TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex V. 3/15 [i] 12:10 Odložený prípad I. 12/23 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 20/24 [i] 14:05 Monk V. 4/16 [i] 15:00 Krok za krokom VII. 17/19 [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 9/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 13/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:40 Dva a pol chlapa III. 9/24 [i] 23:05 Krok za krokom VII. 17/19 [i] 23:35 Monk V. 4/16 [i] 00:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 13/24 [i] 01:25 Odložený prípad I. 12/23 [i] 02:15 NCIS: Los Angeles III. 20/24 [i] 03:00 Monk V. 4/16 [i] 03:40 Komisár Rex V. 3/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:55 Sila lásky VI. 49 [i] 06:45 McLeodove dcéry III. 20/26 [i] 07:30 Nash Bridges: Vrhač oštepu 6 [i] 08:15 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Počasie [i] 09:25 Doktor z hôr - Nové osudy: Túžba po domove 1/8 [i] 10:20 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Postav dom , zasaď strom [i] 14:55 Extrémni experti 38/68 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:25 Galileo [i] 16:55 Doktor z hôr - Nové osudy: Rozhodnutie 2/8 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel II: Cecília 5/16 [i] 22:45 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Maska 14/24 [i] 23:30 Nash Bridges: Vrhač oštepu 6 [i] 00:15 Grand hotel II: Cecília 5/16 [i] 01:40 Dámsky klub [i] 03:10 Sila lásky VI. 49 [i] 04:00 Extrémni experti 38/68 [i] 04:55 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Trpaslíci [i] 09:00 Od prisťahovalca po milionára: John Jacob Astor - Najbohatší muž Ameriky [i] 09:55 Japonská mozaika VI [i] 10:10 Japonská mozaika VI [i] 10:25 Národnostný magazín: Nemecký [i] 10:55 Fokus práca "N" [i] 11:40 Športové ozveny [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Muzika z Terchovej [i] 13:00 Svadba bez nevesty [i] 14:15 Família: Daný čas [i] 14:45 Orientácie [i] 15:25 Čavale [i] 16:00 Rusínsky magazín [i] 16:25 Veda v Európe II: Mikróby [i] 16:45 Fokus zdravie "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 ArtSpektrum [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Rieky sveta: Okavango, rieka zvierat [i] 18:30 Obnovme si domov [i] 18:45 Večerníček: Kvapka [i] 18:50 Kipper [i] 19:00 Trpaslíci [i] 19:05 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Narodení v divočine [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Amaro Džives - Náš deň [i] 21:35 Góly - body - sekundy [i] 21:40 Umenie: DIVADLO [i] 21:55 Ambulancia: Pomohla im oxygénoterapia - liečba komplikácií diabetu hyperbarickou oxygénoterapiou [i] 22:25 Borgiovci I. 7 [i] 23:15 Kinoráma [i] 23:40 Tempo [i] 23:55 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Počasie [i] 00:50 ArtSpektrum [i] 00:55 Rieky sveta: Okavango, rieka zvierat [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 TOP STAR [i] 06:05 KRIMI 06:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:25 TOP STAR [i] 07:55 NOVÝ PANELÁK: Škrečok [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Cvičme v rytme [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Nemôže mať dve matky [i] 10:55 Najlepšie torty 9 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 [i] 12:40 Kosti IV. 4 [i] 13:40 OCHRANCOVIA: Dieťa pre obe [i] 14:40 Vtierka Castle II. 13 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 OCHRANCOVIA: Vyhadzuje nás z bytu [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Vreckové [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 19:50 ŠPORT 20:00 KRIMI 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Pevné rozhodnutie [i] 21:30 Vtierka Castle VI. 2 [i] 22:30 VDOVA 12 [i] 23:30 72 hodín k slobode [i] 01:45 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 18 [i] 02:30 Vtierka Castle VI. 2 [i] 03:15 VDOVA 12 [i] 04:00 NOVÝ PANELÁK: Pevné rozhodnutie [i] 04:45 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Kutyil s.r.o. 6 [i] 06:15 To najlepšie z Takešiho hradu II. 7,8 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Perry Mason: Prípad vraha z mužstva hviezd 12 [i] 10:20 