TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex IV. 14/18 [i] 12:10 Odložený prípad I. 3/23 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 11/24 [i] 14:10 Monk IV. 11/16 [i] 15:00 Krok za krokom VII. 8/19 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 24/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 4/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - VÝBER NASLEPO [i] 21:50 Arrow 3/23 *12Dolby Sur [i] 22:50 Dva a pol chlapa II. 24/24 [i] 23:20 Krok za krokom VII. 8/19 [i] 23:45 Monk IV. 11/16 [i] 00:45 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 4/24 [i] 01:25 Odložený prípad I. 3/23 [i] 02:10 NCIS: Los Angeles III. 11/24 [i] 02:55 Monk IV. 11/16 [i] 03:40 Komisár Rex IV. 14/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:30 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Počasie [i] 05:50 Sila lásky VI. 40 [i] 06:40 McLeodove dcéry III. 11/26 [i] 07:25 Helicops: Miliardová lúpež [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:15 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 30/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Postav dom, zasaď strom [i] 14:20 Pravdivé príbehy s Katkou Brychtovou: Ten druhý [i] 14:55 Bláznivo zamilovaní: Dôverujem ti 47/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 31/68 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:05 Počasie [i] 20:15 Prezidentské voľby 2014 - Duel kandidátov na prezidenta Slovenskej republiky [i] 21:35 Thelma & Louise [i] 23:45 Helicops: Miliardová lúpež [i] 00:30 Reportéri [i] 01:00 Svet v obrazoch [i] 01:25 Správy RTVS [i] 02:10 Dámsky klub [i] 03:45 Sila lásky VI. 40 [i] 04:35 Bláznivo zamilovaní: Dôverujem ti 47/52 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Fidlibumove rozprávky [i] 08:55 Sládkova abeceda: Písmeno "H" [i] 09:05 Špióni scientology [i] 10:00 Ars librorum [i] 10:30 Rusínsky magazín [i] 10:55 Fokus zdravie "N" [i] 11:40 Ambulancia: "Skrutka s kyselinou mliečnou"- riešenie plochej nohy [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:30 ArtSpektrum [i] 12:40 Rozprávanie z Vajnor [i] 13:00 Fuente ovejuna [i] 14:10 VAT: Testovanie tepelnoizolačných systémov [i] 14:40 Kvarteto [i] 15:05 Maďarský magazín [i] 15:45 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 16:30 Správy RTVS z regiónov [i] 16:40 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:35 Encyklopédia slovenských obcí: Podproč [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Banícky chlebíček [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: VIZUÁLNE UMENIE [i] 21:45 "Nejistá sezóna" [i] 23:15 Polícia [i] 23:30 Profesionál [i] 23:45 Autosalón [i] 00:30 Správy RTVS "N" [i] 01:15 Počasie [i] 01:20 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 VDOVA 10 [i] 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 TOP STAR [i] 07:20 KRIMI 07:50 NOVÝ PANELÁK: Boj o frajera [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Domased [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Sám vojak v poli [i] 10:50 Tak už dosť, šéfe 6 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti II. 16 [i] 13:25 OCHRANCOVIA: Kto je kto? [i] 14:25 Extrémne prípady: Tank [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Nedopraje vlastnému decku [i] 18:00 OCHRANCOVIA: Taliani z Oravy [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Hodinový hotel [i] 21:30 Kosti IX. 12 [i] 22:30 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 18 [i] 23:30 Vtierka Castle II. 5 [i] 00:30 Kosti IX.: . 