Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - VÝBER NASLEPO [i] 10:00 Chlapi neplačú [i] 11:10 Komisár Rex IV. 15/18 [i] 12:10 Odložený prípad I. 4/23 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 12/24 [i] 14:10 Monk IV. 12/16 [i] 15:00 Krok za krokom VII. 9/19 [i] 15:30 Dva a pol chlapa III. 1/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 5/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa III. 1/24 [i] 23:05 Krok za krokom VII. 9/19 [i] 23:30 Monk IV. 12/16 [i] 00:20 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 5/24 [i] 01:15 Odložený prípad I. 4/23 [i] 02:05 NCIS: Los Angeles III. 12/24 [i] 02:50 Monk IV. 12/16 [i] 03:40 Komisár Rex IV. 15/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Správy RTVS "N" [i] 06:20 Góly - body - sekundy [i] 06:35 Počasie [i] 06:40 Sila lásky VI. 41 [i] 07:30 McLeodove dcéry III. 12/26 [i] 08:15 Helicops: Zlyhanie [i] 09:05 Galileo [i] 09:40 Extrémni experti 31/68 [i] 10:45 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:05 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:45 Bláznivo zamilovaní: Už sa nehrám 48/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 32/68 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Tichá pravda [i] 21:50 Reportéri [i] 22:15 Komplic 1/4 [i] 23:10 Komplic 2/4 [i] 00:05 Helicops: Zlyhanie [i] 00:50 Autosalón [i] 01:30 Slovensko v obrazoch [i] 01:50 Dámsky klub [i] 03:30 Sila lásky VI. 41 [i] 04:15 Bláznivo zamilovaní: Už sa nehrám 48/52 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 06:10 Správy - Hírek [i] 06:15 Správy RTVS z regiónov [i] 06:25 Správy a komentáre [i] 06:50 International Gypsy Fest 2010 [i] 07:35 Žiť svoj život [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Bienále ilustrácií Bratislava 2013 [i] 09:05 Variácie: Muzikál, divadelná eufória [i] 09:35 Na ceste po Česku: Na ceste po Krušných horách [i] 10:00 Maďarský magazín [i] 10:30 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:10 Cesta: Naši paralympionici [i] 11:40 Pesničky do každého počasia [i] 12:25 Živá panoráma [i] 12:55 ArtSpektrum [i] 13:00 Iba láska [i] 14:10 Senior klub [i] 14:35 Polícia [i] 14:50 Halali [i] 15:15 Fokus právo "N" [i] 16:00 Rómsky magazín [i] 16:30 Správy RTVS z regiónov [i] 16:40 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:35 Encyklopédia slovenských obcí: Osturňa [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Veľké civilizačné ochorenia: Cukrovka - podceňovaná hrozba [i] 20:50 (Ne)celebrity: Gabriela Futová [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: HUDBA [i] 21:45 Košice - Európske hlavné mesto kultúry [i] 22:15 66 sezón [i] 23:40 Spektrum vedy: Kvantová fyzika v zakrivenom priestore [i] 00:05 Správy RTVS "N" [i] 00:55 Počasie [i] 01:00 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 Extrémne prípady: Tank [i] 05:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:55 TOP STAR [i] 07:30 KRIMI 08:00 NOVÝ PANELÁK: Hodinový hotel [i] 09:05 SÚDNA SIEŇ: Mame asi preskočilo [i] 09:55 SÚDNA SIEŇ: Hanblivá manželka [i] 10:50 Dom snov 1/15 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:35 Kosti II. 17 [i] 13:35 OCHRANCOVIA: Taliani z Oravy [i] 14:40 Extrémne prípady: Zlodeji [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Nebudem žiť na stavenisku! [i] 18:00 OCHRANCOVIA: Škôlkárske galeje [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Nešťastná náhoda [i] 21:30 Profesionáli: Dusíkova hymna 10 [i] 23:15 Mafstory 2012: Jurčovič [i] 23:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 7 [i] 00:55 Hawaii 5.0 III. 7 [i] 01:55 Dexter VI. 12/12 [i] 02:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 03:35 NOVÝ PANELÁK: Nešťastná náhoda [i] 04:20 Extrémne prípady: Zlodeji [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 MacGyver 44 [i] 06:15 Takešiho hrad II. - Špeciály 6 [i] 07:15 Osudové veštenie [i] 08:30 Perry Mason: Prípad stratenej lásky 4 [i] 10:35 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 13 [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka New York II. 12 [i] 12:35 Akty X VII. 15 [i] 13:45 