Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Apríl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice V. 10/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:20 Scooby-Doo [i] 07:45 Kung Fu Panda I. 8/10 [i] 08:10 Tučniaky z Madagaskaru I. 8/10 [i] 08:35 Zachráňte Willyho 4 (HD) [i] 10:40 2 baby na mizine [i] 11:10 Dva a pol chlapa III. 7/24 [i] 11:35 Kráska a zviera I. 2/22 [i] 12:35 Arrow 4/23 [i] 13:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - VÝBER NASLEPO [i] 15:05 Harry Potter a Polovičný princ (HD) [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Skús ma rozosmiať (HD) [i] 23:00 Na túto nemám (HD) [i] 01:05 Harry Potter a Polovičný princ (HD) [i] 03:30 Na túto nemám (HD) [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:00 Drišľakoviny mix [i] 05:40 Drišľakoviny mix [i] 06:20 Správy RTVS "N" [i] 07:05 Góly - body - sekundy [i] 07:20 Počasie [i] 07:25 RÁNO S TRPASLÍKMI: Pingu 21 [i] 07:30 RÁNO S TRPASLÍKMI: Požiarnik Sam: Norman v osídlach strachu [i] 07:40 RÁNO S TRPASLÍKMI: Franklin: Franklinov nový priateľ 16/52 [i] 07:55 RÁNO S TRPASLÍKMI: Škaredé káčatko: Úbohé lasice [i] 08:15 RÁNO S TRPASLÍKMI: Garfield II.: Obrí Drobček [i] 08:30 Trpaslíci [i] 08:45 Fidlibumove rozprávky [i] 09:10 Daj si čas [i] 09:40 Krásna múdrosť [i] 11:10 Berlin, Berlin: Na prvý pohľad 35 [i] 12:00 On air [i] 12:30 Čo ja viem [i] 13:55 Fetiše socializmu: Skrytý pôvab budovateľov [i] 14:25 Milujem Slovensko [i] 15:50 "A zase ta Lucie!" [i] 17:25 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Hlohovec - medvedí cesnak [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Poblúznenie [i] 21:55 Krajina rebelov - Nový svet 1/8 [i] 23:35 Čo robiť v Denveri, keď je človek mŕtvy [i] 01:30 Inšpektor Rocca: Pocit viny [i] 03:00 Krajina rebelov - Nový svet 1/8 [i] 04:45 Drišľakoviny mix [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Extr@ german [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Televíkend [i] 08:55 Národnostné správy [i] 09:05 Zamrznutá planéta [i] 09:50 Ambulancia: Katarakta, už nestraší [i] 10:20 Cesta: Postrach menom Guillain Barrého syndróm [i] 10:50 Senior klub [i] 11:15 Na ceste po Česku: Na ceste po Krkonošiach [i] 11:40 5 minút po dvanástej: Aký by mal byť učiteľ budúcnosti? [i] 12:55 Cesta na MS 2014 [i] 13:20 Magazín Ligy majstrov [i] 13:50 Tenis Davis Cup [i] 16:20 Farmárska revue [i] 16:40 Test magazín: Plnené oblátky [i] 17:00 Herecké legendy: Soňa Valentová [i] 17:05 Mont Oriol [i] 18:35 100 názorov [i] 18:45 Večerníček: Kvapka [i] 18:50 Večerníček: Kipper [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:10 Včielka Maja [i] 19:35 Narodení v divočine [i] 19:40 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Narodení v koncentračnom tábore [i] 20:50 Anjeli strážni: Anjeli strážni mayológa Milana Kováča [i] 21:20 Pes, ktorý mal rád vlaky [i] 22:45 Československý filmový týždenník [i] 23:00 Správy RTVS "N" [i] 23:50 Počasie [i] 23:55 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 TOP STAR [i] 05:40 KRIMI 06:05 TOP STAR [i] 06:35 My Little Pony [i] 07:05 Max Steel [i] 07:30 Káčerovo [i] 08:20 Denník ľadovej princeznej [i] 10:30 Prekvapenie 5 [i] 11:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 10 [i] 12:40 SÚBOJ NÁRODOV [i] 14:30 X FACTOR [i] 15:55 Takmer vydaté [i] 18:00 Profesionáli: Šmejdi 7 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Zrodenie Planéty opíc [i] 23:00 Kliatba múmie [i] 01:00 Germinal [i] 03:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 04:40 KRIMI
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Vytunuj mi fáro [i] 05:30 Miesto činu Frankfurt: Podľa vlastných zákonov [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 Ninja Factor II. 64,65 [i] 08:55 Simpsonovci XVII. 13 [i] 09:20 Faktor strachu 4,5 [i] 11:10 Vytunuj mi fáro II. 3,4 [i] 12:00 Hľadá sa dom pre milionárov V. 7,8 [i] 13:55 Ice Road Truckers IV. 6 [i] 14:50 Tak sa vozia milionári 6 [i] 15:15 Balík dolárov [i] 17:10 VDOVA 11 [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka New York V. 20,21 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Strelení [i] 22:10 Odhalenie [i] 00:35 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 10 [i] 01:20 Prekvapenie 5 [i] 02:05 Hľadá sa dom pre milionárov V. 7,8 [i] 03:05 Strelení [i] 04:50 Ice Road Truckers IV. 6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Metal Hurlant Chronicles I. 1 [i] 07:35 Lovci pokladů II. 5 [i] 08:35 Lovci pokladů II. 6 [i] 09:35 Internát VII. 15 [i] 11:00 Lost Girl Iii. 3 [i] 12:00 Posel ztracených duší IV. 12 [i] 13:00 Posel ztracených duší IV. 13 [i] 14:00 Profil zločinu IV. 1 [i] 15:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 1 [i] 16:00 Pravěk útočí V. 6 [i] 17:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 17 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 18 [i] 19:05 Nora Roberts: Městečko Angels Fall 1 [i] 21:00 Štěstí na dosah 1 [i] 23:20 Jak prosté II. 13 [i] 00:20 CSI: New York IX. 6 [i] 01:10 Profil zločinu IV. 1 [i] 02:05 Jak prosté II. 13 [i] 02:50 Posel ztracených duší IV. 13 [i] 03:33 Californication V. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Odzbrojen a nezraněn [i] 06:00 Jak se to dělá: Ozubená kola/nůžky/kožené řemínky na hodinky [i] 06:25 Jízda: Absolutně famózní kros [i] 07:15 Pátá rychlost 3 [i] 07:45 Pátá rychlost 4 [i] 08:10 Megastavitelé: Stadion na světové úrovni - Jižní Afrika [i] 09:05 Opravdový podvod 17 [i] 09:30 Opravdový podvod 18 [i] 09:55 Opravdový podvod 19 [i] 10:25 Opravdový podvod 20 [i] 10:50 Nejhrůznější záběry: Útoky zvířat 3 [i] 11:40 Nejhrůznější záběry: Nejbláznivější svatby [i] 12:35 Nejhrůznější záběry: Lety [i] 13:30 Nejhrůznější záběry: Útoky zvířat [i] 14:25 Jak se to dělá: Stany s plátěnými stěnami/dýmky míru/kanony [i] 14:55 Jak se to dělá: Lovecké návnady/konzervovaná rajčata/lasa [i] 15:20 Penn a Teller lžou: Hlava s vlasy může zvednou Mustanga [i] 16:15 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník: 10 nejoblíbenějších čísel [i] 17:10 Jak to dělají? 19 [i] 17:40 Jak to dělají? 20 [i] 18:05 Rychlokurz: 50tisícová bouračka [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Návrat na pláž [i] 19:00 Pátá rychlost 18 [i] 20:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 10 [i] 20:30 Hra o peníze: Je to na tobě [i] 21:00 Bitvy o zavazadla: Vesmírný nález [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 22:00 Berte to jako varování: Králové zkázy [i] 23:00 Mrazivé zlato: David a Goliáš [i] 00:00 Zničeno ve vteřině 23 [i] 00:30 Zničeno ve vteřině 24 [i] 00:55 Zisk ze zabavených nemovitostí 10 [i] 01:25 Hra o peníze: Je to na tobě [i] 01:50 Bitvy o zavazadla: Vesmírný nález [i] 02:20 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 02:50 Berte to jako varování: Králové zkázy [i] 03:45 Dynamo: Neuvěřitelný kouzelník: 10 nejoblíbenějších čísel [i] 04:40 Jak to dělají? 