TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
>
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex V. 6/15 [i] 12:10 Odložený prípad I. 15/23 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 23/24 [i] 14:05 Monk V. 7/16 [i] 15:00 Dva a pol chlapa III. 12-13/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 16/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:40 AKČNÝ PIATOK: Časovaná bomba [i] 00:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 16/24 [i] 01:25 Odložený prípad I. 15/23 [i] 02:15 NCIS: Los Angeles III. 23/24 [i] 03:00 Monk V. 7/16 [i] 03:40 Komisár Rex V. 6/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Sila lásky VI. 52 [i] 06:40 McLeodove dcéry III. 23/26 [i] 07:25 Nash Bridges: Interné záležitosti 9 [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Počasie [i] 09:20 Doktor z hôr - Nové osudy: Hádky a karanténa 4/8 [i] 10:20 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Občan za dverami [i] 14:20 Reportéri [i] 14:50 Pošta pre teba [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Čo ja viem [i] 21:40 Fetiše socializmu: Kaskadéri doby [i] 22:10 Čierna krv [i] 00:45 Nikto nie je dokonalý [i] 01:45 Nash Bridges: Interné záležitosti 9 [i] 02:30 Dámsky klub [i] 04:05 Sila lásky VI. 52 [i] 04:55 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Polícia [i] 07:15 Profesionál [i] 07:30 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:40 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Rozprávky 15 sestier: Neživý spánok [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:00 Neznáme Benátky: Mesto umenia [i] 09:45 Vincent Hložník [i] 10:10 Rómsky magazín [i] 10:40 Fokus právo "N" [i] 11:25 Pôst ako cesta [i] 11:55 Živá panoráma [i] 12:35 ArtSpektrum [i] 12:40 Vrchárske tance [i] 13:15 Svadba bez nevesty 4/4 [i] 14:25 Magazín Európskej ligy [i] 15:00 Tvárou v tvár [i] 15:30 Fokus rodina "N" [i] 16:15 Správy RTVS z regiónov [i] 16:25 Národnostné správy [i] 16:35 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej - prípravné zápasy [i] 19:30 (Ne)celebrity: Martin Drobňák [i] 19:40 Encyklopédia slov.obcí: Nižná a Vyšná Boca [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Ako funguje príroda [i] 20:55 Família: Família [i] 21:20 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Kinoráma [i] 21:55 Barneyho ženy [i] 00:10 BJD 2013: Zawinul Legacy Band (USA) [i] 01:00 Správy RTVS "N" [i] 01:50 Počasie [i] 01:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:50 TOP STAR [i] 06:15 KRIMI 06:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:35 TOP STAR [i] 08:05 NOVÝ PANELÁK: Máme sponzora [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Nič nedostaneš [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ: Bydlisko: reštaurácia [i] 10:55 Najlepšie torty 12 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:45 Kosti IV. 7 [i] 13:40 OCHRANCOVIA: Spravil zo mňa trosku [i] 14:45 Vtierka Castle II. 16 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 OCHRANCOVIA: Aj tak sa nestaráš [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Bratia [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT 20:00 KRIMI 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 SÚBOJ NÁRODOV [i] 22:25 Déja vu [i] 01:10 Nevydarený únos [i] 03:10 Edison [i] 04:45 Rodinné záležitosti 3 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Kutyil s.r.o. 9 [i] 06:15 Takešiho hrad 4,5 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Perry Mason: Prípad umlčanej speváčky 15 [i] 10:25 Už dosť, šéfe! VI. 11 [i] 11:15 C.S.I.: Kriminálka New York II. 23 [i] 12:10 Ničitelia mýtov [i] 13:30 Profesionáli IV.: Miňov odchod 11 [i] 14:25 Simpsonovci XVII. 17 [i] 15:00 Takešiho hrad 4 [i] 15:30 Kutyil s.r.o. 10 [i] 16:30 Simpsonovci XVII. 18 [i] 16:55 PANELÁK: Máme sponzora [i] 18:00 Ničitelia mýtov 10 [i] 19:00 Vytunuj mi fáro [i] 19:30 Profesionáli IV.: Kasíno 12 [i] 20:30 Kód Apokalypsy [i] 22:40 X FACTOR [i] 00:05 Liga snov II. 3,4 [i] 01:00 Zákon gangu IV. 10 [i] 01:40 Ničitelia mýtov 10 [i] 02:30 Vražedná divočina [i] 04:05 Akty X VI. 19,20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 