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16 [i] 14:40 Simpsonovci XVII. 6 [i] 15:10 Takešiho hrad II. - Špeciály 6 [i] 16:10 Kutyil s.r.o. III.: Kamión 13 [i] 17:00 Simpsonovci XVII. 7 [i] 17:30 PANELÁK: Hodinový hotel [i] 18:30 Vytunuj mi fáro [i] 19:00 Profesionáli IV.: Nápoj lásky 1/30 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 7 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 13 [i] 22:30 Hawaii 5.0 III. 7 [i] 23:25 Dexter VI. 12/12 [i] 00:30 American Horror Story 12/12 [i] 01:35 Akty X VII. 15 [i] 02:25 C.S.I.: Kriminálka New York II. 12 [i] 03:05 Sladký život Playmate III.: ˘ 15/15 [i] 03:50 Perry Mason: Prípad stratenej lásky 4 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 15 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i] 09:00 Komisař Rex II. 12 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 2 [i] 11:00 House Viii. 9 [i] 12:00 Posel ztracených duší II. 16 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 24 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 16 [i] 15:00 House Viii. 10 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 3 [i] 17:00 Komisař Rex II. 13 [i] 18:00 Havaj 5-0 I. 1 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 17 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 18 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba V. 19 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 22 [i] 22:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 23 [i] 23:50 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 24 [i] 00:40 Námořní vyšetřovací služba V. 19 [i] 01:30 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 22 [i] 02:15 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 23 [i] 02:55 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 24 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Rozbít sklo [i] 06:00 Jak se to dělá: Rybářské navijáky/Miniaturní domečky/Kuchyňské mixéry [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 7 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 07:15 Nutné k přežití: Mexiko [i] 08:10 Dvojí přežití: Ztroskotání [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Soudný den [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Deštivé dny [i] 10:50 Jak to dělají?: Elektrická energie/jeřáb [i] 11:15 Jak se to dělá 11 [i] 11:40 Jak se to dělá 12 [i] 12:10 Jak se to dělá 13 [i] 12:35 Megastavitelé: Obří rypadlo [i] 13:30 Patrick Dempsey: Závod Le Mans: Vytrvalost [i] 14:25 Lovci odpadu 1 [i] 15:20 Zlatá horečka – Aljaška 13 [i] 16:15 Potápění za zlatem – pod ledem: Obleva [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Brnění a Drákula [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí: Dům polygamisty [i] 18:05 Králové aukcí: Motorka Michaela Jordana/svícnový telefon [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Pozor, pozor [i] 19:00 Jak se to dělá: Baterie/plechovky/ optické čočky [i] 19:30 Jak se to dělá: Manžetové knoflíčky/borůvkové taštičky/přístrojové desky/kameninové zboží [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 21:00 Hra o peníze 5 [i] 21:30 Králové aukcí: Mercedes Sugar Raye Leonarda/potápěčský oblek z 2. světové války [i] 22:00 Válka skladů v Kanadě 4 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 23:00 Štvanice: Polsko [i] 00:00 Klondike 2 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 19 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 20 [i] 01:50 Hra o peníze 5 [i] 02:20 Králové aukcí: Mercedes Sugar Raye Leonarda/potápěčský oblek z 2. světové války [i] 02:50 Válka skladů v Kanadě 4 [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 03:50 Štvanice: Polsko [i] 04:45 Jak to dělají?: Dopravní letadla/řetězová pila [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery V: Nové začátky 32/32 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Kroužek zasvěcených 2/2 12/92 [i] 15:05 Kuchařská pohotovost [i] 15:30 Televarieté [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 21:23 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Na stopě [i] 22:45 Případy inspektora Lynleyho III: Zrádné vzpomínky 2/4 