TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice V. 12/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:10 Kung Fu Panda I. 10/10 [i] 07:35 Tučniaky z Madagaskaru I. 10/10 [i] 08:00 Tlsťoch z Beverly Hills [i] 09:40 2 baby na mizine II. 1/24 [i] 10:10 Kráska a zviera I. 3/22 [i] 11:05 Arrow 7-8/23 [i] 13:00 HLAS ČESKO SLOVENSKA - VÝBER NASLEPO [i] 14:35 Jumper [i] 16:20 Cesta do stredu Zeme [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Harry Potter a Dary smrti 1 (HD) [i] 23:30 Resident Evil: Zánik [i] 01:20 Krvavá jazda [i] 02:40 Resident Evil: Zánik [i] 04:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 16/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:50 V zakázanom kráľovstve [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 23 [i] 07:35 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Stratený prsteň [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklin a tajný klub 18/52 [i] 07:55 RÁNO S TRPASLÍKMI: Škaredé káčatko: Voľby starostu [i] 08:20 RÁNO S TRPASLÍKMI: Garfield II.: Ja, Garfield a zasa ja [i] 08:30 Trpaslíci [i] 08:45 Fidlibum [i] 09:15 Daj si čas [i] 09:45 Zlatý chlieb [i] 11:00 Berlin, Berlin: Šťastná rodina 36 [i] 11:55 On air [i] 12:25 Čo ja viem [i] 13:50 Fetiše socializmu: Kaskadéri doby [i] 14:20 Milujem Slovensko [i] 15:50 Utopenec na úteku [i] 17:25 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Bojnický zámok [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Miláčik [i] 21:55 Krajina rebelov - Nový svet 2/8 [i] 23:35 Inšpektor Rocca: Smrť poľského dievčaťa [i] 01:05 Čierna krv [i] 03:40 Utopenec na úteku [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Extr@ german [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:25 Televíkend [i] 08:55 Ako funguje príroda [i] 09:45 Slováci vo svete 2012: Srbsko - Padina [i] 10:10 Ambulancia: Pomohla im oxygénoterapia - liečba komplikácií diabetu hyperbarickou oxygénoterapiou [i] 10:40 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:05 Tempo [i] 11:20 Halali [i] 11:35 Separé [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Čo s načatým životom [i] 13:05 Ľubo Roman jubiluje: Nie je všedný deň [i] 14:15 Cesta na MS 2014 [i] 14:45 Magazín Ligy majstrov [i] 15:20 Kapura [i] 16:00 Farmárska revue [i] 16:25 Test magazín [i] 16:40 Sklená múza [i] 17:00 Herecké legendy: Soňa Valentová [i] 18:15 Senior klub-magazín [i] 18:45 Večerníček: Kvapka [i] 18:50 Večerníček: Kipper [i] 19:00 Trpaslíci [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Narodení v divočine [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Veľký útek z Osvienčimu [i] 20:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni Dada Nagya [i] 21:25 Zvláštna liečba [i] 22:55 Pred rokmi... [i] 23:20 Československý filmový týždenník [i] 23:35 Správy RTVS "N" [i] 00:20 Počasie [i] 00:30 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 TOP STAR [i] 06:10 My Little Pony [i] 06:40 Max Steel [i] 07:05 Káčerovo [i] 08:05 Spriaznená duša [i] 09:55 Prekvapenie 6 [i] 10:55 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. - PREMIÉRA 11 [i] 11:55 SÚBOJ NÁRODOV [i] 13:45 X FACTOR [i] 15:15 Profesionáli: José sa žení 8 [i] 16:10 Déja vu [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT 20:00 KRIMI 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 MISS SLOVENSKO 2014 [i] 22:35 X-Men: Wolverine [i] 01:00 Netvor z hlbín [i] 02:45 Deň odplaty [i] 04:20 Rodinné záležitosti 4 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Miesto činu Frankfurt: Vražda na parkovisku [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 Ninja Factor II. [i] 08:55 Simpsonovci XVII. 18 [i] 09:20 Faktor strachu 8,9 [i] 11:05 Vytunuj mi fáro 7,8 [i] 11:55 Hľadá sa dom pre milionárov V. 9,10/10 [i] 13:50 Ice Road Truckers I V. 7 [i] 14:45 Tak sa vozia milionári 8 [i] 15:05 Strážca zákona [i] 17:10 VDOVA 12 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka New York V. 22,23 [i] 20:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 20:30 Maximálna rýchlosť [i] 22:40 Strážca zákona [i] 00:45 Miesto činu Frankfurt: Vražda na parkovisku [i] 02:20 Faktor strachu 8,9 [i] 03:45 Ninja Factor II. [i] 04:05 Hľadá sa dom pre milionárov V. 