TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Jún 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 10:45 Zámena manželiek [i] 12:10 Odložený prípad I. 6/23 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 14/24 [i] 14:10 Monk IV. 14/16 [i] 15:00 Krok za krokom VII. 11/19 [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 3/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 7/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa III. 3/24 [i] 23:05 Krok za krokom VII. 11/19 [i] 23:35 Monk IV. 14/16 [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 7/24 [i] 01:20 Odložený prípad I. 6/23 [i] 02:10 NCIS: Los Angeles III. 14/24 [i] 03:00 Monk IV. 14/16 [i] 03:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 7/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Počasie [i] 05:40 Sila lásky VI. 43 [i] 06:30 McLeodove dcéry III. 14/26 [i] 07:15 Helicops: Studňa mladosti [i] 08:00 Správy RTVS "N" [i] 08:50 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Počasie [i] 09:20 Čarovné miesta Zeme III.: Jamajka 3/6 [i] 10:15 Svet v obrazoch [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Kolonáda 12/13 [i] 14:50 Bláznivo zamilovaní: Ďaleko od teba 49/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 33/68 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nanga Parbat [i] 22:00 Peklo na kolesách 5/10 [i] 22:45 Prežiť!: Priepasť smrti [i] 23:35 Helicops: Studňa mladosti [i] 00:20 Peklo na kolesách 5/10 [i] 01:05 Dámsky klub [i] 02:35 Sila lásky VI. 43 [i] 03:25 Bláznivo zamilovaní: Ďaleko od teba 49/52 [i] 04:25 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Sládkova abeceda: Písmeno "I" [i] 09:00 Tlmočník [i] 09:50 Tvárou v tvár [i] 10:20 Fokus rodina "N" [i] 11:05 Miestopis cechov a manufaktúr: Štiavnickí fajkári [i] 11:25 Stretnutie s Malokarpatskou kapelou [i] 11:40 Živá panoráma [i] 12:05 ArtSpektrum [i] 12:15 Odpískané [i] 12:55 Magazín Ligy majstrov [i] 13:25 Magazín FIFA [i] 13:50 Športové ozveny [i] 14:25 Autosalón [i] 14:50 Profesionál [i] 15:15 Fokus práca "N" [i] 16:00 Národnostný magazín: Český [i] 16:30 Správy RTVS z regiónov [i] 16:40 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:35 Encyklopédia slovenských obcí: Málinec [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Od prisťahovalca po milionára: Henry John Heinz - Kráľ kečupu [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: ROZHOVORY BEZ KONCA [i] 21:45 VAT: Drogy a liečivá v odpadových vodách [i] 22:15 Nemysli na to [i] 23:55 On air [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:05 Počasie [i] 01:15 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 05:40 TOP STAR [i] 06:05 KRIMI 06:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 07:30 TOP STAR [i] 08:05 NOVÝ PANELÁK: Nešťastná náhoda [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Mama nemôže žiť sama [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ: Cyklista [i] 10:55 Najlepšie torty 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 Kosti II. 19 [i] 13:40 OCHRANCOVIA: Konkubinát [i] 14:40 Vtierka Castle II. 7 [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 OCHRANCOVIA: Letuška [i] 18:15 SÚDNA SIEŇ: Otec a syn [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Koniec vzťahu [i] 21:30 KUKÁTKO [i] 22:30 DEDIČSTVO 24 [i] 23:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 8 [i] 00:30 Vražda v mojom dome [i] 02:25 NOVÝ PANELÁK: Koniec vzťahu [i] 03:15 DEDIČSTVO 24 [i] 04:00 Vražda v mojom dome [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:30 Tajomstvá histórie III. 2 [i] 06:15 Takešiho hrad II. - Špeciály 9/9 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:15 Perry Mason: Prípad zavraždenej madam 6 [i] 10:20 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 15 [i] 11:15 C.S.I.: Kriminálka New York II. 14 [i] 12:10 Akty X VII. 17 [i] 13:25 Profesionáli IV.: Košický zlatý poklad 2 [i] 14:20 SVET ZÁZRAKOV [i] 14:55 Takešiho hrad II. - Špeciály 9/9 [i] 15:55 Kutyil s.r.o. 1/17 [i] 16:50 Simpsonovci XVII. 9 [i] 17:15 PANELÁK: Nešťastná náhoda [i] 18:15 Vytunuj mi fáro [i] 19:05 Profesionáli IV.: Koniec sveta 3 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 8 [i] 21:25 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 14 [i] 22:20 Deuce Bigalow: Dobrý striptér [i] 00:05 Biele goliere III. 16/16 [i] 00:55 Akty X VII. 17 [i] 01:55 C.S.I.: Kriminálka New York II. 14 [i] 02:35 Sladký život PLAYMATE IV. 1,2/13 [i] 03:20 Akty X VI. 1,2/22 [i] 04:50 Kutyil s.r.o. 1/17 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší II. 17 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 09:05 Komisař Rex II. 14 [i] 10:05 Sue Thomas: Agentka FBI III. 4 [i] 11:05 House Viii. 11 [i] 12:05 Posel ztracených duší II. 18 [i] 13:05 Havaj 5-0 I. 2 [i] 14:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 15:05 House Viii. 12 [i] 16:05 Sue Thomas: Agentka FBI III. 5 [i] 17:05 Komisař Rex II. 15 [i] 18:05 Havaj 5-0 I. 3 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 21 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 22 [i] 21:00 Místo nahoře 1 [i] 23:05 Laskavý dotek I. 5 [i] 00:00 Vzpomínky II. 5 [i] 00:50 Místo nahoře 1 [i] 02:40 Laskavý dotek I. 5 [i] 03:25 Vražedkyně VI. 7 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 8 [i] 06:00 Jak se to dělá: Kladiva/švýcarský sýr/kolečkové brusle [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 9 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 07:15 Nutné k přežití: Skotsko [i] 08:10 Dvojí přežití: Nezdařilý výstup [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Sbohem, Jakeu [i] 09:55 Američtí dřevorubci: Neštěstí na Zlaté cestě [i] 10:50 Jak to dělají?: Nepřeřušitelný zdroj energie UPS/uhlí [i] 11:15 Jak se to dělá – vysněné vozy: Audi R8 [i] 11:40 Jak se to dělá – vysněné vozy: Rolls-Royce Phantom [i] 12:10 Jak se to dělá – vysněné vozy: Maserati Quattroporte [i] 12:35 Megastavitelé: Živel krade síly [i] 13:30 Americký chopper: Staré rány [i] 14:25 Rození obchodníci: Land Rover Discovery - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: Land Rover Discovery - část 2 [i] 15:20 Bear Grylls: Extrémní případy přežití zachycené kamerami: Ve vodě [i] 15:50 V nejhorším případě: Porucha auta v poušti / tarantule [i] 16:15 Muži Yukonu: Lov úhořů [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Kalifornské pikle [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí 21 [i] 18:05 Králové aukcí: Mercedes Sugar Raye Leonarda/potápěčský oblek z 2. světové války [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Bostonští dražitelé [i] 19:00 Jak se to dělá: Písty/malířské válečky/padáky/komíny [i] 19:30 Jak se to dělá: Buřinky/solární ohřívače vody/sladké housky/elektrostatické reproduktory [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: Spánek [i] 21:00 Zkus přežít: S chutí do toho [i] 22:00 Dvojí přežití: Na pánev [i] 23:00 Do extrémů: Nejrozpálenější silnice [i] 00:00 Smrtící světy, skrytá nebezpečí: Vražda v amišské komunitě [i] 00:55 Nejpodivnější na světě: Spánek [i] 01:50 Zkus přežít: S chutí do toho [i] 02:50 Dvojí přežití: Na pánev [i] 03:50 Do extrémů: Nejrozpálenější silnice [i] 04:45 Jak to dělají?: Benzín/kapesní zavírací nože [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Pravda bolí 2/32 [i] 09:45 Byl jednou jeden dům: Jízda do tunelu 3/5 [i] 11:05 První republika: Piknik 11/22 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Hercule Poirot [i] 16:00 Uvolněte se, prosím [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Smrt novináře 13/14 [i] 21:05 Marta a Věra: Teambuilding 1/8 [i] 21:35 Reportéři ČT [i] 22:14 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Kriminálka Paříž: Důkaz lásky 13/92 [i] 23:10 MI5 III 4/10 [i] 00:05 Na stopě [i] 00:30 Kalendárium [i] 00:45 AZ-kvíz [i] 01:10 Malostranské palácové [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:55 Pod pokličkou [i] 02:15 Designtrend [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:20 Sicílie není jen mafie [i] 05:50 Chcete je? ZJ [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Svět Pygmejů [i] 09:50 S kuchařem kolem světa: Mauricius [i] 10:50 Babylon [i] 11:15 Křížové cesty: Odsouzen [i] 11:45 Vesnicopis [i] 12:05 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 12:35 Souboj vojevůdců: Dajan proti [i] 13:20 Československý filmový týdeník 983/2379 [i] 13:35 O poklad Anežky České [i] 14:15 Křižáci: Vítězství a porážka [i] 15:05 Věda na vlastní kůži [i] 16:00 Vesmír: Pulsary a kvasary [i] 16:45 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 2/10 [i] 17:30 Kancl III [i] 17:50 Občanská válka v USA 1/3 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Vražedné líbánky 24/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Dědečkův duch 24/47 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Leyte 1/2 [i] 21:05 Bugatti Veyron [i] 21:55 Krysy z temnot [i] 23:30 Deník venkovského faráře [i] 01:20 Uchem jehly [i] 01:50 City Folk 2013: Eindhoven [i] 02:15 Krvavý chomout [i] 03:15 Uhlí už nechceme! [i] 03:40 Podle práva [i] 04:05 Karel Engliš [i] 04:30 Babylon [i] 04:55 Divnopis [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2575 [i] 09:45 Doktoři z Počátků: Herecký výkon 43 [i] 11:00 Střepiny [i] 11:25 Nové trable staré Christine IV 18 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie II 4 [i] 13:25 Beze stopy III 7 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Poručnictví 9 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Druhý pokus 191 [i] 16:30 Krok za krokem IV 2 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III: Po pádu 10 [i] 18:25 Ulice 2576 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Oko za oko 8 [i] 21:30 Kriminálka Las Vegas XIII: Nečekaný obrat 19 [i] 22:20 Lovci zločinců 13 [i] 23:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Záchrana 10 [i] 23:55 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Poručnictví 9 [i] 00:40 Milionář z kuchyně 2 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Přestávka ve vysílání
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:45 Policie Hamburk V: Žena z Ipanemy 23 [i] 07:40 Vraždy v Kitzbühelu XI: A nic nebylo jako dřív 1/2 [i] 08:50 M*A*S*H 45 [i] 09:35 M*A*S*H 46 [i] 10:10 To je vražda, napsala I: Ostří hoši neumírají 16 [i] 11:10 Policie Hamburk V: Samý Einstein 24 [i] 12:05 Rosamunde Pilcher: A najednou to byla láska [i] 13:50 Walker, Texas Ranger VIII: Zabiják 8 [i] 14:45 Specialisté na vraždy V: Hra se smrtí 4 [i] 15:40 Castle na zabití II: Poklad mrtvého muže 10 [i] 16:35 Komisař Rex II: Nebezpečný lov 7 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Nebezpečně dobrej vliv 256 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:25 Mstitel [i] 01:20 Nedokonalé zločiny VI: Dopis na rozloučenou 3 [i] 02:15 Specialisté na vraždy V: Hra se smrtí 4 [i] 03:00 Walker, Texas Ranger VIII: Zabiják 8 [i] 03:45 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 61/160 [i] 06:35 Rebeli na strednej 51/135 [i] 07:25 Medzi láskou a nenávisťou 14/124 [i] 08:35 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Dr. Oz II. [i] 11:00 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:15 V objatí hodvábu 139/200 [i] 13:15 Doňa Barbara 67/190 [i] 14:25 Nespútaný anjel 137-138/194 [i] 16:10 Keď budeš moja 119-120/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Odložený prípad VI. 17/23 [i] 21:30 Fatmagul - NOVÝ SERIÁL 1-2/160 [i] 23:25 Tlkot srdca III. 8-9/10 [i] 00:55 Priatelia [i] 01:40 Frasier [i] 02:00 Adela show [i] 02:35 Smotánka [i] 03:10 L.O.V.E. [i] 04:00 Zakázaná vášeň 21/140 [i] 04:55 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 62/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Tvrdá hra [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Lovci bankovek [i] 13:45 Sláva vítězům [i] 15:50 Barva pleti [i] 17:45 Voda [i] 19:50 Vyprovokovaná [i] 21:50 Tři dny ke svobodě [i] 00:05 Nevinná