TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice V. 11/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:20 Scooby-Doo [i] 07:50 Kung Fu panda I. 9/10 [i] 08:15 Tučniaky z Madagaskaru I. 9/10 [i] 08:40 Krok za krokom VII. 15/19 [i] 09:10 Evolúcia [i] 11:15 Harry Potter a Polovičný princ (HD) [i] 14:30 Skús ma rozosmiať (HD) [i] 16:50 Lemra lemravá [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Podfukári [i] 22:40 Blesk [i] 00:50 Podfukári [i] 02:40 Blesk [i] 04:15 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Drišľakoviny mix [i] 06:15 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:25 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 22 [i] 07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Dilysin zly den [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklinove školské predstavenie 17/52 [i] 07:50 RÁNO S TRPASLÍKMI: Škaredé káčatko: Strýko Max [i] 08:15 RÁNO S TRPASLÍKMI: Garfield II.: Pirátske zlato [i] 08:30 Trpaslíci [i] 08:45 Zázračný ateliér [i] 09:10 Život rýb: Koralové divadlo [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Čarovné miesta Zeme III.: Omán 4/6 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 12:55 Občan za dverami [i] 13:15 Agatha Christie : Poirot: Plymouthský expres [i] 14:10 Zlatá klasika: Moskva slzám neverí [i] 16:40 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kolonáda 13/13 [i] 21:15 Návrat do Cold Mountain [i] 23:45 Komisárka: Korina 11/26 [i] 00:35 Komisárka: Desiata vražda 12/26 [i] 01:25 Návrat do Cold Mountain [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:40 Kapura [i] 09:20 Farmárska revue [i] 09:45 Test magazín: Plnené oblátky [i] 09:55 Narodení v koncentračnom tábore [i] 10:40 On air [i] 11:10 O hlúpej žene [i] 12:00 Orientácie [i] 12:30 Slovo: Slovo Mons. Jána Krajčíka [i] 12:50 Tenis Davis Cup [i] 18:15 Anjeli strážni: Anjeli strážni mayológa Milana Kováča [i] 18:45 Večerníček: Kvapka [i] 18:55 Kipper [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Narodení v divočine [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dokumentárny klub: Zamilované zvieratá [i] 21:30 Režisér Vido Horňák jubiluje: S Rozárkou [i] 22:45 Odpískané [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i] 00:15 Počasie [i] 00:25 Slovo: Slovo Mons. Jána Krajčíka [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 Denník ľadovej princeznej [i] 07:10 Ultimate Spider-man [i] 08:05 Káčerovo [i] 09:00 Šéf v utajení II. 7,8 [i] 11:00 Agentka bez minulosti 8,9 [i] 12:55 Stoj, lebo mamička vystrelí! [i] 14:55 Zrodenie Planéty opíc [i] 17:30 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 X FACTOR [i] 22:00 Chalan na hranie [i] 00:05 Stoj, lebo mamička vystrelí! [i] 02:00 Votrelec vs. Predátor [i] 03:35 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 04:25 SVET ZÁZRAKOV [i] 04:55 NOVÉ BÝVANIE [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Miesto činu Frankfurt: Smrť na horskej dráhe [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 Ninja Factor II. 66,67 [i] 08:50 Tak sa vozia milionári 6 [i] 09:20 Faktor strachu 6,7 [i] 11:05 Vytunuj mi fáro II. 5,6 [i] 12:00 SVET ZÁZRAKOV [i] 12:40 Tajomstvá histórie III. 3/3 [i] 13:40 Terénne monštrá II. 7 [i] 14:40 Tak sa vozia milionári 7 [i] 15:05 C.S.I.: Kriminálka New York V. 20,21 [i] 16:55 Zberači 10 [i] 17:55 "Pane, vy jste vdova!" [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Kliatba múmie [i] 22:35 Votrelec vs. Predátor [i] 00:45 Miesto činu: Kvet zla [i] 02:20 "Pane, vy jste vdova!" [i] 03:55 Terénne monštrá II. 7 [i] 04:40 Tajomstvá histórie III. 3/3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 JAG III. 12 [i] 08:00 JAG III. 13 [i] 09:00 Štěstí na dosah 1 [i] 11:15 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 12:15 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 17 [i] 13:15 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 18 [i] 14:10 VRAŽEDNÁ ČÍSLA III. 4 [i] 15:10 VRAŽEDNÁ ČÍSLA III. 5 [i] 16:05 Nora Roberts: Městečko Angels Fall 1 [i] 18:00 CSI: New York IX. 6 [i] 18:55 Bez hranic I. 5 [i] 19:55 Bez hranic I. 6 [i] 21:00 První rytíř 1 [i] 23:35 Vzpomínky II. 13 [i] 00:30 Post Mortem I. 5 [i] 01:30 První rytíř 