TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Október 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031 
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 Búrlivé víno [i] 09:40 Chlapi neplačú [i] 11:05 Komisár Rex IV. 11-12/18 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 8/24 [i] 14:10 Monk IV. 8/16 [i] 15:00 Krok za krokom VII. 5/19 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 21/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 1/24 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 AKČNÝ PIATOK: 96 hodín [i] 23:40 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VII. 1/24 [i] 00:35 NCIS: Los Angeles III. 8/24 [i] 01:25 96 hodín [i] 02:50 Komisár Rex IV. 11-12/18 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:35 Góly - body - sekundy [i] 05:45 Sila lásky VI. 37 [i] 06:35 McLeodove dcéry III. 8/26 [i] 07:20 Helicops: Snežný král a samuraj [i] 08:10 Správy RTVS "N" [i] 08:55 Góly - body - sekundy [i] 09:10 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 28/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 13:50 Občan za dverami [i] 14:20 Reportéri [i] 14:50 Pošta pre teba [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Milujem Slovensko [i] 17:45 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Silvester 2013 [i] 22:35 Nikto nie je dokonalý [i] 23:35 Helicops: Snežný král a samuraj [i] 00:25 Inšpektor Rocca: Syn [i] 02:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 02:45 Dámsky klub [i] 04:10 Sila lásky VI. 37 [i] 04:55 Drišľakoviny: Veľká noc s Drišľakom [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    06:55 Polícia [i] 07:10 Profesionál [i] 07:25 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:35 Správy - Hírek [i] 07:45 Správy RTVS z regiónov [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Dalajláma [i] 09:00 Sládkova abeceda: Písmeno "E" [i] 09:10 Veľké civilizačné ochorenia: Choroby srdca - úspešný príbeh medicíny [i] 09:55 Mláďatá zo zoo III. [i] 10:25 Rómsky magazín [i] 10:50 Fokus právo "N" [i] 11:35 V doline píska JOY [i] 12:05 Živá panoráma [i] 12:35 A pri tom speve [i] 13:15 Spomíname na Jozefa Kronera: Kým kohút nezaspieva [i] 14:55 Downov syndróm - zatúlaný chromozóm [i] 15:30 Magazín Európskej ligy [i] 16:00 Tvárou v tvár [i] 16:30 Kultúrna pasovačka [i] 16:45 Fokus rodina "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 17:55 Národnostné správy [i] 18:05 Televíkend [i] 18:35 (Ne)celebrity: Peter Karpinský [i] 18:45 Večerníček: Kvapka [i] 18:50 Máša a medveď [i] 18:55 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Narodení v divočine [i] 19:35 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Zamrznutá planéta [i] 20:55 Família [i] 21:20 Góly - body - sekundy [i] 21:30 Kinorama [i] 21:55 Občan Kane [i] 00:00 BJD 2013: Joshua Redman Quartet (USA) [i] 00:50 Správy RTVS "N" [i] 01:40 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:00 OCHRANCOVIA: Brat je hajzel [i] 05:45 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:45 TOP STAR [i] 07:20 KRIMI 07:50 NOVÝ PANELÁK: Adrenalín [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Manželské smeti [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Arabka [i] 10:50 Tak už dosť, šéfe 3 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:30 Kosti II. 13 [i] 13:25 OCHRANCOVIA: Brat je hajzel [i] 14:25 Extrémne prípady: Bez detí sa obesím [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Nezvládnuteľné dieťa [i] 18:00 OCHRANCOVIA: Vášnivé milovanie [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 SÚBOJ NÁRODOV [i] 22:15 Ikarus [i] 00:15 Pohyblivý terč [i] 02:20 Ikarus [i] 03:45 Zákon gangu IV. 7 [i] 04:25 KRIMI 04:50 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:25 MacGyver 40 [i] 06:10 Takešiho hrad II. - Špeciály 1/9 [i] 07:10 Osudové veštenie [i] 08:25 Perry Mason: Perry Mason sa vracia 1/30 [i] 10:35 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 9 [i] 11:35 C.S.I.: Kriminálka New York II. 8 [i] 12:30 Akty X VII. 11 [i] 13:45 Profesionáli III.: Návrat Iris 12 [i] 14:40 Simpsonovci XVII. 2 [i] 15:05 Takešiho hrad II. - Špeciály 1/9 [i] 16:10 Kutyil s.r.o. III.: Garáž 9 [i] 16:55 Simpsonovci XVII. 3 [i] 17:25 PANELÁK: Adrenalín [i] 18:25 Vytunuj mi fáro 16 [i] 19:00 Profesionáli III.: Šéf je paroháč 13 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 X-Men [i] 22:40 X FACTOR [i] 00:05 Zákon gangu IV. 7 [i] 01:00 Akty X VII. 11 [i] 02:00 C.S.I.: Kriminálka New York II. 8 [i] 02:45 Perry Mason 1/30 [i] 04:20 MacGyver 41 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:00 Posel ztracených duší II. 11 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i] 09:00 Komisař Rex II. 8 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 20 [i] 11:00 House Viii. 5 [i] 12:00 Posel ztracených duší II. 12 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 20 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i] 15:00 House Viii. 6 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 21 [i] 17:00 Komisař Rex II. 9 [i] 18:05 Námořní vyšetřovací služba LA III. 21 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 9 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 10 [i] 21:00 Havaj 5-0 I. 22 [i] 22:00 Beznaděj 1 [i] 00:30 Myšlenky zločince VIII. 10 [i] 01:20 Beznaděj 1 [i] 03:35 Vražedkyně VI. 1 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Výbuch přenosného záchodu [i] 06:00 Jak se to dělá: Písty/malířské válečky/padáky/komíny [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 1 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 13 [i] 07:15 Nutné k přežití: Africká savana [i] 08:10 Dvojí přežití: Špatná situace [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek: Vzpoura na Beringově moři [i] 09:55 Americké zbraně: Odstřelovačská puška Lapua [i] 10:50 Jak to dělají?: Černé skříňky/Parní turbína/Závodní auto [i] 11:15 Jak se to dělá: Olivový olej/vysokozdvižné vozíky/lyžařské boty [i] 11:40 Jak se to dělá: Nádobí na vaření/motory do Ferrari/ohřívače vody [i] 12:10 Jak se to dělá 1 [i] 12:35 Megastavitelé: Nejvyšší pozdvižení [i] 13:30 Opravna vraků: S hořkou příchutí [i] 14:25 Hledači pokladů na aukcích 14 [i] 14:55 Hledači pokladů na aukcích 15 [i] 15:20 Hra o peníze 4 [i] 15:50 Králové aukcí: Výherní automat v podobě horala/motocykl BMW z divokého západu [i] 16:15 Nejnebezpečnější úlovek: Muž přes palubu [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Závan minulosti [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí: Zaneřáděný dům [i] 18:05 Králové aukcí: Reproduktory z letního kina/královské sedlo [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Miamský žár [i] 19:00 Jak se to dělá 65 [i] 19:30 Jak se to dělá: Štětky na čištění dýmek/sýr Stilton/elektrické měřící hodiny/dalekohledy [i] 20:00 Tajemství tajné služby: Potíže s kampaní [i] 21:00 Žoldáci: Pád Kaddáfího [i] 22:00 Tajný svět osobních strážců 5 [i] 22:30 Doznání mafiánů: Bill Cutolo Jr. [i] 23:00 Strašení: Očarovaná [i] 00:00 Strašení: Ozvěny minulosti [i] 00:55 Tajemství tajné služby: Potíže s kampaní [i] 01:50 Žoldáci: Pád Kaddáfího [i] 02:50 Tajný svět osobních strážců 5 [i] 03:20 Doznání mafiánů: Bill Cutolo Jr. [i] 03:50 Strašení: Očarovaná [i] 04:45 Jak to dělají?: Nákladní lodě/nákladní auta [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery V: Horší než fikce 28/32 [i] 09:45 Abeceda P plus U [i] 11:15 Toulavá kamera [i] 11:50 Postřehy odjinud [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Smrt v ráji II 3/8 [i] 15:10 Tak neváhej a toč speciál [i] 16:20 AZ-kvíz [i] 16:45 Malá farma: Velký jarní úklid [i] 17:05 Besipky: Jaro na jízdním kole [i] 17:10 Polopatě [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 První republika: Ano 10/22 [i] 20:55 13. komnata Tatiany Drexler [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Všechnopárty [i] 22:10 Kolo plné hvězd [i] 23:05 Profesionálové: Starý pes se novým kouskům nenaučí 3/57 [i] 00:00 AZ-kvíz [i] 00:25 Malá farma: Velký jarní úklid [i] 00:50 Jdeme na ples [i] 00:55 Sama doma [i] 02:30 Dobré ráno [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:00 Pod černou věží [i] 05:30 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Století létání: Obloha v době studené války 3/26 [i] 09:55 Vesmír: Kapaliny v kosmu [i] 10:40 Tajemství Bible: Herodes a vraždění neviňátek [i] 11:30 Dobrovolně pod nůž [i] 12:30 Chcete mě? ZJ [i] 12:55 Život na pobřeží: Maroko [i] 13:40 Extrémní města: La Paz [i] 14:35 Fatální střet 2/2 [i] 15:25 City Folk 2013: Záhřeb [i] 15:55 Dobrodružství vědy a techniky [i] 16:40 Věda na vlastní kůži [i] 17:35 Kancl III [i] 17:55 Čtyři v tom 2 [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Gigolo 14/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Ani den na pláži 14/47 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Zázračná planeta: Echo - nezapomenutelná slonice [i] 21:00 Pravidla lži [i] 23:00 Na první pohled [i] 01:05 Černá a bílá [i] 02:50 Babylon [i] 03:15 Malý atlas člověka sběratelského [i] 03:50 Osudové okamžiky [i] 04:05 Lidé řádoví [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2569 [i] 09:45 Ordinace v růžové zahradě 2: To se neodpouští 480 [i] 11:05 Krok za krokem III 18 [i] 11:25 Nové trable staré Christine IV 12 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie 20 [i] 13:25 Beze stopy III 1 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Dar 3 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Úředně tvá 185 [i] 16:30 Krok za krokem III 19 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Miami III: Blesková vražda 4 [i] 18:25 Ulice 2570 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Indiana Jones a Poslední křížová výprava [i] 22:50 Nesvatbovi [i] 01:00 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Dar 3 [i] 01:55 Novashopping 02:25 Kriminálka Miami III: Blesková vražda 4 [i] 03:10 Kolotoč [i] 03:45 DO-RE-MI [i] 04:35 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk V: Samá lež 17 [i] 07:10 Vraždy v Kitzbühelu XI: Černý kníže 6 [i] 08:25 M*A*S*H 39 [i] 09:05 M*A*S*H 40 [i] 09:40 To je vražda, napsala I: Síla hypnózy 10 [i] 10:40 Policie Hamburk V: Velké blafování 18 [i] 11:40 Rosamunde Pilcher: Rodný statek [i] 13:35 Walker, Texas Ranger VIII: Odpočítávání 2 [i] 14:35 Specialisté na vraždy IV: Bohyně 2/2 [i] 15:35 Castle na zabití II: Nekonečná identita 4 [i] 16:30 Komisař Rex II: Němé výkřiky 1 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Farmář hledá ženu: Pátý den na farmě [i] 21:20 Vylomeniny [i] 22:15 Show Jana Krause [i] 23:15 Město psanců [i] 01:50 Dům v růžích II [i] 03:30 Specialisté na vraždy IV: Bohyně 2/2 [i] 04:15 Walker, Texas Ranger VIII: Odpočítávání 2 [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:00 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 55/160 [i] 06:10 Rebeli na strednej 45/135 [i] 07:05 Medzi láskou a nenávisťou 8/124 [i] 08:15 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:45 Veštiareň [i] 09:45 Sila 151-152 [i] 11:55 V objatí hodvábu 133/200 [i] 12:50 Doňa Barbara 61/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 125-126/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 107-108/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Smotánka [i] 20:30 Zámena manželiek [i] 21:40 Doktorka Zoe I. 21-22/22 [i] 23:30 Volanie o pomoc [i] 01:10 Zrada a lži [i] 02:35 Priatelia [i] 03:20 Na streche [i] 03:50 Zakázaná vášeň 15/140 [i] 04:35 Aniela: Príbeh zakázanej lásky 71/129 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:05 Upoutávky z vysílání Film+ 06:20 Lovci dinosaurů [i] 08:55 Teleshopping 12:05 Poslední píseň [i] 14:05 Spálené mosty [i] 15:50 Bláznivej sejf [i] 17:30 Angel-A [i] 19:10 Bláznovství [i] 20:55 Intimní past [i] 22:35 Márnice [i] 00:10 Postradatelní [i] 01:45 Poslední přání [i] 03:15 Sedm mečů [i]
  • TV program Eurosport

    logo TV stanice EurosportEurosport
    08:30 Skoky na lyžích [i] 09:30 Biatlon [i] 10:45 Biatlon [i] 12:00 Fotbal