TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex V. 2/15 [i] 12:10 Odložený prípad I. 10/23 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 18/24 [i] 14:10 Monk V. 2/16 [i] 15:00 Krok za krokom VII. 15/19 [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 7/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 11/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:40 AKČNÝ PIATOK: Svätý [i] 01:05 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 11/24 [i] 01:50 Odložený prípad I. 10/23 [i] 02:35 NCIS: Los Angeles III. 18/24 [i] 03:15 Monk V. 2/16 [i] 04:00 Komisár Rex V. 2/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Správy RTVS "N" [i] 06:10 Sila lásky VI. 47 [i] 07:00 McLeodove dcéry III. 18/26 [i] 07:45 Nash Bridges: Nočný vlak 4 [i] 08:30 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Extrémni experti 36/68 [i] 10:20 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:05 Občan za dverami [i] 14:45 Pošta pre teba [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Čo ja viem [i] 21:40 Fetiše socializmu: Skrytý pôvab budovateľov [i] 22:10 Čo robiť v Denveri, keď je človek mŕtvy [i] 00:05 Nikto nie je dokonalý [i] 01:05 Nash Bridges: Nočný vlak 4 [i] 01:50 Inšpektor Rocca: Oznámená smrť [i] 03:25 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Polícia [i] 07:15 Profesionál [i] 07:30 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:40 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kováčova múdrosť [i] 09:00 Sládkova abeceda: Písmeno "M" [i] 09:10 Neznáme Benátky: Ochrana a objavovanie [i] 09:55 Na ceste po Česku: Na ceste po Kokořínsku [i] 10:20 Rómsky magazín [i] 10:50 Fokus právo "N" [i] 11:35 Zahrajte mi takúto [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 13:05 Hodina úsvitu [i] 14:10 Magazín Európskej ligy [i] 14:50 Tenis Davis Cup [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Zamrznutá planéta [i] 20:55 Família: Família - Daný čas [i] 21:20 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Kinoráma [i] 21:55 Podozrenie [i] 23:40 BJD 2013: Martin Uherek Quartet (SK) [i] 00:20 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Počasie [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:40 TOP STAR [i] 06:00 KRIMI 06:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 TOP STAR [i] 08:05 NOVÝ PANELÁK: Sadeničky [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Dovolenka [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ: Svadobný fotograf [i] 10:55 Najlepšie torty 7 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 Kosti IV. 2 [i] 13:35 OCHRANCOVIA: Nie som zlodejka [i] 14:35 Vtierka Castle II. 11 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:15 OCHRANCOVIA: Maniodepresia [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Nič nedostaneš [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 SÚBOJ NÁRODOV [i] 22:15 Cesta bojovníka [i] 00:30 Zelené peklo [i] 02:35 Cesta bojovníka [i] 04:15 Rodinné záležitosti 2 [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Vytunuj mi fáro [i] 06:15 To najlepšie z Takešiho hradu II. 3,4 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Perry Mason: Prípad smrtiacej lekcie 10 [i] 10:10 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 19 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 18 [i] 12:05 Akty X VII. 21 [i] 13:15 Profesionáli IV.: Šéf je teplý 6 [i] 14:10 Simpsonovci XVII. 12 [i] 14:40 To najlepšie z Takešiho hradu II. 3,4 [i] 15:40 Kutyil s.r.o. 5 [i] 16:35 Simpsonovci XVII. 13 [i] 17:05 PANELÁK: Sadeničky [i] 18:05 Vytunuj mi fáro [i] 19:00 Profesionáli IV.: Kšefty s deťmi 7 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Zelené peklo [i] 22:35 X FACTOR [i] 00:00 Liga snov II. 1,2/13 [i] 00:50 Zákon gangu IV. 9 [i] 01:40 Akty X VII. 21 [i] 02:20 Úloha zabiť [i] 03:50 Akty X VI. 9,10 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 21 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 2 [i] 09:00 Komisař Rex III. 3 [i] 10:05 Sue Thomas: Agentka FBI III. 8 [i] 11:05 House Viii. 15 [i] 12:05 Posel ztracených