9,10/10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Lovci pokladů II. 7 [i] 08:00 Lovci pokladů II. 8 [i] 09:00 Vítejte v džungli 1 [i] 11:00 Lost Girl Iii. 4 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 15 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 16 [i] 14:00 Profil zločinu IV. 2 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 2 [i] 16:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 3 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 19 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 20 [i] 19:05 Nora Roberts: Posedlost ohněm 1 [i] 21:00 Hancock 1 [i] 22:45 Jak prosté II. 14 [i] 23:45 Myšlenky zločince IX. 1 [i] 00:40 Nora Roberts: Posedlost ohněm 1 [i] 02:20 Jak prosté II. 14 [i] 03:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 20 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Únik v autě tajného agenta [i] 06:00 Jak se to dělá: Nádobí na vaření/motory do Ferrari/ohřívače vody [i] 06:25 Jízda: Eleanořin velký bratr [i] 07:15 Pátá rychlost 5 [i] 07:45 Pátá rychlost 6 [i] 08:10 Megastavitelé: Vodní elektrárna na kanadské řece Toba [i] 09:05 Opravdový podvod 1 [i] 09:30 Opravdový podvod 2 [i] 09:55 Opravdový podvod 3 [i] 10:25 Opravdový podvod 4 [i] 10:50 Impozantní letadla: Orbis [i] 11:40 Impozantní letadla: Martin Mars [i] 12:35 Impozantní letadla: Hercules LC-130 Skibird [i] 13:30 Impozantní letadla: Antonov 124 [i] 14:25 Jak se to dělá: Trávníky/sušené hovězí maso/kuželky na bowling [i] 14:55 Jak se to dělá 6 [i] 15:20 Penn a Teller lžou: Lesní požár versus tryskový motor [i] 16:15 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 17:10 Jak to dělají? 1 [i] 17:40 Jak to dělají? 2 [i] 18:05 Rychlokurz: Auto versus vlak [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Nálezy na zápraží [i] 19:00 Pátá rychlost 1 [i] 20:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 11 [i] 20:30 Hra o peníze: Definitivní koupě [i] 21:00 Bitvy o zavazadla: Dvojí tvář [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 22:00 Berte to jako varování: Vejtahové [i] 23:00 Mrazivé zlato: Není nad Storo [i] 00:00 Zničeno ve vteřině 25 [i] 00:30 Zničeno ve vteřině 26 [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 11 [i] 01:25 Hra o peníze: Definitivní koupě [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Dvojí tvář [i] 02:20 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 02:50 Berte to jako varování: Vejtahové [i] 03:45 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník 2 [i] 04:40 Jak to dělají?: Diamantový důl/Mrakodrap/Drtič aut [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Okouzlení IV 7/52 [i] 07:20 Na cestě po Chiapasu [i] 07:50 Slovácko sa nesúdí [i] 08:25 Co teď a co potom?: Kruh 2/8 [i] 09:25 Všechnopárty [i] 10:10 Hercule Poirot [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Zakletý vrch [i] 14:05 Dceruška Růže [i] 14:40 Přijdu hned [i] 16:00 Nebožtík si nepřál květy [i] 17:25 My všichni školou povinní: Rozchod 6/13 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Nejchytřejší Čech [i] 21:25 Cesta do lesa [i] 23:09 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:10 Kopyto [i] 00:45 Manéž Bolka Polívky [i] 01:55 Sváteční slovo kazatele Víta Vursta [i] 02:00 Móda-Extravagance-Manýry [i] 02:25 Padající květináč [i] 02:55 Valdštejnův manýrismus [i] 03:10 Zahrada je hra [i] 03:35 Mister Jazz [i] 04:35 Malá farma: Nora pro králíka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Za dveřmi je A.G. [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl IV [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:40 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Poutníci po paměti krajiny [i] 09:30 Putování za písničkou s Jožkou Šmukařem po krajích [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Koncert pro všechny slušný lidi - [i] 10:50 Velká vlastenecká válka: Kurský oblouk [i] 11:40 Století létání 7/26 [i] 12:35 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Leyte 2/2 [i] 13:35 Babylon [i] 14:05 Miluj mě něžně [i] 15:30 S kuchařem kolem světa: Nový [i] 16:30 Kamera na cestách: Kouzelný ostrov [i] 17:25 Zázračná planeta: Rodina ledního medvěda a já 2/3 [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Poslední