TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex IV. 17/18 [i] 12:10 Odložený prípad I. 7/23 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 15/24 [i] 14:10 Monk IV. 15/16 [i] 15:00 Krok za krokom VII. 12/19 [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 4/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 8/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:40 Dva a pol chlapa III. 4/24 [i] 23:05 Krok za krokom VII. 12/19 [i] 23:35 Monk IV. 15/16 [i] 00:30 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 8/24 [i] 01:25 Odložený prípad I. 7/23 [i] 02:10 NCIS: Los Angeles III. 15/24 [i] 02:55 Monk IV. 15/16 [i] 03:40 Komisár Rex IV. 17/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:10 Góly - body - sekundy [i] 05:25 Počasie [i] 05:35 Sila lásky VI. 44 [i] 06:25 McLeodove dcéry III. 15/26 [i] 07:10 Nash Bridges: Genezis 1 [i] 08:00 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Počasie [i] 09:10 Extrémni experti 33/68 [i] 10:15 Galileo [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:20 Postav dom , zasaď strom [i] 14:50 Bláznivo zamilovaní: Najlepšie roky nášho života 50/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 34/68 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel II: Návrat do minulosti 4/16 [i] 22:35 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Špinavé peniaze 13/24 [i] 23:20 Nash Bridges: Genezis 1 [i] 00:05 Grand hotel II: Návrat do minulosti 4/16 [i] 01:20 Dámsky klub [i] 02:50 Sila lásky VI. 44 [i] 03:40 Bláznivo zamilovaní: Najlepšie roky nášho života 50/52 [i] 04:35 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:10 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 09:00 Sládkova abeceda: Písmeno "J" [i] 09:10 Od prisťahovalca po milionára: Henry John Heinz - Kráľ kečupu [i] 10:05 Svorka: Dôsledky katastrofy [i] 10:30 Národnostný magazín: Český [i] 11:00 Fokus práca "N" [i] 11:45 Športové ozveny [i] 12:15 Živá panoráma [i] 12:45 ArtSpektrum [i] 12:50 Piesne z Klenovca [i] 12:55 Rok má šesť dní [i] 14:15 Família: Família - V tichu ... [i] 14:40 Orientácie [i] 15:15 Fokus zdravie "N" [i] 16:00 Ukrajinský magazín [i] 16:30 Správy RTVS z regiónov [i] 16:40 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:40 Encyklopédia slov.obcí: Zázrivá [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Lož o mlieku [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: DIVADLO [i] 21:45 Ambulancia: Katarakta, už nestraší [i] 22:15 Borgiovci I. 6 [i] 23:10 Kinorama [i] 23:35 Kvarteto [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:50 Počasie [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 TOP STAR [i] 05:55 KRIMI 06:25 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:25 TOP STAR [i] 08:00 NOVÝ PANELÁK: Koniec vzťahu [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Čo zmôže dôchodca? [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Tablet [i] 10:55 Najlepšie torty 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 Kosti II. 20 [i] 13:40 OCHRANCOVIA: Letuška [i] 14:40 Vtierka Castle II. 8 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 17:15 OCHRANCOVIA: Musíme sa ho zbaviť! [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Cvičme v rytme [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Vírus [i] 21:30 Vtierka Castle VI. 1/23 [i] 22:30 VDOVA 11 [i] 23:30 16 blokov [i] 01:55 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 17 [i] 02:35 Vtierka Castle VI. 1/23 [i] 03:15 VDOVA 11 [i] 04:00 NOVÝ PANELÁK: Vírus [i] 04:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Vytunuj mi fáro [i] 06:15 To najlepšie z Takešiho hradu 1,2/4 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Perry Mason: Prípad nehanebného darebáka 7 [i] 10:10 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 16 [i] 11:10 C.S.I.: Kriminálka New York II. 15 [i] 12:05 Akty X VII. 18 [i] 13:15 Profesionáli IV.: Koniec sveta 3 [i] 14:10 Simpsonovci XVII. 9 [i] 14:40 To najlepšie z Takešiho hradu 1,2/4 [i] 15:40 Kutyil s.r.o. 2 [i] 16:40 Simpsonovci XVII. 