TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Júl 2019
PoUtStŠtPiSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Scooby-Doo: Abrakadabra! (HD) [i] 07:10 Legendy Chima I. [i] 07:30 Tom a Jerry [i] 07:50 Kung Fu Panda I. 6/10 [i] 08:15 Tučniaky z Madagaskaru I. 6/10 [i] 08:40 Zachráňte Willyho 3 [i] 10:25 2 baby na mizine [i] 10:55 Dva a pol chlapa III. 2/24 [i] 11:25 Kráska a zviera I. 1/22 [i] 12:25 Arrow 3/23 *12Dolby Sur [i] 13:20 HLAS ČESKO SLOVENSKA - VÝBER NASLEPO [i] 15:20 Harry Potter a Fénixov rád (HD) [i] 18:20 Smotánka [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Medveď Yogi (HD) [i] 22:00 Prezidentské voľby - Mimoriadna relácia [i] 23:50 Koniec hry [i] 01:40 Neľútostný zabijak [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    06:10 Správy RTVS "N" [i] 07:00 Góly - body - sekundy [i] 07:15 Počasie [i] 07:20 Ahoj,braček!: Vábivé bublinky 23/28 [i] 07:30 Pingu 17 [i] 07:35 Pingu 18 [i] 07:45 Požiarnik Sam: Veľký vynálezca [i] 07:55 Franklin: Franklinova pevnosť 14/52 [i] 08:10 Škaredé káčatko: Tučniačik nanuk [i] 08:35 Garfield II.: V objatí kalmára [i] 08:50 Garfield II.: Sliepočka Penny [i] 09:00 Fidlibum [i] 09:30 Asterix a Kleopatra [i] 10:45 Arabela sa vracia 25/26 [i] 11:15 Arabela sa vracia 26/26 [i] 11:55 Berlin, Berlin: Stuttgart, Stuttgart 34 [i] 12:45 On air [i] 13:15 Sokoliarova dcéra [i] 14:30 Milujem Slovensko [i] 16:00 Lucie, postrach ulice [i] 17:25 Postav dom , zasaď strom [i] 17:55 Taxík [i] 18:25 Nebíčko v papuľke: Templári [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Pošta pre teba [i] 21:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Zmysel rodiny [i] 21:55 Slovensko volí prezidenta - volebná noc [i] 00:30 Inšpektor Rocca: Zlo sa vracia [i] 03:05 Správy RTVS "N" [i] 03:50 Góly - body - sekundy [i] 04:10 Počasie [i] 04:20 Drišľakoviny [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Extr@ german 1/13 [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Extrémne v horách [i] 08:55 Zamrznutá planéta [i] 09:45 Na ceste po Česku: Na ceste po Chodsku [i] 10:15 Ambulancia: "Skrutka s kyselinou mliečnou"- riešenie plochej nohy [i] 10:40 Televízny klub nepočujúcich [i] 11:10 Národnostné správy [i] 11:20 Halali [i] 11:35 Kvarteto [i] 12:05 5 minút po dvanástej: Aký by mal byť učiteľ budúcnosti? [i] 13:05 Dve poviedky s Mariánom Labudom [i] 13:55 Cesta na MS 2014 [i] 14:25 Magazín Ligy majstrov [i] 15:00 Kapura [i] 15:40 Farmárska revue [i] 16:05 Test magazín: AV Receivery [i] 16:20 Senior klub-magazín [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:35 Encyklopédia slovenských obcí: Vrbov [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Apokalypsa - Hitler 2/2 [i] 21:00 Anjeli strážni: Anjeli strážni Ivana Pavleho [i] 21:25 Strážca pláže v zimnom období [i] 22:50 Pred rokmi... [i] 23:20 Československý filmový týždenník [i] 23:30 Správy RTVS "N" [i] 00:15 Počasie [i] 00:25 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:45 KRIMI 06:15 TOP STAR [i] 06:45 My Little Pony [i] 07:10 Max Steel [i] 07:40 Káčerovo [i] 08:30 Garfield [i] 10:10 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 9 [i] 11:15 Policajt zo škôlky [i] 13:45 SÚBOJ NÁRODOV [i] 15:30 X