kapka 36/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: O nejlepší dýni 36/47 [i] 19:45 Počesku [i] 19:55 Cesty k úspěchu [i] 20:00 Jeden svět nestačí [i] 22:10 Sherlock II [i] 23:40 Pojďte se mnou létat 5/6 [i] 00:10 Luther 3/6 [i] 01:00 Queer: Ruské otevřené hry [i] 01:30 Uchem jehly [i] 01:55 Třikrát za život [i] 02:25 Ta naša kapela [i] 02:50 Z očí do očí [i] 03:35 Přijďte k nám na večeři [i] 04:15 Za dveřmi je A.G. [i] 04:40 Přezůvky s sebou [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:15 Nejlepší na světě II: Nejchytřejší zvířata: Vrány a havrani [i] 06:20 Oggy a Škodíci [i] 06:30 Senzační Spiderman 9 [i] 06:55 Taz - mania III 7 [i] 07:15 Legendy Chima 21 [i] 07:45 Král džungle 8 [i] 08:10 Tučňáci z Madagaskaru 7 [i] 08:35 Krok za krokem IV 11 [i] 09:05 Domácí vězení [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:40 Ryba na suchu [i] 14:10 Místo v životě: Odhalení 6 [i] 15:20 Stereo: Pan Bean v pokoji č. 426 [i] 15:50 Pan tělocvikář [i] 17:35 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:55 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:40 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Román pro muže [i] 22:20 Parker [i] 00:35 Anakonda: Honba za krvavou orchidejí [i] 02:10 Novashopping 02:40 Smrt v Goe [i] 03:30 DO-RE-MI [i] 04:35 Áčko: Jsem krotitelem šelem [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Zpravodajství FTV Prima 06:55 Tron: Povstání I: Bez hranic 17 [i] 07:25 Avengers - Sjednocení: Hloubková nálož 10 [i] 07:55 Dokonalý Spider-Man I: Kalamita 17 [i] 08:25 Autosalon [i] 09:40 Jiná láska [i] 12:25 Hodinářova svatební cesta korálovým mořem [i] 14:20 Big Ben III: Rudé růže 7 [i] 16:30 Vraždy v Midsomeru IV: Zahrada smrti [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Souboj národů [i] 22:00 Vlkodlak [i] 00:20 Zrcadla 2 [i] 02:10 Vraždy v Midsomeru IV: Zahrada smrti [i] 03:50 Big Ben III: Rudé růže 7 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Lovkyňa záhad: Víkend plný tajomstiev [i] 08:15 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V siedmom nebi II. 5-6/22 [i] 11:50 Stratená duša II. 20-21/22 [i] 14:00 Smrtiaca posadnutosť [i] 15:45 Rosamunde Pilcherová: Splnený sen [i] 17:45 Láska podľa predlohy [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Nečakané dedičstvo [i] 22:00 Inga Lindströmová: Zamilovaní lekári [i] 00:00 Návrat [i] 01:20 Láska podľa predlohy [i] 03:00 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 77/129 [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Povýšení [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Kitaro a odvěká kletba [i] 14:10 Milióny [i] 16:00 Klepání na nebeskou bránu [i] 17:40 Létající dýky [i] 19:20 Neřízená střela [i] 21:05 Nejlepší z Brooklynu [i] 23:25 Pekelná jízda [i] 00:55 Nenávist [i] 02:25 Zóna smrti [i] 03:55 Ztráta paměti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Cyklistika [i] 09:30 Vzpírání [i] 11:00 Vzpírání [i] 13:00 Formule [i] 14:00 Vzpírání [i] 15:00 Cestovní vozy [i] 16:00 Formule [i] 17:15 Vzpírání [i] 18:00 Vzpírání [i] 20:00 Box [i] 23:00 Jezdectví [i] 23:15 Vzpírání [i] 00:00 Vzpírání [i] 01:00 Box [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Rookie Blue 3: Vnitřní inspekce 12 [i] 06:00 Kauzy podle Kate 2: Polib mě, Kate 9 [i] 07:00 Kauzy podle Kate 2: Na kousky 10 [i] 08:00 Kauzy podle Kate 2: Na hraně 11 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 12: Černá kniha 2 [i] 11:00 Skandál 3: Víc dobytka, méně býků 5 [i] 12:00 Skandál 3: Ikarus 6 [i] 13:00 Dobrá manželka 5: Všechno jednou končí 1 [i] 14:00 Dobrá manželka 5: Těžké postavení 2 [i] 15:10 Super Tanker [i] 17:10 Drakoleb [i] 19:05 Stůj, nebo maminka vystřelí! [i] 21:00 Mr. Bean: Největší filmová katastrofa [i] 22:55 Skandál 3: Víc dobytka, méně býků 5 [i] 23:55 Skandál 3: Ikarus 6 [i] 00:55 Havaj 5-0 3: Na vlnách 3 [i] 01:55 Havaj 5-0 3: Vědma 4 [i] 02:55 Městečko Haven 2: Tichá noc 8 [i] 03:55 Vraždy v Midsomeru 12: Chybná teorie 4 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:30 V síti 5 [i] 06:00 Hydrotech 3 [i] 07:00 Kdo Opravdu Objevil Ameriku? 1 [i] 08:05 Kouzlo modrých hlubin 3 [i] 09:00 Šokující příroda: Žraločí bandité 1 [i] 10:00 Madagaskar: Ztracené světy 3