TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex V. 4/15 [i] 12:10 Odložený prípad I. 13/23 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 21/24 [i] 14:05 Monk V. 5/16 [i] 15:00 Krok za krokom VII. 18/19 [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 10/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 14/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - VÝBER NASLEPO [i] 21:50 Arrow 7-8/23 [i] 23:45 Dva a pol chlapa III. 10/24 [i] 00:10 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 14/24 [i] 01:10 Odložený prípad I. 13/23 [i] 01:55 NCIS: Los Angeles III. 21/24 [i] 02:40 Krok za krokom VII. 18/19 [i] 03:00 Monk V. 5/16 [i] 03:40 Komisár Rex V. 4/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Góly - body - sekundy [i] 05:55 Počasie [i] 06:05 Sila lásky VI. 50 [i] 06:55 McLeodove dcéry III. 21/26 [i] 07:35 Nash Bridges: Zmiznutie 7 [i] 08:20 Správy RTVS "N" [i] 09:10 Góly - body - sekundy [i] 09:25 Doktor z hôr - Nové osudy: Rozhodnutie 2/8 [i] 10:20 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Nebíčko v papuľke: Hlohovec - medvedí cesnak [i] 14:25 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Poblúznenie [i] 14:55 Extrémni experti 39/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy: Ostrý rez 3/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov [i] 22:45 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:25 Nash Bridges: Zmiznutie 7 [i] 00:15 Reportéri [i] 00:40 Dámsky klub [i] 02:10 Sila lásky VI. 50 [i] 03:00 Cirkus, Cirkus Festival [i] 03:50 Extrémni experti 39/68 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:00 Amaro Džives - Náš deň [i] 10:30 Rusínsky magazín [i] 10:55 Fokus zdravie "N" [i] 11:40 Ambulancia: Pomohla im oxygénoterapia - liečba komplikácií diabetu hyperbarickou oxygénoterapiou [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:50 Folklórne slávnosti v Heľpe [i] 13:20 Svadba bez nevesty 2/4 [i] 14:45 VAT: Detekčné zariadenie na kontrolu tekutín [i] 15:10 Maďarský magazín [i] 15:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 16:30 Správy RTVS z regiónov [i] 16:40 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:35 Test magazín [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Móric Beňovský žije ! [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:30 Góly - body - sekundy [i] 21:35 Umenie: VIZUÁLNE UMENIE [i] 21:50 Tvár v okne [i] 23:25 Polícia [i] 23:40 Profesionál [i] 23:55 Autosalón [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Počasie [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:05 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 05:45 TOP STAR [i] 06:10 KRIMI 06:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:25 TOP STAR [i] 07:55 NOVÝ PANELÁK: Pevné rozhodnutie [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Sám doma [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Otrok [i] 10:55 Najlepšie torty 10 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti IV. 5 [i] 13:40 OCHRANCOVIA: Vyhadzuje nás z bytu [i] 14:40 Vtierka Castle II. 14 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 OCHRANCOVIA: Letuška [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Dlh [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT 20:00 KRIMI 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Si sexi [i] 21:30 Kosti IX. 14 [i] 22:30 NOVÝ SERIÁL NA JOJKE: Kravaťáci I. 1/13 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Miami III. - Pilot 1,2/2 [i] 02:15 Kosti IX. 14 [i] 02:55 C.S.I.: Kriminálka Miami III - Pilot 1,2/2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Kutyil s.r.o. 7 [i] 06:15 To najlepšie z Takešiho hradu II. 9/9 [i] 06:35 Takešiho hrad 1/40 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Perry Mason: Prípad otráveného pera 13 [i] 10:25 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 22/22 [i] 11:25 C.S.I.: Kriminálka New York II. 21 [i] 12:15 Ničitelia