Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Zámena manželiek [i] 12:10 Odložený prípad I. 1/23 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 9/24 [i] 14:10 Monk IV. 9/16 [i] 15:00 Krok za krokom VII. 6/19 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 22/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 2/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:40 Dva a pol chlapa II. 22/24 [i] 23:05 Krok za krokom VII. 6/19 [i] 23:35 Monk IV. 9/16 [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 2/24 [i] 01:25 Odložený prípad I. 1/23 [i] 02:10 NCIS: Los Angeles III. 9/24 [i] 03:00 Monk IV. 9/16 [i] 03:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 2/24 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:40 Počasie [i] 05:50 Sila lásky VI. 38 [i] 06:40 McLeodove dcéry III. 9/26 [i] 07:25 Helicops: Bratia s klenotami [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 09:00 Góly - body - sekundy [i] 09:20 Čarovné miesta Zeme III.: Kapverdy 2/6 [i] 10:15 Svet v obrazoch [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Kolonáda 11/13 [i] 14:50 Bláznivo zamilovaní: Bez zľutovania 45/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 29/68 [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Svadba medzi citrónmi [i] 22:10 Peklo na kolesách 4/10 [i] 22:50 Prežiť! [i] 23:40 Helicops: Bratia s klenotami [i] 00:30 Peklo na kolesách 4/10 [i] 01:10 Dámsky klub [i] 02:40 Sila lásky VI. 38 [i] 03:30 Bláznivo zamilovaní: Bez zľutovania 45/52 [i] 04:30 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:40 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:50 Národnostné správy [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Pre materské školy: Slniečko [i] 08:50 Sládkova abeceda: Písmeno "F" [i] 09:00 Záchrana Titanicu [i] 10:30 Tvárou v tvár [i] 11:00 Fokus rodina "N" [i] 11:45 Miestopis cechov a manufaktúr: Sklári z Katarínskej Huty [i] 12:10 Živá panoráma [i] 12:40 ArtSpektrum [i] 12:45 Odpískané [i] 13:25 Magazín Ligy majstrov [i] 13:55 Športové ozveny [i] 14:25 Autosalón [i] 15:15 Fokus práca "N" [i] 16:00 Národnostný magazín: Chorvátsky [i] 16:30 Správy RTVS z regiónov [i] 16:40 Správy - Hírek [i] 16:50 Hokej - Extraliga [i] 19:35 Encyklopédia slovenských obcí: Vyšné Ružbachy [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Od prisťahovalca po milionára: Henry Steinway - zrod legendy [i] 21:00 Správy a komentáre [i] 21:25 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Umenie: LITERATÚRA [i] 21:45 VAT: Testovanie tepelnoizolačných systémov [i] 22:15 Milenec [i] 23:55 On air [i] 00:15 Správy RTVS "N" [i] 01:00 Počasie [i] 01:10 ArtSpektrum [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 05:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:50 TOP STAR [i] 07:20 KRIMI 07:55 NOVÝ PANELÁK: Adrenalín [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Rodinný podnik [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Odišla z domu [i] 10:50 Tak už dosť, šéfe 4 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti II. 14 [i] 13:25 OCHRANCOVIA: Vášnivé milovanie [i] 14:20 Extrémne prípady: Duch [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Mama nemôže žiť sama [i] 18:00 OCHRANCOVIA: Učiteľky v ringu [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:15 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Pokušenie [i] 21:30 KUKÁTKO [i] 22:30 DEDIČSTVO 23 [i] 23:30 Geissenovci - Ťažký život milionárov V. 9 [i] 00:30 Pod Moskvou [i] 02:15 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 03:00 NOVÝ PANELÁK: Pokušenie [i] 03:45 DEDIČSTVO 23 [i] 04:30 Pod Moskvou [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:50 Ninja Factor II. 59 [i] 06:10 Takešiho hrad II. - Špeciály 3 [i] 07:10 Osudové veštenie [i] 08:25 Miesto činu Kolín: Bermudy [i] 10:35 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 10 [i] 11:35 C.S.I.: Kriminálka New York II. 9 [i] 12:30 Akty X VII. 12 [i] 13:40 Profesionáli III.: Šéf je paroháč 13 [i] 14:40 Vytunuj mi fáro [i] 15:10 Takešiho hrad II. - Špeciály 3 [i] 16:10 Kutyil s.r.o. III.: Sociálne dávky 10 [i] 17:00 Simpsonovci XVII. 4 [i] 17:30 PANELÁK: Adrenalín [i] 18:30 