [i] 09:30 Nedeľa Utrpenia Pána [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:20 Občan za dverami [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot: Osie hniezdo [i] 14:50 Zlatá klasika: Cigáni idú do neba [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Salón sestier Fontanových 1/2 [i] 22:05 Salón sestier Fontanových 2/2 [i] 23:55 Komisárka: Smrtiaci suvenír 13/26 [i] 00:40 Komisárka: Smrť nádejného umelca 14/26 [i] 01:30 Salón sestier Fontanových 1/2 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:15 Farmárska revue [i] 09:40 Test magazín [i] 09:50 Ako využiť bioenergiu? [i] 10:15 Família: Família [i] 10:45 Strieborná Háta [i] 11:50 On air [i] 12:15 Orientácie [i] 12:40 Slovo [i] 12:45 Anjeli strážni: Anjeli strážni Dada Nagya [i] 13:30 Cyklistika - klasiky [i] 16:50 Hokej - prípravné zápasy [i] 19:35 Encyklopédia slov.obcí: Nová Bystrica [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Slovensko 2.0 [i] 21:45 Umenie 2013: Pamäť ruky [i] 22:10 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:15 Odpískané [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:40 Počasie [i] 00:50 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:00 Spriaznená duša [i] 07:50 Ultimate Spider-Man [i] 08:40 Káčerovo [i] 09:45 Šéf v utajení II. 9,10 [i] 11:45 Agentka bez minulosti 10 [i] 12:45 Maximálna rýchlosť [i] 14:50 X-Men: Wolverine [i] 17:30 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT 20:00 KRIMI 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 X FACTOR [i] 22:00 Záhada na Aljaške [i] 00:35 Vražedná divočina [i] 02:35 Za nepriateľskou líniou 2 [i] 04:10 SVET ZÁZRAKOV [i] 04:45 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Miesto činu Frankfurt: Posol smrti [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 Ninja Factor II. [i] 08:55 Tak sa vozia milionári 8 [i] 09:20 Faktor strachu 10/10 [i] 10:20 Vytunuj mi fáro 9,10 [i] 11:05 SVET ZÁZRAKOV [i] 11:50 Tajomstva histórie IV. 1/2 [i] 12:50 Terénne monštrá II. 8 [i] 13:55 Tak sa vozia milionári 9 [i] 14:15 C.S.I.: Kriminálka New York V. 22,23 [i] 16:05 Zberači 11 [i] 17:05 "Bouřlivé víno" [i] 20:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 20:30 Za nepriateľskou líniou 2 [i] 22:40 MISS SLOVENSKO 2014 [i] 00:40 Kaskadérka [i] 02:20 "Bouřlivé víno" [i] 04:25 Tajomstva histórie IV. 1/2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 JAG III. 14 [i] 08:00 JAG III. 15 [i] 09:00 Skuteční lidé I. 1 [i] 10:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i] 11:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 3 [i] 12:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 19 [i] 13:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 20 [i] 14:10 VRAŽEDNÁ ČÍSLA III. 6 [i] 15:10 VRAŽEDNÁ ČÍSLA III. 7 [i] 16:10 Hancock 1 [i] 17:55 CSI: New York IX. 7 [i] 18:55 Bez hranic I. 7 [i] 19:55 Bez hranic I. 8 [i] 21:00 Zákon ulice 1 [i] 22:55 Hannibal Ii. 1 [i] 23:50 Post Mortem I. 6 [i] 00:45 Zákon ulice 1 [i] 02:25 Hannibal Ii. 1 [i] 03:10 Post Mortem I. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají?: Tankování za letu/Lyžařské svahy/Produkce automobilů [i] 05:35 Pátá rychlost 1 [i] 06:00 Jak se to dělá: Ozdobná sombrera/zálivky na saláty/kapslové pistole/regenerativní léky [i] 06:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Motocykl pro Chicago Blackhawks, 2. část; motorka pro Carolina Carports, 1. část [i] 07:15 Krizové situace pod kontrolou: Hlavní nádraží v New Yorku [i] 08:10 Bořiči mýtů: Chůze v přímce [i] 09:05 Lovci odpadu 2 [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Kalifornské pikle [i] 10:25 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 11 [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 12 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 