12 [i] 01:30 C.S.I.: Kriminálka Miami X. 18 [i] 02:15 KRIMI 02:40 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 03:30 NOVÝ PANELÁK: Hodinový hotel [i] 04:15 OCHRANCOVIA: Kto je kto? [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:40 Kutyil s.r.o. III.: Černoško 11 [i] 06:15 Takešiho hrad II. - Špeciály 5 [i] 07:15 Osudové veštenie [i] 08:30 Perry Mason: Prípad strieľajúceho herca 3 [i] 10:40 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 12 [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka New York II. 11 [i] 12:35 Akty X VII. 14 [i] 13:50 Profesionáli III.: Nesprávny šéf 15 [i] 14:45 Simpsonovci XVII. 5 [i] 15:15 Takešiho hrad II. - Špeciály 5 [i] 16:15 Kutyil s.r.o. III.: Helovín 12 [i] 17:05 Simpsonovci XVII. 6 [i] 17:35 PANELÁK: Boj o frajera [i] 18:35 Vytunuj mi fáro [i] 19:05 Profesionáli III.: Bobor je šéf 16 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Akty X: Chcem uveriť [i] 22:40 Mafstory: Detektor lži, Ženská vzbura 24,25 [i] 00:35 Zločin II. 8 [i] 01:30 Akty X VII. 14 [i] 02:20 C.S.I.: Kriminálka New York II. 11 [i] 03:05 Sladký život Playmate III.: ˘ 13,14 [i] 03:50 Perry Mason: Prípad strieľajúceho herca 3 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší II. 14 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i] 09:05 Komisař Rex II. 11 [i] 10:05 Sue Thomas: Agentka FBI III. 1 [i] 11:05 House Viii. 8 [i] 12:05 Posel ztracených duší II. 15 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 23 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 14 [i] 15:00 House Viii. 9 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 2 [i] 17:00 Komisař Rex II. 12 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 24 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 15 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 16 [i] 21:00 Vzpomínky II. 12 [i] 22:00 The Sandhamn Murders Ii. 2 [i] 23:00 CSI: New York IX. 6 [i] 00:00 Bez hranic I. 6 [i] 00:55 Vzpomínky II. 12 [i] 01:45 CSI: New York IX. 6 [i] 02:35 Bez hranic I. 6 [i] 03:25 Vražedkyně VI. 4 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Odvážný hoch [i] 06:00 Jak se to dělá: Kožichy/Pohřební vozy/Venkovní osvětlovací tělesa/Držáky na golfové míčky [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 4 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 07:15 Nutné k přežití: Kimberly, Austrálie [i] 08:10 Dvojí přežití: Sestup z mlžné hory [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Crooke a Tangler [i] 09:55 Nákladní doprava v australském vnitrozemí 1 [i] 10:50 Jak to dělají?: Nože/diamanty/cihly [i] 11:15 Jak se to dělá 8 [i] 11:40 Jak se to dělá 9 [i] 12:10 Jak se to dělá 10 [i] 12:35 Megastavitelé: Obrovský závěsný lanový most: Stonecutters Bridge [i] 13:30 Rychle a hlasitě: Zrezivělý Caddy, nádherný Bel-Air, 2. část [i] 14:25 Impozantní letadla: NOAA [i] 15:20 Muži Yukonu: Invaze vlků [i] 16:15 Porter Ridge: Karavan versus RB [i] 16:45 Ropa za humny: Ptáčník přichází [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Hotovost nade vše [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí: Včelín [i] 18:05 Králové aukcí: Zákopový nůž z 1. světové války/povolení k prodeji opia [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Machr Ton [i] 19:00 Jak se to dělá: Lakrosové pálky/mražené rybí výrobky/kapesní svítilny/malířské štětce [i] 19:30 Jak se to dělá: Závodní auta/vepřový závin/vodotrysky/umělé kamenné ornamenty [i] 20:00 Zlatá horečka – Aljaška 15 [i] 21:00 Potápění za zlatem – pod ledem: Obleva [i] 22:00 Klondike 4 [i] 23:00 Muži Yukonu: Zamrzlé peklo [i] 00:00 Aljašská železnice 4 [i] 00:55 Zlatá horečka – Aljaška 15 [i] 01:50 Potápění za zlatem – pod ledem: Obleva [i] 02:50 Klondike 4 [i] 03:50 Muži Yukonu: Zamrzlé peklo [i] 04:45 Jak to dělají?: Halogeny/tlumiče výfuku/zdymadla [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:05 Malá farma: Velký jarní úklid [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery V: Tělo a duše 31/32 [i] 09:50 Polopatě [i] 10:35 168 hodin [i] 11:05 Dobrodružství kriminalistiky: Antropologie 12/26 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Profesionálové: Starý pes se novým kouskům nenaučí 3/57 [i] 15:10 Kuchařská pohotovost [i] 15:35 Televarieté [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování Sportky a Šance 20:00 Pošta pro tebe [i] 21:00 Život se smrtí 2/7 [i] 21:44 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:45 Andělské oči [i] 23:15 Tělo jako důkaz III: Temné město 12/13 [i] 00:00 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 01:00 AZ-kvíz [i] 01:30 Kuchařská pohotovost [i] 01:50 Sváteční slovo