Úvodná stránka

TV program - program televíznych staníc s možnosťou prispôsobenia




<
Marec 2019
PoUtStŠtPiSoNe
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
  • TV program Markíza

    logo TV stanice MarkízaMarkíza
    05:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 06:00 Teleráno [i] 08:30 HLAS ČESKO SLOVENSKA - VÝBER NASLEPO [i] 10:00 Chlapi neplačú [i] 11:10 Komisár Rex IV. 10/18 [i] 12:10 Kobra 11 XVII. 15/15 [i] 13:10 NCIS: Los Angeles III. 7/24 [i] 14:10 Monk IV. 7/16 [i] 15:00 Krok za krokom VII. 4/19 [i] 15:30 Dva a pol chlapa II. 20/24 [i] 16:00 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 25/25 [i] 17:00 PRVÉ TELEVÍZNE NOVINY [i] 17:25 Reflex [i] 17:50 Chlapi neplačú [i] 19:00 TELEVÍZNE NOVINY [i] 20:00 ŠPORTOVÉ NOVINY [i] 20:15 POČASIE [i] 20:30 Búrlivé víno [i] 21:40 Rodinné prípady [i] 22:35 Dva a pol chlapa II. 20/24 [i] 23:05 Krok za krokom VII. 4/19 [i] 23:30 Monk IV. 7/16 [i] 00:25 NCIS - Námorný vyšetrovací úrad VI. 25/25 [i] 01:20 Kobra 11 XVII. 15/15 [i] 02:10 NCIS: Los Angeles III. 7/24 [i] 02:55 Monk IV. 7/16 [i] 03:40 Kobra 11 XVII. 15/15 [i]
  • TV program Jednotka

    logo TV stanice JednotkaJednotka
    05:15 Góly - body - sekundy [i] 05:30 Počasie [i] 05:35 Sila lásky VI. 36 [i] 06:25 McLeodove dcéry III. 7/26 [i] 07:10 Helicops: Útočníci z nebies [i] 08:00 Správy RTVS "N" [i] 08:45 Góly - body - sekundy [i] 09:00 Počasie [i] 09:10 Galileo [i] 09:45 Extrémni experti 27/68 [i] 10:50 Duel [i] 11:15 5 proti 5 [i] 12:00 Správy RTVS [i] 12:20 Dámsky klub [i] 14:00 Tajomstvo mojej kuchyne [i] 14:45 Bláznivo zamilovaní: Preč 44/52 [i] 16:00 Správy RTVS [i] 16:20 Galileo [i] 16:50 Extrémni experti 28/68 [i] 17:50 Duel [i] 18:20 5 proti 5 [i] 19:00 Správy RTVS [i] 19:50 Góly - body - sekundy [i] 20:10 Počasie [i] 20:20 Sladkých šestnásť [i] 21:55 Reportéri [i] 22:20 Sherlock III.: Posledná prísaha 3/3 [i] 23:50 Helicops: Útočníci z nebies [i] 00:40 Slovensko v obrazoch [i] 01:00 Svet v obrazoch [i] 01:25 Dámsky klub [i] 02:55 Sila lásky VI. 36 [i] 03:45 Bláznivo zamilovaní: Preč 44/52 [i] 04:45 Správy RTVS "N" [i]
  • TV program Dvojka

