TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
August 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice V. 9/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:10 Kung Fu Panda I. 7/10 [i] 07:35 Tučniaky z Madagaskaru I. 7/10 [i] 07:55 Medveď Yogi (HD) [i] 09:30 FORMULA 1: Veľká cena Malajzie [i] 13:00 Prezidentské voľby - Mimoriadna relácia [i] 13:40 Harry Potter a Fénixov rád (HD) [i] 16:45 10 000 pred Kristom (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Parker [i] 23:00 Kat [i] 01:20 Parker [i] 03:10 Kat [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:05 Drišľakoviny [i] 05:50 Správy RTVS "N" [i] 06:40 Góly - body - sekundy [i] 06:55 Počasie [i] 07:05 Ahoj,braček!: Gól 24/28 [i] 07:15 Pingu 19 [i] 07:20 Pingu 20 [i] 07:25 Požiarnik Sam: Všetko najlepšie [i] 07:40 Franklin: Franklinov nález 15/52 [i] 07:50 Škaredé káčatko: Únos [i] 08:20 Garfield II.: Zlé želania [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 09:00 Slovensko volí prezidenta - volebné štúdio [i] 09:15 Život rýb: Ryby a láska [i] 09:40 Autosalón [i] 10:10 Čarovné miesta Zeme III.: Jamajka 3/6 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:05 Občan za dverami [i] 13:55 Agatha Christie : Poirot: Miliónová lúpež [i] 14:50 Zlatá klasika: "Jak utopit dr. Mráčka aneb Konec vodníku v Čechách" [i] 16:35 Nikto nie je dokonalý [i] 17:40 Hurá do záhrady [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kolonáda 12/13 [i] 21:20 Rozhovor s novým prezidentom Slovenskej republiky [i] 21:50 Princezná a Rebel 7/8 [i] 22:45 Princezná a Rebel 8/8 [i] 23:35 Komisárka: Pokrvné putá 9/26 [i] 00:25 Komisárka: Zlí susedia 10/26 [i] 01:15 Agatha Christie : Poirot: Miliónová lúpež [i] 02:10 Princezná a Rebel 7/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Extrémne v horách [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:35 Test magazín: AV Receivery [i] 09:45 Família [i] 10:15 Na ceste po Česku: Na ceste po Mostecku [i] 10:40 Noc v archíve: Čím budem? [i] 11:45 Starec a cár [i] 12:55 Apokalypsa - Hitler 2/2 [i] 13:50 On air [i] 14:10 Orientácie [i] 14:40 Slovo [i] 14:50 Folklórny festival Východná 2009: Zrkadlenie po rokoch I. [i] 16:20 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ivana Pavleho [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:35 Encyklopédia slovenských obcí: Gánovce [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Divadlo nás baví [i] 20:15 Vrátila sa raz v noci [i] 22:15 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 23:20 Odpískané [i] 00:00 Správy RTVS "N" [i] 00:45 Počasie [i] 00:55 Slovo [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:15 TOP STAR [i] 05:35 Garfield [i] 07:15 Ultimate Spider-man [i] 08:10 Káčerovo [i] 09:00 Šéf v utajení II. 6 [i] 10:00 Agentka bez minulosti 6,7 [i] 12:00 Largo Winch 2 [i] 14:40 Policajt zo škôlky [i] 17:30 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 X FACTOR [i] 22:00 Deuce Bigalow: Dobrý striptér [i] 23:50 Prázdninové prcičky [i] 02:00 KRIMI 02:25 Milenec vdovy [i] 04:05 Extrémne prípady: Andulka v trenkách [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:15 Pekelná výzva 15,16/16 [i] 07:00 Osudové veštenie [i] 08:00 Ninja Factor II. 62,63 [i] 09:15 Tak sa vozia milionári 5 [i] 09:45 Faktor strachu 1/10 [i] 10:45 Vytunuj mi fáro II. 1,2/33 [i] 11:40 SVET ZÁZRAKOV [i] 12:20 Gigantické presuny IV. 6/6 [i] 13:20 Tajomstvá histórie III. 2 [i] 14:25 Terénne monštrá II. 6 [i] 15:25 C.S.I.: Kriminálka New York V. 18,19 [i] 17:20 Zberači 9 [i] 18:20 "Kamarád do deště" [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Smrtonosná pasca 2 [i] 23:00 Chaos [i] 01:15 Red Rock West [i] 03:10 Terénne monštrá II. 6 [i] 03:55 Faktor strachu 1/10 [i] 04:45 Gigantické presuny IV. 6/6 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 JAG III. 10 [i] 08:00 JAG III. 11 [i] 09:00 Final Fantasy: Esence života 1 [i] 11:05 Sestra Hawthornová I. 10 [i] 12:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 15 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 16 [i] 14:00 VRAŽEDNÁ ČÍSLa III. 2 [i] 15:00 VRAŽEDNÁ ČÍSLa III. 3 [i] 15:55 Charlieho andílci: Na plný pecky 1 [i] 17:55 CSI: New York IX. 5 [i] 18:55 Bez hranic I. 3 [i] 19:55 Bez hranic I. 4 [i] 21:00 Zásilka 1 [i] 22:55 Vzpomínky II. 12 [i] 23:55 Post Mortem I. 4 [i] 00:50 Zásilka 1 [i] 02:30 Vzpomínky II. 12 [i] 03:14 Post Mortem I. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:00 Jak to dělají? 17 [i] 05:30 Jak to dělají? 18 [i] 06:00 Jak se to dělá: Vyprošťovací nůžky [i] 06:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Motocykl pro padlé hrdiny, motorka pro Bling Star – 1. část [i] 07:15 Americké zbraně 16 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Papírové brnění [i] 09:05 Velká mozková soutěž: Bitva o most [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Hračky pro chlapy [i] 10:25 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 7 [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 8 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 12:35 Králové aukcí: Pláštěnka Evela Knievela/starožitná telefonní budka [i] 13:05 Králové aukcí: Clay Walker zavítá do Gallery 63 [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 14:25 Zlatá horečka – Aljaška: Naděje [i] 15:20 Potápění za zlatem – pod ledem: Obleva [i] 16:15 Mrazivé zlato: Zoufalá situace [i] 17:10 Rození obchodníci: Japonsko [i] 18:05 Opravna vraků 2012: Vůz Sema – Chrysler 300 [i] 19:00 Texaské války aut: Vše pro Colby [i] 20:00 Auto versus divočina: Tohle vážně není pláž [i] 21:00 Bear Grylls: Extrémní případy přežití zachycené kamerami: Ve vodě [i] 21:30 V nejhorším případě: Porucha auta v poušti / tarantule [i] 22:00 Štvanice: Filipíny [i] 23:00 Mrazivé zlato: Hřeben vykoupení [i] 00:00 Záhady mimozemšťanů: Kecksburgské UFO [i] 00:55 Opravna vraků 2012: Vůz Sema – Chrysler 300 [i] 01:50 Bear Grylls: Extrémní případy přežití zachycené kamerami: Ve vodě [i] 02:20 V nejhorším případě: Porucha auta v poušti / tarantule [i] 02:50 Štvanice: Filipíny [i] 03:50 Mrazivé zlato: Hřeben vykoupení [i] 04:45 Auto versus divočina: Tohle vážně není pláž [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Marcela Zmožka [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Průhonice [i] 06:45 Okouzlení IV 4/52 [i] 07:35 Pán a sluha [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:25 Objektiv [i] 10:55 F. . Věk 13/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 O podezíravém králi [i] 14:35 Bílá paní [i] 16:05 Příběhy slavných [i] 17:10 Byl jednou jeden dům: Jízda do tunelu 3/5 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Všichni musí zemřít [i] 21:25 168 hodin [i] 21:57 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:00 Polední žár [i] 23:20 Komisař Moulin [i] 00:50 Manéž Bolka Polívky [i] 02:00 Kuchařská pohotovost [i] 02:25 Pod pokličkou [i] 02:45 Móda-Extravagance-Manýry [i] 03:10 Padající květináč [i] 03:40 Designtrend [i] 03:50 Banánové rybičky [i] 04:15 13. komnata Marcela Zmožka [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Duchovní kuchyně [i] 05:25 Pojďte se mnou létat 3/6 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:40 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 983/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 59 [i] 09:35 Národní klenoty [i] 10:05 První potopa [i] 10:55 Nedej se: Příroda v reklamě [i] 11:20 Chcete mě? ZJ [i] 11:50 Život se smrtí 2/7 [i] 12:30 Příběh smírčího kříže [i] 12:45 Krásy evropského pobřeží: Sundská úžina [i] 12:55 Život na pobřeží: Havaj [i] 13:35 Sváteční slovo spisovatele Václava Vokolka [i] 13:40 Křesťanský magazín [i] 14:10 Už nechytám vodu z okapu [i] 14:35 Uchem jehly [i] 15:05 Křížové cesty: Odsouzen [i] 15:35 Na cestě po Chicagu [i] 16:00 330 metrů pod hladinou moře [i] 16:55 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 17:50 Vínečko II [i] 18:15 Na plovárně s Joe Bonamassou [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Láhev 23/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Génius 23/47 [i] 19:45 Laurel a Hardy [i] 20:00 Čtyři v tom 2 [i] 20:50 S kuchařem kolem světa: Mauricius [i] 21:50 Svatba jako řemen [i] 23:25 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 00:20 Karnali [i] 01:00 Přežít! [i] 01:50 Evropa dnes [i] 02:15 Folklorika [i] 02:40 59/184/84 [i] 03:05 Hraje vám... Straňanka [i] 03:40 Z očí do očí [i] 04:10 O písničkách a tancování [i] 04:30 Cesty k sobě [i] 04:55 Duchovní