10 [i] 17:05 PANELÁK: Koniec vzťahu [i] 18:05 Vytunuj mi fáro [i] 19:05 Profesionáli IV.: Zamilovaná Skarlet 4 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 17 [i] 21:25 2. svetová vojna v 13/13 [i] 22:35 Letecké katastrofy V. 1/10 [i] 23:40 Zločinci III. 5 [i] 00:10 Zločin II. 9 [i] 01:05 Akty X VII. 18 [i] 01:50 C.S.I.: Kriminálka New York II. 15 [i] 02:30 Sladký život PLAYMATE IV. 3,4 [i] 03:15 Akty X VI. 3,4 [i] 04:40 Kutyil s.r.o. 2 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:10 Posel ztracených duší II. 18 [i] 08:10 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i] 09:10 Komisař Rex II. 15 [i] 10:10 Sue Thomas: Agentka FBI III. 5 [i] 11:10 House Viii. 12 [i] 12:10 Posel ztracených duší II. 19 [i] 13:10 Havaj 5-0 I. 3 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i] 15:05 House Viii. 13 [i] 16:05 Sue Thomas: Agentka FBI III. 6 [i] 17:05 Komisař Rex III. 1 [i] 18:05 Havaj 5-0 I. 4 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 23 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 24 [i] 21:00 Jak prosté II. 13 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 12 [i] 22:55 Havaj 5-0 I. 21 [i] 23:55 Strážce pořádku IV. 2 [i] 00:45 Jak prosté II. 13 [i] 01:35 Havaj 5-0 I. 21 [i] 02:20 Strážce pořádku IV. 2 [i] 03:05 Californication V. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Neprůstřelná voda [i] 06:00 Jak se to dělá: Karbonová kola/lustry/pera [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 07:15 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i] 08:10 Dvojí přežití: Nedostatek vzduchu [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Nezdařený začátek [i] 09:55 Zlato z džungle: Nouze v rodině [i] 10:50 Jak to dělají?: Potravinové obaly Tetra Pak/dům/sanitka [i] 11:15 Jak se to dělá – vysněné vozy: Weismann MF5 [i] 11:40 Jak se to dělá – vysněné vozy: Lamborghini Aventador [i] 12:10 Jak se to dělá – vysněné vozy: Jaguar F-Type [i] 12:35 Megastavitelé: Jak vyrobit mořské vlny [i] 13:30 Pátá rychlost 14 [i] 14:25 Nutné k přežití: Sahara 1 - část 1 [i] 15:20 Nejpodivnější na světě: Padlí z nebes [i] 16:15 Zkus přežít: Hrátky s osudem [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Kradená auta [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 22 [i] 18:05 Králové aukcí: Pláštěnka Evela Knievela/starožitná telefonní budka [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Nezastavitelný Ton [i] 19:00 Jak se to dělá: Sifonové bombičky/preclíky/nůžky/ umělé kluziště [i] 19:30 Jak se to dělá: Gramofonové talíře/parní motory/vybavení hřišť/teflonové hrnce [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Cena za riziko [i] 21:00 Muži Yukonu: Příchod jara [i] 22:00 Porter Ridge: Jde do tuhého [i] 22:30 Ropa za humny: Vrt na amišském pozemku [i] 23:00 Amišská mafie: Bratrův opatrovník [i] 00:00 Prezidentova pravá ruka 4 [i] 00:55 Načerno pálený alkohol: Cena za riziko [i] 01:50 Muži Yukonu: Příchod jara [i] 02:50 Porter Ridge: Jde do tuhého [i] 03:20 Ropa za humny: Vrt na amišském pozemku [i] 03:50 Amišská mafie: Bratrův opatrovník [i] 04:45 Jak to dělají?: Koberec/lego [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Polibek smrti 3/32 [i] 09:45 13. komnata Marcela Zmožka [i] 10:15 Reportéři ČT [i] 10:55 Příběhy slavných [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Slovácko sa nesúdí [i] 14:55 Kuchařská pohotovost [i] 15:20 Televarieté [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Dobrodružství kriminalistiky: Krevní skupina 13/26 [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Nejlepší Bakaláři [i] 23:10 Protiúder II 10/10 [i] 00:00 MI5 III 4/10 [i] 00:50 AZ-kvíz [i] 01:15 Sváteční slovo spisovatele Václava Vokolka [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Designtrend [i] 02:05 Dobré ráno [i] 04:35 Hobby naší doby [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Jizerské hory [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 330 metrů pod hladinou moře [i] 09:55 První potopa [i] 10:45 Nedej se: Příroda v reklamě [i] 11:10 