    logo TV stanice DvojkaDvojka
    07:00 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 07:05 Správy - Hírek [i] 07:15 Správy RTVS z regiónov [i] 07:30 Správy a komentáre [i] 08:00 Živá panoráma [i] 08:30 Zázračný ateliér [i] 08:55 Sládkova abeceda: Písmeno "D" [i] 09:05 Optimista [i] 10:00 Súčasné bývanie [i] 10:30 Maďarský magazín [i] 10:55 Fokus peniaze - Spotrebiteľ "N" [i] 11:40 Pred rokmi... [i] 12:15 Živá panoráma [i] 13:00 Osem a pol [i] 13:40 Spomíname na Jozefa Kronera: Stávka o Leokádiu [i] 14:25 Namiesto pamätí: Priazeň môjho obecenstva [i] 14:45 Senior klub-magazín [i] 15:25 Televízny klub nepočujúcich [i] 15:55 Rómsky magazín [i] 16:25 Polícia [i] 16:45 Fokus právo "N" [i] 17:30 Správy RTVS z regiónov [i] 17:45 100 názorov [i] 17:50 Správy - Hírek [i] 18:00 Mláďatá zo zoo III. [i] 18:25 Halali [i] 18:45 Večerníček: Kamarát z chodníka [i] 18:50 Máša a medveď [i] 19:00 Dobrodružstvá Bolka a Lolka [i] 19:05 Včielka Maja [i] 19:30 Narodení v divočine [i] 19:35 V oku mora [i] 19:55 Správy v slovenskom posunkovom jazyku "N" [i] 20:00 Veľké civilizačné ochorenia: Choroby srdca - úspešný príbeh medicíny [i] 20:45 Futbal - Európska liga [i] 23:00 Góly - body - sekundy [i] 23:05 Správy RTVS "N" [i] 23:55 Počasie [i]
  • TV program JOJ

    logo TV stanice JOJJOJ
    05:10 OCHRANCOVIA: Takmer sirotami [i] 05:55 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 06:50 TOP STAR [i] 07:20 KRIMI 07:50 NOVÝ PANELÁK: Rodinná oslava [i] 08:55 SÚDNA SIEŇ: Útek zo Slovenska [i] 09:45 SÚDNA SIEŇ: Vojna súrodencov [i] 10:50 Tak už dosť, šéfe 2 [i] 12:00 NOVINY O 12:00 12:40 Kosti II. 12 [i] 13:40 OCHRANCOVIA: A bude po mojom! [i] 14:40 Extrémne prípady: Sterilizácia [i] 15:40 PÁLI VÁM TO [i] 16:20 TOP STAR [i] 16:55 NOVINY O 17:00 [i] 17:15 SÚDNA SIEŇ: Mame asi preskočilo [i] 18:00 OCHRANCOVIA: Brat je hajzel [i] 19:00 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ [i] 20:00 ŠPORT [i] 20:20 NAJLEPŠIE POČASIE 20:30 NOVÝ PANELÁK: Adrenalín [i] 21:30 Profesionáli: Žirafa 9 [i] 22:30 Hoď svišťom: Dušičky [i] 23:15 Mafstory 2012: Oneskorený orgazmus [i] 23:50 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 5 [i] 00:55 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 11 [i] 01:55 Hawaii 5.0 III. 6 [i] 02:35 Dexter VI. 11 [i] 03:25 VEĽKÉ NOVINY TV JOJ 04:15 NOVÝ PANELÁK: Adrenalín [i]
  • TV program JOJ Plus

    logo TV stanice JOJ PlusJOJ Plus
    05:20 MacGyver 39 [i] 06:05 Takešiho hrad II. 81,82/82 [i] 07:05 Osudové veštenie [i] 08:20 Matlock III. 19,20/20 [i] 10:30 Neporaziteľná Jane: Ťažko ju zabiť! 8 [i] 11:30 C.S.I.: Kriminálka New York II. 7 [i] 12:30 Akty X VII. 10 [i] 13:35 Profesionáli III.: Prekliaty Fero 11 [i] 14:35 Simpsonovci XVII. 1/22 [i] 15:05 Takešiho hrad II. 81,82/82 [i] 16:05 Kutyil s.r.o. III.: Dobrý skutok 8 [i] 16:55 Simpsonovci XVII. 2 [i] 17:25 PANELÁK: Rodinná oslava [i] 18:25 Vytunuj mi fáro 15 [i] 19:05 Profesionáli III.: Návrat Iris 12 [i] 20:00 KRIMI [i] 20:30 C.S.I.: Kriminálka Las Vegas XIV. 5 [i] 21:30 C.S.I.: Kriminálka New York IX. 11 [i] 22:30 Hawaii 5.0 III. 6 [i] 23:25 Dexter VI. 11 [i] 00:35 American Horror Story 11 [i] 01:30 Akty X VII. 10 [i] 02:20 C.S.I.: Kriminálka New York II. 7 [i] 03:00 Sladký život Playmate III.: ˘ 6,7 [i] 03:45 Matlock III. 19,20/20 [i]
  • TV program AXN

