Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex IV. 18/18 [i] 12:10 Odložený prípad I. 8/23 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 16/24 [i] 14:10 Monk IV. 16/16 [i] 15:00 Krok za krokom VII. 13/19 [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 5/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 9/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - VÝBER NASLEPO [i] 21:50 Arrow 4/23 [i] 22:50 Dva a pol chlapa III. 5/24 [i] 23:20 Krok za krokom VII. 13/19 [i] 23:50 Monk IV. 16/16 [i] 00:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 9/24 [i] 01:30 Odložený prípad I. 8/23 [i] 02:15 NCIS: Los Angeles III. 16/24 [i] 03:00 Monk IV. 16/16 [i] 03:40 Komisár Rex IV. 18/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:25 Góly - body - sekundy [i] 05:35 Počasie [i] 05:45 Sila lásky VI. 45 [i] 06:35 McLeodove dcéry III. 16/26 [i] 07:15 Nash Bridges: Tvrdý úder 2 [i] 08:00 Správy RTVS "N" [i] 08:50 Góly - body - sekundy [i] 09:05 Počasie [i] 09:15 Extrémni experti 34/68 [i] 10:20 Galileo [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Hurá do záhrady [i] 14:15 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Zmysel rodiny [i] 14:50 Bláznivo zamilovaní: Keď sa dvaja rozchádzajú 51/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 35/68 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Liga majstrov [i] 22:45 Liga majstrov - zostrihy [i] 23:25 Nash Bridges: Tvrdý úder 2 [i] 00:15 Reportéri [i] 00:40 Remeslá pod Tatrami [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:45 Sila lásky VI. 45 [i] 03:35 Bláznivo zamilovaní: Keď sa dvaja rozchádzajú 51/52 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibum [i] 08:55 Sládkova abeceda: Písmeno "K" [i] 09:05 Lož o mlieku [i] 09:50 Na ceste po Česku: Na ceste po Českom Stredohorí [i] 10:20 Ukrajinský magazín [i] 10:45 Fokus zdravie "N" [i] 11:30 Ambulancia: Katarakta, už nestraší [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 A pri tom speve [i] 13:30 Rok má šesť dní [i] 14:40 VAT: Drogy a liečivá v odpadových vodách [i] 15:15 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 16:00 Maďarský magazín [i] 16:30 Správy RTVS z regiónov [i] 16:40 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:40 Test magazín: Plnené oblátky [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Neviditeľný nepriateľ [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: VIZUÁLNE UMENIE [i] 21:45 Muž, ktorý sa nevrátil [i] 23:15 Polícia [i] 23:30 Profesionál [i] 23:45 Autosalón [i] 00:10 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Počasie [i] 01:05 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:35 TOP STAR [i] 05:55 KRIMI 06:25 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:25 TOP STAR [i] 08:00 NOVÝ PANELÁK: Vírus [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Nedopraje vlastnému decku [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Koniec sveta [i] 10:55 Najlepšie torty 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 Kosti II. 21 [i] 13:40 OCHRANCOVIA: Musíme sa ho zbaviť! [i] 14:40 Vtierka Castle II. 9 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:15 OCHRANCOVIA: Tri deti, žiadne prachy [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Sám doma [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Veľký omyl [i] 21:30 Kosti IX. 13 [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 19/19 [i] 23:30 Vtierka Castle II. 6 [i] 00:30 Kosti IX. 13 [i] 01:30 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 19/19 [i] 02:20 Vtierka Castle II. 9 [i] 03:00 NOVÝ PANELÁK: Veľký omyl [i] 03:45 PÁLI VÁM TO [i] 04:25 Rodinné záležitosti [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 Vytunuj mi fáro [i] 06:15 To najlepšie z Takešiho hradu 3,4/4 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Perry Mason: Prípad pomsteného esa 8 [i] 10:15 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 17 [i] 11:15 C.S.I.: Kriminálka New York II. 16 [i] 12:05 Akty X VII. 19 [i] 