mýtov [i] 13:35 Profesionáli IV.: Únosca 9 [i] 14:30 Simpsonovci XVII. 15 [i] 15:00 To najlepšie z Takešiho hradu II. 9/9 [i] 15:30 Kutyil s.r.o. 8 [i] 16:25 Simpsonovci XVII. 16 [i] 16:55 PANELÁK: Pevné rozhodnutie [i] 17:55 Ničitelia mýtov 8 [i] 19:00 Vytunuj mi fáro [i] 19:30 Profesionáli IV.: Profibomba 10 [i] 20:30 72 hodín k slobode [i] 22:30 Mafstory: Bratranec Emil, Béla Oceľová päsť 28,29 [i] 00:30 Zločin II. 12 [i] 01:10 Miesto činu: Smrtiace suveníry [i] 02:35 Sladký život PLAYMATE V. 1,2/21 [i] 03:25 Akty X VI. 15,16 [i] 04:50 Carpocalypse 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší III. 2 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 5 [i] 09:05 Komisař Rex III. 8 [i] 10:05 Sue Thomas: Agentka FBI III. 11 [i] 11:05 House Viii. 18 [i] 12:05 Posel ztracených duší III. 3 [i] 13:05 Havaj 5-0 I. 9 [i] 14:05 Společná terapie I. 5 [i] 15:00 House Viii. 19 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 12 [i] 17:00 Komisař Rex III. 9 [i] 18:00 Havaj 5-0 I. 10 [i] 19:00 Společná terapie I. 6 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 6 [i] 21:00 Myšlenky zločince IX. 1 [i] 22:00 Hannibal Ii. 1 [i] 23:00 CSI: New York IX. 8 [i] 00:00 Bez hranic I. 8 [i] 01:00 Hannibal Ii. 1 [i] 01:50 CSI: New York IX. 8 [i] 02:35 Bez hranic I. 8 [i] 03:25 Californication V. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Kulka přeměněná v bumerang [i] 06:00 Jak se to dělá: Sady klíčů/kožená obuv/Ferrari [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 26 [i] 07:15 Nutné k přežití: Sibiř - část 1 [i] 08:10 Dvojí přežití: V nesnázích [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Loď ze železa, muži z oceli [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 3 [i] 10:50 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i] 11:15 Jak se to dělá: Průmyslová ocelová lana/živé stěny/velký formát [i] 11:40 Jak se to dělá: Čokoládové mince/podlahové topení/šlapací auta/latexové meče [i] 12:10 Jak se to dělá: Kaviár z chovu/přívodní potrubí/motorkářské bundy/lopaty a rýče [i] 12:35 Megastavitelé: Největší ropný vrt světa [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Skvělý Kingswood 1971/retro replika vozu [i] 14:25 Impozantní letadla: Sofia 747 [i] 15:20 Muži Yukonu: Příchod jara [i] 16:15 Porter Ridge: Jde do tuhého [i] 16:45 Ropa za humny: Vrt na amišském pozemku [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Figuríny [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 6 [i] 18:05 Králové aukcí: Ruční dělo [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Rodeo Ton [i] 19:00 Jak se to dělá: Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry [i] 19:30 Jak se to dělá 6 [i] 20:00 Hra o kameny: Hledači kamenů [i] 21:00 Zlato Beringova moře: Do hlubin [i] 22:00 Klondike 6 [i] 23:00 Muži Yukonu: Čerstvá krev [i] 00:00 Aljašská železnice 6 [i] 00:55 Hra o kameny: Hledači kamenů [i] 01:50 Zlato Beringova moře: Do hlubin [i] 02:50 Klondike 6 [i] 03:50 Muži Yukonu: Čerstvá krev [i] 04:45 Jak to dělají? 2 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Kachní konfit [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Za hlasem srdce 8/32 [i] 09:45 Polopatě [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Dobrodružství kriminalistiky: Mechanoskopie 14/26 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:15 Profesionálové: Hrdinové 5/57 [i] 15:10 Kuchařská pohotovost [i] 15:30 Televarieté [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Život se smrtí 4/7 [i] 21:43 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Jak napálit advokáta [i] 23:05 Tělo jako důkaz III: Ta věc s tátou 13/13 [i] 23:45 AZ-kvíz [i] 00:10 Banánové rybičky [i] 00:45 Dobré ráno [i] 03:20 TýTý 2013 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Čtenářský deník [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 09:55 Století létání 6/26 [i] 10:50 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Leyte 