    logo TV stanice AXNAXN
    07:05 Posel ztracených duší II. 10 [i] 08:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 5 [i] 09:00 Komisař Rex II. 7 [i] 10:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 19 [i] 11:00 House Viii. 4 [i] 12:00 Posel ztracených duší II. 11 [i] 13:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 19 [i] 14:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 6 [i] 15:00 House Viii. 5 [i] 16:00 Sue Thomas: Agentka FBI II. 20 [i] 17:00 Komisař Rex II. 8 [i] 18:00 Námořní vyšetřovací služba LA III. 20 [i] 19:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 7 [i] 20:00 Námořní vyšetřovací služba VII. 8 [i] 21:00 Námořní vyšetřovací služba V. 18 [i] 22:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 20 [i] 23:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 21 [i] 00:00 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 22 [i] 00:50 Námořní vyšetřovací služba V. 18 [i] 01:40 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 20 [i] 02:30 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 21 [i] 03:15 Námořní vyšetřovací služba LA IV. 22 [i]
  • TV program Discovery

    logo TV stanice DiscoveryDiscovery
    05:10 Bořiči mýtů: Cementový problém [i] 06:00 Jak se to dělá: Podkovy/myčky na nádobí/grafitové rybářské pruty/mražená pizza [i] 06:25 Lovci skladovacích jednotek 8 [i] 06:50 Hledači pokladů na aukcích 12 [i] 07:15 Nutné k přežití: Pustý ostrov [i] 08:10 Dvojí přežití: Vyhrocená situace [i] 09:05 Nejnebezpečnější úlovek 16 [i] 09:55 Dřevorubci v močálech: Do poslední chvíle [i] 10:50 Jak to dělají?: Pozemní miny/Vzdušná plavidla/Velkosklady [i] 11:15 Jak se to dělá: Čtyřkolky/sjezdové lyže/laserové řezačky [i] 11:40 Jak se to dělá: Sady klíčů/kožená obuv/Ferrari [i] 12:10 Jak se to dělá: Sochy ze dřeva/trenažéry Arc Trainer/inkoustová pera [i] 12:35 Megastavitelé: Potopená křídla [i] 13:30 Patrick Dempsey: Závod Le Mans: Znovuzrození [i] 14:25 Rození obchodníci – 5 nejoblíbenějších vozů: Nejoblíbenější vozy diváků [i] 15:20 Zlatá horečka – Aljaška 12 [i] 16:15 Potápění za zlatem – pod ledem: Vodopády zlata [i] 17:10 Bitvy o zavazadla: Rozbitá kasa [i] 17:40 Zisk ze zabavených nemovitostí: Krvavé místo činu [i] 18:05 Králové aukcí: Stormtrooper z Hvězdných válek/motocykl Mustang [i] 18:35 Hledači pokladů na aukcích: Disko a kostky [i] 19:00 Jak se to dělá: Kuchyňské nože/figuríny/ponožky/jehly pro injekční stříkačky [i] 19:30 Jak se to dělá: Voskové figuríny/vysouvací rolety/suché pečivo/cínové korbele [i] 20:00 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 20:30 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 21:00 Hra o peníze 4 [i] 21:30 Králové aukcí: Výherní automat v podobě horala/motocykl BMW z divokého západu [i] 22:00 Válka skladů v Kanadě 3 [i] 22:30 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 23:00 Štvanice: Jihoafrická republika [i] 00:00 Klondike 1 [i] 00:55 Hledači pokladů na aukcích 17 [i] 01:25 Hledači pokladů na aukcích 18 [i] 01:50 Hra o peníze 4 [i] 02:20 Králové aukcí: Výherní automat v podobě horala/motocykl BMW z divokého západu [i] 02:50 Válka skladů v Kanadě 3 [i] 03:20 Lovci skladovacích jednotek 3 [i] 03:50 Štvanice: Jihoafrická republika [i] 04:45 Jak to dělají?: Silnice/mince [i]
  • TV program ČT1