4 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 7 [i] 08:55 Komisař Rex III. 10 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 13 [i] 11:00 House Viii. 20 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 5 [i] 13:00 Havaj 5-0 I. 11 [i] 14:00 Společná terapie I. 7 [i] 15:00 House Viii. 21 [i] 16:00 Stargate Universe Ii. 1 [i] 17:00 Komisař Rex III. 11 [i] 18:05 Havaj 5-0 I. 12 [i] 19:05 Společná terapie I. 8 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 8 [i] 21:00 Vítejte v džungli 1 [i] 23:00 Spartakus: Bohové arény 1 [i] 00:05 Hannibal Ii. 1 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 8 [i] 01:50 Spartakus: Bohové arény 1 [i] 02:45 Hannibal Ii. 1 [i] 03:30 Californication V. 9 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Záchrana pod hladinou [i] 06:00 Jak se to dělá: Olivový olej/vysokozdvižné vozíky/lyžařské boty [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 07:15 Nutné k přežití: Člověk proti divočině: Bearův jídelníček [i] 08:10 Dvojí přežití: Jíst prach [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Zelenáči [i] 09:55 Americké zbraně 12 [i] 10:50 Jak to dělají?: Hydroelektrická hráz/Mikročipy [i] 11:15 Jak se to dělá: Tapiokový pudink/sněžné pluhy/kolesové parníky [i] 11:40 Jak se to dělá: Závodní auta/vepřový závin/vodotrysky/umělé kamenné ornamenty [i] 12:10 Jak se to dělá: Manžetové knoflíčky/borůvkové taštičky/přístrojové desky/kameninové zboží [i] 12:35 Megastavitelé: Most šejka Zayeda v Abu Dhabi [i] 13:30 Opravna vraků: Na počest Skauta [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 15:20 Hra o peníze: Králova zbraň [i] 15:50 Králové aukcí: Clay Walker zavítá do Gallery 63 [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Územní válka [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Výbuch [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 8 [i] 18:05 Králové aukcí: Kniha Johna Hancocka [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Viva Las Vegas [i] 19:00 Jak se to dělá: Karbonová kola/lustry/pera [i] 19:30 Jak se to dělá: Meče, pontony, skříňové pendlovky [i] 20:00 Zajetí Oswalda [i] 21:00 Ďábelská jízda 3 [i] 22:00 Derren Brown: Apokalypsa 2 [i] 23:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Lindou Cartyovou [i] 00:00 Nejdůležitější bitvy: První americká válka proti komunismu [i] 00:55 Zajetí Oswalda [i] 01:50 Ďábelská jízda 3 [i] 02:50 Derren Brown: Apokalypsa 2 [i] 03:50 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Lindou Cartyovou [i] 04:45 Jak to dělají? 4 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Velký závazek 10/32 [i] 09:45 Úraz [i] 10:05 Hobby naší doby [i] 10:35 Abeceda hvězd [i] 11:30 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Smrt v ráji II 6/8 [i] 15:10 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:15 Postřehy odjinud [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Nora pro králíka [i] 17:05 Besipky: Odstředivá síla [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika: Iniciála Vé 13/22 [i] 20:55 13. komnata Františka Ringo Čecha [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:10 Kolo plné hvězd [i] 23:05 Profesionálové: Kde končí džungle 6/57 [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:25 Malá farma: Nora pro králíka [i] 00:50 Banánové rybičky [i] 01:25 Sama doma [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Zpívá Jožka Černý [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 6/26 [i] 09:55 Vesmír: Energie [i] 10:40 Planeta dinosaurů: Noví obři [i] 11:30 Vesnicopis [i] 11:50 Chcete mě? ZJ [i] 12:20 Život na pobřeží: Kambodža [i] 13:05 Život mezi vlnami [i] 14:00 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 3/10 [i] 14:45 City Folk 2013: Lublaň [i] 15:10 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:55 Věda na vlastní kůži [i] 16:45 Mollové tóny Karla Kryla [i] 17:30 Kancl IV [i] 17:50 Bít a nebít [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Specialita podniku 35/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Díkůvzdání 35/47 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Rodina ledního medvěda