duší II. 22 [i] 13:05 Havaj 5-0 I. 6 [i] 14:00 Společná terapie I. 2 [i] 15:00 House Viii. 16 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 9 [i] 17:00 Komisař Rex III. 4 [i] 18:00 Havaj 5-0 I. 7 [i] 19:00 Společná terapie I. 3 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 3 [i] 21:00 Havaj 5-0 I. 24 [i] 22:00 Jsem agent 1 [i] 00:00 Myšlenky zločince VIII. 12 [i] 00:55 Havaj 5-0 I. 24 [i] 01:40 Jsem agent 1 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Únik z vězení pomocí antacidu [i] 06:00 Jak se to dělá: Potrubní spojky/hudební skříně/mlýnky na pepř [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 23 [i] 07:15 Nutné k přežití: Panama - část 2 [i] 08:10 Dvojí přežití: Ztraceni v bažinách [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Tohle si nenecháme líbit [i] 09:55 Americké zbraně: Brokovnice na motorku [i] 10:50 Jak to dělají?: Nákladní lodě/nákladní auta [i] 11:15 Jak se to dělá: Sladké trubičky/dřevěné pelety/prsteny pro maturanty [i] 11:40 Jak se to dělá: Závodní brusle/syntetická pryž/kakaové boby/čokoláda [i] 12:10 Jak se to dělá: Volanty/palivové vedení/jablečné koláče/radiátory [i] 12:35 Megastavitelé: Plovoucí most [i] 13:30 Opravna vraků: Procitnutí [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 15:20 Hra o peníze: Nespoutané Tango [i] 15:50 Králové aukcí: Pláštěnka Evela Knievela/starožitná telefonní budka [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Risk [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Lháři, lháři [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 3 [i] 18:05 Králové aukcí: Cena za album Thriller Michaela Jacksona/maďarský motocykl Pannonia [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Naftová rypadla [i] 19:00 Jak se to dělá: Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby [i] 19:30 Jak se to dělá: Stany s plátěnými stěnami/dýmky míru/kanony [i] 20:00 Pekelné silnice [i] 21:00 Ďábelská jízda 2 [i] 22:00 Derren Brown: Apokalypsa 1 [i] 23:00 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Jamesem Barnesem [i] 00:00 Nejdůležitější bitvy: Bitva o Pacifik [i] 00:55 Pekelné silnice [i] 01:50 Ďábelská jízda 2 [i] 02:50 Derren Brown: Apokalypsa 1 [i] 03:50 Cela smrti Warnera Herzoga: Rozhovor s Jamesem Barnesem [i] 04:45 Jak to dělají?: Džínovina/skleničky na víno [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Volání 6/32 [i] 09:45 Tonda [i] 10:05 Hobby naší doby [i] 10:35 Abeceda hvězd [i] 11:30 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Smrt v ráji II 5/8 [i] 15:15 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Kachní konfit [i] 17:05 Besipky: Nebezpečné přechody [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika: Stavidlo 12/22 [i] 20:55 13. komnata Jana Šibíka [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:10 Kolo plné hvězd [i] 23:05 Profesionálové: Hrdinové 5/57 [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:25 Sváteční slovo spisovatele Václava Vokolka [i] 00:30 Malá farma: Kachní konfit [i] 00:55 Otcem v požehnaném věku [i] 01:25 Sama doma [i] 02:55 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl IV [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání: Od korejské války k válce v 5/26 [i] 09:55 Vesmír: Vědecká fikce a skutečnost [i] 10:40 Tajemství Bible: Kniha Zjevení - konec světa? [i] 11:30 Přežít! [i] 12:20 Ve stínu lebek [i] 12:45 Chcete mě? ZJ [i] 13:15 Život na pobřeží: Havaj [i] 14:00 Sbohem, živote [i] 14:40 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 2/10 [i] 15:30 City Folk 2013: Ponta Delgada [i] 15:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:40 Věda na vlastní kůži [i] 17:35 Kancl IV [i] 17:55 Čtyři v tom 2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Rozhovor nad mrtvolou 28/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Čarovná sobota 28/47 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Rodina ledního medvěda a já 1/3 [i] 21:00 Václav [i] 22:40 Včera v noci [i] 00:10 Dvojí vyšetřování 2/2 [i] 01:45 Babylon [i] 02:10 Jak si nezlomit vaz aneb Zlomvaz [i] 03:05 