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 01:00 Kuchařská pohotovost [i] 01:25 Bydlení je hra [i] 01:50 Sváteční slovo místopředsedy Konfederace politických vězňů ČR Lea Žídka [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: Vezmu si tě, protože 24/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Pojistka smrti [i] 10:45 Karnali [i] 11:25 Architektura: Paul Andreu a pařížské letiště 36/45 [i] 11:55 Proč letadla padají: Srážky letadel [i] 12:40 Souboj vojevůdců: Dajan proti [i] 13:30 Národní klenoty [i] 13:55 Vínečko II [i] 14:25 Auto Moto Revue [i] 14:50 Postřehy odjinud [i] 15:00 Boeing 747 - verze 8 [i] 15:45 Tajemství Bible: David a Goliáš [i] 16:35 Malawi - jezero hvězd [i] 17:30 Kancl III [i] 17:50 Zázračná planeta: Echo - nezapomenutelná slonice [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Dost provazu pro dva 20/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Tajné obrázky 20/47 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Svět Pygmejů [i] 21:00 Švestka [i] 22:40 Záhada bermudského trojúhelníku 2/3 [i] 00:00 Q [i] 00:25 Bratři a sestry V: Přítel Brody 15/22 [i] 01:10 Nedej se: Zvířecí koncentráky? [i] 01:35 Chcete je? ZJ [i] 01:40 Náš venkov: Život s mistrem [i] 01:55 Putování za muzikou [i] 02:25 Národní klenoty [i] 02:50 Divnopis [i] 02:55 Všichni pod Říp! [i] 03:20 Z očí do očí [i] 03:50 Chodníčky větrných krajánků [i] 04:10 Poslední mušketýr [i] 04:40 Duchovní kuchyně [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 09:00 Ulice 2573 [i] 09:55 Hlas [i] 11:25 Nové trable staré Christine IV 16 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie II 2 [i] 13:25 Beze stopy III 5 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Vrah mezi námi 7 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Mezi námi třemi 189 [i] 16:30 Krok za krokem III 23 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:35 Kriminálka Miami III: Rychlost zabíjí 8 [i] 18:25 Ulice 2574 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Srdci neporučíš 482 [i] 21:30 PRÁSK! [i] 22:10 Blade: Trinity [i] 00:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Vrah mezi námi 7 [i] 01:10 Kriminálka Miami III: Rychlost zabíjí 8 [i] 01:50 Novashopping 02:20 Milionář z kuchyně 1 [i] 03:05 Nové trable staré Christine IV 16 [i] 04:05 Áčko: Moje škola zkrachovala [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Policie Hamburk V: Muži jsou prasata 21 [i] 07:20 Vraždy v Kitzbühelu XI: Nerozlučná parta 10 [i] 08:30 M*A*S*H 43 [i] 09:10 M*A*S*H 44 [i] 09:45 To je vražda, napsala I: Má láska je za velkou louží 14 [i] 10:50 Policie Hamburk V: Rodiče? Ne, děkuji! 22 [i] 11:45 Rosamunde Pilcher: Kde začala láska [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Sestry Lynnovy 6 [i] 14:35 Specialisté na vraždy V: Born a ženy 2 [i] 15:35 Castle na zabití II: Poslíček smrti 8 [i] 16:30 Komisař Rex II: Maskovaná smrt 5 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 16 bloků [i] 22:10 Ano, šéfe! [i] 23:25 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Špinavé sázky 14 [i] 00:25 Myšlenky zločince VI: Pomsta 20 [i] 01:20 Slunečno, místy vraždy II: Útěk 13 [i] 02:10 Specialisté na vraždy V: Born a ženy 2 [i] 02:55 Walker, Texas Ranger VIII: Sestry Lynnovy 6 [i] 03:40 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 59/160 [i] 06:25 Rebeli na strednej 49/135 [i] 07:20 Medzi láskou a nenávisťou 12/124 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Osem dní života [i] 12:00 V objatí hodvábu 137/200 [i] 13:05 Doňa Barbara 65/190 [i] 14:15 Nespútaný anjel 133-134/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 115-116/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Bostonské vraždy III. 9/15 [i] 21:35 Sila 157-158 [i] 23:25 Sex a slobodná matka [i] 01:05 Priatelia [i] 01:45 Frasier [i] 02:10 Adela show [i] 02:45 Smotánka [i] 03:05 L.O.V.E. [i] 04:00 Zakázaná vášeň 19/140 [i] 04:50 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 60/160 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:05 Obyčejní hrdinové [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Transamerika