Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex IV. 16/18 [i] 12:10 Odložený prípad I. 5/23 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 13/24 [i] 14:10 Monk IV. 13/16 [i] 15:00 Krok za krokom VII. 10/19 [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 2/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 6/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 AKČNÝ PIATOK: Slzy slnka [i] 01:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 6/24 [i] 01:50 Odložený prípad I. 5/23 [i] 02:30 NCIS: Los Angeles III. 13/24 [i] 03:15 Monk IV. 13/16 [i] 04:00 Komisár Rex IV. 16/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:20 Správy RTVS "N" [i] 06:05 Sila lásky VI. 42 [i] 06:55 McLeodove dcéry III. 13/26 [i] 07:40 Helicops: Chameleón [i] 08:25 Správy RTVS "N" [i] 09:15 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 32/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:20 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Občan za dverami [i] 14:20 Reportéri [i] 14:50 Pošta pre teba [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Legendy popu: Silvester 2011 [i] 22:10 Americká krása [i] 00:10 Nikto nie je dokonalý [i] 01:15 Helicops: Chameleón [i] 02:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:45 Americká krása [i] 04:40 Dámsky klub [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:35 Polícia [i] 06:50 Profesionál [i] 07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Požičiam si koňa [i] 08:55 Sládkova abeceda: Písmeno "CH" [i] 09:05 Veľké civilizačné ochorenia: Cukrovka - podceňovaná hrozba [i] 09:50 Na ceste po Česku: Na ceste po Lašsku [i] 10:15 Rómsky magazín [i] 10:45 Fokus právo "N" [i] 11:30 Spektrum vedy: Kvantová fyzika v zakrivenom priestore [i] 12:00 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Čepenie nevesty [i] 13:10 Režisérka Marta Gogálová jubiluje: Dom pod morušou [i] 14:40 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 15:20 Fokus rodina "N" [i] 16:00 Tvárou v tvár [i] 16:30 Správy RTVS z regiónov [i] 16:40 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:35 Encyklopédia slovenských obcí: Livov [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Zamrznutá planéta [i] 20:55 Família [i] 21:20 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Kinorama [i] 21:55 Skvelí Ambersonovci [i] 23:25 BJD 2013: José James (USA) [i] 00:25 Správy RTVS "N" [i] 01:10 Počasie [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 OCHRANCOVIA: Taliani z Oravy [i] 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:55 TOP STAR [i] 07:25 KRIMI 07:55 NOVÝ PANELÁK: Nešťastná náhoda [i] 09:00 SÚDNA SIEŇ: Nezvládnuteľné dieťa [i] 09:50 SÚDNA SIEŇ: Skoro ma šľak trafil [i] 10:55 Dom snov 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti II. 18 [i] 13:25 OCHRANCOVIA: Škôlkárske galeje [i] 14:25 Extrémne prípady: Andulka v trenkách [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Dovolenka [i] 18:00 OCHRANCOVIA: Konkubinát [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 SÚBOJ NÁRODOV [i] 22:15 Largo Winch 2 [i] 00:55 Tombstone - Mesto zločinu [i] 03:20 Zákon gangu IV. 8 [i] 04:00 KRIMI 04:25 Zašlá sláva Marca Peasa [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Kutyil s.r.o. III.: Kamión 13 [i] 05:55 Vytunuj mi fáro [i] 06:15 Takešiho hrad II. - Špeciály 7 [i] 07:15 Osudové veštenie [i] 08:30 Perry Mason: Prípad zlovoľného ducha 5 [i] 10:35 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 14 [i] 11:35 C.S.I.: Kriminálka New York II. 13 [i] 12:35 Akty X VII. 16 [i] 13:45 Profesionáli IV.: Nápoj lásky 1/30 [i] 14:45 Simpsonovci XVII. 7 [i] 15:15 Takešiho hrad II. - Špeciály 7 [i] 16:15 Kutyil s.r.o. III.: Mikuláš 14 [i] 17:00 Simpsonovci XVII. 8 [i] 17:30 PANELÁK: Nešťastná náhoda [i] 18:35 Vytunuj mi fáro [i] 19:05 Profesionáli IV.: Košický zlatý poklad 2 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Tombstone - Mesto zločinu [i] 23:15 X FACTOR [i] 00:40 Zákon gangu IV. 8 [i] 01:40 Zjazvená tvár [i] 04:35 Perry Mason: Prípad zlovoľného ducha 5 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 16 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 17 [i] 09:00 Komisař Rex II. 13 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 3 [i] 11:00 House Viii. 10 [i] 12:00 Posel ztracených duší II. 17 [i] 13:00 Havaj 5-0 I. 1 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i] 15:00 House Viii. 11 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 4 [i] 17:00 Komisař Rex II. 14 [i] 18:00 Havaj 5-0 I. 2 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 21:00 Havaj 5-0 I. 23 [i] 22:00 Ghost Rider 1 [i] 00:10 Myšlenky zločince VIII. 11 [i] 01:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 19 [i] 01:50 Námořní vyšetřovací služba VII. 20 [i] 02:40 Havaj 5-0 I. 23 [i] 03:25 Vražedkyně VI. 5 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Tryskáč/Síla pyramidy [i] 06:00 Jak se to dělá: Poklopy průlezů/Digestoře/Umělá polena/Sněžné skútry [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 07:15 Nutné k přežití: Island [i] 08:10 Dvojí přežití: Panika v džungli [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Pěstí do obličeje [i] 09:55 Americké zbraně: Kulomet do vrtulníku [i] 10:50 Jak to dělají?: Voda/svítící diody/Ferrari [i] 11:15 Jak se to dělá – vysněné vozy: Morgan Aero Coupe [i] 11:40 Jak se to dělá – vysněné vozy: Porsche 911 [i] 12:10 Jak se to dělá – vysněné vozy: Ferrari FF [i] 12:35 Megastavitelé: Arktický ledoborec [i] 13:30 Opravna vraků: Rodinný náklaďák [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 15:20 Hra o peníze 5 [i] 15:50 Králové aukcí: Mercedes Sugar Raye Leonarda/potápěčský oblek z 2. světové války [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Poslední bitva [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Poklady v bednách [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí: Sázka [i] 18:05 Králové aukcí: Výherní automat v podobě horala/motocykl BMW z divokého západu [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Zvířecí instinkt [i] 19:00 Jak se to dělá: Podkovy/myčky na nádobí/grafitové rybářské pruty/mražená pizza [i] 19:30 Jak se to dělá: Blistrové obaly/kráječ do lahůdkářství/ústřice/korouhvičky [i] 20:00 Tajemství tajné služby: Na nepřátelském území [i] 21:00 Ďábelská jízda 1 [i] 22:00 Tajný svět osobních strážců 6 [i] 22:30 Doznání mafiánů: Big Ron Previte [i] 23:00 Strašení: Lovkyně duchů [i] 00:00 Strašení: Pronásledováni zlem [i] 00:55 Tajemství tajné služby: Na nepřátelském území [i] 01:50 Ďábelská jízda 1 [i] 02:50 Tajný svět osobních strážců 6 [i] 03:20 Doznání mafiánů: Big Ron Previte [i] 03:50 Strašení: Lovkyně duchů [i] 04:45 Jak to dělají?: Hydroelektrická hráz/Mikročipy [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery VI: Ztráty a nálezy 1/32 [i] 09:45 Intuice [i] 10:00 Hobby naší doby [i] 10:30 Abeceda F plus S [i] 11:30 Toulavá kamera [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Smrt v ráji II 4/8 [i] 15:15 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Lesní školka [i] 17:05 Besipky: Aquaplaning [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika: Piknik 11/22 [i] 20:55 13. komnata Marcela Zmožka [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:10 Kolo plné hvězd [i] 23:05 Profesionálové: Zabiják s dlouhou rukou 4/57 [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:25 Postřehy odjinud [i] 00:30 Malá farma: Lesní školka [i] 00:55 Sama doma [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Asijská rapsodie [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání 4/26 [i] 09:55 Vesmír: Pulsary a kvasary [i] 10:40 Tajemství Bible: David a Goliáš [i] 11:30 Přežít! [i] 12:20 Chcete mě? ZJ [i] 12:45 Vesnicopis [i] 13:05 Život na pobřeží: Chile [i] 13:50 Milovníci seriálů [i] 14:45 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 1/10 [i] 15:30 City Folk 2013: Eindhoven [i] 15:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:40 Věda na vlastní kůži [i] 17:35 Kancl III [i] 17:55 Čtyři v tom 2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Škrtič 21/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Ďábelské tupé 21/47 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Jaguáři zrozeni pro svobodu [i] 21:00 Posel [i] 22:40 Nevěsta na útěku [i] 00:35 Dvojí vyšetřování 1/2 [i] 02:00 Babylon [i] 02:30 Pozdní sběr [i] 02:55 Zveme vás... do Křesla tradice a slávy [i] 03:30 Z očí do očí [i] 03:55 Ohněstrůjce [i] 04:15 Bojím se létat [i] 04:45 Duchovní kuchyně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2574 