FACTOR [i] 17:00 Prekvapenie 4 [i] 18:00 Profesionáli: Olympijská pochodeň 6 [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 20:00 ŠPORT 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 Chaos [i] 23:00 Smrtonosná pasca 2 [i] 01:40 Upírske denníky [i] 03:15 Notorious B. I. G. [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    06:05 Takešiho hrad II. - Špeciály 8 [i] 07:05 Osudové veštenie [i] 08:05 Ninja Factor II. 60,61 [i] 09:00 Simpsonovci XVII. 8 [i] 09:30 Faktor strachu V. 35/35 [i] 10:35 Vytunuj mi fáro 39,40/40 [i] 11:30 Hľadá sa dom pre milionárov V. 5,6 [i] 13:30 Ice Road Truckers IV. 5 [i] 14:25 Tak sa vozia milionári 5 [i] 14:55 Záťah [i] 17:05 VDOVA [i] 18:10 C.S.I.: Kriminálka New York V. 18,19 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Vojna anjelov [i] 01:35 Zberači 9 [i] 02:25 More lásky [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Lovci pokladů II. 3 [i] 08:05 Lovci pokladů II. 4 [i] 09:05 Internát VII. 14 [i] 10:35 Lost Girl Iii. 2 [i] 11:35 Posel ztracených duší IV. 10 [i] 12:35 Posel ztracených duší IV. 11 [i] 13:35 Profil zločinu III. 11 [i] 14:45 Profil zločinu III. 12 [i] 15:50 Pravěk útočí V. 5 [i] 16:50 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 15 [i] 17:50 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 16 [i] 18:50 Ghost Rider 1 [i] 21:00 Charlieho andílci: Na plný pecky 1 [i] 23:05 Jak prosté II. 12 [i] 00:05 CSI: New York IX. 4 [i] 00:55 CSI: New York IX. 5 [i] 01:45 Profil zločinu III. 11 [i] 02:40 Profil zločinu III. 12 [i] 03:30 Vražedkyně VI. 6 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Smrtící poloha [i] 06:00 Jak se to dělá: Pneumatický nárazový šroubovák [i] 06:25 Jízda: ZZ Chop [i] 07:15 Pátá rychlost 1 [i] 07:45 Pátá rychlost 2 [i] 08:10 Megastavitelé: Most šejka Zayeda v Abu Dhabi [i] 09:05 Opravdový podvod 13 [i] 09:30 Opravdový podvod 14 [i] 09:55 Opravdový podvod 15 [i] 10:25 Opravdový podvod 16 [i] 10:50 Potápění za zlatem – pod ledem: Máme to doma [i] 11:40 Potápění za zlatem – pod ledem: Buldozery a draci [i] 12:35 Potápění za zlatem – pod ledem: Nedostatek paliva [i] 13:30 Potápění za zlatem – pod ledem: Vodopády zlata [i] 14:25 Jak se to dělá: Vidle/karamely/formy na bábovky [i] 14:55 Jak se to dělá: Cínové čutory/bramborový salát/vodíkové palivové články [i] 15:20 Největší loď na světě: Megaflotila: rozšíření přístavů [i] 16:15 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem: Galaktičtí pionýři [i] 17:10 Jak to dělají? 17 [i] 17:40 Jak to dělají? 18 [i] 18:05 Rychlokurz: Auto v plamenech [i] 18:35 Pátrání po klasických autech: Velký závod [i] 19:00 Pátá rychlost 17 [i] 20:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 9 [i] 20:30 Hra o peníze 3 [i] 21:00 Bitvy o zavazadla: Mike Tyson [i] 21:30 Hledači pokladů na aukcích: Jako kaskadéři [i] 22:00 Říční příšery: Rozparovač obličejů [i] 23:00 Bear Grylls: Únik z pekla: Škola přežití v krajních situacích [i] 00:00 Zničeno ve vteřině 21 [i] 00:30 Zničeno ve vteřině 22 [i] 01:00 Zisk ze zabavených nemovitostí 9 [i] 01:30 Hra o peníze 3 [i] 03:00 Bear Grylls: Únik z pekla: Škola přežití v krajních situacích [i] 04:00 Úniky do budoucnosti s Jamesem Woodsem: Galaktičtí