kuchyně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:25 Novashopping 06:30 Senzační Spiderman 6 [i] 06:55 Taz - mania III 4 [i] 07:20 Legendy Chima 18 [i] 07:45 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 4 [i] 08:15 Víkend: Dobrý soused [i] 09:00 Mr. Bean: Utrpení pana Beana [i] 09:30 Velká cena Malajsie [i] 12:05 Zničeno ve vteřině II [i] 12:35 Outsider [i] 14:10 Jako kočky a psi: Pomsta prohnané Kitty [i] 15:40 Jádro [i] 18:10 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Přepadovka 7 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: Herecký výkon 43 [i] 21:25 Střepiny [i] 22:00 Lara Croft Tomb Raider: Kolébka života [i] 00:05 Šťastný los [i] 01:40 Novashopping 02:15 Bohatství, posedlost a smrt 3/3 [i] 04:20 Volejte Novu [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Tron: Povstání I 14 [i] 06:55 Avengers - Sjednocení: Robot Adaptoid 7 [i] 07:25 Dokonalý Spider-Man I: Úžasný Android 14 [i] 07:55 Souboj generálů: Bitva u El Alameinu 3 [i] 09:10 Prima SVĚT [i] 09:40 Synové a dcery Jakuba skláře: Stěhování 1938 6 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní receptář extra 13:25 Show Jana Krause [i] 14:30 Big Ben III: Ideální svět 4 [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru III: Jedenáctka mrtvého muže [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 X FACTOR [i] 21:30 Neříkej ani slovo [i] 00:05 Policejní bažanti II: Žhář 4 [i] 00:55 Souboj generálů: Bitva u El Alameinu 3 [i] 01:55 Vraždy v Midsomeru III: Jedenáctka mrtvého muže [i] 03:35 Jarčin profesor [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 74/129 [i] 06:25 Inga Lindsrömová: Bláznivá láska [i] 08:25 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 V siedmom nebi I. 21-22/22 [i] 12:05 Stratená duša II. 14-15/22 [i] 14:15 Matkin dar [i] 16:00 Doktorka Zoe II. 1/22 [i] 17:00 Kráska a zviera I. 1/22 [i] 17:50 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Dom pri jazere [i] 22:00 Moje dieťa nedostaneš [i] 00:00 Dom pri jazere [i] 01:40 Moje dieťa nedostaneš [i] 03:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 74/129 [i] 04:20 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 08:55 Teleshopping 12:05 O myšce a medvědovi [i] 13:35 Šéfe, jsem v tom! [i] 15:20 Svět zítřka [i] 17:10 Flynn Carsen 3: Kletba Jidášova kalichu [i] 18:50 Každý chce být Ital [i] 20:45 Černá Dahlia [i] 22:55 Železní andělé 1 [i] 00:40 Přímý zásah [i] 02:15 Nebezpečný cíl [i] 03:50 Ďáblova ruka [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    07:00 Krasobruslení [i] 09:45 Snooker [i] 12:00 Fotbal [i] 14:00 Fotbal [i] 15:00 Watts [i] 15:15 Cyklistika [i] 17:00 Cyklistika [i] 18:00 Snooker [i] 20:00 Snooker [i] 20:30 Jezdectví [i] 21:30 Box [i] 22:30 Rally [i] 23:00 Snooker [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Kauzy podle Kate 2: Transplantace 2 [i] 07:00 Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 10: Gilotina 7 [i] 10:00 Super erupce [i] 12:00 Milionový lékař 1: Co je šeptem, to je čertem 7 [i] 13:00 Milionový lékař 1: Pro jedno kvítí slunce nesvítí 8 [i] 14:00 Milionový lékař 1: Bylo nebylo, toť otázka 9 [i] 15:00 Milionový lékař 1: Neštěstí nechodí po horách.. 10 [i] 16:00 Milionový lékař 1: Nikdo není dokonalý 11 [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 16: Klub letců 4 [i] 19:00 Skandál 3: Je to vyřízené 1 [i] 20:00 Skandál 3: Hádej, kdo přijde na večeři 2 [i] 21:00 PREMIÉRA Vraždy v Midsomeru 16: Vraždění v Kodani 5 [i] 23:00 Zůstaň se mnou [i] 01:00 Skandál 3: Je to vyřízené 1 [i] 02:00 Skandál 3: Hádej, kdo přijde na večeři 2 [i] 03:00 Městečko Haven 1: Spirála 13 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 11: Smrt na pokračování 3 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Supersystémy 3 [i] 06:00 Hughova kampaň za ryby: Zachraňte naše moře 4 [i] 06:55 Příběhy hraček Jamese Maye: Letecký klub0 [i] 08:05 Planeta mláďat 4 [i] 09:05 Kdo přežije Armagedon 6 [i] 10:00 Lední medvěd - špion na ledě 2 [i] 11:00 Za hranice nekonečna: Tajemství naší Galaxie 1 [i] 12:05 Podzemí měst 8 [i] 13:00 Vášnivý jedlík - Proti všem! 1 [i] 13:25 Vášnivý jedlík - Proti všem! 2 [i] 13:55 Anthony Bourdain: Bez předsudků 7 [i] 14:45 Farmář a jeho princ 1 [i] 15:45 Divoké zločiny 2 [i] 16:00 Marnotratníci 9