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 20 [i] 05:35 Pátá rychlost 9 [i] 06:00 Jak se to dělá: Tlakové hrnce/bóje/cisternové návěsy [i] 06:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Motocykl pro Chicago Blackhawks - 1. část, motorka pro Bling Star – 2. část [i] 07:15 Krizové situace pod kontrolou: Letiště Hartsfield–Jackson v Atlantě, stát Georgia [i] 08:10 Bořiči mýtů: Newtonova houpačka [i] 09:05 Lovci odpadu 1 [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula [i] 10:25 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 9 [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 10 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 12:35 Králové aukcí: Souprava na upíry [i] 13:05 Králové aukcí: Ruční dělo [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích: Divoký západ [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích: Velké terno [i] 14:25 Zlatá horečka – Aljaška 11 [i] 15:20 Zlato Beringova moře: Oheň a ledovce [i] 16:15 Mrazivé zlato: Spory, jelen a objev [i] 17:10 Rození obchodníci: Mexiko a USA [i] 18:05 Opravna vraků 2012: Kabriolet Ford Mustang Ricka Fontany z roku 1967 [i] 19:00 Texaské války aut: Závod s pádným důvodem [i] 20:00 Auto versus divočina: Výstup do oblak [i] 21:00 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Síly přírody [i] 21:30 V nejhorším případě: Pád výtahu / výpadek elektrického proudu [i] 22:00 Štvanice: Jižní Korea [i] 23:00 Klondike 1 [i] 00:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Máme to doma [i] 00:55 Opravna vraků 2012: Kabriolet Ford Mustang Ricka Fontany z roku 1967 [i] 01:50 Bear Grylls: extrémní případy přežití zachycené kamerami: Síly přírody [i] 02:20 V nejhorším případě: Pád výtahu / výpadek elektrického proudu [i] 02:50 Štvanice: Jižní Korea [i] 03:50 Klondike 1 [i] 04:45 Auto versus divočina: Výstup do oblak [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Jana Šibíka [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Krásný Dvůr [i] 06:40 Okouzlení IV 6/52 [i] 07:35 Život je pes [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:50 Hříchy pro pátera Knoxe: Intimní záležitost 1/10 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Není houba jako houba [i] 14:20 Limonádový Joe aneb Koňská opera [i] 16:00 Bylo to sluníčko [i] 16:55 Byl jednou jeden dům: Ďábelské ostrovy 4/5 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Nevinnost [i] 21:40 168 hodin [i] 22:12 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Horem pádem [i] 00:05 Komisař Moulin [i] 01:35 Zkus mít vkus [i] 01:55 Království za koně [i] 02:15 Bydlení je hra [i] 02:40 Pod pokličkou [i] 03:00 Chalupa je hra [i] 03:25 Zahrada je hra [i] 03:55 Hodinový manžel [i] 04:15 13. komnata Jana Šibíka [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Pojďte se mnou létat 4/6 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:40 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 984/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 60 [i] 09:35 Národní klenoty [i] 10:00 Nedej se [i] 10:55 Chcete mě? ZJ [i] 11:25 Život se smrtí 3/7 [i] 12:05 Život na pobřeží: Kambodža [i] 12:50 Poutní místa: Bozkov [i] 13:10 Sváteční slovo kazatele Víta Vursta [i] 13:15 Křesťanský magazín [i] 13:40 Uchem jehly [i] 14:10 Křížové cesty: Břemeno [i] 14:35 Na cestě po Ohridu [i] 15:05 Trabantem Jižní Amerikou 1/12 [i] 15:30 Ve znamení želvy [i] 16:25 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 17:20 Naše tradice: Velikonoce a Smrtná neděle [i] 17:45 Vínečko II [i] 18:15 Na plovárně s Paulem Gravettem [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Cizí bota někdy tlačí 30/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Musíte mi věřit 30/47 [i] 19:45 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 20:00 Bít a nebít [i] 20:55 S kuchařem kolem světa: Nový [i] 21:55 Ve vší nevinnosti [i] 23:30 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 00:25 Přežít! [i] 01:15 Evropa dnes [i] 01:40 Folklorika [i] 02:10 Prezident Velitel [i] 03:05 Rasismus naruby [i] 03:35 Podle práva [i] 04:00 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 04:10 Zdeněk Škarvada [i] 04:35 Špačkova vila [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:15 Dinofroz 25 [i] 