a já 2/3 [i] 20:55 Cesta z města [i] 22:45 Nelly a pan Arnaud [i] 00:30 Muž, který chtěl žít svůj život [i] 02:20 Babylon [i] 02:45 Mezní situace [i] 03:15 Ta naša kapela [i] 03:40 Z očí do očí [i] 04:20 Přijďte k nám na večeři [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2584 [i] 10:00 Ordinace v růžové zahradě 2: Velký třesk 486 [i] 11:20 Krok za krokem IV 10 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie II 13 [i] 13:25 Beze stopy III 16 [i] 14:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Zlé sémě 18 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Znamenáš pro mě moc 5 [i] 16:30 Krok za krokem IV 11 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III: Vražedné rande 19 [i] 18:25 Ulice 2585 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Můj přítel delfín [i] 22:30 Mstitel [i] 00:15 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Zlé sémě 18 [i] 01:00 Kriminálka Miami III: Vražedné rande 19 [i] 01:45 Novashopping 02:15 DO-RE-MI [i] 03:00 Áčko: Povoláním uklízečka [i] 03:45 Kolotoč [i] 04:25 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk VI: Poslední opona 2 [i] 07:00 Vraždy v Kitzbühelu II: Pytlák 2 [i] 08:10 M*A*S*H 54 [i] 08:55 M*A*S*H 55 [i] 09:30 To je vražda, napsala II: Záhadný nález 2 [i] 10:35 Policie Hamburk VI: Celá pravda 3 [i] 11:35 Rosamunde Pilcher: Odstíny lásky: Rodinné tajemství [i] 13:35 Walker, Texas Ranger VIII: Den očisty 17 [i] 14:30 Specialisté na vraždy VI: Děti 1/2 [i] 15:30 Castle na zabití II: Prastará kletba 19 [i] 16:25 Komisař Rex III: Závod smrti 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Farmář hledá ženu: Romantické víkendy [i] 21:20 Vylomeniny [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:15 Šest vražd stačí, maminko! [i] 01:15 Poslední loupež [i] 03:20 Specialisté na vraždy VI: Děti 1/2 [i] 04:05 Walker, Texas Ranger VIII: Den očisty 17 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 70/160 [i] 06:15 Rebeli na strednej 60/135 [i] 07:10 Medzi láskou a nenávisťou 23/124 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 148/200 [i] 10:35 Doňa Barbara 76/190 [i] 11:45 Fatmagul 15-16/160 [i] 13:55 Nespútaný anjel 155-156/194 [i] 15:55 Keď budeš moja 137-138/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:40 Doktorka Zoe II. 3/22 [i] 22:30 Kráska a zviera I. 3/22 [i] 23:30 Smrtiaca posadnutosť [i] 01:10 Lovkyňa záhad: Víkend plný tajomstiev [i] 02:30 Priatelia [i] 03:15 Bez servítky [i] 04:05 Zakázaná vášeň 30/140 [i] 04:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 77/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:10 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Extrakt [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Protiklady se přitahují [i] 13:40 Neodolatelný [i] 15:35 Klientka [i] 17:30 Světák [i] 19:20 Ztráta paměti [i] 21:00 Zóna smrti [i] 22:40 Nenávist [i] 00:20 Neřízená střela [i] 01:55 Muž, který se směje [i] 03:35 Ztráta paměti [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Rallye [i] 08:45 Cyklistika [i] 09:45 Vzpírání [i] 10:30 Fotbal [i] 12:00 Fotbal [i] 12:15 Fotbal [i] 12:30 Fotbal [i] 15:00 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 16:30 Fotbal [i] 18:30 Vzpírání [i] 20:15 Dřevorubecké sporty [i] 21:15 Box [i] 23:15 Vzpírání [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:00 Rookie Blue 3: Pravidla 11 [i] 06:20 Rookie Blue 3: Vnitřní inspekce 12 [i] 07:20 Městečko Haven 2: Svět se točí dál 12 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Modrý Templář 22 [i] 09:20 Bratři a sestry 5: Návrat domů 1 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 12: Malá milosrdenství 5 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Převaha 12 [i] 13:20 Námořní hlídka 1: Zkouška odvahy 8 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 2: Soucit 1 [i] 15:20 Bratři a sestry 5: Krátké setkání 2 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 12: Čahoun 6 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 2: Finale 13 [i] 19:20 Námořní hlídka 1: Ztracený Thor 9 [i] 20:20 Rookie Blue 1: Seznam čestných hostů 8 [i] 21:20 Stůj, nebo maminka vystřelí!