13:20 Profesionáli IV.: Zamilovaná Skarlet 4 [i] 14:10 Simpsonovci XVII. 10 [i] 14:40 To najlepšie z Takešiho hradu 3,4/4 [i] 15:35 Kutyil s.r.o. 3 [i] 16:35 Simpsonovci XVII. 11 [i] 17:05 PANELÁK: Vírus [i] 18:05 Vytunuj mi fáro [i] 19:00 Profesionáli IV.: „Krčma u fízlú“ 5 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 16 blokov [i] 22:35 Mafstory: Alberto Boccelli, Chameleón 26,27 [i] 00:45 Zločin II. 10 [i] 01:30 Akty X VII. 19 [i] 02:15 C.S.I.: Kriminálka New York II. 16 [i] 02:55 Sladký život PLAYMATE IV. 5,6 [i] 03:40 Akty X VI. 5,6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší II. 19 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 09:05 Komisař Rex III. 1 [i] 10:05 Sue Thomas: Agentka FBI III. 6 [i] 11:05 House Viii. 13 [i] 12:05 Posel ztracených duší II. 20 [i] 13:05 Havaj 5-0 I. 4 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 24 [i] 15:00 House Viii. 14 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 7 [i] 17:00 Komisař Rex III. 2 [i] 18:00 Havaj 5-0 I. 5 [i] 19:00 Společná terapie I. 1 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 1 [i] 21:00 Vzpomínky II. 13 [i] 22:00 The Sandhamn Murders Ii. 3 [i] 23:00 CSI: New York IX. 7 [i] 23:55 Bez hranic I. 7 [i] 00:50 Vzpomínky II. 13 [i] 01:40 CSI: New York IX. 7 [i] 02:25 Bez hranic I. 7 [i] 03:15 Californication V. 2 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Zmatky kolem malých mýtů [i] 06:00 Jak se to dělá: Švýcarské kapesní nože/ropné tankery/závodní kola [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 21 [i] 07:15 Nutné k přežití: Sahara 2 - část 2 [i] 08:10 Dvojí přežití: Porucha v poušti [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Bouře sezony [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 2 [i] 10:50 Jak to dělají?: Bouře/vznášedlo [i] 11:15 Jak se to dělá – vysněné vozy: Bentley Continental GT Speed [i] 11:40 Jak se to dělá: Ozdobná sombrera/zálivky na saláty/kapslové pistole/regenerativní léky [i] 12:10 Jak se to dělá: Struhadla na sýr/pálivá omáčka/stříbrné klenoty/ mexické židle [i] 12:35 Megastavitelé: Král nákladních lodí [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Stroj pro letecký den/parádní Wayfarer [i] 14:25 Impozantní letadla: Omega [i] 15:20 Muži Yukonu: Nebezpečný přechod [i] 16:15 Porter Ridge: Hadi [i] 16:45 Ropa za humny: Velká soutěž [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Oko za oko [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 1 [i] 18:05 Králové aukcí: Clay Walker zavítá do Gallery 63 [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: V Texasu je všechno větší [i] 19:00 Jak se to dělá: Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla [i] 19:30 Jak se to dělá: Vidle/karamely/formy na bábovky [i] 20:00 Zlatá horečka – Aljaška 16 [i] 21:00 Zlato Beringova moře: Oheň a ledovce [i] 22:00 Klondike 5 [i] 23:00 Muži Yukonu: Nelehká rozhodnutí [i] 00:00 Aljašská železnice 5 [i] 00:55 Zlatá horečka – Aljaška 16 [i] 01:50 Zlato Beringova moře: Oheň a ledovce [i] 02:50 Klondike 5 [i] 03:50 Muži Yukonu: Nelehká rozhodnutí [i] 04:45 Jak to dělají?: Vlaky/kuličková pera [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Lesní školka [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Paní Štístko 4/32 [i] 09:45 Polopatě [i] 10:30 168 hodin [i] 11:00 Dobrodružství kriminalistiky: Krevní skupina 13/26 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Profesionálové: Zabiják s dlouhou rukou 4/57 [i] 15:10 Televarieté [i] 16:35 Cestománie [i] 17:05 Postřehy odjinud [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Život se smrtí 3/7 [i] 21:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Causa králík [i] 23:15 Tělo jako důkaz III: Temné město 12/13 [i] 23:55 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:20 Sváteční slovo spisovatele Václava Vokolka [i] 01:30 Prázdné hnízdo? [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: Nechám tě 25/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 09:55 Století