12:35 Králové aukcí: Růžový Cadillac [i] 13:05 Králové aukcí: Kniha Johna Hancocka [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Ton má zbraň [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Stratocaster na prodej [i] 14:25 Zlatá horečka – Aljaška 12 [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Do hlubin [i] 16:15 Mrazivé zlato: Hřeben vykoupení [i] 17:10 Rození obchodníci: Blízký východ [i] 18:05 Opravna vraků 2012: El Camino Chrise Whitea z roku 1970 [i] 19:00 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 20:00 Auto versus divočina: Kdo je vítězem? Auto versus divočina [i] 21:00 Nazí a vystrašení: Panama – megaspeciál [i] 22:00 Napospas osudu s Edem Staffordem: Rumunsko [i] 23:00 Klondike 2 [i] 00:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Buldozery a draci [i] 00:55 Opravna vraků 2012: El Camino Chrise Whitea z roku 1970 [i] 01:50 Nazí a vystrašení: Panama – megaspeciál [i] 02:50 Napospas osudu s Edem Staffordem: Rumunsko [i] 03:50 Klondike 2 [i] 04:45 Auto versus divočina: Kdo je vítězem? Auto versus divočina [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Františka Ringo Čecha [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Hobby naší doby [i] 06:50 Okouzlení IV 8/52 [i] 07:45 Přijdu hned [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 Hříchy pro pátera Knoxe: Omyl v lázních 2/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Pekelná maturita [i] 14:10 Cesta do pekla a zpátky [i] 14:45 Už zase skáču přes kaluže [i] 16:15 Příběhy slavných [i] 17:10 Byl jednou jeden dům: Obvaziště Boccaccio 5/5 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Můj vysvlečenej deník [i] 21:50 168 hodin [i] 22:19 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:20 Díky za každé nové ráno [i] 00:05 Komisař Moulin [i] 01:30 Manéž Bolka Polívky [i] 02:40 Móda-Extravagance-Manýry [i] 03:05 Zahrada je hra [i] 03:30 Designtrend [i] 03:45 Banánové rybičky [i] 04:15 13. komnata Františka Ringo Čecha [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Pojďte se mnou létat 5/6 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:40 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 985/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 61 [i] 09:35 Divnopis [i] 09:40 Zkáza bitevní lodi Yamato [i] 10:30 Nedej se [i] 11:20 Chcete mě? ZJ [i] 11:50 Život se smrtí 4/7 [i] 12:30 Život na pobřeží: Nový Zéland [i] 13:15 Sváteční slovo doktora Zdeňka Susy [i] 13:20 Křesťanský magazín [i] 13:50 Uchem jehly [i] 14:15 Křížové cesty: Do Tvých rukou [i] 14:40 Na cestě po Chiapasu [i] 15:10 Trabantem Jižní Amerikou 2/12 [i] 15:35 Po stopách J. Y. Cousteau ve [i] 16:30 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 17:20 Naše tradice: Pašijový týden [i] 17:50 Vínečko II [i] 18:15 Na plovárně s Janem Zrzavým [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Na programu tragédie 37/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Co když? 37/47 [i] 19:40 Příběh kravaty [i] 20:00 Pevnost Saganne [i] 22:55 Mýtus Alp [i] 23:50 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 00:45 Kvarteto [i] 01:15 Folklorika [i] 01:40 Pro jednu generaci [i] 02:10 Ta naša kapela [i] 02:35 Z očí do očí [i] 03:15 Přijďte k nám na večeři [i] 03:55 Za dveřmi je A.G. [i] 04:20 Náledí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:10 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Dinofroz 26 [i] 06:55 Senzační Spiderman 10 [i] 07:20 Taz - mania III 8 [i] 07:45 Legendy Chima 22 [i] 08:10 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 6 [i] 08:40 Víkend: Znovu a lépe [i] 09:25 Wild Wild West [i] 11:30 Ve znamení Merkura: Návrat princezny 5 [i] 13:00 Stav ztroskotání [i] 14:30 Zakletá Ella [i] 16:20 Záměna [i] 