TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Máj 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex IV. 13/18 [i] 12:10 Odložený prípad I. 2/23 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 10/24 [i] 14:10 Monk IV. 10/16 [i] 15:00 Krok za krokom VII. 7/19 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 23/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 3/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:45 Prezidentské voľby - Kampaň 2014 [i] 23:00 Dva a pol chlapa II. 23/24 [i] 23:20 Krok za krokom VII. 7/19 [i] 00:00 Monk IV. 10/16 [i] 00:50 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 3/24 [i] 01:35 Odložený prípad I. 2/23 [i] 02:20 NCIS: Los Angeles III. 10/24 [i] 03:00 Monk IV. 10/16 [i] 03:40 Komisár Rex IV. 13/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:40 Sila lásky VI. 39 [i] 06:30 McLeodove dcéry III. 10/26 [i] 07:10 Helicops: Dvojitá hra [i] 08:00 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Počasie [i] 09:10 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 29/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:55 Taxík [i] 14:25 Postav dom , zasaď strom [i] 14:55 Bláznivo zamilovaní: Jediný na svete 46/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 30/68 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Nikto nie je dokonalý [i] 21:20 Grand hotel II: Tajomstvo 3/16 [i] 22:40 Zákon a poriadok: Špeciálna jednotka VIII.: Privlastnení 12/24 [i] 23:25 Helicops: Dvojitá hra [i] 00:10 Grand hotel II: Tajomstvo 3/16 [i] 01:30 Dámsky klub [i] 03:00 Sila lásky VI. 39 [i] 03:50 Bláznivo zamilovaní: Jediný na svete 46/52 [i] 04:40 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:05 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:15 Správy - Hírek [i] 07:20 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Elá hop [i] 08:55 Sládkova abeceda: Písmeno "G" [i] 09:10 Od prisťahovalca po milionára: Henry Steinway - zrod legendy [i] 10:00 Svorka: Odhalenie [i] 10:25 Národnostný magazín: Chorvátsky [i] 10:55 Fokus práca "N" [i] 11:40 Športové ozveny [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Dramaturgička Marína Juríčková jubiluje: Balada o vkladnej knižke [i] 14:00 Família [i] 14:30 Orientácie [i] 14:55 Veda v Európe II: Genetické poruchy [i] 15:15 Fokus zdravie "N" [i] 16:00 Rusínsky magazín [i] 16:30 Správy RTVS z regiónov [i] 16:40 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:35 Encyklopédia slovenských obcí: Tatranská Javorina [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Špióni scientology [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: DIVADLO [i] 21:45 Ambulancia: "Skrutka s kyselinou mliečnou"- riešenie plochej nohy [i] 22:15 Borgiovci I. 5 [i] 23:05 Kinorama [i] 23:30 Energetika [i] 23:45 Správy RTVS "N" [i] 00:35 Počasie [i] 00:40 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:50 TOP STAR [i] 07:20 KRIMI 07:50 NOVÝ PANELÁK: Pokušenie [i] 08:50 SÚDNA SIEŇ: Veď syn zarába [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Syn ma chce vyštvať [i] 10:50 Tak už dosť, šéfe 5 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti II. 15 [i] 13:25 OCHRANCOVIA: Učiteľky v ringu [i] 14:25 Extrémne prípady: Iba kradneš! [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Čo zmôže dôchodca? [i] 18:00 OCHRANCOVIA: Kto je kto? [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Boj o frajera [i] 21:30 VDOVA 10 [i] 22:35 Akty X: Chcem uveriť [i] 01:00 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 16 [i] 02:00 KRIMI 02:25 NOVÝ PANELÁK: Boj o frajera [i] 03:15 Extrémne prípady: Iba kradneš! [i] 04:15 OCHRANCOVIA: Učiteľky v ringu [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 MacGyver 42 [i] 06:15 Takešiho hrad II. - Špeciály 4 [i] 07:15 Osudové veštenie [i] 08:30 Perry Mason: Prípad mníšky 2 [i] 10:40 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 11 [i] 11:40 C.S.I.: Kriminálka New York II. 10 [i] 12:35 Akty X VII. 13 [i] 13:50 Profesionáli III.: Degradácia 14 [i] 14:45 Simpsonovci XVII. 4 [i] 15:15 Takešiho hrad II. - Špeciály 4 [i] 16:10 Kutyil s.r.o. III.: Černoško 11 [i] 17:00 Simpsonovci XVII. 5 [i] 17:30 PANELÁK: Pokušenie [i] 18:30 Vytunuj mi fáro [i] 19:00 Profesionáli III.: Nesprávny šéf 15 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Miami VIII. 16 [i] 21:25 2. svetová vojna v 12 [i] 22:30 Letecké katastrofy IV. 10 [i] 23:35 Zločinci III. 4 [i] 00:05 Zločin II. 7 [i] 01:00 Akty X VII. 13 [i] 01:50 C.S.I.: Kriminálka New York II. 10 [i] 02:30 Sladký život Playmate III.: ˘ 11,12 [i] 03:20 Perry Mason: Prípad mníšky 2 [i] 04:55 MacGyver 43 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 13 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 09:00 Komisař Rex II. 10 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 22 [i] 11:00 House Viii. 7 [i] 12:00 Posel ztracených duší II. 14 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 22 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 15:00 House Viii. 8 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI III. 1 [i] 17:00 Komisař Rex II. 11 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 23 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 13 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 14 [i] 21:00 Jak prosté II. 12 [i] 22:00 Myšlenky zločince VIII. 11 [i] 22:55 Havaj 5-0 I. 20 [i] 23:50 Strážce pořádku IV. 1 [i] 00:45 Jak prosté II. 12 [i] 01:35 Havaj 5-0 I. 20 [i] 02:20 Strážce pořádku IV. 1 [i] 03:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 14 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Jak vychladit šest piv [i] 06:00 Jak se to dělá: Pouta/Těsnění a zalévací hmota na spoje/Propanové bomby [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 07:15 Nutné k přežití: Ekvádor [i] 08:10 Dvojí přežití: Vysoko ve Skalistých horách [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Ranní krev [i] 09:55 Zlato z džungle: Obchod s ďáblem [i] 10:50 Jak to dělají?: Panamský průplav/zavážka odpadu [i] 11:15 Jak se to dělá 5 [i] 11:40 Jak se to dělá 6 [i] 12:10 Jak se to dělá 7 [i] 12:35 Megastavitelé: Úchvatný fotbalový stadion v Riu [i] 13:30 Pátá rychlost 13 [i] 14:25 Nutné k přežití: Evropské Alpy [i] 15:20 Nejpodivnější na světě: Pracovní místa [i] 16:15 Opravdový podvod 1 [i] 16:45 Opravdový podvod 2 [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Hračky pro chlapy [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zápach [i] 18:05 Králové aukcí: Puška M16/hudební židle reagující na posed [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Souboj v Chicagu [i] 19:00 Jak se to dělá: Skleněné lahve/pilky na kov/brankářské masky [i] 19:30 Jak se to dělá: Tapiokový pudink/sněžné pluhy/kolesové parníky [i] 20:00 Načerno pálený alkohol: Bratrstvo psanců [i] 21:00 Muži Yukonu: Nebezpečný přechod [i] 22:00 Porter Ridge: Hadi [i] 22:30 Ropa za humny: Velká soutěž [i] 23:00 Amišská mafie: Ráj [i] 00:00 Prezidentova pravá ruka 3 [i] 00:55 Načerno pálený alkohol: Bratrstvo psanců [i] 01:50 Muži Yukonu: Nebezpečný přechod [i] 02:50 Porter Ridge: Hadi [i] 03:20 Ropa za humny: Velká soutěž [i] 03:50 Amišská mafie: Ráj [i] 04:45 Jak to dělají?: Vrtná zařízení/holicí strojky [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 Hobby naší doby [i] 05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery V: Výročí 30/32 [i] 09:50 13. komnata Tatiany Drexler [i] 10:20 Reportéři ČT [i] 11:00 Příběhy slavných - Petr Novák [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Slovácko sa nesúdí [i] 14:55 Kuchařská pohotovost [i] 15:20 Televarieté [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 19:59 Losování loterie Euromiliony 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Dobrodružství kriminalistiky: Antropologie 12/26 [i] 21:49 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:50 Nejlepší Bakaláři [i] 23:00 Protiúder II 9/10 [i] 23:45 MI5 III 3/10 [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Květná zahrada [i] 01:25 Zajímavosti z regionů [i] 01:50 Hobby naší doby [i] 02:15 Designtrend [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Malawi - jezero hvězd [i] 09:50 Tajemné vraky v hlubinách 3/3 [i] 10:45 Dobrovolně pod nůž [i] 11:45 Mrtvice je rychlá. A Vy? [i] 11:50 Nedej se: Zvířecí koncentráky? [i] 12:20 Křesťanský magazín [i] 12:45 Velká vlastenecká válka: Obrana [i] 13:40 Proč letadla padají: Bod zlomu [i] 14:25 Dobrodružství vědy a techniky [i] 15:10 Tajemství Bible: Herodes a vraždění neviňátek [i] 16:00 Souboj vojevůdců: Dajan proti [i] 16:50 Boeing 747 - verze 8 [i] 17:35 Kancl III [i] 18:00 Vesmír: Pulsary a kvasary [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Výjimečně dobrý konec 18/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Dorothy a Ben 18/47 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Velká vlastenecká válka: Ržev [i] 21:00 Proč letadla padají: Srážky letadel [i] 21:45 Kainovo znamení [i] 23:30 Sestřička Jackie: Prsteníček 10/12 [i] 00:00 Kanadská soda [i] 00:20 Babylon [i] 00:50 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 01:40 Chcete je? ZJ [i] 01:45 Auto moto lásky [i] 02:10 Zveme vás... na moravskou zabijačku [i] 02:45 Z očí do očí [i] 03:10 U stánků na levnou krásu [i] 03:40 Divá Bára [i] 04:10 Duchovní kuchyně [i] 04:35 Důmění [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2571 [i] 09:45 Kriminálka Anděl III: Hlavák 7 [i] 11:00 Krok za krokem III 20 [i] 11:25 Nové trable staré Christine IV 14 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie 22 [i] 13:25 Beze stopy III 3 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Morální zásady 5 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Buď tady hodná 187 [i] 16:30 Krok za krokem III 21 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami III: Pekelná noc 6 [i] 18:25 Ulice 2572 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: Na každého se něco najde 481 [i] 21:30 Víkend: Dobrý soused [i] 22:20 Námořní vyšetřovací služba III: Ztráta paměti (2. část) 24 [i] 23:10 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Šeď 9 [i] 00:05 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Morální zásady 5 [i] 00:55 Kriminálka Miami III: Pekelná noc 6 [i] 01:35 Novashopping 02:10 Mistři řemesel 5 [i] 03:10 Nové trable staré Christine IV 14 [i] 04:05 Áčko: Mí rodiče jsou alkoholici [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:35 Policie Hamburk V: Poslední cesta 19 [i] 07:30 Vraždy v Kitzbühelu XI: Přátelé na celý život 8 [i] 08:40 M*A*S*H 41 [i] 09:20 M*A*S*H 42 [i] 09:55 To je vražda, napsala I: Comeback na Broadway 12 [i] 10:55 Policie Hamburk V: Okouzlení 20 [i] 11:50 Rosamunde Pilcher: Nad oblaky [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Chování bojovníka 4 [i] 14:35 Specialisté na vraždy IV: Čistý svět 8 [i] 15:35 Castle na zabití II: Upíří víkend 6 [i] 16:30 Komisař Rex II: Smrtící svádění 3 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Dívka na koštěti [i] 21:50 Ano, šéfe! III [i] 23:05 Myšlenky zločince VIII 5 [i] 00:05 Spravedlnost v krvi II: Díkůvzdání 9 [i] 01:05 Nedokonalé zločiny VI: Římská mise 1 [i] 02:05 Specialisté na vraždy IV: Čistý svět 8 [i] 02:50 Walker, Texas Ranger VIII: Chování bojovníka 4 [i] 03:35 Prima SVĚT: To nejzajímavější ze zahraničí. Už od roku 1995! [i] 04:00 Nikdo není dokonalý [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:15 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 57/160 [i] 06:25 Rebeli na strednej 47/135 [i] 07:20 Medzi láskou a nenávisťou 10/124 [i] 08:30 Sudkyňa Hatchettová [i] 09:00 Veštiareň [i] 10:00 Sila 153-154 [i] 12:10 V objatí hodvábu 135/200 [i] 13:05 Doňa Barbara 63/190 [i] 14:10 Nespútaný anjel 129-130/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 111-112/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Bostonské vraždy III. 8/15 [i] 21:35 Sila 155-156 [i] 23:20 Tlkot srdca III. 6/10 [i] 00:15 Sex v meste VI. 17-18/20 [i] 01:15 Priatelia [i] 01:55 Frasier [i] 02:20 Adela show [i] 02:55 Smotánka [i] 03:30 L.O.V.E. [i] 04:30 Zakázaná vášeň 17/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:35 Upoutávky z vysílání Film+ 06:30 Krycí jméno: Čistič [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Náhradní plán [i] 13:40 Bílá vrána [i] 15:30 Pan Dokonalý [i] 17:10 Skandál [i] 19:10 Highlander 5 [i] 20:45 Trust [i] 22:35 Babel [i] 00:55 Oko [i] 02:30