Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - VÝBER NASLEPO [i] 10:00 Chlapi neplačú [i] 11:10 Komisár Rex V. 1/15 [i] 12:10 Odložený prípad I. 9/23 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 17/24 [i] 14:10 Monk V. 1/16 [i] 15:00 Krok za krokom VII. 14/19 [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 6/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 10/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa III. 6/24 [i] 23:05 Krok za krokom VII. 14/19 [i] 23:30 Monk V. 1/16 [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 10/24 [i] 01:25 Odložený prípad I. 9/23 [i] 02:10 NCIS: Los Angeles III. 17/24 [i] 02:55 Monk V. 1/16 [i] 03:40 Komisár Rex V. 1/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:40 Sila lásky VI. 46 [i] 06:35 McLeodove dcéry III. 17/26 [i] 07:20 Nash Bridges: Vlámačky 3 [i] 08:05 Správy RTVS "N" [i] 08:55 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Počasie [i] 09:15 Extrémni experti 35/68 [i] 10:20 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:45 Bláznivo zamilovaní: Vo vzduchu je láska 52/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 36/68 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Romanca na streche [i] 21:50 Reportéri [i] 22:20 Komplic 3/4 [i] 23:10 Komplic 4/4 [i] 00:05 Nash Bridges: Vlámačky 3 [i] 00:50 Autosalón [i] 01:15 Slovensko v obrazoch [i] 01:35 Svet v obrazoch [i] 02:00 Dámsky klub [i] 03:35 Sila lásky VI. 46 [i] 04:25 Bláznivo zamilovaní: Vo vzduchu je láska 52/52 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Sládkova abeceda: Písmeno "L" [i] 09:05 Neviditeľný nepriateľ [i] 10:00 Na ceste po Česku: Na ceste po Lednicku a Valticku [i] 10:25 Maďarský magazín [i] 10:50 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:35 Čaj o piatej [i] 12:20 Živá panoráma [i] 12:50 ArtSpektrum [i] 12:55 Serenáda pre Martinu [i] 13:50 Senior klub-magazín [i] 14:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 14:55 Polícia [i] 15:15 Fokus právo "N" [i] 16:00 Rómsky magazín [i] 16:30 Správy RTVS z regiónov [i] 16:40 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:35 Encyklopédia slov.obcí: Lietava [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Neznáme Benátky: Ochrana a objavovanie [i] 20:45 Futbal - Európska liga: Futbal - Európska liga [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Halali [i] 23:25 Správy RTVS "N" [i] 00:10 Počasie [i] 00:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 KRIMI 05:40 TOP STAR [i] 06:00 KRIMI 06:30 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:25 TOP STAR [i] 08:00 NOVÝ PANELÁK: Veľký omyl [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Nebudem žiť na stavenisku! [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Silvester [i] 10:55 Najlepšie torty 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 Kosti IV. 1/26 [i] 13:40 OCHRANCOVIA: Tri deti, žiadne prachy [i] 14:40 Vtierka Castle II. 10 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:15 OCHRANCOVIA: Nie som zlodejka [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Dcéra tyran [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Sadeničky [i] 21:30 Profesionáli: Vence 11 [i] 22:30 Hoď svišťom: Poľovačka na hríby [i] 23:15 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 1/23 [i] 00:15 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 15 [i] 01:10 Hawaii 5.0 III. 8 [i] 02:10 Dexter VII. 1/12 [i] 03:00 Profesionáli: Vence 11 [i] 03:45 NOVÝ PANELÁK: Sadeničky [i] 04:30 KRIMI 04:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:05 Kutyil s.r.o. 3 [i] 05:55 Vytunuj mi fáro [i] 06:15 To najlepšie z Takešiho hradu II. 1,2/9 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Perry Mason: Prípad dámy v jazere 9 [i] 10:10 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 18 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 17 [i] 12:05 Akty X VII. 20 [i] 13:15 Profesionáli IV.: „Krčma u fízlú“ 5 [i] 14:15 Simpsonovci XVII. 11 [i] 