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 21 [i] 11:20 C.S.I.: Kriminálka New York II. 20 [i] 12:15 Ničitelia mýtov [i] 13:35 Profesionáli IV.: Východniar 8 [i] 14:20 Simpsonovci XVII. 14 [i] 15:00 To najlepšie z Takešiho hradu II. 7 [i] 15:30 Kutyil s.r.o. 7 [i] 16:30 Simpsonovci XVII. 15 [i] 17:00 PANELÁK: Škrečok [i] 18:00 Ničitelia mýtov 7 [i] 19:05 Vytunuj mi fáro [i] 19:30 Profesionáli IV.: Únosca 9 [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 18 [i] 21:25 Pohľad zvnútra: 2. svetová vojna 1/3 [i] 22:45 Letecké katastrofy V. 2 [i] 23:50 Zločinci III. 6 [i] 00:15 Zločin II. 11 [i] 01:05 Miesto činu: Šeherezáda [i] 02:30 Sladký život PLAYMATE IV. 12,13/13 [i] 03:20 Akty X VI. 13,14 [i] 04:45 Carpocalypse 1/6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Posel ztracených duší III. 1 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 4 [i] 09:10 Komisař Rex III. 7 [i] 10:10 Sue Thomas: Agentka FBI III. 10 [i] 11:10 House Viii. 17 [i] 12:10 Posel ztracených duší III. 2 [i] 13:10 Havaj 5-0 I. 8 [i] 14:10 Společná terapie I. 4 [i] 15:05 House Viii. 18 [i] 16:05 Sue Thomas: Agentka FBI III. 11 [i] 17:05 Komisař Rex III. 8 [i] 18:05 Havaj 5-0 I. 9 [i] 19:05 Společná terapie I. 5 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 5 [i] 21:00 Jak prosté II. 14 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 13 [i] 22:55 Havaj 5-0 I. 22 [i] 23:55 Strážce pořádku IV. 3 [i] 00:50 Jak prosté II. 14 [i] 01:45 Havaj 5-0 I. 22 [i] 02:30 Strážce pořádku IV. 3 [i] 03:15 Californication V. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Odporné skryté pravdy [i] 06:00 Jak se to dělá: Čtyřkolky/sjezdové lyže/laserové řezačky [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 6 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 25 [i] 07:15 Nutné k přežití: Patagonie - část 2 [i] 08:10 Dvojí přežití: Po bouři [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Takže ty chceš mít loď [i] 09:55 Zlato z džungle: Útěk a zbraně [i] 10:50 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i] 11:15 Jak se to dělá: Dřevěné trámy/terénní vozy/zeleninové hamburgery/vrtáky do dřeva [i] 11:40 Jak se to dělá: Turbokompresory/enchilady/hodinky [i] 12:10 Jak se to dělá: Vzorované skleněné panely / cestovní kontejnery / fázová animace [i] 12:35 Megastavitelé: Most Incheon Grand Bridge [i] 13:30 Pátá rychlost 15 [i] 14:25 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 15:20 Nejpodivnější na světě: Spánek [i] 16:15 Zkus přežít: S chutí do toho [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Zlá krev [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 5 [i] 18:05 Králové aukcí: Souprava na upíry [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Revolver, nůž a boxer v jednom [i] 19:00 Jak se to dělá: Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry [i] 19:30 Jak se to dělá: Trávníky/sušené hovězí maso/kuželky na bowling [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Rozloučení paliče alkoholu [i] 21:00 Muži Yukonu: Stoupající řeka [i] 22:00 Porter Ridge: Večírek s drtičem aut [i] 22:30 Ropa za humny: Ucpané čerpadlo [i] 23:00 Amišská mafie: Poslední večeře [i] 00:00 Idiot na cestách: Čína [i] 00:55 Načerno pálený alkohol: Rozloučení paliče alkoholu [i] 01:50 Muži Yukonu: Stoupající řeka [i] 02:50 Porter Ridge: Večírek s drtičem aut [i] 03:20 Ropa za humny: Ucpané čerpadlo [i] 03:50 Amišská mafie: Poslední večeře [i] 04:45 Jak to dělají? 1 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery VI: Pod povrchem 7/32 [i] 09:50 13. komnata Jana Šibíka [i] 10:20 Reportéři ČT [i] 11:00 Bylo to sluníčko [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Slovácko sa nesúdí [i] 14:55 Televarieté [i] 16:40 Cestománie [i] 17:05 Postřehy odjinud [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Dobrodružství kriminalistiky: Mechanoskopie 14/26 [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Nejlepší Bakaláři [i] 22:55 Protiúder III 1/10 [i] 23:40 MI5 III 5/10 [i] 00:35 Na stopě [i] 00:55 AZ-kvíz [i] 01:20 Sváteční slovo kazatele Víta Vursta [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Designtrend [i] 02:05 