    logo TV stanice ČT1ČT1
    05:30 Události v regionech [i] 05:59 Studio 6 [i] 08:45 Vše o vaření [i] 09:00 McLeodovy dcery V: Úmysly 27/32 [i] 09:45 Kluci v akci [i] 10:15 Pošta pro tebe [i] 11:15 Všechnopárty [i] 12:00 Zprávy ve 12 [i] 12:20 Předpověď počasí, sportovní zprávy (Praha), Události v regionech plus (Brno, Ostrava) [i] 12:30 Sama doma [i] 14:00 Vše o vaření [i] 14:20 Kriminálka Paříž: Kroužek zasvěcených 1/2 11/92 [i] 15:05 Kuchařská pohotovost [i] 15:35 Televarieté [i] 16:45 Cestománie [i] 17:15 AZ-kvíz [i] 17:40 Černé ovce [i] 17:55 Události v regionech za okamžik a počasí [i] 18:00 Události v regionech [i] 18:25 Taxík [i] 18:55 Události za okamžik a počasí [i] 19:00 Události [i] 19:50 Branky, body, vteřiny [i] 20:00 Vyprávěj [i] 20:55 Ranč U Zelené sedmy [i] 21:24 Losování Šťastných 10 a Šance milion 21:25 Máte slovo s M. Jílkovou [i] 22:20 Na stopě [i] 22:50 Případy inspektora Lynleyho III: Honba za správným hříšníkem 1/4 [i] 00:20 AZ-kvíz [i] 01:00 Kuchařská pohotovost [i] 01:30 Bydlení je hra [i] 01:55 Sváteční slovo biskupa Davida Tonzara [i] 02:00 Dobré ráno [i] 04:35 Bláznivé lásky: Slunce zhaslo 22/52 [i]
  • TV program ČT2

    logo TV stanice ČT2ČT2
    05:15 Kamil Kubík [i] 05:25 Postřehy odjinud [i] 05:35 Kancl III [i] 05:59 Dobré ráno [i] 08:30 Kouzelná školka [i] 09:00 Čas tajemství, čas lásek 2/2 [i] 10:35 Země mezi světadíly a oceány aneb [i] 11:05 Architektura 35/45 [i] 11:35 Paseky nad Jizerou [i] 11:55 Proč letadla padají: Bod zlomu [i] 12:40 Souboj vojevůdců: Clark proti [i] 13:30 Národní klenoty [i] 13:55 Vínečko ll [i] 14:25 Auto Moto Revue [i] 14:50 Postřehy odjinud [i] 14:55 Bentley Mulsanne [i] 15:45 Tajemství Bible: Herodes a vraždění neviňátek [i] 16:35 Německé pobřeží: Severní moře [i] 17:25 Kancl III [i] 17:50 Zázračná planeta: Mláďata z mrazivých končin [i] 18:45 Večerníček [i] 18:55 Příběhy Alfreda Hitchcocka: Útěk z vězení 13/80 [i] 19:20 Neuvěřitelné příběhy: Paní na hlídání 13/47 [i] 19:40 Postřehy odjinud [i] 19:50 Zprávy v českém znakovém jazyce [i] 20:00 Kamera na cestách: Brazílie ve víru tance [i] 21:00 Afrika [i] 22:40 Taxikářem v New Yorku [i] 23:35 Queer: Buzny - věc veřejná [i] 00:00 Bratři a sestry V: Ten, kdo unikl 14/22 [i] 00:45 Nedej se: Beskydský Donbas [i] 01:10 Chcete je? ZJ [i] 01:15 Náš venkov: Kytín. Prosíme, vystupte [i] 01:40 Putování za muzikou [i] 02:10 Národní klenoty [i] 02:35 Virus polaris [i] 03:00 Zlaté ručičky vietnamské [i] 03:25 Ilustrované fejetony Ludvíka [i] 03:35 Zatajené popravy [i] 04:30 Babylon [i]
  • TV program Nova

    logo TV stanice NovaNova
    05:59 Snídaně s Novou [i] 08:50 Ulice 2568 [i] 09:50 Hlas [i] 11:25 Nové trable staré Christine IV 11 [i] 11:50 Tescoma s chutí [i] 12:00 Polední televizní noviny [i] 12:30 Doktorka z Dixie 19 [i] 13:25 Beze stopy II: Návnada 23 [i] 14:20 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Blíženci 2 [i] 15:20 Ordinace v růžové zahradě: Blízko smrti 184 [i] 16:30 Krok za krokem III 18 [i] 17:00 Odpolední Televizní noviny [i] 17:30 Kriminálka Las Vegas III 22 [i] 18:25 Ulice 2569 [i] 19:30 Televizní noviny [i] 20:20 Ordinace v růžové zahradě 2: To se neodpouští 480 [i] 21:35 PRÁSK! [i] 22:15 Blade 2 [i] 00:25 Zákon a pořádek: Zločinné úmysly III: Blíženci 2 [i] 01:20 Kriminálka Las Vegas III 22 [i] 02:05 Novashopping 02:35 Mistři řemesel 3 [i] 03:35 Nové trable staré Christine IV 11 [i] 04:00 Áčko [i] 04:50 Novashopping
  • TV program Prima

    logo TV stanice PrimaPrima
    06:15 Policie Hamburk V: Poplach v mateřské škole 16 [i] 07:10 Vraždy v Kitzbühelu XI: Smrt lékárníka 5 [i] 08:25 M*A*S*H 38 [i] 09:05 M*A*S*H 39 [i] 09:40 To je vražda, napsala I: Záhadná smrt knížete Děsu 9 [i] 10:40 Policie Hamburk V: Samá lež 17 [i] 11:40 Rosamunde Pilcher: Tak blízko nebi [i] 13:35 Walker, Texas Ranger VIII: Cestou násilí 2/2 [i] 14:35 Specialisté na vraždy IV: Bohyně 1/2 [i] 15:35 Castle na zabití II: Tvář módního týdne 3 [i] 16:30 Komisař Rex I: Střelba na Rexe 14 [i] 17:30 Odpolední zprávy [i] 18:00 Prostřeno! [i] 18:55 Zprávy FTV Prima [i] 19:25 Krimi zprávy [i] 19:40 Divácké zprávy [i] 19:55 VIP zprávy [i] 20:15 Rambo III [i] 22:20 Ano, šéfe! [i] 23:35 Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně III: Virtuální láska 13 [i] 00:35 Myšlenky zločince VI: Lauren 18 [i] 01:35 Slunečno, místy vraždy II: Kořalka 12 [i] 02:25 Specialisté na vraždy IV: Bohyně 1/2 [i] 03:15 Walker, Texas Ranger VIII: Cestou násilí 2/2 [i] 04:00 Receptář prima nápadů [i]
  • TV program Doma

    logo TV stanice DomaDoma
    05:05 Regina - kráľovná cigánskych sŕdc 54/160 [i] 06:20 Rebeli na strednej 44/135 [i] 07:10 Medzi láskou a nenávisťou 7/124 [i] 08:25 Sudkyňa Hatchettová [i] 08:50 Veštiareň [i] 09:50 Sila 149-150 [i] 12:05 V objatí hodvábu 132/200 [i] 12:55 Doňa Barbara 60/190 [i] 14:05 Nespútaný anjel 123-124/194 [i] 16:00 Keď budeš moja 105-106/238 [i] 18:00 Priatelia [i] 19:00 Bez servítky [i] 20:00 Frasier [i] 20:30 Bostonské vraždy III. 7/15 [i] 21:35 Sila 151-152 [i] 23:30 Tlkot srdca III. - NOVÁ SÉRIA 4/10 [i] 00:25 Sex v meste VI. 13-14/20 [i] 01:25 Priatelia [i] 02:05 Frasier [i] 02:30 Adela show [i] 03:05 Smotánka [i] 03:25 L.O.V.E. [i] 04:15 Zakázaná vášeň 14/140 [i]
  • TV program Film+

    logo TV stanice Film+Film+
    05:30 Upoutávky z vysílání Film+ 06:10 Poslední loupež