TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - VÝBER NASLEPO [i] 10:00 Chlapi neplačú [i] 11:10 Komisár Rex V. 5/15 [i] 12:10 Odložený prípad I. 14/23 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 22/24 [i] 14:05 Monk V. 6/16 [i] 15:00 Krok za krokom VII. 19/19 [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 11/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 15/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:40 Dva a pol chlapa III. 11/24 [i] 23:05 Krok za krokom VII. 19/19 [i] 23:35 Monk V. 6/16 [i] 00:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 15/24 [i] 01:25 Odložený prípad I. 14/23 [i] 02:10 NCIS: Los Angeles III. 22/24 [i] 02:55 Monk V. 6/16 [i] 03:40 Komisár Rex V. 5/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Sila lásky VI. 51 [i] 06:40 McLeodove dcéry III. 22/26 [i] 07:25 Nash Bridges: Očitý svedok 8 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Počasie [i] 09:25 Doktor z hôr - Nové osudy: Ostrý rez 3/8 [i] 10:20 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:45 Hurá do záhrady [i] 14:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:55 Extrémni experti 40/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy: Hádky a karanténa 4/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Letná láska [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Prvá časť 1/13 [i] 23:00 Hlavný podozrivý - newyorské prípady: Mäsožravá ovca 2/13 [i] 23:45 Nash Bridges: Očitý svedok 8 [i] 00:30 Autosalón [i] 00:55 Slovensko v obrazoch [i] 01:15 Svet v obrazoch [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:00 Sila lásky VI. 51 [i] 03:50 Extrémni experti 40/68 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:50 Polícia [i] 07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:00 Móric Beňovský žije ! [i] 10:00 Architektúra: Dom zo skla v Paríži [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:55 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:35 Cesta: Postrach menom Guillain Barrého syndróm [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:55 Taliansky muzikál [i] 13:45 Svadba bez nevesty 3/4 [i] 14:35 Senior klub [i] 15:05 Rómsky magazín [i] 15:40 Fokus právo "N" [i] 16:25 Správy RTVS z regiónov [i] 16:40 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:35 Halali [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Neznáme Benátky: Mesto umenia [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Správy RTVS "N" [i] 23:55 Počasie [i] 00:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Vtierka Castle II. 14 [i] 05:40 TOP STAR [i] 06:05 KRIMI 06:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:25 TOP STAR [i] 07:55 NOVÝ PANELÁK: Si sexi [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Dcéra tyran [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Keby to naši vedeli [i] 10:55 Najlepšie torty 11 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti IV. 6 [i] 13:40 OCHRANCOVIA: Letuška [i] 14:40 Vtierka Castle II. 15 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 OCHRANCOVIA: Spravil zo mňa trosku [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Malý Oidipus [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT 20:00 KRIMI 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Máme sponzora [i] 21:30 Profesionáli: Evička 12 [i] 22:30 KUKÁTKO [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 2 [i] 00:30 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 17/17 [i] 01:25 Hawaii 5.0 III. 9 [i] 02:15 Dexter VII. 2 [i] 03:05 Profesionáli: Evička 12 [i] 03:50 NOVÝ PANELÁK: Máme sponzora [i] 04:35 KUKÁTKO [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:35 Kutyil s.r.o. 8 [i] 06:15 Takešiho hrad 2,3 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Perry Mason: Prípad vojnovej ozveny 14 [i] 10:25 Už dosť, šéfe! VI. 10 [i] 11:15 C.S.I.: Kriminálka New York II. 22 [i] 12:10 Ničitelia mýtov [i] 13:30 Profesionáli IV.: Profibomba 10 [i] 14:25 Simpsonovci XVII. 16 [i] 15:00 Takešiho hrad 2 [i] 15:30 Kutyil s.r.o. 9 [i] 16:25 Simpsonovci XVII. 17 [i] 16:50 PANELÁK: Si sexi [i] 17:55 Ničitelia mýtov 9 [i] 19:00 Vytunuj mi fáro [i] 19:25 Profesionáli IV.: Miňov odchod 11 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 2 [i] 21:25 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 17/17 [i] 22:20 Hawaii 5.0 III. 9 [i] 23:20 Dexter VII. 2 [i] 00:20 Damages V.: - V ohrození života 2 [i] 01:10 Miesto činu: Pechmarie [i] 02:30 Sladký život PLAYMATE V. 3,4 [i] 03:20 Akty X VI. 17,18 [i] 04:45 Carpocalypse 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší III. 3 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 6 [i] 09:00 Komisař Rex III. 9 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 12 [i] 11:00 House Viii. 19 [i] 12:00 Posel ztracených duší III. 4 [i] 13:00 Havaj 5-0 I. 10 [i] 14:00 Společná terapie I. 6 [i] 15:00 House Viii. 20 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 13 [i] 17:00 Komisař Rex III. 10 [i] 18:00 Havaj 5-0 I. 11 [i] 19:00 Společná terapie I. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 7 [i] 21:00 Ncis: Los Angeles V. 2 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 3 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 4 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 2 [i] 00:50 Ncis: Los Angeles V. 2 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba VI. 3 [i] 02:25 Námořní vyšetřovací služba VI. 4 [i] 03:10 Californication V. 8 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Vražedný pohárek sody [i] 06:00 Jak se to dělá: Sochy ze dřeva/trenažéry Arc Trainer/inkoustová pera [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 07:15 Nutné k přežití: Sibiř - část 2 [i] 08:10 Dvojí přežití: Uvíznout v blátě [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Muž přes palubu [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Válka náklaďáků [i] 10:50 Jak to dělají?: Dopravní letadla/řetězová pila [i] 11:15 Jak se to dělá: Voskové figuríny/vysouvací rolety/suché pečivo/cínové korbele [i] 11:40 Jak se to dělá: Štětky na čištění dýmek/sýr Stilton/elektrické měřící hodiny/dalekohledy [i] 12:10 Jak se to dělá: Napodobeniny ryb/poplašná zařízení/balené sendviče/svíce [i] 12:35 Megastavitelé: Brána do Benátek [i] 13:30 Texaské války aut: Úspěch či nezdar [i] 14:25 Lovci odpadu 3 [i] 15:20 Zlatá horečka – Aljaška 15 [i] 16:15 Zlato Beringova moře: Do hlubin [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Štěstěna [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 7 [i] 18:05 Králové aukcí: Růžový Cadillac [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Las Vegas [i] 19:00 Jak se to dělá: Kladiva/švýcarský sýr/kolečkové brusle [i] 19:30 Jak se to dělá: Dřezy/kůže/pedálové steel kytary [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 21:00 Hra o peníze: Králova zbraň [i] 21:30 Králové aukcí: Clay Walker zavítá do Gallery 63 [i] 22:00 Válka skladů v Kanadě 6 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 23:00 Štvanice: Filipíny [i] 00:00 Klondike 4 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 24 [i] 01:50 Hra o peníze: Králova zbraň [i] 02:20 Králové aukcí: Clay Walker zavítá do Gallery 63 [i] 02:50 Válka skladů v Kanadě 6 [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 03:50 Štvanice: Filipíny [i] 04:45 Jak to dělají? 3 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Zbav nás zlého 9/32 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Zlomené srdce 14/92 [i] 15:10 Televarieté [i] 16:35 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 21:23 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Na stopě [i] 22:45 Případy inspektora Lynleyho III: Kdyby jsou chyby 4/4 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 00:55 Postřehy odjinud [i] 01:00 Kuchařská pohotovost [i] 01:25 Sváteční slovo kazatele Víta Vursta [i] 01:30 Banánové rybičky [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: Zítra je taky den 27/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Poslední soud [i] 10:40 Elba stopami císaře [i] 11:20 Architektura 38/45 [i] 11:50 Proč letadla padají: Lidský faktor [i] 12:35 Rok 1929 - rok Velkého krachu [i] 13:25 Vínečko II [i] 13:55 Auto Moto Revue [i] 14:20 Trabantem Jižní Amerikou 2/12 [i] 14:50 Postřehy odjinud [i] 14:55 Nákladní vozy Mack [i] 15:45 Planeta dinosaurů: Noví obři [i] 16:35 Ve znamení želvy [i] 17:30 Kancl IV [i] 17:50 Zázračná planeta: Rodina ledního medvěda a já 1/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Až zmíněný zemře 34/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Jak připravit profesora o hlavu - 2. část 34/47 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Kouzelný ostrov [i] 21:00 Rozpuštěný a vypuštěný [i] 22:20 Matrjoški 1/10 [i] 23:15 Impérium - Mafie v Atlantic City 1/12 [i] 00:25 Queer: Ruské otevřené hry [i] 00:55 Bratři a sestry V: Oliviina volba 17/22 [i] 01:35 Nedej se [i] 02:30 Chcete je? ZJ [i] 02:35 Náš venkov: Z města pro mladé jiná cesta [i] 02:50 Putování za muzikou [i] 03:20 Národní klenoty [i] 03:45 Druhý pokus [i] 04:15 Ta naše dechovka [i] 04:40 Duchovní kuchyně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2583 [i] 09:45 Hlas [i] 11:25 Krok za krokem IV 9 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie II 12 [i] 13:25 Beze stopy III 15 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Svědomí 17 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Budu tě nosit na rukou 4 [i] 16:30 Krok za krokem IV 10 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III: Sex a daně 18 [i] 18:25 Ulice 2584 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Velký třesk 486 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:10 Tělo na tělo [i] 23:45 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Svědomí 17 [i] 00:35 Kriminálka Miami III: Sex a daně 18 [i] 01:20 Novashopping 01:50 20 chytrých rad 2 [i] 02:40 DO-RE-MI [i] 03:25 Kolotoč [i] 04:10 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:05 Policie Hamburk VI: Zlatá rybka 1 [i] 06:55 Vraždy v Kitzbühelu II: Kamenná lavina 1 [i] 08:10 M*A*S*H 53 [i] 08:50 M*A*S*H 54 [i] 09:25 To je vražda, napsala II: Zámožné vdovy 1 [i] 10:25 Policie Hamburk VI: Poslední opona 2 [i] 11:25 Rosamunde Pilcher: Otázka cti [i] 13:25 Walker, Texas Ranger VIII: Opožděná spravedlnost 16 [i] 14:25 Specialisté na vraždy VI: Tajemství vlků 2/2 [i] 15:30 Castle na zabití II: Vražda jako předloha 18 [i] 16:25 Komisař Rex II: Stockiho poslední případ 15 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže [i] 23:25 Šestej smysl 1 [i] 00:20 Myšlenky zločince VI: Zákon nabídky a poptávky 24 [i] 01:15 Firma: Kapitola devatenáctá 19 [i] 02:05 Specialisté na vraždy VI: Tajemství vlků 2/2 [i] 02:50 Walker, Texas Ranger VIII: Opožděná spravedlnost 16 [i] 03:35 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rebeli na strednej 59/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 22/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 147/200 [i] 10:35 Doňa Barbara 75/190 [i] 11:50 Fatmagul 13-14/160 [i]