Hobby naší doby [i] 02:35 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Ve znamení želvy [i] 09:55 Gomera [i] 10:25 Národní klenoty [i] 10:50 Nedej se [i] 11:45 Křesťanský magazín [i] 12:15 Vzduchem cestovati [i] 12:45 Velká vlastenecká válka: Stalingrad [i] 13:35 Proč letadla padají: Požár v oblacích [i] 14:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:05 Tajemství Bible: Kniha Zjevení - konec světa? [i] 15:55 Rok 1929 - rok Velkého krachu [i] 16:50 Nákladní vozy Mack [i] 17:35 Kancl IV [i] 18:00 Vesmír: Energie [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Dárek k výročí 32/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Život v cele smrti 32/47 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 19:55 Cesty k úspěchu [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Kurský oblouk [i] 20:55 Proč letadla padají: Lidský faktor [i] 21:45 Báječní muži s klikou [i] 23:10 Sestřička Jackie: Zdravotnictví a film 12/12 [i] 23:40 Kanadská soda [i] 00:05 Babylon [i] 00:30 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 01:25 Chcete je? ZJ [i] 01:30 Manželky s vůní dálek [i] 02:00 Ta naša kapela [i] 02:25 Z očí do očí [i] 03:05 Duchovní kuchyně [i] 03:35 Za dveřmi je A.G. [i] 04:00 Moje nezapomenutelná dovolená [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2581 [i] 09:50 Kriminálka Anděl III: Panenka 9 [i] 10:55 Zničeno ve vteřině II [i] 11:20 Krok za krokem IV 7 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:35 Doktorka z Dixie II 10 [i] 13:20 Beze stopy III 13 [i] 14:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Nebezpečné hry 15 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Srdeční záležitost 2 [i] 16:30 Krok za krokem IV 8 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III: Letadlo plné peněz 16 [i] 18:25 Ulice 2582 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Hlavně žádný smrťáky! 485 [i] 21:35 Víkend: Znovu a lépe [i] 22:25 Lovci zločinců 16 [i] 23:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Maska 13 [i] 00:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Nebezpečné hry 15 [i] 00:50 Kriminálka Miami III: Letadlo plné peněz 16 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Lovci zločinců 16 [i] 02:50 Oligarchové: Fenomén ruského umění [i] 04:10 Snídaně s Novou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Policie Hamburk V: Hadí uštknutí 29 [i] 07:20 Vraždy v Kitzbühelu I: Poslední lanová dráha 5 [i] 08:35 M*A*S*H 51 [i] 09:15 M*A*S*H 52 [i] 09:50 To je vražda, napsala I: Pohřeb na padesáté míli 22 [i] 10:50 Policie Hamburk V: Yesterday 30 [i] 11:45 Rosamunde Pilcher: Falešná jeptiška [i] 13:35 Walker, Texas Ranger VIII: Jde o princip 14 [i] 14:30 Specialisté na vraždy VI: Na útěku 2/2 [i] 15:30 Castle na zabití II: Domina vždy plácne dvakrát 16 [i] 16:25 Komisař Rex II: Tři vteřiny do smrti 13 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Co je doma, to se počítá, pánové... [i] 22:00 Ano, šéfe! [i] 23:15 Myšlenky zločince VIII 7 [i] 00:10 Spravedlnost v krvi II: Modrá uniforma 11 [i] 01:05 Nedokonalé zločiny VI: Mstitelka 7 [i] 02:05 Specialisté na vraždy VI: Na útěku 2/2 [i] 02:50 Walker, Texas Ranger VIII: Jde o princip 14 [i] 03:35 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Rebeli na strednej 57/135 [i] 07:10 Medzi láskou a nenávisťou 20/124 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 V objatí hodvábu 145/200 [i] 10:40 Doňa Barbara 73/190 [i] 11:50 Fatmagul 9-10/160 [i] 14:00 Nespútaný anjel 149-150/194 [i] 15:55 Keď budeš moja 131-132/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Reflex [i] 20:30 Bostonské vraždy III. 12/15 [i] 21:30 Fatmagul - NOVÝ SERIÁL 11-12/160 [i] 23:20 Ezel 3-4/142 [i] 01:05 Priatelia [i] 01:50 Adela show [i] 02:25 Bez servítky [i] 03:05 L.O.V.E. [i] 04:00 Zakázaná vášeň 27/140 [i] 04:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 68/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Kung-fu nářez [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Píseň mého srdce [i] 13:55 Adolf Eichmann [i] 15:50 Láska a jiné pohromy [i] 17:30 Modigliani [i] 19:40 Povýšení [i] 21:15 Sofia