14:40 To najlepšie z Takešiho hradu II. 1,2/9 [i] 15:40 Kutyil s.r.o. 4 [i] 16:35 Simpsonovci XVII. 12 [i] 17:05 PANELÁK: Veľký omyl [i] 18:05 Vytunuj mi fáro [i] 19:05 Profesionáli IV.: Šéf je teplý 6 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas IV. 1/23 [i] 21:25 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 15 [i] 22:25 Hawaii 5.0 III. 8 [i] 23:20 Dexter VII. 1/12 [i] 00:20 Damages - V ohrození života V. 1/10 [i] 01:15 Akty X VII. 20 [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 17 [i] 02:40 Sladký život PLAYMATE IV. 7,8 [i] 03:25 Akty X VI. 7,8 [i] 04:50 Kutyil s.r.o. 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 20 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 1 [i] 09:00 Komisař Rex III. 2 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 7 [i] 11:00 House Viii. 14 [i] 12:00 Posel ztracených duší II. 21 [i] 13:00 Havaj 5-0 I. 5 [i] 14:00 Společná terapie I. 1 [i] 15:00 House Viii. 15 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 8 [i] 17:00 Komisař Rex III. 3 [i] 18:05 Havaj 5-0 I. 6 [i] 19:00 Společná terapie I. 2 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 2 [i] 21:00 Ncis: Los Angeles V. 1 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 1 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba VI. 2 [i] 00:00 Havaj 5-0 I. 1 [i] 00:55 Ncis: Los Angeles V. 1 [i] 01:45 Námořní vyšetřovací služba VI. 1 [i] 02:35 Námořní vyšetřovací služba VI. 2 [i] 03:20 Californication V. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Vybírání popelnic [i] 06:00 Jak se to dělá: Koule na bowling/holičské symboly/policejní radary [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 07:15 Nutné k přežití: Panama - část 1 [i] 08:10 Dvojí přežití: Každý sám [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Noc s nepřítelem [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Prostoje [i] 10:50 Jak to dělají?: Silnice/mince [i] 11:15 Jak se to dělá: Vábničky na zvěř/majonéza/ žiletky/ochranný žiletkový strojek [i] 11:40 Jak se to dělá: Kukuřičné placky/klikové hřídele/letadla do buše/kola jízdních kol [i] 12:10 Jak se to dělá: Skládací kajaky/pinaty/popelářské vozy/brzdové destičky [i] 12:35 Megastavitelé: Hard Rock Park [i] 13:30 Texaské války aut: Soupeření začíná [i] 14:25 Lovci odpadu 2 [i] 15:20 Zlatá horečka – Aljaška 14 [i] 16:15 Zlato Beringova moře: Oheň a ledovce [i] 17:10 Bitvy o zavazadla 12 [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 2 [i] 18:05 Králové aukcí: Masážní pás/obrovská starožitná výkladní skříň [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Podivíni z Dallasu [i] 19:00 Jak se to dělá: Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly [i] 19:30 Jak se to dělá: Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 21:00 Hra o peníze: Nespoutané Tango [i] 21:30 Králové aukcí: Pláštěnka Evela Knievela/starožitná telefonní budka [i] 22:00 Válka skladů v Kanadě 5 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 23:00 Štvanice: Arizona [i] 00:00 Klondike 3 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 22 [i] 01:50 Hra o peníze: Nespoutané Tango [i] 02:20 Králové aukcí: Pláštěnka Evela Knievela/starožitná telefonní budka [i] 02:50 Válka skladů v Kanadě 5 [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 5 [i] 03:50 Štvanice: Arizona [i] 04:45 Jak to dělají?: Zrcadla/reklamní potisk vozidel [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Pravá McLeodová 5/32 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Důkaz lásky 13/92 [i] 15:15 Televarieté [i] 16:35 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 21:23 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Na stopě [i] 22:45 Případy inspektora Lynleyho III: Hra na spravedlnost 3/4 [i] 00:15 AZ-kvíz [i] 01:00 Kuchařská pohotovost [i] 01:30 Padající květináč [i] 01:55 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: Dejte mi kladivo 26/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:25 