2/2 [i] 11:50 Přežít! [i] 12:40 Náš venkov: Z města pro mladé jiná cesta [i] 13:00 Istrijské variace [i] 13:25 Putování za muzikou [i] 13:50 Chcete je? ZJ [i] 14:00 Folklorika [i] 14:25 Naše tradice: Velikonoce a Smrtná neděle [i] 14:55 Kvarteto [i] 15:25 Život mezi vlnami [i] 16:15 Občanská válka v USA 2/3 [i] 17:10 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 17:35 Kancl IV [i] 18:00 Život na pobřeží: Kambodža [i] 18:45 Večerníček [i] 19:00 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Nevděčný pacient 33/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Jak připravit profesora o hlavu - 1. část 33/47 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:00 Na cestě po Chiapasu [i] 21:25 Trabantem Jižní Amerikou 2/12 [i] 21:55 Luther 3/6 [i] 22:50 Cabriolet [i] 00:10 Bít a nebít [i] 01:05 Chcete mě? ZJ [i] 01:30 Vínečko II [i] 01:55 Křížové cesty: Břemeno [i] 02:25 Malý velký třesk [i] 02:50 Ta naša kapela [i] 03:20 Z očí do očí [i] 04:00 Duchovní kuchyně [i] 04:25 Za dveřmi je A.G. [i] 04:55 Augustin Navrátil - portrét praktického katolíka [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 09:05 Ulice 2582 [i] 09:55 Ordinace v růžové zahradě 2: Hlavně žádný smrťáky! 485 [i] 11:20 Krok za krokem IV 8 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie II 11 [i] 13:25 Beze stopy III 14 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Svatý 16 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: To není fér 3 [i] 16:30 Krok za krokem IV 9 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III: Konec hry 17 [i] 18:25 Ulice 2583 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hlas [i] 22:00 Dlouhý polibek na dobrou noc [i] 00:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Svatý 16 [i] 01:10 Kriminálka Miami III: Konec hry 17 [i] 01:50 Novashopping 02:20 20 chytrých rad 1 [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:10 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk V: Yesterday 30 [i] 07:10 Vraždy v Kitzbühelu I: Klan 6 [i] 08:25 M*A*S*H 52 [i] 09:05 M*A*S*H 53 [i] 09:40 To je vražda, napsala I: Smrt jde na děkovačku 23 [i] 10:40 Policie Hamburk VI: Zlatá rybka 1 [i] 11:40 Rosamunde Pilcher: Nový začátek [i] 13:35 Walker, Texas Ranger VIII: Hřmící jestřáb 15 [i] 14:30 Specialisté na vraždy VI: Tajemství vlků 1/2 [i] 15:30 Castle na zabití II: Nikki bude hořet 17 [i] 16:25 Komisař Rex II: Nad střechami Vídně 14 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Granát 259 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Pípšoubazar [i] 23:35 Hawaii 5-0 III: Rána osudu 4 [i] 00:30 Myšlenky zločince VI: Tajemství mořského dna 23 [i] 01:20 Nedokonalé zločiny VI: Kdo zabil Santa Clause? 8 [i] 02:15 Specialisté na vraždy VI: Tajemství vlků 1/2 [i] 03:05 Walker, Texas Ranger VIII: Hřmící jestřáb 15 [i] 03:45 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rebeli na strednej 58/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 21/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 146/200 [i] 10:35 Doňa Barbara 74/190 [i] 11:45 Fatmagul 11-12/160 [i] 14:00 Nespútaný anjel 151-152/194 [i] 15:55 Keď budeš moja 133-134/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Odložený prípad VI. 20/23 [i] 21:30 Fatmagul - NOVÝ SERIÁL 13-14/160 [i] 23:20 Ezel 5-6/142 [i] 01:15 Priatelia [i] 02:00 Adela show [i] 02:35 Bez servítky [i] 03:15 L.O.V.E. [i] 04:05 Zakázaná vášeň 28/140 [i] 04:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 69/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Surfařská akademie [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Láska a jiné pohromy [i] 13:45 Modigliani [i] 16:00 Prodám šéfa zn.spěchá [i] 17:35 V neděli deset [i] 19:35 Za zavřenými dveřmi [i] 21:20 Zvláštní vztahy [i] 23:00 Dobrou noc a hodně štěstí [i] 00:45 Oni přicházejí [i] 02:10 Sofia [i] 03:40 Králičí nora [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport