Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Čarodejnice V. 8/23 [i] 06:45 Legendy Chima I. [i] 07:05 Tom a Jerry [i] 07:25 Scooby-Doo [i] 07:55 Kung Fu Panda I. 5/10 [i] 08:20 Tučniaky z Madagaskaru I. 5/10 [i] 08:40 Krok za krokom VII. 5/19 [i] 09:10 Krásna mimozemšťanka [i] 11:10 Harry Potter a Ohnivá čaša [i] 14:10 Daredevil [i] 16:20 Iron Man 2 (HD) [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Thor (HD) [i] 22:40 Iron Man 2 (HD) [i] 01:20 Thor (HD) [i] 03:00 Daredevil [i] 04:35 Smotánka [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:45 Správy RTVS "N" [i] 06:35 Góly - body - sekundy [i] 06:50 Počasie [i] 07:00 Ahoj,braček!: Rytier a Biela pani 22/28 [i] 07:10 Pingu 15 [i] 07:15 Pingu 16 [i] 07:20 Požiarnik Sam: Sam vždy nemôže 13/15 [i] 07:35 Franklin: Franklin je panovačný 13/52 [i] 07:50 Škaredé káčatko: To bol piknik! [i] 08:15 Garfield II.: Chutnejší ako chutný [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Život rýb: Farby útesu [i] 09:20 Autosalón [i] 10:10 Čarovné miesta Zeme III.: Kapverdy 2/6 [i] 11:05 Slovensko v obrazoch [i] 11:25 Svet v obrazoch [i] 11:55 O 5 minút 12 [i] 13:00 Občan za dverami [i] 13:30 Bud Bindi [i] 14:05 Agatha Christie : Poirot: Ako sa darí tvojej záhradke? [i] 15:00 Zlatá klasika: Obchod na korze [i] 17:10 Nikto nie je dokonalý [i] 18:15 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Kolonáda 11/13 [i] 21:15 Princezná a Rebel 5/8 [i] 22:10 Princezná a Rebel 6/8 [i] 23:00 Komisárka: Pieseň o priateľovi 7/26 [i] 23:50 Komisárka: Tiene minulosti 8/26 [i] 00:40 Agatha Christie : Poirot: Ako sa darí tvojej záhradke? [i] 01:35 Princezná a Rebel 5/8 [i] 02:25 Princezná a Rebel 6/8 [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:20 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:30 Televíkend [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Kapura [i] 09:10 Farmárska revue [i] 09:30 Test magazín [i] 09:40 Noc v archíve: Noc v archíve [i] 10:45 Família [i] 11:10 Apokalypsa - Hitler 1/2 [i] 12:10 Svetská krása [i] 13:25 On air [i] 13:45 Orientácie [i] 14:15 Slovo: Slovo Emila Turiaka [i] 14:20 Súď ma a skúšaj [i] 15:40 Folklórny festival Východná 2009: SENIORI [i] 16:40 Anjeli strážni: Anjeli strážni Petry Vajdovej [i] 17:15 Spomíname na Jozefa Kronera: Mišo [i] 18:20 Na ceste po Česku: Na ceste po Jeseníkoch [i] 18:50 6 miliárd názorov [i] 18:55 Večerníček: Kvapka [i] 19:00 Máša a medveď [i] 19:10 A predsa sa točí [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:05 Dokumentárny klub: Záchrana Titanicu [i] 21:40 Spomíname na Jozefa Kronera: Jubileum [i] 22:45 Odpískané [i] 23:10 Správy RTVS "N" [i] 00:00 Počasie [i] 00:05 Slovo: Slovo Emila Turiaka [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:30 TOP STAR [i] 06:00 Arthur a súboj dvoch svetov [i] 08:10 Ultimate Spider-man [i] 09:05 Káčerovo [i] 10:00 Šéf v utajení II. [i] 11:00 Agentka bez minulosti 4,5 [i] 12:55 Eragon [i] 15:20 Kráska a zviera [i] 17:30 CENA JE SPRÁVNA [i] 18:00 NOVÉ BÝVANIE [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 X FACTOR [i] 22:00 Scary Movie 3 [i] 23:50 Chudobný ženích [i] 01:40 Lovec príšer [i] 03:35 Zemetrasenia 7/7 [i] 04:30 SVET ZÁZRAKOV [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 Pekelná výzva 13,14 [i] 07:05 Osudové veštenie [i] 08:05 Ninja Factor II. 58,59 [i] 09:00 Tak sa vozia milionári 4 [i] 09:30 Faktor strachu V. 30 [i] 10:25 Vytunuj mi fáro 37,38 [i] 11:20 SVET ZÁZRAKOV [i] 12:00 Gigantické presuny IV. 5 [i] 13:00 Tajomstvá histórie III. 1/3 [i] 14:00 Zemetrasenia 7/7 [i] 15:05 Terénne monštrá II. 5 [i] 16:10 Zberači 7,8 [i] 18:10 Dragonball: Evolúcia [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 Eragon [i] 22:30 Impérium [i] 00:40 Otvorené oči [i] 02:45 Impérium [i] 04:20 Miesto činu Kolín: Bermudy [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 JAG III. 8 [i] 08:00 JAG III. 9 [i] 09:00 Charlieho andílci 1 [i] 10:55 Sestra Hawthornová I. 9 [i] 11:50 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 13 [i] 12:45 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 14 [i] 13:40 Vražedná čísla II. 23 [i] 14:35 VRAŽEDNÁ ČÍSLa III. 1 [i] 15:30 První rytíř 1 [i] 18:00 CSI: New York IX. 3 [i] 18:55 Bez hranic I. 1 [i] 19:55 Bez hranic I. 2 [i] 21:00 Příběh rytíře 1 [i] 23:35 Vzpomínky II. 11 [i] 00:30 Post Mortem I. 3 [i] 01:25 Příběh rytíře 1 [i] 03:38 Vražedkyně VI. 3 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Jak to dělají? 16 [i] 05:35 Pátá rychlost 6 [i] 06:00 Jak se to dělá: Profesionální hokejové hole/ pobronzované dětské botičky /šlapadla [i] 06:25 Americký chopper: Senior versus Junior: Lawless Drag Bike – 2. část a motorka z dílny PJD – 4. část [i] 07:15 Americké zbraně 15 [i] 08:10 Bořiči mýtů: Budiž světlo [i] 09:05 Velká mozková soutěž: Odchyt aut [i] 09:55 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 10:25 Bitvy o zavazadla: Hořící člověk [i] 10:50 Zisk ze zabavených nemovitostí 5 [i] 11:15 Zisk ze zabavených nemovitostí 6 [i] 11:40 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 12:10 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 12:35 Králové aukcí: Motorka Michaela Jordana/svícnový telefon [i] 13:05 Králové aukcí: Mercedes Sugar Raye Leonarda/potápěčský oblek z 2. světové války [i] 13:30 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 14:00 Hledači pokladů na aukcích 16 [i] 14:25 Zlatá horečka – Aljaška: Tanec v džungli [i] 15:20 Potápění za zlatem – pod ledem: Vodopády zlata [i] 16:15 Mrazivé zlato: Trhliny [i] 17:10 Rození obchodníci: Švédsko [i] 18:05 Opravna vraků 2012: VW Bug 1965 Blakea Hamiltona [i] 19:00 Texaské války aut: Král El Camino [i] 20:00 Auto versus divočina: Jezero v sopečném kráteru v džungli [i] 21:00 Bear Grylls: Extrémní případy přežití zachycené kamerami: Ve vzduchu [i] 21:30 V nejhorším případě: Uvězněn v extrémním chladu [i] 22:00 Štvanice: Arizona [i] 23:00 Mrazivé zlato: Spory, jelen a objev [i] 00:00 Záhady mimozemšťanů: Rendleshamský les [i] 00:55 Opravna vraků 2012: VW Bug 1965 Blakea Hamiltona [i] 01:50 Bear Grylls: Extrémní případy přežití zachycené kamerami: Ve vzduchu [i] 02:20 V nejhorším případě: Uvězněn v extrémním chladu [i] 02:50 Štvanice: Arizona [i] 03:50 Mrazivé zlato: Spory, jelen a objev [i] 04:45 Auto versus divočina: Jezero v sopečném kráteru v džungli [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:00 13. komnata Tatiany Drexler [i] 05:30 Z metropole [i] 06:00 Zajímavosti z regionů [i] 06:25 Okouzlení IV 2/52 [i] 07:15 O tlustém pradědečkovi [i] 07:55 Dvě z Paříže [i] 09:00 Polopatě [i] 09:45 Kalendárium [i] 10:00 Toulavá kamera [i] 10:30 Objektiv [i] 11:00 F. . Věk 12/13 [i] 12:00 Otázky Václava Moravce [i] 13:00 Zprávy [i] 13:05 Jak vyženit z pekla štěstí [i] 13:55 Černokněžník [i] 14:55 Hop - a je tu lidoop [i] 16:25 Příběhy