létání: Od korejské války k válce v 5/26 [i] 10:45 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Leyte 1/2 [i] 11:45 Náš venkov: Bílé samoty Zadních hor [i] 12:15 Putování za muzikou [i] 12:40 Chcete je? ZJ [i] 12:50 Folklorika [i] 13:15 Idioti na plavbě kolem světa [i] 13:45 Gomera [i] 14:15 Evropa dnes [i] 14:40 Sbohem, živote [i] 15:25 Občanská válka v USA 1/3 [i] 16:15 Klíč [i] 16:45 První potopa [i] 17:35 Kancl III [i] 18:00 Život na pobřeží: Havaj [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Král silnic 26/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Snubní prstýnek 26/47 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:00 Na cestě po Ohridu [i] 21:30 Trabantem Jižní Amerikou 1/12 [i] 21:55 Luther 2/6 [i] 22:50 Mrtvej brouk [i] 00:30 Čtyři v tom 2 [i] 01:15 Chcete mě? ZJ [i] 01:45 Vínečko II [i] 02:10 Křížové cesty: Odsouzen [i] 02:40 Učiň sobě koráb... [i] 03:40 Cena za rok života [i] 04:05 Podle práva [i] 04:30 Monsieur Dakar [i] 04:55 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2577 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Partie pro tebe 483 [i] 11:00 Krok za krokem IV 3 [i] 11:25 Nové trable staré Christine IV 20 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie II 6 [i] 13:25 Beze stopy III 9 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Falešná hra 11 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Hvězdičko! 193 [i] 16:30 Krok za krokem IV 4 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III: Válka gangů 12 [i] 18:25 Ulice 2578 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hlas [i] 21:50 Striptýz [i] 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Falešná hra 11 [i] 00:50 Kriminálka Miami III: Válka gangů 12 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Milionář z kuchyně 4 [i] 02:50 Nové trable staré Christine IV 20 [i] 03:10 DO-RE-MI [i] 04:20 Áčko: Manžel mě týral [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:30 Policie Hamburk V: Nebezpečné setkání 25 [i] 07:20 Vraždy v Kitzbühelu I: Bombový útok 1 [i] 08:30 M*A*S*H 47 [i] 09:15 M*A*S*H 48 [i] 09:45 To je vražda, napsala I: Vražda v hotelu 18 [i] 10:45 Policie Hamburk V: Pomoc pro jízdní oddíl 26 [i] 11:45 Rosamunde Pilcher: Roztoužená srdce [i] 13:35 Walker, Texas Ranger VIII: Chopit se příležitosti 10 [i] 14:35 Specialisté na vraždy V: Všechny moje lásky 6 [i] 15:30 Castle na zabití II: Navěky družičkou 12 [i] 16:25 Komisař Rex II: Ve znamení Satana 9 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Nebezpečná hra 257 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Pípšoubazar [i] 23:35 Hawaii 5-0 III: Na volném moři 3 [i] 00:30 Myšlenky zločince VI: Cizinec 21 [i] 01:20 Nedokonalé zločiny VI: Co oči nevidí 5 [i] 02:15 Specialisté na vraždy V: Všechny moje lásky 6 [i] 03:05 Walker, Texas Ranger VIII: Chopit se příležitosti 10 [i] 03:45 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Rebeli na strednej 53/135 [i] 07:10 Medzi láskou a nenávisťou 16/124 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Fatmagul 3-4/160 [i] 11:55 V objatí hodvábu 141/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 69/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 141-142/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 123-124/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Odložený prípad VI. 18/23 [i] 21:30 Fatmagul - NOVÝ SERIÁL 5-6/160 [i] 23:15 Amnézia [i] 00:50 Priatelia [i] 01:35 Frasier [i] 01:55 Adela show [i] 02:35 Smotánka [i] 03:05 L.O.V.E. [i] 04:15 Zakázaná vášeň 23/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:40 O myšce a medvědovi [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Dokonalá partie [i] 13:35 Symbol smrti [i] 15:40 Vždy připraven! [i] 17:35 Nanga Parbat [i] 19:25 Králova řeč [i] 21:30 Železná lady [i] 23:20 Politické kruhy [i] 01:10 Smrtící parazit [i] 02:40 Icarus [i] 04:05 Návrat pana Ripleyho [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Curling [i] 11:00 Fotbal [i] 12:30 Cyklistika [i]