pionýři [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Kouzelné bylinky [i] 05:30 Události v regionech [i] 06:00 Vlašim [i] 06:20 Okouzlení IV 3/52 [i] 07:10 Na cestě po Chicagu [i] 07:40 Slovácko sa nesúdí [i] 08:15 Druhý dech: Buď a nebo 13/13 [i] 09:25 Všechnopárty [i] 10:10 Hercule Poirot [i] 12:00 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 12:25 Hobby naší doby [i] 12:50 Postřehy odjinud [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Vojáček a dračí princezna [i] 13:55 Ty, ty, ty, Moneti! [i] 14:35 Pán a sluha [i] 16:00 Podezřelé okolnosti [i] 17:25 My všichni školou povinní: Podnájem 4/13 [i] 18:25 Kluci v akci [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování loterie Euromiliony 20:00 Ceny Thálie 2013 [i] 21:45 Postřižiny [i] 23:19 Losování Šťastných 10 a Šance milion 23:20 Halloween [i] 01:10 Manéž Bolka Polívky [i] 03:45 Kratochvíle [i] 04:05 Hobby naší doby [i] 04:35 Malá farma: Lesní školka [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:10 Výpustek [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl III [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:40 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Náš venkov: Bílé samoty Zadních hor [i] 09:30 Putování za muzikou [i] 09:55 Folklorika [i] 10:25 Velká vlastenecká válka: Ržev [i] 11:20 Století létání: Od korejské války k válce v 5/26 [i] 12:10 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii 2/2 [i] 13:10 Babylon [i] 13:40 Detektiv [i] 15:30 S kuchařem kolem světa: Peru [i] 16:30 Kamera na cestách: Svět Pygmejů [i] 17:25 Zázračná planeta: Jaguáři zrozeni pro svobodu [i] 18:15 Auto Moto Revue [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Opravdu vydařené narozeniny 22/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Panenka 22/47 [i] 19:45 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 20:00 Zlaté oko [i] 22:10 Den zrady [i] 23:45 Pojďte se mnou létat 3/6 [i] 00:15 Luther 1/6 [i] 01:10 Q [i] 01:35 Uchem jehly [i] 03:05 Experiment Z [i] 03:30 Z očí do očí [i] 04:00 Renesanční zámky jižní Moravy [i] 04:30 Čarodějovi učni [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:55 Oggy a Škodíci [i] 06:05 Senzační Spiderman 5 [i] 06:30 Taz - mania III 3 [i] 06:55 Legendy Chima 17 [i] 07:20 Král džungle 6 [i] 07:45 Tučňáci z Madagaskaru 5 [i] 08:15 Krok za krokem IV 1 [i] 08:40 Nové trable staré Christine IV 17 [i] 09:10 Nikdy to nevzdávej! [i] 11:05 Koření: Všechny vůně světa [i] 12:00 Volejte Novu [i] 12:45 Noční motýl [i] 14:15 Místo v životě: Svatební cesta 4 [i] 15:25 Dopisy pro Julii [i] 17:25 Tipy ptáka Loskutáka [i] 17:50 Rady ptáka Loskutáka [i] 18:35 Mentalista IV: Krev a písek 5 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 U mě dobrý [i] 22:35 Intimní past [i] 00:30 Zlomyslný apríl [i] 03:05 Novashopping 03:35 Bohatství, posedlost a smrt 2/3 [i]