19 [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 06:00 Kouzelné bylinky [i] 06:25 Okouzlení IV 5/52 [i] 07:25 Na cestě po Ohridu [i] 07:50 Slovácko sa nesúdí [i] 08:25 Co teď a co potom?: Tvrz 1/8 [i] 09:25 Všechnopárty [i] 10:10 Hercule Poirot [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Až kohout snese vejce [i] 14:00 O líné Nitce a prstýnku s rubínem [i] 14:35 Život je pes [i] 16:00 Jak přijít o život [i] 17:20 My všichni školou povinní: Spor 5/13 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 TýTý 2013 [i] 21:45 Hoří, má panenko [i] 22:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:55 Advokát [i] 00:40 Galashow s latinou III [i] 02:20 Květná zahrada [i] 03:00 Zahrada je hra [i] 03:25 Bydlení je hra [i] 03:45 Chalupa je hra [i] 04:10 Pod pokličkou [i] 04:35 Malá farma: Kachní konfit [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Chcete je? ZJ [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl IV [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:40 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Z města pro mladé jiná cesta [i] 09:20 Putování za muzikou [i] 09:45 Folklorika [i] 10:15 Velká vlastenecká válka: Stalingrad [i] 11:05 Století létání 6/26 [i] 12:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Leyte 1/2 [i] 13:00 Babylon [i] 13:30 Morituri [i] 15:30 S kuchařem kolem světa: Mauricius [i] 16:25 Kamera na cestách: Benátky, ostrovní klenot [i] 17:20 Zázračná planeta: Rodina ledního medvěda a já 1/3 [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Člověk nad propastí 29/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Vstupte ke mně do snu 29/47 [i] 19:40 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 20:00 Zítřek nikdy neumírá [i] 21:55 Sherlock II [i] 23:30 Pojďte se mnou létat 4/6 [i] 00:00 Luther 2/6 [i] 00:55 Queer: Noises [i] 01:20 Uchem jehly [i] 01:45 Nespatřené [i] 02:40 Rozpaky nad třetím odbojem [i] 03:05 Podle práva [i] 03:30 MUDr. Zdeněk Novotný [i] 03:55 Babylon [i] 04:25 Chcete je? ZJ [i] 04:30 Unesl vlastní rodinu... [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:20 Novashopping 06:05 Oggy a Škodíci [i] 06:20 Senzační Spiderman 7 [i] 06:45 Taz - mania III 5 [i] 07:10 Legendy Chima 19 [i] 07:35 Král džungle 7 [i] 08:05 Tučňáci z Madagaskaru 6 [i] 08:30 Krok za krokem IV 6 [i] 09:00 Nové trable staré Christine IV 22 [i] 09:25 Zoom: Akademie pro superhrdiny [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:35 Kantor Ideál [i] 14:15 Místo v životě: Nedorozumění 5 [i] 15:20 Mr. Bean [i] 15:55 Hříšný tanec 2 [i] 17:35 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:45 Babicovy dobroty [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Rafťáci [i] 22:25 Teror [i] 00:15 Země zombií [i] 01:45 Novashopping 02:15 Jan Pavel II.: Válečné roky [i] 03:15 DO-RE-MI [i] 04:35 Áčko: Toužím být herečkou [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:45 Tron: Povstání I: Vítej doma 15 [i] 07:15 Avengers - Sjednocení: Hyperion 8 [i] 07:45 Dokonalý Spider-Man I: Jen pro vaše oko 15 [i] 08:15 Autosalon [i] 09:30 Top Gear 2010 [i] 10:25 Mezi námi děvčaty [i] 12:30 Dva muži hlásí příchod [i] 14:35 Big Ben III: www.vražda.de 5 [i] 16:40 Vraždy v Midsomeru III: Záhadná úmrtí [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Souboj národů [i] 22:00 Smrtonosná hra [i] 00:25 Zrcadla [i] 02:35 Vraždy v Midsomeru III: Záhadná úmrtí [i] 04:15 Big Ben III: www.vražda.de 5 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 75/129 [i] 06:25 Šikana na strednej [i] 08:20 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V siedmom nebi II. 1-2/22 [i] 12:00 Stratená duša II. 16-17/22 [i] 14:05 Tyran [i] 15:55 Rosamunde Pilcherová: Láska na obzore [i] 17:55 Naša írska farma: Nový život [i] 20:00 Rosamunde Pilcherová: Odviate túžbou [i] 22:00 Inga Lindströmová: Môj falošný snúbenec [i] 00:00 Vrah žien [i] 01:35 Rosamunde Pilcherová: Láska na obzore [i] 03:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 75/129 [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Flynn Carsen 3: Kletba Jidášova kalichu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Zvířátka z farmy díl 1 - 6. [i] 13:35 Odyseus: Cesta do temnoty [i] 15:20 Králova řeč [i] 17:25 Kung-fu nářez [i] 19:25 Extrakt [i] 21:05 Drsný časy [i] 23:05 Turnaj zabijáků [i] 00:45 V pasti [i] 02:30 Poslední tanec [i] 04:20 Lékařská akademie [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:30 Curling [i] 12:30 Snooker [i] 15:30 Tenis [i] 16:00 Vzpírání [i] 17:45 Snooker [i] 19:00 Vzpírání [i] 20:45 Snooker [i] 22:45 Rallye [i] 23:00 Box [i] 00:45 Vzpírání [i] 01:45 Rallye [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: Návrat domů 6 [i] 06:00 Kauzy podle Kate 2: Pravda pod povrchem 4 [i] 07:00 Kauzy podle Kate 2: Úkryt 5 [i] 08:00 Kauzy podle Kate 2: Zdání klame 6 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 11: Život v Midsomeru 4 [i] 11:00 Skandál 3: Paní Smithová jede do Washingtonu 3 [i] 12:00 Skandál 3: Pěkně pozdrav 4 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Duch minulosti, část první 18 [i] 14:00 Bratři a sestry 4: Duch minulosti, část druhá 19 [i] 15:00 Protiproud [i] 16:55 40 dnů a nocí [i] 18:45 Denní světlo [i] 21:00 PREMIÉRA FILM KRÁLOVÉ KOMEDIE: Trhák pana Bowfingera [i] 23:00 Skandál 3: Paní Smithová jede do Washingtonu 3 [i] 00:00 Skandál 3: Pěkně pozdrav 4 [i] 01:00 Havaj 5-0 3: Den matek 1 [i] 02:00 Havaj 5-0 3: Pochyby 2 [i] 03:00 Městečko Haven 2: 3. díl 3 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 11: Hlasy ze záhrobí 7 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Jurské bojiště 12 [i] 06:00 Hydrotech 1 [i] 07:00 Příběhy hraček Jamese Maye: Deník motocyklu0 [i] 08:05 Kouzlo modrých hlubin 1 [i] 09:00 Kdo přežije Armagedon 7 [i] 10:00 Madagaskar: Ostrov zázraků 1 [i] 11:05 Ostrov žraloků 1 [i] 12:05 Podzemí měst 10 [i] 13:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 3 [i] 13:30 Vášnivý jedlík - Proti všem! 4 [i] 14:00 Anthony Bourdain: Bez předsudků 8 [i] 15:00 Život ve starověku 1 [i] 16:00 Marnotratníci: Marnotratné domy 10 [i] 17:00 Supersystémy: UPS 5 [i]