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pod obratníkem Kozoroha [i] 11:00 Architektura: Džóserova pyramida 37/45 [i] 11:25 Proč letadla padají: Požár v oblacích [i] 12:15 Císař Hirohito [i] 13:05 Vínečko II [i] 13:35 Vesnicopis [i] 13:55 Auto Moto Revue [i] 14:25 Trabantem Jižní Amerikou 1/12 [i] 14:50 Postřehy odjinud [i] 15:00 Bugatti Veyron [i] 15:45 Tajemství Bible: Kniha Zjevení - konec světa? [i] 16:35 330 metrů pod hladinou moře [i] 17:30 Kancl IV [i] 17:50 Zázračná planeta: Jaguáři zrozeni pro svobodu [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Přijímací zkouška 27/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Správné dávkování 27/47 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Benátky, ostrovní klenot [i] 21:00 Nejistá sezóna [i] 22:30 Záhada bermudského trojúhelníku 3/3 [i] 23:55 Queer: Noises [i] 00:20 Bratři a sestry V: Domov jako pevnost 16/22 [i] 01:05 Nedej se: Příroda v reklamě [i] 01:30 Chcete je? ZJ [i] 01:35 Náš venkov: Bílé samoty Zadních hor [i] 02:00 Putování za muzikou [i] 02:30 Spartakiádní vrah [i] 03:20 Mor korupce [i] 03:45 Podle práva [i] 04:15 Hans Ledwinka [i] 04:40 Divnopis [i] 04:45 Blücherův palác [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:55 Ulice 2578 [i] 09:50 Hlas [i] 11:25 Nové trable staré Christine IV 21 [i] 11:45 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie II 7 [i] 13:25 Beze stopy III 10 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Čekání na slávu 12 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Končím 194 [i] 16:30 Krok za krokem IV 5 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III: Bonnie a Clyde 13 [i] 18:25 Ulice 2579 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Dokonalé štěstí 484 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:10 Černý úsvit [i] 00:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Čekání na slávu 12 [i] 00:45 Kriminálka Miami III: Bonnie a Clyde 13 [i] 01:30 Novashopping 02:00 Milionář z kuchyně 5 [i] 02:45 Nové trable staré Christine IV 21 [i] 03:05 DO-RE-MI [i] 04:25 Áčko: Jak se chrání prostitutky [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Policie Hamburk V: Pomoc pro jízdní oddíl 26 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu I: Dvojchyba 2 [i] 08:30 M*A*S*H 48 [i] 09:10 M*A*S*H 49 [i] 09:40 To je vražda, napsala I: Vražda v autobuse 19 [i] 10:45 Policie Hamburk V: Klopýtnutí 27 [i] 11:45 Rosamunde Pilcher: Dej, ať je to láska [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Ztráta paměti 11 [i] 14:35 Specialisté na vraždy V: Krev a voda 1/2 [i] 15:35 Castle na zabití II: Rána pod pás 13 [i] 16:30 Komisař Rex II: Vůně smrti 10 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly [i] 23:15 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Životní dramata 15 [i] 00:15 Myšlenky zločince VI: Mučitel 22 [i] 01:05 Firma 18 [i] 01:55 Specialisté na vraždy V: Krev a voda 1/2 [i] 02:40 Walker, Texas Ranger VIII: Ztráta paměti 11 [i] 03:25 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 64/160 [i] 06:30 Rebeli na strednej 54/135 [i] 07:20 Medzi láskou a nenávisťou 17/124 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Fatmagul 5-6/160 [i] 12:00 V objatí hodvábu 142/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 70/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 143-144/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 125-126/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Bostonské vraždy III. 11/15 [i] 21:30 Fatmagul - NOVÝ SERIÁL 7-8/160 [i] 23:10 Tyran [i] 00:55 Priatelia [i] 01:40 Frasier [i] 02:00 Adela show [i] 02:35 Smotánka [i] 03:10 L.O.V.E. [i] 04:15 Zakázaná vášeň 24/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Šéfe, jsem v tom! [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Vždy připraven! [i] 14:00 Nanga Parbat [i] 15:55 Svatba na spadnutí [i] 17:35 Žít po svém [i] 19:30 Převtělená [i] 21:10 Osudový dotek [i] 23:05 Cesta [i] 01:00 Politické kruhy