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:00 Zpravodajství FTV Prima 06:50 Tron: Povstání I 13 [i] 07:20 Avengers - Sjednocení: Boj o krev 6 [i] 07:50 Dokonalý Spider-Man I: Soukromí 13 [i] 08:20 Autosalon [i] 09:35 Top Gear 2010 [i] 10:45 Jarčin profesor [i] 12:35 Kdo přichází před půlnocí [i] 14:30 Big Ben III: Smrtící aféra 3 [i] 16:35 Vraždy v Midsomeru III: Smrt vandráka [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 ČESKÁ MISS 2014 [i] 22:35 Holka z města [i] 00:45 Podivní [i] 02:45 Vraždy v Midsomeru III: Smrt vandráka [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 73/129 [i] 06:30 Nebezpečné priateľstvá [i] 08:30 Šéfkuchár bez čapice [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 V siedmom nebi I. 19-20/22 [i] 12:10 Stratená duša II. 12-13/22 [i] 14:15 Rodina na úteku [i] 16:05 Rosamunde Pilcherová: Volanie minulosti [i] 18:05 Sila 157-158 [i] 20:00 Inga Lindsrömová: Bláznivá láska [i] 22:00 Rosamunde Pilcherová: Keď srdce puká [i] 00:00 Osem dní života [i] 01:30 Šéfkuchár bez čapice [i] 01:55 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 73/129 [i] 04:15 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Růžový a černý [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Tvrdá hra [i] 14:00 LOL [i] 15:50 Rytíři nebes [i] 18:10 Milionářský expres [i] 20:05 Ďáblova ruka [i] 21:45 Nebezpečný cíl [i] 23:30 Přímý zásah [i] 01:10 Děti [i] 03:40 Noc patří nám [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Krasobruslení [i] 09:15 Krasobruslení [i] 13:00 Krasobruslení [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:30 Cyklistika [i] 17:15 Snooker [i] 20:00 Box [i] 20:30 Box [i] 23:30 Rally [i] 00:00 Jezdectví [i] 00:15 Cyklistika [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 3: První den tvého dalšího života 1 [i] 06:00 Kauzy podle Kate 1: Předmanželská smlouva mého nejlepšího přítele 9 [i] 07:00 Kauzy podle Kate 1: Budování mostů 10 [i] 08:00 Kauzy podle Kate 2: Uspokojení 1 [i] 09:00 Vraždy v Midsomeru 10: Podoba nevinosti 6 [i] 11:00 Skandál 3: Je to vyřízené 1 [i] 12:00 Skandál 3: Hádej, kdo přijde na večeři 2 [i] 13:00 Bratři a sestry 4: Rodinné hodnoty 15 [i] 14:00 Bratři a sestry 4: Věc důvěry 16 [i] 15:00 Super cyklón [i] 17:00 Super erupce [i] 18:55 K-9, můj přítel se studeným čumákem [i] 21:00 Zůstaň se mnou [i] 23:00 Skandál 3: Je to vyřízené 1 [i] 00:00 Skandál 3: Hádej, kdo přijde na večeři 2 [i] 01:00 Rookie Blue 4: Uvidíš na hvězdy 13 [i] 03:00 Městečko Haven 1: Vyplaveno na povrch 12 [i] 04:00 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Jurské bojiště 7 [i] 06:00 Hughova kampaň za ryby: Zachraňte naše moře 3 [i] 06:55 Příběhy hraček Jamese Maye: Velký vlakový závod0 [i] 08:05 Planeta mláďat 3 [i] 09:05 Kdo přežije Armagedon 5 [i] 10:00 Lední medvěd - špion na ledě 1 [i] 11:00 Vládce Moří 1 [i] 12:05 Podzemí měst 7 [i] 13:00 Zatraceně dobré 3 [i] 13:55 Anthony Bourdain: Bez předsudků 6 [i] 14:45 Universum: Z horka do zimy0 [i] 15:45 Co se děje ve světě : Mosambik0 [i] 16:00 Marnotratníci 8 [i] 17:00 Supersystémy 3 [i] 18:00 Planeta Země po vymření lidstva 9 [i] 18:50 Utajený šéf 2 [i] 19:45 Zapomenutá Pyramida 1 [i] 20:40 Nejtěžší americké profese 9 [i] 21:30 On The Spot: On the Spot - Reportéři v akci: Maledivy 5 [i] 22:30 Ross Kemp: Extrémní svět 4 [i] 23:25 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 9 [i] 00:35 Předvoj: Americká tajná válka 1 [i] 01:05 Raději se bojte 11 [i] 03:00 Co se děje ve světě : Mosambik0 [i] 03:15 Ross Kemp: Extrémní svět 4 [i] 04:15 Marnotratníci 8