18:20 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Sporák 9 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Falešní hráči 45 [i] 21:30 Střepiny [i] 22:05 Dannyho parťáci 2 [i] 00:25 Ve znamení Merkura: Návrat princezny 5 [i] 01:40 Novashopping 02:10 Volejte Novu [i] 02:45 Střepiny [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:25 Áčko: Léčím energií [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Tron: Povstání I: Konečná 18 [i] 06:50 Avengers - Sjednocení: Doomstroyer 11 [i] 07:20 Dokonalý Spider-Man I: Škody 18 [i] 07:50 Souboj generálů: Bitva u Kurska 5 [i] 09:05 Prima SVĚT [i] 09:35 Synové a dcery Jakuba skláře: Jaro 1945 8 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 12:55 Nedělní receptář extra 13:20 Show Jana Krause [i] 14:25 Big Ben III: Vražedný trojúhelník 8 [i] 16:30 Vraždy v Midsomeru IV: Smrtící anděl [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 X FACTOR [i] 21:30 Záchranáři [i] 00:35 Policejní bažanti II: Na očích 6 [i] 01:30 Souboj generálů: Bitva u Kurska 5 [i] 02:25 Vraždy v Midsomeru IV: Smrtící anděl [i] 04:10 Big Ben III: Vražedný trojúhelník 8 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 78/129 [i] 06:25 Rosamunde Pilcherová: Nečakané dedičstvo [i] 08:25 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V siedmom nebi II. 7-8/22 [i] 12:10 Stratená duša II. 22/22 [i] 13:20 Denník šialenej manželky [i] 15:40 Doktorka Zoe II. 3/22 [i] 16:40 Kráska a zviera I. 3/22 [i] 17:35 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Predtucha [i] 22:00 Najlepšia študentka [i] 23:45 Predtucha [i] 01:30 Najlepšia študentka [i] 02:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 78/129 [i] 04:00 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Klepání na nebeskou bránu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Doctor Strange [i] 13:35 Království surikat: příběh začíná [i] 15:05 Letec [i] 18:00 Blue Valentine [i] 20:00 Loupež za bílého dne [i] 21:45 Mezi nepřáteli [i] 23:40 Železní andělé 3 [i] 01:25 Pekelná jízda [i] 02:50 Nejlepší z Brooklynu [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:15 Cestovní vozy [i] 10:00 Atletika [i] 13:15 Cyklistika [i] 17:00 Cestovní vozy [i] 18:00 Cestovní vozy [i] 19:00 Motorky [i] 19:45 Motorky [i] 20:30 Motorky [i] 21:15 Formule [i] 21:45 Motorsport [i] 22:00 Tenis [i] 23:00 Cyklistika [i] 00:15 Vzpírání [i] 01:15 Motorsport [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Kauzy podle Kate 2: Převaha 12 [i] 07:00 Kauzy podle Kate 2: Finale 13 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 12: Pomsta špionů 3 [i] 10:05 Drakoleb [i] 12:00 Námořní hlídka 1: Lovci žraloků 5 [i] 13:00 Námořní hlídka 1: Lidský náklad 6 [i] 14:00 Námořní hlídka 1: Záchranářský komplex 7 [i] 15:00 Námořní hlídka 1: Zkouška odvahy 8 [i] 16:00 Námořní hlídka 1: Ztracený Thor 9 [i] 17:00 Havaj 5-0 3: Na vlnách 3 [i] 18:00 Havaj 5-0 3: Vědma 4 [i] 19:00 Skandál 3: Víc dobytka, méně býků 5 [i] 20:00 Skandál 3: Ikarus 6 [i] 21:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 5: Vzácná komodita 3 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 5: Mimo dění 4 [i] 23:00 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa [i] 00:55 Skandál 3: Víc dobytka, méně býků 5 [i] 01:55 Skandál 3: Ikarus 6 [i] 02:55 Městečko Haven 2: Přítel či nepřítel 9 [i] 03:55 Vraždy v Midsomeru 12: Malá milosrdenství 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Supersystémy: Metro budoucnosti 7 [i] 06:00 Hydrotech 4 [i] 07:00 Kdo Opravdu Objevil Ameriku? 2 [i] 07:50 Mravenci vědí všechno 9 [i] 08:05 Kouzlo modrých hlubin 4 [i] 09:00 Šokující příroda: Prasata v nebezpečí 2 [i] 10:00 Rajky -ptáci z Ráje0 [i] 11:00 Ostrov žraloků 4 [i] 12:00 Země v roce 2025: Závislost na energii 2