místopředsedy Konfederace politických vězňů ČR Lea Žídka [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:30 Bláznivé lásky: Když láska končí 23/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 09:55 Století létání 4/26 [i] 10:50 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii 2/2 [i] 11:50 Divnopis [i] 11:55 Náš venkov: Život s mistrem [i] 12:10 Putování za muzikou [i] 12:40 Chcete je? ZJ [i] 12:45 Folklorika [i] 13:15 Naše tradice: Masopust [i] 13:40 Evropa dnes [i] 14:10 Milovníci seriálů [i] 15:05 Křižáci: Vítězství a porážka [i] 15:55 Televizní klub neslyšících - ZJ [i] 16:25 Na pomoc životu - Naděje pro slané děti [i] 16:45 Tajemné vraky v hlubinách 3/3 [i] 17:35 Kancl III [i] 18:00 Život na pobřeží: Chile [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Kanárkově žlutý sedan 19/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: V zrcadle 19/47 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 21:00 Na cestě po Chicagu [i] 21:30 Národní klenoty [i] 22:00 Luther 1/6 [i] 22:50 PIKO [i] 00:15 Čtyři v tom 2 [i] 01:00 Chcete mě? ZJ [i] 01:25 Vínečko II [i] 01:55 Cesty víry: Zvláštní cesta Jana K. [i] 02:20 Být jabloňovým květem [i] 02:50 Zveme vás... na stavění máje [i] 03:25 Z očí do očí [i] 03:50 O neumírání [i] 04:20 Duchovní kuchyně [i] 04:50 Tři primáši - Tři zpěváci [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2572 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: Na každého se něco najde 481 [i] 11:00 Krok za krokem III 21 [i] 11:25 Nové trable staré Christine IV 15 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie II 1 [i] 13:25 Beze stopy III 4 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Tulák 6 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Jako špiónka 188 [i] 16:30 Krok za krokem III 22 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami III: Vlna zločinu 7 [i] 18:25 Ulice 2573 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Hlas [i] 21:50 Na dostřel [i] 23:45 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Tulák 6 [i] 00:40 Kriminálka Miami III: Vlna zločinu 7 [i] 01:20 Novashopping 01:50 Mistři řemesel 6 [i] 02:50 Nové trable staré Christine IV 15 [i] 03:10 Áčko: Mám patnáct dioptrií [i] 04:00 Kolotoč [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:10 Policie Hamburk V: Okouzlení 20 [i] 07:05 Vraždy v Kitzbühelu XI: Casino 9 [i] 08:15 M*A*S*H 42 [i] 09:00 M*A*S*H 43 [i] 09:35 To je vražda, napsala I: Vražda v jazzovém klubu 13 [i] 10:35 Policie Hamburk V: Muži jsou prasata 21 [i] 11:35 Rosamunde Pilcher: Kouzelné léto [i] 13:35 Walker, Texas Ranger VIII: Klub Tall Cotton 5 [i] 14:35 Specialisté na vraždy V: Leť, andílku! 1 [i] 15:35 Castle na zabití II: Labutí píseň 7 [i] 16:30 Komisař Rex II: Vražedné léto 4 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Útěk do Berlína 255 [i] 21:30 Očima Josefa Klímy [i] 22:20 Pípšoubazar [i] 23:35 Hawaii 5-0 III: Pochybnost 2 [i] 00:30 Myšlenky zločince VI: Halucinace 19 [i] 01:25 Nedokonalé zločiny VI: Anděl smrti 2 [i] 02:20 Specialisté na vraždy V: Leť, andílku! 1 [i] 03:10 Walker, Texas Ranger VIII: Klub Tall Cotton 5 [i] 03:55 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 58/160 [i] 06:30 Rebeli na strednej 48/135 [i] 07:20 Medzi láskou a nenávisťou 11/124 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:55 Veštiareň [i] 09:55 Sila 155-156 [i] 12:00 V objatí hodvábu 136/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 64/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 131-132/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 113-114/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Odložený prípad VI. 16/23 [i] 21:30 Beštiálni rodičia [i] 23:15 Tlkot srdca III. 7/10 [i] 00:10 Sex v meste VI. 19-20/20 [i] 01:30 Priatelia [i] 02:10 Frasier [i] 02:35 Adela show [i] 03:10 Smotánka [i] 04:10 Zakázaná vášeň 18/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:40 Upoutávky z vysílání Film+ 06:25 Zbláznit se z peněz [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Pan Dokonalý [i] 13:45 Skandál [i] 15:50 Transamerika