slavných - Petr Novák [i] 17:20 Byl jednou jeden dům: Bio Ilusion 2/5 [i] 18:25 Kouzelné bylinky [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:45 Branky, body, vteřiny [i] 19:57 Losování Sportky a Šance 20:00 Vražda kočky domácí [i] 21:25 168 hodin [i] 21:54 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:55 Stín viny [i] 23:25 Komisař Moulin [i] 00:55 Vyzkoušejte si... [i] 01:15 Království za koně [i] 01:35 Bydlení je hra [i] 02:00 Kratochvíle [i] 02:20 Pod pokličkou [i] 02:40 Chalupa je hra [i] 03:05 13. komnata Tatiany Drexler [i] 03:30 Zázraky přírody [i] 04:45 Všechnopárty [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Babylon [i] 05:25 Pojďte se mnou létat 2/6 [i] 06:00 Raníček [i] 06:10 Atlas zvířat [i] 06:35 Malý princ II [i] 07:00 Mikulášovy patálie II [i] 07:15 Garfieldova show III [i] 07:30 Studio Kamarád [i] 09:00 Československý filmový týdeník 1964 982/2379 [i] 09:15 Hledání ztraceného času: Vltava v obrazech 58 [i] 09:35 Národní klenoty [i] 10:00 Tajemné vraky v hlubinách 3/3 [i] 10:55 Nedej se: Zvířecí koncentráky? [i] 11:20 Chcete mě? ZJ [i] 11:50 Život se smrtí 1/7 [i] 12:30 Ve stínu lebek [i] 13:00 Život na pobřeží: Chile [i] 13:45 Sváteční slovo místopředsedy Konfederace politických vězňů ČR Lea Žídka [i] 13:50 Křesťanský magazín [i] 14:15 Uchem jehly [i] 14:40 Cesty víry: Zvláštní cesta Jana K. [i] 15:10 Na cestě po Martiniku [i] 15:35 Malawi - jezero hvězd [i] 16:30 Rybí legendy Jakuba Vágnera [i] 17:20 Naše tradice: Masopust [i] 17:50 Vínečko ll [i] 18:15 Na plovárně s Naďou Sobotkovou [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Nejlepším lékem je smrt 16/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Hromada veteše 16/47 [i] 19:45 Grotesky: Charlie Chaplin [i] 20:00 Čtyři v tom 2 [i] 20:50 S kuchařem kolem světa: Peru [i] 21:50 Skřivánci na niti [i] 23:20 Tito - Poslední svědci testamentu [i] 00:15 Když v tom jedou ženy [i] 01:00 Když v tom jedou ženy [i] 01:45 Evropa dnes [i] 02:10 Folklorika [i] 02:40 Kola kolem dokola [i] 03:05 Gauneři nejen za volantem [i] 03:30 Černí a černější [i] 04:25 Babylon [i] 04:50 Případ Jordan [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:40 Dinofroz 24 [i] 06:10 Senzační Spiderman 4 [i] 06:35 Taz - mania III 2 [i] 07:00 Legendy Chima 16 [i] 07:30 Kung Fu Panda: Legendy o mazáctví 3 [i] 07:55 Víkend: Vlajková loď [i] 08:45 Modrý blesk [i] 10:40 Ve znamení Merkura: Případ živého muže 3 [i] 12:25 Odysseus a hvězdy [i] 14:10 Legenda o Jiřím a drakovi [i] 16:00 Protivný sprostý holky [i] 17:55 Rozpaky kuchaře Svatopluka: Pivař 6 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Doktoři z Počátků: V Počátkách opět a poprvé 42 [i] 21:30 Střepiny [i] 22:05 Lara Croft: Tomb Raider [i] 00:00 Ve znamení Merkura: Případ živého muže 3 [i] 01:25 Novashopping 01:55 Volejte Novu [i] 02:25 DO-RE-MI [i] 03:15 Kolotoč [i] 04:05 Áčko: Pomohla mi plastická operace [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:25 Tron: Povstání I: Označkovaní 12 [i] 06:55 Avengers - Sjednocení: Had záhuby 5 [i] 07:25 Dokonalý Spider-Man I: V říši snů 12 [i] 07:55 Souboj generálů: Bitva u Midway 2 [i] 09:10 Prima SVĚT [i] 09:45 Synové a dcery Jakuba skláře: Krize 1931 5 [i] 11:00 Partie [i] 11:45 Receptář prima nápadů [i] 13:00 Nedělní receptář extra 13:25 Show Jana Krause [i] 14:25 Big Ben III: Hon 2 [i] 16:30 Vraždy v Midsomeru II: Stín smrti [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 X FACTOR [i] 21:30 Air Force One [i] 00:20 Policejní bažanti II: Krvavý úplněk 3 [i] 01:15 Souboj generálů: Bitva u Midway 2 [i] 02:10 Vraždy v Midsomeru II: Stín smrti [i] 03:55 Hrdinný kapitán Korkorán [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    06:20 Inga Lindströmová: Zamilované ženy [i] 08:20 Šéfkuchár bez čapice [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 V siedmom nebi I. 17-18/22 [i] 12:10 Stratená duša II. 10-11/22 [i] 14:20 Späť na zem [i] 16:00 Doktorka Zoe I. 21-22/22 [i] 17:50 Tehotné v šestnástich [i] 20:00 Láska na druhý pokus [i] 22:00 Skutočný príbeh: Vražedné vzťahy [i] 00:00 Láska na druhý pokus [i] 01:35 Skutočný príbeh: Vražedné vzťahy [i] 03:05 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 72/129 [i] 04:25 Na streche [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:45 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Flynn Carsen: Honba za Kopím osudu [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Ezopovy bajky [i] 13:20 Kohout na víně [i] 15:35 Zbláznit se z peněz [i] 17:20 Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna [i] 19:05 Surfařská svoboda [i] 20:45 Ztracený réj [i] 22:35 Skrýš [i] 00:30 Brazilský masakr [i] 02:00 Mechanik zabiják [i] 03:30 O rodičích a dětech [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Biatlon [i] 09:00 Biatlon [i] 09:30 Skoky na lyžích [i] 10:15 Skoky na lyžích [i] 12:15 Biatlon [i] 12:45 Biatlon [i] 13:55 Zimní sporty [i] 14:00 Cyklistika [i] 17:00 Fotbal [i] 19:15 Biatlon [i] 19:55 Zimní sporty [i] 20:00 Jezdectví [i] 21:00 Plochá dráha [i] 22:45 Fotbal [i] 23:45 Fotbal [i] 02:00 Závěr vysílání
  • TV program Hallmark

    logo TV stanice HallmarkHallmark
    06:00 Kauzy podle Kate 1: Návrat domů 7 [i] 07:00 Kauzy podle Kate 1: Ultravinyl 8 [i] 08:00 Vraždy v Midsomeru 10: Dny bezvládí 1 [i] 10:00 Thor: Kladivo bohů [i] 12:00 Milionový lékař 1: Aby se vlk nažral.. 2 [i] 13:00 Milionový lékař 1: Zadarmo ani kuře nehrabe.. 3 [i] 14:00 Milionový lékař 1: S jídlem roste chuť 4 [i] 15:00 Milionový lékař 1: Není zlato, co se třpytí 5 [i] 16:00 Milionový lékař 1: Kdo chce s vlky výti 6 [i] 17:00 Vraždy v Midsomeru 16: Divoká sklizeň 3 [i] 19:00 Prozíravost 2: Kobra 13 [i] 20:00 Prozíravost 2: Posedlost 14 [i] 21:00 PREMIÉRA Vraždy v Midsomeru 16: Klub letců 4 [i] 23:00 Návrat do Cold Mountain [i] 02:10 Prozíravost 2: Kobra 13 [i] 03:10 Prozíravost 2: Posedlost 14 [i] 04:10 Vraždy v Midsomeru 10: Smrt a prach 5 [i]
  • TV program Spektrum

    logo TV stanice SpektrumSpektrum
    05:05 Supersystémy 1 [i] 06:00 Hughova kampaň za ryby: Zachraňte naše moře 2 [i] 06:55 Příběhy hraček Jamese Maye 6 [i] 08:00 Planeta mláďat 2 [i] 09:05 Kdo přežije Armagedon 4 [i] 10:05 Himaláje0 [i] 11:00 Uvnitř lidského těla: Nepřátelský svět 4 [i] 12:05 Podzemí měst 6 [i] 13:00 Zatraceně dobré 2 [i] 13:55 Anthony Bourdain: Bez předsudků 5 [i] 14:45 Sedm divů muslimského světa0 [i] 15:45 Co se děje ve světě : Mosambik0 [i] 16:00 Marnotratníci 7 [i] 17:00 Supersystémy 2 [i] 18:00 Planeta Země po vymření lidstva 8 [i] 18:50 Utajený šéf: Pizza GoGo 1 [i] 19:45 Kdo Opravdu Objevil Ameriku?: Kdo opravdu objevil Ameriku? 2 [i] 20:40 Nejtěžší americké profese 8 [i] 21:30 On The Spot: On The Spot - Reportéři v akci: Toraja 4 [i] 22:30 Ross Kemp: Extrémní svět 3 [i] 23:25 Oliver Stone: Neznámé dějiny Spojených států 8