Křesťanský magazín [i] 11:40 Už nechytám vodu z okapu [i] 12:05 Fotbal pro rozvoj [i] 12:30 Spojenci dobývají Řím [i] 12:45 Velká vlastenecká válka: Ržev [i] 13:35 Proč letadla padají: Srážky letadel [i] 14:20 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:05 Tajemství Bible: David a Goliáš [i] 15:55 Císař Hirohito [i] 16:50 Bugatti Veyron [i] 17:35 Kancl III [i] 18:00 Vesmír: Vědecká fikce a skutečnost [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Ve čtyři, přesně 25/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Dálkový ovladač 25/47 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Stalingrad [i] 20:55 Proč letadla padají: Požár v oblacích [i] 21:45 Já truchlivý bůh [i] 23:10 Sestřička Jackie: Automat na léky 11/12 [i] 23:35 Kanadská soda [i] 00:00 Babylon [i] 00:25 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 01:20 Ani válka, ani mír [i] 02:20 Trochu jiná "superstar" [i] 02:45 Podle práva [i] 03:10 Jan Neuls [i] 03:35 U nás na východě [i] 03:55 Západní Krkonoše [i] 04:20 Vznik a pád království ševců [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:10 Novashopping 05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2576 [i] 09:45 Kriminálka Anděl III: Oko za oko 8 [i] 11:00 Krok za krokem IV 2 [i] 11:25 Nové trable staré Christine IV 19 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie II 5 [i] 13:25 Beze stopy III 8 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Virtuální alibi 10 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Přijeď, čekám, miluji tě 192 [i] 16:30 Krok za krokem IV 3 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III: Závislost 11 [i] 18:25 Ulice 2577 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Partie pro tebe 483 [i] 21:35 Víkend: Věčná touha [i] 22:25 Lovci zločinců 14 [i] 23:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Otčím 11 [i] 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Virtuální alibi 10 [i] 00:55 Kriminálka Miami III: Závislost 11 [i] 01:35 Novashopping 02:05 Lovci zločinců 14 [i] 02:50 Milionář z kuchyně 3 [i] 03:35 Nové trable staré Christine IV 19 [i] 04:25 Áčko: Jsou diskriminováni? [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Policie Hamburk V: Samý Einstein 24 [i] 07:25 Vraždy v Kitzbühelu XI: A nic nebylo jako dřív 2/2 [i] 08:35 M*A*S*H 46 [i] 09:20 M*A*S*H 47 [i] 09:50 To je vražda, napsala I: Náhlá smrt 17 [i] 10:50 Policie Hamburk V: Nebezpečné setkání 25 [i] 11:45 Rosamunde Pilcher: Křídla naděje [i] 13:35 Walker, Texas Ranger VIII: Bojuj, nebo zemři 9 [i] 14:35 Specialisté na vraždy V: Pokrevní pouto 5 [i] 15:30 Castle na zabití II: Pátá kulka 11 [i] 16:25 Komisař Rex II: Smrt dítěte 8 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Zítra to roztočíme, drahoušku...! [i] 22:10 Ano, šéfe! [i] 23:25 Myšlenky zločince VIII 6 [i] 00:20 Spravedlnost v krvi II: V utajení 10 [i] 01:15 Nedokonalé zločiny VI: Tajemství zlaté hrobky 4 [i] 02:15 Specialisté na vraždy V: Pokrevní pouto 5 [i] 03:00 Walker, Texas Ranger VIII: Bojuj, nebo zemři 9 [i] 03:45 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:10 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rebeli na strednej 52/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 15/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Fatmagul 1-2/160 [i] 12:00 V objatí hodvábu 140/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 68/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 139-140/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 121-122/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Bostonské vraždy III. 10/15 [i] 21:30 Fatmagul - NOVÝ SERIÁL 3-4/160 [i] 23:20 Tlkot srdca III. 10/10 [i] 00:10 Tehotné v šestnástich [i] 00:55 Priatelia [i] 01:40 Frasier [i] 02:00 Adela show [i] 02:40 Smotánka [i] 03:15 L.O.V.E. [i] 04:00 Zakázaná vášeň 22/140 [i] 04:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 63/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 LOL [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Barva pleti [i] 14:00 Voda