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Srdci neporučíš 482 [i] 11:05 Krok za krokem III 23 [i] 11:25 Nové trable staré Christine IV 17 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie II 3 [i] 13:25 Beze stopy III 6 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III 8 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Rozinka 190 [i] 16:30 Krok za krokem IV 1 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami III: Piráti 9 [i] 18:25 Ulice 2575 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Indiana Jones a Království křišťálové lebky [i] 22:40 Specialista [i] 00:45 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Prorok 8 [i] 01:30 Kriminálka Miami III: Piráti 9 [i] 02:15 Novashopping 02:45 Bohatství, posedlost a smrt 1/3 [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:20 Policie Hamburk V: Rodiče? Ne, děkuji! 22 [i] 07:15 Vraždy v Kitzbühelu XI: Hrobový klid 11 [i] 08:25 M*A*S*H 44 [i] 09:05 M*A*S*H 45 [i] 09:40 To je vražda, napsala I: Namaluj mi vraždu 15 [i] 10:45 Policie Hamburk V: Žena z Ipanemy 23 [i] 11:45 Rosamunde Pilcher: Láska jejího života [i] 13:35 Walker, Texas Ranger VIII: V podezření 7 [i] 14:35 Specialisté na vraždy V: Podzimní děti 3 [i] 15:35 Castle na zabití II: Miluj mě k smrti 9 [i] 16:30 Komisař Rex II: Slepá svědkyně 6 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Farmář hledá ženu: Šestý den na farmě [i] 21:20 Vylomeniny [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:15 Sledge [i] 01:20 Dům v růžích III [i] 03:00 Specialisté na vraždy V: Podzimní děti 3 [i] 03:45 Walker, Texas Ranger VIII: V podezření 7 [i] 04:30 Trní [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:15 Rebeli na strednej 50/135 [i] 07:10 Medzi láskou a nenávisťou 13/124 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Sila 157-158 [i] 11:55 V objatí hodvábu 138/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 66/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 135-136/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 117-118/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:40 Doktorka Zoe II. - NOVÁ SÉRIA 1/22 [i] 22:30 Kráska a zviera I. - NOVÝ SERIÁL 1/22 [i] 23:30 Rodina na úteku [i] 01:10 Podvedení [i] 02:35 Priatelia [i] 03:20 Na streche [i] 04:15 Zakázaná vášeň 20/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:00 Kohout na víně [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Extrémní seznamka [i] 13:50 Schůzka s Drew [i] 15:40 Lovci bankovek [i] 17:20 Sláva vítězům [i] 19:20 Máš padáka! [i] 21:05 Noc patří nám [i] 23:05 Děti [i] 00:40 Poslední kondor [i] 02:15 Hamilton: V zájmu státu [i] 04:00 Máš padáka! [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Krasobruslení [i] 09:00 Krasobruslení [i] 13:00 Krasobruslení [i] 14:30 Cyklistika [i] 15:00 Cyklistika [i] 17:15 Cyklistika [i] 19:00 Plochá dráha [i] 22:00 Jezdectví [i] 22:15 Dřevorubecké sporty [i] 23:15 Cyklistika [i] 00:30 Cyklistika [i] 01:30 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    05:10 Rookie Blue 2: Boží milost 13 [i] 06:20 Rookie Blue 3: První den tvého dalšího života 1 [i] 07:20 Městečko Haven 2: 2. díl 2 [i] 08:20 Spravedlnost v krvi 1: Vodka a kaviár 12 [i] 09:20 Bratři a sestry 4: Rodinné hodnoty 15 [i] 10:20 Vraždy v Midsomeru 11: Krvavá svatba 1 [i] 12:20 Kauzy podle Kate 2: Transplantace 2 [i] 13:20 Milionový lékař 1: Neštěstí nechodí po horách.. 10 [i] 14:20 Spravedlnost v krvi 1: Odrazy a stíny 13 [i] 15:20 Bratři a sestry 4: Věc důvěry 16 [i] 16:20 Vraždy v Midsomeru 11: Smrt na pokračování 3 [i] 18:20 Kauzy podle Kate 2: Podvod 3 [i] 19:20 Milionový lékař 1: Nikdo není dokonalý 11 [i] 20:20 Havaj 5-0 1: Přicházím tě zabít 22 [i] 21:20 K-9, můj přítel se studeným čumákem [i] 23:25 Super cyklón [i] 01:25 Havaj 5-0 1: Přicházím tě zabít 22 [i] 02:25 Rookie Blue 2: Boží milost 13 [i] 03:20 Dvojí identita 1: Obelstila tě 6 [i] 04:15 Spravedlnost v krvi 1: Vodka a kaviár 12 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:10 Jurské bojiště 6 [i] 06:00 Vidlička, nůž a design 3 [i] 06:15 Vidlička, nůž a design 6 [i] 06:30 Proklepnuto: Proklepnuto 15 [i] 07:00 Sportovní vozy 7 [i] 08:00 Pátrací a záchranná pohotovost 27 [i] 08:30 Pátrací a záchranná pohotovost 28