Osmdesátiletí sedláci [i] 03:30 Podle práva [i] 03:55 Osudové okamžiky [i] 04:10 Pavel Složil [i] 04:35 Měšťanský dům v Olomouci [i] 04:55 Trojmezí na západě [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2579 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Dokonalé štěstí 484 [i] 11:00 Krok za krokem IV 5 [i] 11:25 Nové trable staré Christine IV 22 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie II 8 [i] 13:25 Beze stopy III 11 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Tanec smrti 13 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Všechno přebolí 195 [i] 16:30 Krok za krokem IV 6 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III: Na jednu noc 14 [i] 18:25 Ulice 2580 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Méďa Béďa [i] 21:50 Kajínek [i] 00:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Tanec smrti 13 [i] 00:50 Kriminálka Miami III: Na jednu noc 14 [i] 01:30 Novashopping 02:00 DO-RE-MI [i] 02:50 Drogy pod dohledem [i] 04:40 Áčko: Z narkomana terapeutem [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Policie Hamburk V: Klopýtnutí 27 [i] 07:20 Vraždy v Kitzbühelu I: Melodie smrti 3 [i] 08:35 M*A*S*H 49 [i] 09:15 M*A*S*H 50 [i] 09:50 To je vražda, napsala I: Výstřel jako odpověď 20 [i] 10:50 Policie Hamburk V: V bunkru 28 [i] 11:45 Rosamunde Pilcher: Láska navzdory celému světu [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Otázka víry 12 [i] 14:35 Specialisté na vraždy V: Krev a voda 2/2 [i] 15:30 Castle na zabití II: Ten třetí 14 [i] 16:30 Komisař Rex II: Únos 11 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Farmář hledá ženu: Odjezdy [i] 21:20 Vylomeniny [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:15 40 let panic [i] 02:05 Jezero 2 [i] 03:45 Specialisté na vraždy V: Krev a voda 2/2 [i] 04:30 Walker, Texas Ranger VIII: Otázka víry 12 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 65/160 [i] 06:25 Rebeli na strednej 55/135 [i] 07:15 Medzi láskou a nenávisťou 18/124 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Fatmagul 7-8/160 [i] 11:55 V objatí hodvábu 143/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 71/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 145-146/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 127-128/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:40 Doktorka Zoe II. 2/22 [i] 22:30 Kráska a zviera I. 2/22 [i] 23:30 Šikana na strednej [i] 01:10 Amnézia [i] 02:30 Priatelia [i] 03:10 Na streche [i] 04:10 Zakázaná vášeň 25/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    06:00 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Svět zítřka [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Svatba na spadnutí [i] 13:45 Žít po svém [i] 15:45 Modigliani [i] 17:55 Lord of the Dance in 3D [i] 19:40 Lékařská akademie [i] 21:25 Poslední tanec [i] 23:20 V pasti [i] 01:10 Cesta [i] 02:55 Osudový dotek [i] 04:45 Doctor Strange [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Snooker [i] 10:30 Curling [i] 12:30 Snooker [i] 16:45 Tenis [i] 17:15 Dřevorubecké sporty [i] 18:15 Snooker [i] 20:15 Fotbal [i] 21:45 Fotbal [i] 00:00 Snooker [i] 01:00 Fotbal [i] 03:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: Rušení veřejného pořádku 5 [i] 06:20 Rookie Blue 3: Návrat domů 6 [i] 07:20 Městečko Haven 2: Krev je víc než voda 7 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Stříbrná hvězda 17 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Když napečeš, on přijde 20 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 11: Hlasy ze záhrobí 7 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Zpět ve škole 7 [i] 13:20 Dobrá manželka 4: Dvě dívky, jeden kód 3 [i] 14:20 Námořní hlídka 1: Duch minulosti 3 [i] 15:20 Bratři a sestry 4: Není kouře bez ohně 21 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 12: Osudná třináctá jamka 1 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 2: Kapka naděje 8 [i] 19:20 Námořní hlídka 1: Smrtící medúza 4 [i] 20:20 Rookie Blue 1: Boxerská noc 3 [i] 21:20 Denní světlo [i] 23:35 Protiproud [i]