06:45 Senzační Spiderman 8 [i] 07:10 Taz - mania III 6 [i] 07:35 Legendy Chima 20 [i] 08:00 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 5 [i] 08:30 Víkend: Věčná touha [i] 09:15 Vezmi mě zpátky [i] 11:10 Ve znamení Merkura: Stopa stříbrných draků 4 [i] 12:45 Mrkáček Čiko [i] 14:15 Rodinná dovolená a jiná neštěstí [i] 16:05 Černý rytíř [i] 18:00 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Kočka 8 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Falešný důkaz 44 [i] 21:30 Střepiny [i] 22:05 Dannyho parťáci [i] 00:15 Ve znamení Merkura: Stopa stříbrných draků 4 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Volejte Novu [i] 02:35 Střepiny [i] 03:00 DO-RE-MI [i] 04:25 Áčko: Živím se jako taxikář [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Tron: Povstání I: Schůzka 16 [i] 06:50 Avengers - Sjednocení: Molekule Kid 9 [i] 07:20 Dokonalý Spider-Man I: Beetle mánie 16 [i] 07:50 Souboj generálů: Bitva u Stalingradu 4 [i] 09:05 Prima SVĚT [i] 09:35 Synové a dcery Jakuba skláře: Skrýš 1942 7 [i] 11:00 Partie [i] 11:50 Receptář prima nápadů [i] 13:10 Nedělní receptář extra 13:35 Show Jana Krause [i] 14:35 Big Ben III: Vražda ve sboru 6 [i] 16:40 Vraždy v Midsomeru III: Soudný den [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 X FACTOR [i] 21:30 Trable v ráji [i] 00:05 Policejní bažanti II: Zátah 5 [i] 01:05 Souboj generálů: Bitva u Stalingradu 4 [i] 02:05 Vraždy v Midsomeru III: Soudný den [i] 03:45 Big Ben III: Vražda ve sboru 6 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 76/129 [i] 06:25 Rosamunde Pilcherová: Odviate túžbou [i] 08:25 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V siedmom nebi II. 3-4/22 [i] 12:05 Stratená duša II. 18-19/22 [i] 14:10 Inga Lindströmová: Môj falošný snúbenec [i] 16:00 Doktorka Zoe II. 2/22 [i] 17:00 Kráska a zviera I. 2/22 [i] 17:50 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Drahý John [i] 22:10 Posadnutá učiteľom [i] 00:10 Drahý John [i] 01:55 Posadnutá učiteľom [i] 03:20 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 76/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Extrakt [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zvířátka z farmy díl 7 - 12. [i] 13:35 Surfařská akademie [i] 15:15 Milosrdné lži [i] 17:55 Cvokař [i] 19:45 Jak vykrást banku [i] 21:15 Odsouzeni k boji [i] 22:55 Železní andělé 2 [i] 00:30 Turnaj zabijáků [i] 02:05 Drsný časy [i] 03:55 Králova řeč [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Atletika [i] 11:00 Snooker [i] 12:30 Cyklistika [i] 17:00 Vzpírání [i] 17:45 Vzpírání [i] 18:30 Veslování [i] 19:30 Vzpírání [i] 20:45 Snooker [i] 22:45 Rallye [i] 23:00 Curling [i] 00:45 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Kauzy podle Kate 2: Zpět ve škole 7 [i] 07:00 Kauzy podle Kate 2: Kapka naděje 8 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 11: Kouzelníkův synovec 5 [i] 10:00 40 dnů a nocí [i] 12:00 Milionový lékař 1: Abys byl milován, miluj! 12 [i] 13:00 Námořní hlídka 1: Vítejte na palubě 1 [i] 14:00 Námořní hlídka 1: Drogová cesta 2 [i] 15:00 Námořní hlídka 1: Duch minulosti 3 [i] 16:00 Námořní hlídka 1: Smrtící medúza 4 [i] 17:00 Havaj 5-0 3: Den matek 1 [i] 18:00 Havaj 5-0 3: Pochyby 2 [i] 19:00 Skandál 3: Paní Smithová jede do Washingtonu 3 [i] 20:00 Skandál 3: Pěkně pozdrav 4 [i] 21:00 PREMIÉRA MÍSTNÍ PREMIÉRA: Dobrá manželka 5: Všechno jednou končí 1 [i] 22:00 PREMIÉRA Dobrá manželka 5: Těžké postavení 2 [i] 23:00 Trhák pana Bowfingera [i] 01:00 Skandál 3: Paní Smithová jede do Washingtonu 3 [i] 02:00 Skandál 3: Pěkně pozdrav 4 [i] 03:00 Městečko Haven 2: Přeskočila jiskra 4 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 12: Osudná třináctá jamka 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Supersystémy: UPS 5 [i] 06:00 Hydrotech 2 [i] 07:00 Vládce Moří 1 [i] 08:05 Kouzlo modrých hlubin 2 [i] 09:00 Kdo přežije Armagedon 8 [i] 10:00 Madagaskar: Země horka a prachu 2 [i] 11:05 Ostrov žraloků 2 [i] 12:05 Podzemí měst 11 [i] 13:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 5 [i] 13:30 Vášnivý jedlík - Proti všem! 6 [i] 14:00 Anthony Bourdain: Bez předsudků 9 [i] 15:00 Život ve starověku 2 [i] 16:00 Příručka vlastníka 1 [i] 16:30 Příručka vlastníka 2