Vytunuj mi fáro [i] 19:00 Profesionáli III.: Degradácia 14 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 6 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 12 [i] 22:30 Scary Movie 3 [i] 00:20 Biele goliere III. 15 [i] 01:15 Akty X VII. 12 [i] 02:05 C.S.I.: Kriminálka New York II. 9 [i] 02:50 Sladký život Playmate III.: ˘ 8,9,10 [i] 04:00 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 6 [i] 04:45 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 12 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší II. 12 [i] 08:05 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 09:05 Komisař Rex II. 9 [i] 10:05 Sue Thomas: Agentka FBI II. 21 [i] 11:05 House Viii. 6 [i] 12:05 Posel ztracených duší II. 13 [i] 13:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 21 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 15:00 House Viii. 7 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 22 [i] 17:00 Komisař Rex II. 10 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 22 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 11 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 12 [i] 21:00 MUŽI V ČERNÉM II 1 [i] 22:40 Laskavý dotek I. 4 [i] 23:35 Vzpomínky II. 4 [i] 00:30 MUŽI V ČERNÉM II 1 [i] 02:05 Laskavý dotek I. 4 [i] 02:50 Námořní vyšetřovací služba LA III. 21 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:35 Pátá rychlost 7 [i] 06:00 Jak se to dělá: Motocykly/Hliněné dýmky/Bubenické paličky/Píšťaly [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 2 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 07:15 Nutné k přežití: Močály Everglades [i] 08:10 Dvojí přežití: Trosečníci [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Dýka v zádech [i] 09:55 Američtí dřevorubci: Neústupní muži na ústupu [i] 10:50 Jak to dělají?: Tryskový motor/ Zbraně/Hořící auto [i] 11:15 Jak se to dělá 2 [i] 11:40 Jak se to dělá 3 [i] 12:10 Jak se to dělá 4 [i] 12:35 Megastavitelé: Ledový hotel [i] 13:30 Americký chopper: Zklamání pro Juniora [i] 14:25 Rození obchodníci: TVR S2 - část 1 [i] 14:55 Rození obchodníci: TVR S2 - část 2 [i] 15:20 Bear Grylls: Extrémní případy přežití zachycené kamerami: Ve vzduchu [i] 15:50 V nejhorším případě: Uvězněn v extrémním chladu [i] 16:15 Muži Yukonu: Jen ať sněží [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí: Okradeni [i] 18:05 Králové aukcí: Periskop/dopis od Helen Kellerové [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Mimořádný úspěch v Chicagu [i] 19:00 Jak se to dělá: Fotografie/činění kožešin/svářecí elektrody/elektrické housle [i] 19:30 Jak se to dělá: Napodobeniny ryb/poplašná zařízení/balené sendviče/svíce [i] 20:00 Nejpodivnější na světě: Padlí z nebes [i] 21:00 Zkus přežít: Hrátky s osudem [i] 22:00 Dvojí přežití: Dva vrcholy [i] 23:00 Do extrémů: Nejmrazivější silnice [i] 00:00 Zakázané: Podivné vášně [i] 00:55 Nejpodivnější na světě: Padlí z nebes [i] 01:50 Zkus přežít: Hrátky s osudem [i] 02:50 Dvojí přežití: Dva vrcholy [i] 03:50 Do extrémů: Nejmrazivější silnice [i] 04:45 Jak to dělají?: Rakety/dalekohledy/stěrače [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Zajímavosti z regionů [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:05 McLeodovy dcery V: Časový posun 29/32 [i] 09:50 Byl jednou jeden dům: Bio Ilusion 2/5 [i] 11:00 První republika: Ano 10/22 [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Hercule Poirot [i] 16:00 Uvolněte se, prosím [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Případy 1. oddělení: Důvod k zabití 12/14 [i] 21:00 Čtvrtá hvězda: Třináct sirotků 12/12 [i] 21:30 Reportéři ČT [i] 22:12 Losování Šťastných 10 a Šance milion 22:15 Kriminálka Paříž: Kroužek zasvěcených 2/2 12/92 [i] 23:05 MI5 III 3/10 [i] 23:55 Na stopě [i] 00:20 Kalendárium [i] 00:35 Sváteční slovo místopředsedy Konfederace politických vězňů ČR Lea Žídka [i] 00:40 AZ-kvíz [i] 01:05 Podzámecká zahrada v Kroměříži [i] 01:25 Z metropole (Praha), Týden v regionech (Brno, Ostrava) [i] 01:50 Kuchařská pohotovost [i] 02:20 Domácí oděvy [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:05 Havířské srdce [i] 05:30 Naše tradice: Masopust [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Kamera na cestách: Brazílie ve víru tance [i] 09:55 S kuchařem kolem světa: Peru [i] 10:50 Chcete je? ZJ [i] 10:55 Babylon [i] 11:25 Cesty víry: Zvláštní cesta Jana K. [i] 11:50 Klíč [i] 12:20 Na pomoc životu - Naděje pro slané děti [i] 12:40 Souboj vojevůdců: Clark proti [i] 13:25 Československý filmový týdeník 1964 982/2379 [i] 13:40 O poklad Anežky České [i] 14:15 Křižáci: Souboj titánů [i] 15:05 Věda na vlastní kůži [i] 16:00 Vesmír: Kapaliny v kosmu [i] 16:45 Druhá světová válka: zapomenuté filmy 1/10 [i] 17:30 Kancl III [i] 17:55 Křižáci: Vítězství a porážka [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Zvířecí instinkt 17/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Bu bu bu! 17/47 [i] 19:45 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Nejvýznamnější operace 2. světové války: Bitva o Normandii 2/2 [i] 21:05 Boeing 747 - verze 8 [i] 21:55 Hlídač [i] 23:25 Co se vlastně stalo [i] 01:05 Uchem jehly [i] 01:35 City Folk 2013: Záhřeb [i] 02:00 Dítě na tahu [i] 02:25 Zveme vás... na dechovku do [i] 03:00 Z očí do očí [i] 03:30 Náš člověk na Seychellách [i] 03:45 Hráč [i] 04:15 Duchovní kuchyně [i] 04:45 Neviditelné nebezpečí [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2570 [i] 09:45 Doktoři z Počátků: V Počátkách opět a poprvé 42 [i] 11:00 Střepiny [i] 11:25 Nové trable staré Christine IV 13 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie 21 [i] 13:25 Beze stopy III 2 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Ta sladká příchuť pomsty 4 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Buď já, nebo on 186 [i] 16:30 Krok za krokem III 20 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami III: Nezákonně 5 [i] 18:25 Ulice 2571 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Kriminálka Anděl III: Hlavák 7 [i] 21:25 Kriminálka Las Vegas XIII: Ve skrytu 18 [i] 22:20 Lovci zločinců 12 [i] 23:15 Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti XII: Pomsta 8 [i] 00:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Ta sladká příchuť pomsty 4 [i] 00:50 Kriminálka Miami III: Nezákonně 5 [i] 01:30 Novashopping 02:05 Lovci zločinců 12 [i] 02:45 Mistři řemesel 4 [i] 03:55 Nové trable staré Christine IV 13 [i] 04:15 Áčko: Jsem z mrtvé zóny [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Policie Hamburk V: Velké blafování 18 [i] 07:20 Vraždy v Kitzbühelu XI: Světlo a stín 7 [i] 08:35 M*A*S*H 40 [i] 09:15 M*A*S*H 41 [i] 09:50 To je vražda, napsala I: Kongres volá 11 [i] 10:50 Policie Hamburk V: Poslední cesta 19 [i] 11:45 Rosamunde Pilcher: Cornwallská romance [i] 13:40 Walker, Texas Ranger VIII: Úkryt 3 [i] 14:35 Specialisté na vraždy IV: Rozhovor s mrtvým 7 [i] 15:35 Castle na zabití II: Příběh Elišky z Čech 5 [i] 16:30 Komisař Rex II: Stopy po krvi 2 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Cesty domů II: Věřím ti 254 [i] 21:30 TOP STAR magazín [i] 22:40 Partička [i] 23:25 Dobrý synek [i] 01:15 Nedokonalé zločiny V: Konec hry 20 [i] 02:20 Specialisté na vraždy IV: Rozhovor s mrtvým 7 [i] 03:10 Walker, Texas Ranger VIII: Úkryt 3 [i] 03:55 Autosalon [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 56/160 [i] 06:15 Rebeli na strednej 46/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 9/124 [i] 08:20 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Dr. Oz II. [i] 10:45 Nate Berkus: Krajšie bývanie [i] 12:00 V objatí hodvábu 134/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 62/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 127-128/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 109-110/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Odložený prípad VI. 15/23 [i] 21:35 Sila 153-154 [i] 23:25 Tlkot srdca III. 5/10 [i] 00:20 Sex v meste VI. 15-16/20 [i] 01:20 Priatelia [i] 02:00 Frasier [i] 02:25 Adela show [i] 03:00 Smotánka [i] 03:40 L.O.V.E. [i] 04:30 Zakázaná vášeň 16/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:25 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Phoebe v říši divů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Bláznivej sejf [i] 13:45 Angel-A [i] 15:30 Náhradní plán [i] 17:05 Bílá vrána [i] 18:50 Neviditelné děti [i] 21:05 Dům snů